Jump to content

Nain
 Share

Recommended Posts

Klau, kas pēdējā laikā notiek ar Ugunslapsu? Mana regulāri lamājas par kaut kādiem drošības sertifikātiem, rīstās pie jebkuras flash saturošas lapas ielādes un atsevišķām lapām attēlo tikai tekstu. Teiksim, tam pašam feisbukam un ... mozilla atbalsta servisa lapai. :)

Interesanti, ka šis nav man vienam  - draudzene sūdzas par identisku problēmu. Mēģināju izdzēst vēsturi un sīkfailus, uzlikt pašu Firefox par jaunu, mēģināju uzlikt vecākas versijas - bez rezultātiem.

Varbūt kādam ir bijuši līdzīgi gadījumi?

 

Pie viena, varbūt kāds var rekomendēt sakarīgu un vieglu pārlūku? Mans pēdējā laika atklājums ir Midori, bet tas lieliski darbojas tikai uz Linux sistēmām. Uzliekot šo uz Windows, šis rīstās un ķeras vēl vairāk par IE.

Link to comment
Share on other sites

AVilks
(labots)
Pie viena, varbūt kāds var rekomendēt sakarīgu un vieglu pārlūku?

 

Arī kādu laiku atpakaļ sakāros ar dažādiem gļukiem no lapsas kā rezultātā pārgāju uz Operu, pagaidām viss apmierina cik man nepieciešams netā sēdēšanai.

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

intervall

Arī migrēju no FF uz Opera.Vismaz nekrešo adobes brīnumi :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu IE fananāts bet ja kas alternatīvs tad tas:

 

Maxton uz mana datora arī rīstās un spļaudās. Tika nonests pēc pārdesmit minūtēm.

 

 

 

 

pārgāju uz Operu,

 

Ōpera, saki? Nu, pamēģināšu uzlikt to. Firefox problēmas gan tas neatrisinās, bet... :)

Link to comment
Share on other sites

Kāda versija FF? FF un sertifikāti...... vai nu sistēmas datums nav vienāds ar šodienu vai tiešām to lapu sertifikāti aplami. Ar flashu saturošām lapām visiem pārlūkiem manuprāt ne vienmēr labi veicas. Šajā tēmā jautājums - kāds sistēmai procesors un atmiņa? Dažas lapas attēlo tikai tekstu.... Te jautājums kāds tīkla pieslēgums (stabili kaut kas visu laiku vai nestabils)? Firefox lietoju sen, ne tad, ne tagad kļūdas novērotas.... jā, nav (varbūt tāpēc, ka pielietojumā mnav trāpīts uz kļūmēm). IE necienu un nepatīk, ir visādas kļūmītes. Chrome necienu - arī ar kļūmēm ir nācies pacīnīties. Nē firefoz nav ideāls, nepavisam, bet man ikdienas darbībām vismazāk kļūmes.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai nu sistēmas datums nav vienāds ar šodienu

 

Bļin, es taču esmu apaļš idiots. :/ Jā, nebiju pamanījis, ka mans dators aizceļojis pagātnē.

 

 

 

kāds sistēmai procesors un atmiņa?

Tas nav pie vainas - tā pati Opera lieliski tiek galā ar flašiem.

 

Dažas lapas attēlo tikai tekstu.... Te jautājums kāds tīkla pieslēgums (stabili kaut kas visu laiku vai nestabils)?

 

Stabils un patstāvīgs. Bet arī šī problēma atrisinājās pēc pareiza laika uzstādīšanas.

Atvainojos visiem par idiotismu. :(

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Jā, FF ir nogājis dibenā :( Kā jau daudzi prožekti - ņiprs un žirgts sākums, tad apkarina ar 1k mēsliem un ideja pagalam. Es ne pārāk ilgu laiku atpakaļ akurāt FF (un lietoju viņu ažpadsmit gadus) gļuku dēļ uz visu nīsto IE pārgāju :) Vienkārši negribēju sākt eksperimentēt ar Operām, Hromiem utt. lai uzdurtos, ka dažādas lietas nestrādā - iraid no kantora daži specifiski resursi vajadzīgi, pēc definīcijas IE only, bet nu uz FF kauču kā tomēr gāja. Ta lai būtu IE. Ā - konkrēti manā gadījumā bija problēmas ar grafisko hw akcelerāciju - pašancē, tad melns ekrāns uz mirkli, un FF nokarās. Gadus atpakaļ jau bija šitā kļūda, it kā izlaboja, tagad atkal. Tfu, na vas, kā saka.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Ik pa laikam ff nokčakarējas flash, bet nu jau pierasts unneņemu vērā :D

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Es laikam esmu vienīgais kuram uz FF nekas nečakarējās :D

Link to comment
Share on other sites

Nav gan vienīgais, es ar tāds dīvains kam FF nečakarējas

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Pievienojos abiem pēdējiem - lietoju FF vēl kopš tas saucās Phoenix, tagad griežas FF 30.0 beta - neesmu saskāries ar problēmām (nu jā, kad Flash player problēmas atklājās, tad brēca, lai žigli atjauno, tas arī viss). Par Opera un jo vairāk Chrome - ir pamēģināti un nekad vairs netiks mēģināti.

Link to comment
Share on other sites

+/- arī man FF savu dara un darbojas.. tiesa mājās gan izmantoju tikai Chrome.. pamatā jau nekādas dižas atšķirības starp IE/FF/Chrome utt nav..

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Es laikam esmu vienīgais kuram uz FF nekas nečakarējās
Un ko tas nozīmē? Tikai to, ka FF testēšana ir bērnu līmenī, un kļūdas nespēj izķert. Tādus errorus, ka nestrādā nekas, jau pamana, bet tur, kur kāda viltīga atkarība no konfigurācijas/komplektācijas utt. - čušs.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...