Jump to content

Optimāls risinājums media failu atskaņošanai/torent klientam


Recommended Posts

itanium
(labots)
Pipo, tas kas ir ar Atomu un Win 8.1 iekšā?

Yes, dual-boot ar android 4.4

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
androidz
Kad saņem uzraksti atsauksmi, kas un kā!

Aparāts atnāca, gaidīju 2 nedēļas. Priekš eiropas stock, kaut kā ilgi, bet nu pofik. Detalizēta atskaite vēl nebūs, japadzēnā vairāk ar dažādiem formātiem. Pirmie iespaidi patīkami, kastīte no skata ir kvalitatīva, ļoti maziņa, ir ieslēgšanas poga, kas android boxiem ne vienmēr ir.

Caur habu pieslēdzu klavieri un peli. Pagaidām WiFi, pēc kāda laika pieslēgšu ar šņori. Youtūbe velk ļoti labi. Attēla kvalitāte liekas ir OK. Kastīte darbojas ļoti ātri. Uz visādiem FHD un 4K pilnvērtīgiem testiem cerēt nav ko, man teļuks ir HD. Bet interesei novilkšu kādus FHD gabalus, lai novērtētu cik labi sagremo. Apgūstu kā darbināt Andrīti ar pelīti nevis touchskrīnu. Pēc kāda brīža ieklabināšu vēl ko. 

Ak jā, PlayStore ir.

 

Jema, kas tieši tevi interesē tajā kastē, kādas blusas traucē esošajās iekārtās?

 

 

Es atkal skatos uz Amazon Fire TV. Androids,

Uz firetv es arī skatījos, cena OK, uzticams brends, bet Google Play viņam nav, var būt problēmas ar sava kontenta atskaņošanu, jibatorijs ar uzlaušanu, atmetu to domu. 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

itanium

Mans Pipo X7s arī atnāca.

Pagaidām esmu nedaudz vīlies:

  • Sūtījuma paka ideālā stāvoklī, bet pati ierīce ir apskrambāta...
  • Ieslēgšanās poga kaut kāda gaļimā - īsti nevarēju saprast, esmu ieslēdzis vai nē
  • W8.1 ir atvēlēti tikai 15 GB, no kuriem tikai ap 12~ GB ir brīvi
  • Android sistēmai ir izveidotas padsmit partīcijas...
  • Androidam nav uzlikts Play Store
  • Youtube 1080p uz W8.1 raustās - šeit vēl noskaidrošu vai tiek izmantota visa jauda

Sīkāku apskatu uztaisīšu tuvākajās dienās/nedēļās.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jema, kas tieši tevi interesē tajā kastē, kādas blusas traucē esošajās iekārtās?
Visvairāk interesē vai pa tīklu, no NAS normāli iet FHD filmas bez raustīšanās un draudzīgs interfeis, lai man nebūtu katrreiz jāskrien klāt un jārāda kā palaist filmu. Te vienā citā topikā man ieteica palaist uz Androida XMBC Kodi, beidzot kaut kas vienkāršs ir parādījies, kas redz netikai DLNA, bet normālu Lan. Nebija daudz laika, 10 minūtes paspēlējos, patika.

Esošās iekārtas ir ok, izņemot to, ka WDTV Hub ar 1TB uzrāda 1GB Lan, bet vairāk par 12 MB/s izspiest nevar. Vajag sievai virtuvē aparātu, bet kaut ko elementāru lai viegli būtu lietot.


Jā atcerējos WDTV neredz tīklu reālajā laikā, stāv kaut kāds kešs, kas ik stundu apdeitojās, un dvd.iso failus lasot ĻOTI bieži uzkaras.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Ar FHD no tīkla varu paspēlēties. Ērts interfeiss, nezinu, tas ir diezgan subjektīvi, man pašam pietiek ar ES explorer, kas parastam lietotājam noteikti nav ērtākais risinājums. Tā kā so parikti lietošu ne tikai es, būs vien jāizdomā kā ērti skatīties no tīkla, uz WIN kastes viss ir viegli, piemajam šāri un miers. XBMC nekomentēšu, nezinu kas tas par zvēru.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal pasuutiiju sev Amazon Fire TV stick. Tad jau redzees kaa tiks galaa ar 1080p kontenta atskanjoshanu caur WiFi.

XBMC vinjam var uzlikt kaa jau visus androida apk ar adb (vai arii godiigaa celjaa, no Amazon "veikala"). 


p.s. tagad fire tv stickam ir 10Euro atlaide, es veel pirku pa "daargo"... :)

Link to comment
Share on other sites

Pats pēdējā laikā izmantoju aktīvi kompi ar to pašu aveni, tiesa, to nedaudz to pamocīju. Rezultāts labs. Tātād - faili uz kompja. Avenei atslēgts visa iespējamā logošana , attiecīgi, ja kautko tomēr raksta, tad atstāj to ramā. Startējoties pārbauda vai kompis ir onlinē, ja nav, tad ik pa minūtei pārbauda vēlreiz, tiklīdz to ierauga- piemontē kompja shāri, tiklīdz tā piemontēta - var skatīties. Problēmu nav, pults tā pati no tv, barošana no tv.. a kompis tāpat ieslēgts vakaros. Tiesa fonā tiek pārbaudīts arī draudzenes kompis un arī tas tiek piemontēts, līdz ar to - ja viņa savas filmas grib skatīties- tad ieslēdz savu kompi un miers. Nav jādomā kur / kas / kā. Protams, var jau piemest ārējo hdd un palaist klientu arī uz raspīša, bet nu nafig, nav nekādas vajadzības iet webā un likt listu. 

 

Rezumē? Neredzu jēgu no papildu iekārtām, kuras maksā x naudiņas, tad vēl jādomā par pulti, barošanu un pārējo.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

androidz
Neredzu jēgu no papildu iekārtām, kuras maksā x naudiņas

A tev to aveni uzdāvināja vai? 

 

 

Tākš, daži novērojumi par verķīti:

- verķis strādā stabīli, ne reizi nav uzkāries, bet tiesa, arī statistikas vēl maz;

- IMHO, home skrīns nejedzīgs (bezjēdzīgs), standarta andrīša ekrāns man patiku labāk, bet ES explorer šo problēmu atrisina, uztaisam favorītos nepieciešamos linkus uz tīkla šārēm, un ar vienu peles kliku nokļūstam pie satura, vieglāk nekā mapotie diski uz win, kas man mēdza nolidot. Sambā ir spēks! 

- 720p ripi - easy! 1080i ripi - easy, un tas pa Wifi. Neesu provējis pa tiešām smagus ripus, kas ir padsmit GB smagi;

- Kaut kāds madmax rullītis, ļoti lielu rezolūciju, iespējams nejēdzīgais 4k, negāja, vismaz pa gaisu negāja, uz taplopa ar i5 arī gāja baigi raustoties.

- Yotubes 720p - easy. Youtubes ierobežojums - mobīlām iekārtām labāku kvalitāti nedod;

- Darbojos ar peli, ļoti ērti - left kliks aļa taps ar pirkstu uz androida touča skrīna, right click aļa back uz androida. Sākuma biku maldījos, tagad piešāvos liekas ļoti ērti un ātri. 

- standarto pulti izmantoju ļoti maz, tā noderēs start/stop/volume etc primitīvām darbībām - sarežģitākām darbībām ir pele un klaviere.

- filmu lūrēšanai izmantoju MX player

- pamēģināju miracast - strādā no telefona un planšetes, bildes un vidiķus rāda diezgan pludeni, daudz labāk nekā kad mēģināju pa tiešo uz viena smārtv, bet anyway  manā skatījumā interesanta un maznoderīga fīča.

- roots it kā ir no dzimšanas.

- xbmc, ir jau uzlikts, atdzīšos, ka īsti nesaprotu tā pievienoto vērtību.

 

plānos:

- ir saprast kā strādā optiskā audio izeja, vai turpina laist skaņu caur HDMI, kad ir pieslēgta optika. Ar domu, kad skatos pilmas, skaņa nāk caur teļuku, ja gribu muzonu, tad caur optiku un resīveri, un teļuku izslēdzu ārā.

 

verdikts:

- izskatās ka manām vajadzībām būs pilnīgi pietiekoš verķis.

Labots - androidz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveeleejos Amazon Fire TV stick.

Kaut arii esmu Prime members, tik un taa nevaru iebraukt tajaa Amazon maksas/bezmaksas saturaa. Nu jau 100% lietoju tikai un vieniigi Kodi kaa galveno front-end aplikaaciju. Patiik, ka viss, atrodas vienuviet - nevajag izmantot 10 dazhaadas android aplikaacijas katru savam meerkjim. Zem Kodi, tie varbuut arii buus 5 dazhaadi plugini, bet vismaz UI visiem izskatiisies vienaads.

 

Pashlaik speeleejos ar IPTV Simple Client, tikai nevaru atrast kvalitatiivu saturu, ko skatiities. Varbuut cilveeki var padaliities ar savaam m3u playlisteem? :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja KODI (ex XBMC) neliekas saprotams, jāinstalē TVMC (ir pc, mac, android klienti). Tas pats KODI, tikai apkrāmēts ar populārākajiem pluginiem. Tālāk jau pats izdomāsi ko vajag, ko nē, kas trūkst.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
androidz

Kungi, a sakiet man, kā no sambas šāres spēlēt video failus ne pa vienam, bet čupām? Nu ar domu, viens beidzās, automātiski spēlē nākamo kas ir mapē? Izmantoju ES file explorer un MX player, izložņāju setingus, nu nifiga neatradu.

Link to comment
Share on other sites

SyncMaster

Sveiki.
Meklēju šādu ierīci.

Vēlos, no kompja nošeirot kādu failu un, lai to varētu atskaņot caur TV. Respektīvi strīmot.
Plus, būtu jauki, ja ierīce atbalstītu YT utml lietotnes.

 

Ir acī iekritis Chromecast, bet nezinu vai tajā var strīmot kaut ko no PC.
Skatos arī uz  philips HMP 7100..

Varbūt, zinat ko citu labu? 

 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Nu beidzot paņēmu sievas tv M8S aparātu, nopirka ar to, ka itkā iekšā ir jaunais S812 procis, 2Gb RAM un 1000 tīkls, par 1000 piedibens, kaut gan tehnoloģiski viņš varēja būt, papildus ir zilzobis, neesmu vēl mēģinājis, ko viņš ēd, cena tajā dienā bija laba 40 eur, DHL sūtīšana 5.36 eur, atnāca 5 dienās no HK, es vēl ķīnieti lamāju, huļi nesūta DHL neko nerāda, šodien kurjers zvana, jums ir paka! http://www.aliexpress.com/item/TV-Box-Android-2G-Ram-M8S-OTT-TV-BOX-Amlogic-S812-Quad-Core-8GB-ROM-tv/32481113949.html

Lādējās momentāni, mans WDTV var iet atpūsties, virsu Andris 4.2.2, KODI bija 14.2, uzrēiz pārmetu uz pēdējo 15.2. Rāda labi, pults miskaste, bija plauktā veca Logitech Laser, uzreiz viss nostājās vietās!

Dīvaini ir par WLan, ņemot no WDTV krātuves itkā pat FHD lasa bez īpašas ķeršanās, bet no NAS, kas var dot līdz 110 MB/s, ir sajūta, ka iet buferizācija ik 1 minūtes, sastingst un iet atkal.

Pagaidām rāda visu, atskaņo arī visu, KODI iet uz urā!

Uzliku AnTuTu rāda 30K punktus, bet priekšā ir visi telefoni.

Link to comment
Share on other sites

Man MXplayer, uz planšetosa dažām filmām līdzīgi uzvedas, bet drīzāk iefrīzo uz dažiem mirkļiem, kad ieslēdz SW dekodēšanu viss iet gludi.

 

 

 

Kungi, a sakiet man, kā no sambas šāres spēlēt video failus ne pa vienam, bet čupām? Nu ar domu, viens beidzās, automātiski spēlē nākamo kas ir mapē? Izmantoju ES file explorer un MX player, izložņāju setingus, nu nifiga neatradu.

Ja nu kādam noder, es atradu vienīgo veidu kā no šāres atskaņot vairākus failus pec kārtas - BSplayer, kas pats pa sevi māk pieslēgties šārei un atskaņot kontentu.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jāsāk domāt par apgreidu no wdtvlive. Jema, kad palietosi kādu laiku, padod ziņu kā ar uzkaršanu, stabilitāti utt. Iekonservējies uz wdtvlive esmu tāpēc, ka stabili spēlē visu gan no kompja šāres, gan no cietajiem, kvalitāte ir labāka kā laižot kontentu pa taisno ar TV media pleijeri un jūtami labāka bilde ir SD kontentam - nezinu vai dekoders labāks, vai apskeils, bet uz aci ļoti jūtams. Esmu salīdzinājis ar kautkādu Asusu, popcornu un TV iebūvēto mediaplayer. BET jāapgreidojas IR, tas ir fakts. :)

Link to comment
Share on other sites

Es arī pēdējās dienas skatos, tik nevar saprast, kuru ņemt MX III, MX IV vai MX V :D - ir tur kāda dižā atšķirība, ja neņem vērā to, ka cenas starpība tur uz katru ir max 10EUR!

Link to comment
Share on other sites

Nu pastāsti savus novērojumus, es nevarēju izvēlēties MXiii vai M8S, paņēmu M8S, jo jaunāks procis iekšā, vismaz aprakstā!

Link to comment
Share on other sites

MX manā gadījumā uzvarēja deļ tā ka tas nav totāls noname. Šo to esmu jau uzrakstījis, ja kādi konkrēti jautājumi varu atbildēt.

 

Pie mīnusiem varu minēt, ka velkot torentus vairāk par 4-5 megabaiti sekundē neesmu redzējis, arī pa šņori, vai nu tīkla karte ir švaka, vai jaudas pietrūkst, nezinu. Manu ārējo HDD, bez papildus barošanas MX nespēja iekustināt. Vazājoties pa saskarni, šad tad uz sekundes daļu ekrāns paliek melns, īpaši netraucē, tāpēc neiedziļinājos. BT pelīte strādā ļoti labi, lieliski aizveito pulti.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Abi ar 2GB RAm, cenas +- līdzīgas, atšķiras CPU - tas kaut o būtiski ietekmē?

 

M8S Amlogic S812 Mali-450 MX3 Amlogic S802 Mali-450
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

BET jāapgreidojas IR, tas ir fakts.

Kāpēc gan? Kas Tevi viņā neapmierina? Man vienīgā problēma bija, ka šis ne visai saprotas ar QTS (Qnap NAS opsistēmu), tur nācās dažus servisus atslēgt lai nekārtos, bet citādi...


 

 

šis izskatās interesants:   http://www.geekbuyin...OTG-358067.html

 

Varbūt uzreiz labāk kaut ko šādu?

https://www.qnap.com/i/useng/product/model.php?II=197 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc gan? Kas Tevi viņā neapmierina? Man vienīgā problēma bija, ka šis ne visai saprotas ar QTS (Qnap NAS opsistēmu), tur nācās dažus servisus atslēgt lai nekārtos, bet citādi...

 

Viss ir labi ar WDTV LIVE, tik kā jau teicu pietrūkst 2 lietu - TVPLAY un iespējas caur LAN vai WIFI direct dabūt datora bildi uz TV (no Andrīša telefona var).. Negribās vilkt 8m HDMI kabeli no datora uz TV. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

caur LAN vai WIFI direct dabūt datora bildi uz TV
man ir WDTV Hub, bet kam tev vajag tādu izvirtību, jo visu caur Lan var palaist? 
Link to comment
Share on other sites

Piemēram, atrodi kādu strīmu, lai paskatītos kā Gulbis vai Porziņģis spēlē (VIASAT vai NTV satelītā bieži nav) un gribās uz TV paskatīties tiešraidi. Vai tas pats TV play vai LTV arhīvs - uz datora var redzēt, bet uz TV tik savācot strīmu datorā un pēc tam atskaņojot uz TV saglabāto failu.  

Link to comment
Share on other sites

Srtīmu laid uz PC, kā caur media iekārtu un caur DNLA lasi uz WDTV, tagad es gudri izliekos par pārgudro, bet es savu laiku tā biju Skonto Radio palaidis, viss strādāja!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Es tādos gadījumos lietoju ipad + Apple TV box

Link to comment
Share on other sites

 

 

Srtīmu laid uz PC, kā caur media iekārtu un caur DNLA lasi uz WDTV, tagad es gudri izliekos par pārgudro, bet es savu laiku tā biju Skonto Radio palaidis, viss strādāja!

 

Varētu mazliet sīkāk kā to izdarīt bez strīma pārkompresēšanas? 

 

 

 

Es tādos gadījumos lietoju ipad + Apple TV box

 

Nu skaidrs, ka var tā - es izmantoju andrīštelefonu un no tā uz WD caur WIFI Direct, bet gribās no PC... 

Link to comment
Share on other sites

Neatceros, bet rīt pa dienu pamēģināšu atjaunot, ja kas došu ziņu. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tādos gadījumos lietoju ipad + Apple TV box

 

labāk te Apple nepiemini.Te ir androidi :hysteric:

Link to comment
Share on other sites

Ceru, ka kāds var sakarīgi izskaidrot sekojošas lietas iesācējam, kas līdz šim nav sapratis tās multimediju, NAS, XDMC, DLNA uc svešvārdu lietas:

 

Kas ir jādara, lai varētu skatīties saturu no PC (bildes, filmas, mūziku)? Kas jāizdara uz Win7 PC un kas uz tīklā pievienotās androīda ierīces, kādi tieši softi jālieto, lai pa vidam TV rādītu PC saturu caur android boxu?

 

P.s.man ir Tronfy MXIV iekārta (Android 4.4.2. TV box), bet ieteikumi, domāju, derēs jebkuram Android verķim. Android pieslēgts tam pašam LAN tīklam ar vadu, kurā ir PC, var izmantot arī to pašu WIFI. HDMI būtu jāvelk garš vads, jo atrodas citā telpā.

Labots - yukki
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man atkal ir padziļinātas dabas jautājums saistībā ar DLNA. Es nevaru saprast kāpēc dažus external audio celiņu un subtitru failus klients redz, bet dažiem failiem nē. Kā arī, ja audio celiņi ir iekš paša konteinera ".avi, .mkv" tad vēl darbojas, bet arī ne vienmēr! Kāds var man šajā jautājumā palīdzēt ar PM? 

 

Gribu māsai un māsicai uzlikt DLNA klientu, lai caur Inetu velk manu bibliotēku, bet jau divas dienas cīnos tieši ar to, ka nevaru saprast, kāpēc vienādos gadījumos ir atķirīgi rezultāti?

Ja vajag varu visu Encodēt velreiz tikai jautājums kādi tad ir tie standarti, lai viss smuki darbotos?

Link to comment
Share on other sites

 

 

dažus external audio celiņu un subtitru failus

Nekad mūžā nav bijusi vajadzība izmantot kaut kādus papildus audio celiņus. Velku filmas tikai no krievu saitiem, attiecīgi vienmēr ir saprotamā valodā :)

Link to comment
Share on other sites

Ivo - un kāds tieši ir tavs ieteikums ?!

Ps. dublētās filmas lai skatās tie, kas orģinālvalodu nesaprot.

Kādu DLNA servisu izmanto ? Ar kādiem pleijeriem atskaņo ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ivo - un kāds tieši ir tavs ieteikums ?!

Es savu ieteikumu uzrakstīju. Es vienmēr cenšos lietām pieiet vienkārši, bez vipendroniem. Tad arī parasti problēmas nerodas. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Andrīškastīšu lietotājiem vienkāršs jautājums - jamā ir kā telefons, tb brīvi lieku aplikācijas un skatos, vai ir kādi ierobežojumi?

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā!

Link to comment
Share on other sites

Brīvi liekam aplikācijas. par ierobežojumiem nesapratu?

Man ir tepat forumā iepirkts verķis un ir labs gana. Tikai līdzi nākošā pults bija pilnīgs mēsls. bet man jau bija krājumos wireless mouse, ar to viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Kā šiem andrīšiem ir aplikačiju atbalstu kurām prasa touchscreenu ?!

Nu piemēram Angry Birds uz šitāda var uzlikt ?! - Nē man nevajag Angry Birds, bet tas baigi labi raksturo šo situāciju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...