Jump to content

Optimāls risinājums media failu atskaņošanai/torent klientam


Recommended Posts

androidz

Hmm, W95 TV Box  -  2GB RAM + 16GB ROM  EU PLUG - 31,57 eur

Cena ļoti uzrunā, un PVN nebūs. Manis noskatītais beelink 3x dārgāk sanāks.

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Netflix hd uz parastā neiet. Katram jau protams savs. Es galīgi nepiekrītu, ka ar peli ir viss labāk vadīt, jo vajag cietu virsmu, tāpat ir vajadzīgas papildus pultis, lai ieslēgtu, izslēgtu. Vislabāk ir airmouse ar programmējamām pogām uz kuras ir arī home poga. Ar vienu pultu var visu ieslēgt, izslēgt un ērti vadīt visas funkcijas.

 

Android tv versiju izmantoju galvekārt dēļ shortcuta, kuram tv versija ir daudz ērtāka. Es izmantoju shortcut, plex, hdvideobox un tās visas ir saderīgas ar android tv versiju.

 

Es nepirktu tās lētās kastes, ir slikta pieredze ar iepriekšējām.

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

androidz

Netflix un shortcut nav aktuāli. YouTube, browsing, hd video box, un vel samba, viss. 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Pasūtīts tika Beelink gt1 3GB/32GB, ta jau redzēs kā tas verķis strādās.

Link to comment
Share on other sites

Kur ņēmi? Tas ir tāds kā Racer sev paņēma? Arī skatos ko jaunu, neko nesaprotu!

Link to comment
Share on other sites

androidz

Es pasūtīju gearbestā. Ja apmierina android tv versija, tad droši var ņemt xiaomi mi box, dzelzis ļoti labs, man OS nepārāk. 

Link to comment
Share on other sites

androidz
Pirms 30 minūtēm , laikamTak teica:

Tā pults 20180118091515_20149.jpggan ir pilniīgs kraps tam beelinkam

Ticu, pele/klava rullē

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , Racer teica:

Gt1 nepatika, man ir r68ii

vismaz pēc Gearbest r68ii skaitās discontinued..

Link to comment
Share on other sites

Jā, jāņem ir vai nu beelink a1 vai tanix t92. Čoms tikko tanix paņēma, ir labs. Es pats tagad slēpoju pa Gasteinas kalniem un paņēmu beelinku līdz. Ideāli - pieslēdzu pie teļļuka un skatamies dajebko. :) gt1 bij problēma ar audio downmix un vēl šis tas. 

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet šitiem nav optikas uz skaņu!

Link to comment
Share on other sites

androidz

A1 izskatās feins un lētāks par GT1, bet nu neko, būs jāiztiek ar GT1.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , jema teica:

Jā, bet šitiem nav optikas uz skaņu!

Ir, softiski. Pārbaudīts. ;)

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ar ko tas tanix ir labāks par beelinku? Kas tad ir beelinka mīnusi, manām vajadzībām vismaz tādu nav.

Link to comment
Share on other sites

Figviņzin. Es ņemtu beelink a1, bet džekam patika tanix, i paņēma. :) Kāpēc mans r68ii ir pazudis no tirdzniecības nezinu, bet esmu priecīgs, ka paspēju nopirkt, jo ir jūtami labāks par kaut m8s+, kas arī skaitās neslikts. 

P. S. Pašlaik bērns caur ivara777 kodi un pluginu noskatījās svešo seju, izrādās ārzemēs neiet, nācās caur mājas vpn laist. 

Link to comment
Share on other sites

Nē, caur Kodi playstream Austrijā neiet bez vpn. Hvz kāpēc. 

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, palaidu caur tv3 play Kodi pluginu, viss aizgāja bez vpn, caur Playstream neiet... 

Link to comment
Share on other sites

Esmu atpakaļ, bet aizmirsu ierakstīt, pēc tam gāja arī caur playstrīmu bez vpn. Kautkāds mtg gļuks. 

P. S. Es te cīnos ar filmas.lv. Nikādi nevaru saprast kā dabūt lejā saturu, jo ir aizsargāts. Pat ja dabūn failu, tas nespēlējas. Stulbi, gribēju radiem dažas filmas iekopēt, jo tur švaks inets un baigi ķeras. 

Link to comment
Share on other sites

Forši, ka ja pagaida pāris minūtes pēc pārraides sākum, tad caur playstrīmu var skatīties bez reklāmām uz 720p. :) 

Link to comment
Share on other sites

ir tāda feina maza programmiņa/plugins priekš kodi un ne tikai.. kur iekšā daudz kas foršs.. 

Link to comment
Share on other sites

ivars777 ir uztaisījis atsevišķi tvplayam, replayam (LTV) un Playstream, kur ir šitie, šortcuts un vēl šis tas labs iekšā. Kā jau CAPs minēja - caur KODI. Ā, vēl Enigmai, bet to neizmantoju.

 

P.S. Šodien Openbox Mini s2 bij pazaudējis SAT kanālus, uzliku jaunāku softu, a tur iekšā normāls iptv atbalsts, tagad var eleganti pārslēgties no SAT uz iptv - pat android kasti nevajag. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...