Jump to content

Optimāls risinājums media failu atskaņošanai/torent klientam


Recommended Posts

J.Reinis

Es nekad Androīdu neesmu izskatījis kā reālu alternatīvu desktopam daudzu iemeslu dēļ, tapēc nevaru objektīvi atbildēt. Ja būtu tāda vajadzība, tad es noteikti par 50Eur labāk nopirktu normālu MicroITX kompi ar kkādu svaigāko PentiumD un 4GB RAMa.


Drusku piemetot, par 100Eur jau te forumā ar iecelt sakarīgu laptopu.

Link to comment
Share on other sites

Bet cilveekam jau jav vajadziigs desktops, nepiecieshams media atskanjotaajs. Tam Kodi ir lielisks un tas vienliidz labi straadaa uz android, windows vai *nix.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Ā, pavirši izlasīju, sorry. Protams, mediju kastes vietā tas manis minētais MKIII-G risinājums ir ideāls.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pakustināšu topiku.

 

Apnika vecās kastes gļuki, sagribējās ko stabilāku, nopirku puslīdz brendīgo variantu Xiaomi Mi Box Global versiju.

Kā arī, uzreiz USB hub ar Ethernet portu, jo tam draņķim ir tikai viens USB slots un nav Ethernet ports (tikko atnāca, vēl nepārbaudīju).  Un mini klavieri.

 

Pirmie iespaidi - ar dzelzi viss ļoti labi, kaste strādā ātri, stabili, bluetooth pults tā ir manta, ļoti ērti, kad nav jāmērķē kastes virzienā. Saskarne ļoti labi pielāgota darbam ar pulti, viegli skraidīt pa izvēlnēm. Pultī ir iebūvēts mikrofons, teorētiski, tam būtu jāatvieglo meklēšana, Youtūbē, vai kādā citā strīminga aplikācijā, bet mikrofons ir tik draņķīgs, manu angleni nesaprot vispār! Mana angļu valoda ir slikta, bet telefons mani saprot daudz labāk. Balss meklēšana - vilšanās :( Liekam virsū Netflix, vai kādu citu interneta tv aplikāciju un lietojam. Viss, Mi Box kastes apraksts beidzās, neko citu kaste namāk.

 

Tālāk sekos nedaudz info kā es mēģinu pielāgot Mi Box manām vajadzībām, jo visu sabojā Android TV, tam draņķim ir tik maz iespējas, ka vienkārši nesaprotu, vai tiešām tāds risinājums var būt pieprasīts. Piemēram, tam nav interneta pārlūks, vispār nekāds, Google Play to uzlikt nepiedāvā, jo redziet, nav paredzēts šai iekārtai, vai vispār Android TV, nezinu. Ok, to var apiet viegli un nesāpīgi, uzliekam, ES Explorer, novelkam vajadzīgo apk uz datora, nošārējam mapi un instalējam ko sirds kāro, vispār jebkuru apk var uzinstalēt. Jau paliek labāk. Bet!!! Pārlūka ikona neparādās uz Android TV desktopa, vienīgais variants kā atvērt, piemēram, chrome ir iet settingos, meklēt sadaļu kurā ir uzinstalēto app saraksts un no turienes atvērts, šausmīgi ērti, vai ne!? Un te jau jāsāk meklēt risinājumus kā to apiet. Ir apk, kas ļauj uzlikt uz desktopa jebkuras uzinstalētās programmas ikoniņu, un tagad jau paliek pavisam labi (gandrīz). Saskarne vienalga ir pielāgota pultīj, bet paredzēts lietot ar peli, respektīvi bez skrollēšanas atrast vajadzīgo ikoniņu nevar.

 

Nākamais solis pamēģināt uzlikt citu launcher. Piemēram, Nova uzinstalējās, bet nepalaižas, iespējams Android TV ierobežojumi :( Viss ko man vajag - viens ekrāns kurā bez skrolēšanas ir redzamas tās nedaudzās app ko es lietoju ikdienā. Bez visādām - mi box rekomendē utt,.

 

Tāds lūk Mi Box.

 

p.s. mini klaviere ir ļoti ērta. Aizvieto peli un pulti un tekstus grabināt ir daudz ātrāk.

 

p.s.2 Pagaidām vilšanās, Android TV izrādās ir neērts un nejēdzīgs verķis

 

 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Risinājums!? Tur ntie risinājumi, kā apiet vienu vai citu Android TV ierobežojumu.

Link to comment
Share on other sites

Baigi būsi iegrābies. :( Man ne M8S+, ne Beelinkam tādu problēmu nav - viss griežas. Uz šito kastīti skatījos, bet tad vēl bij maz atsauksmju, tāpēc neņēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, tā varētu teikt. Lai arī jāatzīst, ka problēmas ir tieši ar Android TV OS, ja lieto tam kam tā ir paredzēta viss ir ļoti labi, respektīvi - online strīmošanas servisi un vadība caur pulti, tad viss ok. Bet ja grib pilnvērtīgu Android media player, tad tas nav īstais risinājums.

Link to comment
Share on other sites

Off topic...

 

Dīvaini, ka lietotājs ar niku @androidz, nemāk androidā pats izveidot sev vēlamu risinājumu :blush:.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Bērns, paskaties kad pievienojos forumam, un tad papēti kad Android parādījās tirgū. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , androidz teica:

Bērns, paskaties kad pievienojos forumam, un tad papēti kad Android parādījās tirgū. 

 

Es, kā vairums interneta lietotāju neiedziļinos lietās, kuras man nav aktuālas. 

Tādēļ man niks androidz asociējās ar andronīdu un likās dīvaini, ka lietotājs, kurš ar savu niku sevi pozicionē kā androīda pazinējs sūdzas par ierobežojumiem.

Iegoglējot redzu ka androidzir rotaļlieta nevis androīds, tādēļ atvainojos par savu komentāru.

 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tāpēc jau android tv ir ierobežojumi, jo paredzēts lietot tikai aplikācijas, kuras vadās ar pulti. Man personīgi android tv patīk labāk. Man uz beelink gt1 ultimate stāv nexus android tv firmware. Shortcut + kodi rullē:)

Link to comment
Share on other sites

Kas ir Android tv? No Googles maz ko sapratu. Tādu vajag? Es izmantoju Kodi ar Addoniem un iptv ar m3u listēm caur kodi vai citu aplikāciju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , AK-47 teica:

Nevar būt , ka tam Mi Boxam nevar KODI distru uzinstalēt.

Es arī lietoju minēto boksu jau kādu laiku. Esmu uzlicis Kodi un izmantoju pārsvarā lai skatītu nokačāto kontentu no NAS. Es joprojām maz skatos on-line, vairāk kačāju. Esmu uzlicis arī kaut kādus on-line TV servisus, bet tā kā ir arī SAT tuneris, tad tos neizmantoju.

Tāpat man tur virsū stāv gan Shortcut gan Megogo u.c vietēji servisi. Tos gan īpaši neizmantoju, jo Megogo ir vecs kontents, savukārt Shortcut gadās dažādi pāsteigumi - normālās filmas parasti ir vai nu par maksu vai nu bez LV/RU tulkojuma. Nu i nah tādu servisu. Krievzemes torenti rullē.

Pa lielam ar boksu esmu apmierināts, vienīgi, kā jau Androidz minēja - balss meklēšana reāli sako. Man gar viņa vispār pārstāja darboties. Un īpaši nav arī vajadzīga.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc kodi, lai skatītos saturu no NAS? Es izmantoju Es Explorer + MX player vai BS player. 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Pamēģini sievietes šādu variantu iemācīt :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Labs arguments :yes4: bet īstenībā easy iemācīju, ES explorer favorītos ieliekam vajadzīgo tīkla mapi un lieta darīta. Var pat uz desktopa uzlikt. 

Link to comment
Share on other sites

Kodi viss ir vienā vietā un stipri vienkāršoti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uldii12345
Pirms 11 minūtēm , androidz teica:

Labs arguments :yes4: bet īstenībā easy iemācīju, ES explorer favorītos ieliekam vajadzīgo tīkla mapi un lieta darīta. Var pat uz desktopa uzlikt. 

Es arī tā kādreiz darīju, bet kodi patīk labāk. Galvenais, kas patīk kodi, ir ka atceras kas ir skatīts, nav katreiz jādomā, kuru sēriju beidzi skatīties. Kodi arī ļoti labi vadās ar oriģinālo pulti (nevajag peli)

1 stundu atpakaļ, Racer teica:

Kas ir Android tv? No Googles maz ko sapratu. Tādu vajag? Es izmantoju Kodi ar Addoniem un iptv ar m3u listēm caur kodi vai citu aplikāciju.

Android tv ir androids pielāgots vadībai ar pulti. Tāpēc arī neiet daudzas aplikācijas. Ja izmanto kodi, tad palielam vienalga. Ir specifisks launceris. Es palielam uzliku dēļ shortcut, jo standartā uzliekas shortcuts, kas paredzēts planšetēm un normāļi nevadās ar pulti ( defaultā slēdzas mazākā izšķirtspēja). Android tv ir sava shortcut versija, kas ideāli darbojas un vadas ar pulti. Priekš IPTV man vislabāk patīk SIPTV,  kam teorētiski ir versija tikai priekš android tv, bet necaur google play var uzlikt uz jebkuru android ar pulti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, androidz teica:

Kāpēc kodi, lai skatītos saturu no NAS? Es izmantoju Es Explorer + MX player vai BS player.

Uz tā paša Mi Box? Man nav tādu pleijeru, neesmu uzlicis. 


Pirms 59 minūtēm , jema teica:

Pamēģini sievietes šādu variantu iemācīt :biggrin:

+++ Man sieviete vispār uz tā Mi Box vispār neko nemāk ieslēgt, viņai par sarežģītu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , uldii12345 teica:

Galvenais, kas patīk kodi, ir ka atceras kas ir skatīts

Nez, man neko neatceras. Pat ja uzlieku filmai pauzi un atstāju ligāku laiku (10-15 min), tad filma pa jaunu jāieslēdz no sākuma un pašam jāaiztin līdz vajadzīgajai vietai.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345
1 stundu atpakaļ, ivo teica:

Nez, man neko neatceras. Pat ja uzlieku filmai pauzi un atstāju ligāku laiku (10-15 min), tad filma pa jaunu jāieslēdz no sākuma un pašam jāaiztin līdz vajadzīgajai vietai.

Varbūt kodi ir uz to opcija, bet man vienmēr tas ir bijis defaultā uz visām ierīcēm, kur esmu licis kodi. Visām noskatītajām filmās ir ķeksīši un tiem kas ir iesākti ir aplīši pusaizpildīti un vienmēr piedāvā turpināt, kaut vai pēc mēneša.

Link to comment
Share on other sites

BS playeram ir lieliska funkcija - spēlēt saturu pa taisno no Sambas šāres, rezultātā, viņš automātiski paķer nākamo video, kas ir šāres mapē. Kāpēc man tas ir aktuāli - kad uzliek sīčiem skatīties īsas multenes, tad, ja skatās caur risinājumu ES Explorer + MX player, tad multene beidzas un manuāli jāpalaiž nākamo, ar BS viss notiek automātiski.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

man piemēram apnika es exploera reklāmas, tāpēc to vairs neizmantoju. Katrā ziņā arī šitam esmu gājis cauri un kodi ir viss labākais, arī sieva tiek galā :) Atskaņo arī DVD failus ar visiem meņu, nav bijušas tādas filmas ar ko kodi netiktu galā.


Ar kodi ir tikai viens mīnuss pagaidām, saprot tikai v1 sambu. Man NAS ir uz win10 bāzes ar sambu v2, attiecīgi jāliek beta 18 kodi, lai varētu caur samba tikt klāt failiem

Link to comment
Share on other sites

Principā mi box ir iespēja nomainīt default launcher, arī uz Kodi, arī ir iespējams pamainīt pults Home pogas action, lai atver Kodi, nevis default Android TV launcher. Tagad man ir uzstādīts, lai home poga atver manu launcher (SquareHome) un long press, atver default AndroidTV, lai tieku klāt settingiem. 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , uldii12345 teica:

Man NAS ir uz win10 bāzes ar sambu v2

nu shito jau vareeja man liekas, ka arii uzstaadiit uz v1, ja tas paliidz.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , uldii12345 teica:

Ar kodi ir tikai viens mīnuss pagaidām, saprot tikai v1 sambu. Man NAS ir uz win10 bāzes ar sambu v2, attiecīgi jāliek beta 18 kodi, lai varētu caur samba tikt klāt failiem

Man par cik nav ne mazākās nojausmas, kas ir Samba, tad es atradu, ka NAS ir tāds Twonky serveris, no kura visu atskaņo bez problēmām. Un pats galvenais - tiek atbalstīta folderu sistēma, nevis viss samests vienā kaudzē.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Pēc kaut kāda update win 10 vairs neatbalsta samba v1 (droši vien kriptovīrusu sakarā) un nevar arī manuāli ieslēgt atpakaļ, cik es mēģināju vismaz man nekādi neizdevās.

 

Samba ir failu koplietošanas protokols, ko izmanto pārsvarā windows vidē. 

Caur samba jau arī tiek atvērti folderi tāpat kā tie ir izveidoti diskā. Tas  twonky, cik noprotu, ir DNLA paveids. Varbūt tāpēc tev arī neatzīmējas faili un nevari no tās pašas vietas atsākt skatīšanās. Ja piekļūtu failiem izmantojot sambu, viss būtu ok

Labots - uldii12345
Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , uldii12345 teica:

 ..Atskaņo arī DVD failus ar visiem meņu, nav bijušas tādas filmas ar ko kodi netiktu galā..

Papildināšu, ka gremo arī visus milzīgos BlueRay ripus - filmas, koncertus ar n-tajiem audio trackiem..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
androidz
(labots)

Kungi, kas jauns android tv bokšu jomā? Draugs grib tādu verķi pasūtīt, man sirdsapziņa īsti neļauj ieteikt Xiaomi Mi Box, nu nepatīk man Android TV versija, man liekas standarta Android ir ērtāks un funkcionālāks. Var būt kāds nesen ir iegādājies jaunu tv boxu? Kādas atsauksmes.

 

ps. acis metu uz beelink ražojumu, uz Beelink GT1

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Beelink gt1 nav ne vainas. Man gan tieši labāk patīk android tv versija. Man uz beelinka ir uzlikta android tv versija. Android tv versiju daudz labāk vadīt ar pulti. Jā google veikalā ir aplikācijas, kurām ir paredzeta vadība no pults, bet var jau ielādēt jebkuru aplikāciju no caur interneta pārlūku.

Tur jāskatās, ko ar viņu grib darīt. Piemēram netflix hd ies tikai uz xiaomi

Link to comment
Share on other sites

Uz ziemīšiem ar atlaidi tika ieķerts W95 no GBest ;2/16 ;7.1 ; jau root.

Vecais odroid U3 ar 4.4.4 jau vairs nerullē.....

Par t° pagaidām nesūdzos - līdz 70 pie 4k filmām...

Pirmo iesaldēju stock  TV launčeri un uzliku Novu - pulti ar pa lielam saprot,bet vadu ar peli.

Bet nu katram savs.....

 

 

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Mums jauns muļķis ir parādījies?

Link to comment
Share on other sites

androidz
pirms 15 stundām , uldii12345 teica:

Man uz beelinka ir uzlikta android tv versija. Android tv versiju daudz labāk vadīt ar pulti.

Android TV versija man nepatīk:

1) ar to ka ļoti pliks GooglePlay, tas gan atrisinās ar to ka var viegli instalēt apk novelkot no WEBa. Kaut vai tas neviens Interneta pārlūks nav pieejams.

2) un galvenais, man patīk operēt ar peli, nevis ar pulti. Android TV versijā, piemēram, nav iespējams pārlekt uz home ekrānu no app, tikai ar bezgalīgo back, back, back... tajā pašā chrome piemēram. Pārslēgties starp palaistiem apiem arī nevar.

 

Android TV priekšrocības vispār nesaskatu, ja gribas lietot app, kas orientēts uz pulti (Netflix, Kody utt.), nav problēma tādu uzinstalēt uz parastā andrīša un lietot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...