Jump to content

Optimāls risinājums media failu atskaņošanai/torent klientam


Recommended Posts

 

 

Brīvi liekam aplikācijas. par ierobežojumiem nesapratu?

 

Iespējams neprecīzi formulēju jautājumu, bet doma bij tāda, vai ar kastīti var izpildīties līdzīgi kā tas būtu andrīštelefons, kam ekrāns nošārēts uz TV. Cik saprotu, tad SmartTV ir apgraizīti andrīši, tāpēc ar jautāju. 

Link to comment
Share on other sites

Var uzlikt dajebko. Tikai tiem air mouse visas aplikācijas nestrādā. Nu tieši spēles tur ir nianses.

Dažiem var būt kaut kas jāmuhļī, lai Youtubā dabūtu HD.

Link to comment
Share on other sites

Patiešām var dajebko instalēt ?!

Es prasu, jo Philipsa Androīdam 95% no aplikācijām nemaz nevar uzlikt. nerunājot nemaz par lietošanu...

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Nezinu vai dejebko, bet savu esmu norutojis un biju pamēģinājis pat samba share uz viņa. Limits varētu būt vienīgi softi, kam der tikai touchscreen vadība, piemēram, spēle world of tanks.

 

Jautājums par citu tēmu. Nolēmu izveidot savu NAS,  jo uz routera ir biski par īsu un nevar izveidot DNLA, lai no smart tv var pieslēgties. Iepirku semron 3850 (4*1300MHz) un 2Gb ram. Uz windows māku salikt visu ko vajadzēs, bet ir jēga iespringt uz linux, ko nepārzinu. Notiks uz linux kaut kas ātrāk. Vajadzības ir sharot failus, DLNA un torrenti. Vadība caur remote desktop plānota.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai ar kastīti var izpildīties līdzīgi kā tas būtu andrīštelefons, kam ekrāns nošārēts uz TV
Jā var, manas kastītes gadījumā ar rūts bija uzreiz.
Link to comment
Share on other sites

Pastāstie kuriem Androīdboxiem ir pieejams analogais video ?!

Skatos, ka vairākiem ir minijack ports pie krua atzīme AV. Tas tiešām ir 4-pin ports kur ir analogais video+audio ?!

Tobiš, nevienā brīdī neticu ķīniešiem. :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uldii12345, mēģini atrast NAS distru, kas jau atbalsta tev vēlamās funkcijas - SMB, UpNP, web interfeiss. Tad nevajadzēs neko iespringt.

Es ieteiktu Xpenology +transmission +kādu no viņu softiem priekš dlna, taču tur ir maza ķeza, cik pamanīju - dlna serveris "nepamana" jaunois failus, kas ir lejuplādēti. Es pats neizmantoju televizora Smart funkciju, jo derdzās tā nekārtība un miskaste ar nevajadzīgām progām. Man ir Openelec kašteles kā atskaņotāji un kačātājs uz q1900 proča ar sambu, transmission (ko var vadīt no windows ar programmu, kas izskatās un strādā, kā uTorrents) un DVB-S2 tuneris ar tvheadend. Un nekādu problēmu. Tavs Sempron, manuprāt, arī atskaņo h264 video dzelziski, tā kā vari apskatīt to Openelec - tam jau būs iekšā viss, ko vajag + smuks media centrs - tikai pulti pa 10Eur jāpiepērk.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzības ir sharot failus, DLNA un torrenti

 

http://www.openmediavault.org/

Viss Tevis nosauktais. Plex media serveris caur pluginu. Pirms tam mēģināju visus tos NAS4Free un taml, man likās pa sarežģītu - kaudze ar funkcijām, kuras es mūžā neizmantošu. Šis ir labs ar to, ka relatīvi vienkāršs interfeiss. Viss notiek caur WEBlapu, nekāda grafiskā vide nemaz nestartējas (neēd resursus). Otrs vienkāršais variants ir tas pats WIN + kaut kāds DLNA serveris - viņi ir kaudzēm. Es, personīgi neesmu piedzīvojis, ka linux uz tiem pašiem dzelžiem ietu ātrāk vai labāk. Ja neesi komandrindā programmējošs datortārps, visticamāk, ka nemācēsi optimizēt linuxu līdz tādai pakāpei, lai jamais sāktu sktiet ātrāk par win. To dara tie zēni, kas internetu browsē un p0rn skatās terminālī un grafisko vidi uzskata par izgudrojumu mīkstajiem. Diemžēl, es tāds neesmu.

 

BTW, OMV atbalsta Sambas šāres un FTP, var staigāt kā pa parasto tīkla disku arī.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Varētu mazliet sīkāk kā to izdarīt bez strīma pārkompresēšanas? 

 

Neatceros, bet rīt pa dienu pamēģināšu atjaunot, ja kas došu ziņu.
 

 

? :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nevaru saprast vai ņemt MXIII, ko lieto biedrs androidz (kuru jau patramdīju par atsauksmēm iekš PM), vai M8S, ko biedrs jema. Tam M8S ir jaunāka versija M8S+. Izlasīju googlē krustu šķērsu atsauksmes un it kā kastes ir samērā līdzīgas. Kaut kā jāizlemj un jāsūta augšā. Dodiet impulsu kuru labāk sūtīt. ;) 

Link to comment
Share on other sites

sūdīgs wifi ir tiem, kam iekšējās antenas. pultis visiem ir drūmais kraps un bez air mouse netiec normāli klāt visām funkcijām.

Link to comment
Share on other sites

Ņem M8S+, jo pēc aprakstiem tiem jau iekšā ir īsts 1000 mb tīkls.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
sūdīgs wifi ir tiem, kam iekšējās antenas. pultis visiem ir drūmais kraps un bez air mouse netiec normāli klāt visām funkcijām.

 

wifi īpaši nerūp, jo verķis ir tuvu rūterim un vispār drāts ir izdalīta šiem nolūkiem. Par pultīm sapratu, tik domāju kā šito atrisināt - 1 variants bezvadu pele ar klavieri, 2. - android aplikācija, kas ļaus caur telefonu vadīt.

 

 

 

Ņem M8S+, jo pēc aprakstiem tiem jau iekšā ir īsts 1000 mb tīkls.

 

Ko es ar to tīklu darīšu? Man ir ~60 Mbit/s uz augšu un leju (radiolinks). Vairāk interesēja stabilitāte. Tev tā kā normāli rukā tas M8S? Nekarst, nekarās un rāda? :)

 

Edit: atradu vēl šādu piedāvājumu. Naudiņas nav lielas, būs jāpamēģina.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Manam nav neviena M8S gļuka viss iet uz urā!

Link to comment
Share on other sites

Gigabits noderēs lokālajam tīklam, lielus nepārspiestus video skatīties(4k utt).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz

Tad ņem Jemas aparātu, manam tīkls noteikti nevelk 100mbitus, vismaz torentos noteikti nē. Par gļukiem, jau dažas lapas iepriekš rakstīju, nekas traks, bet drusku ir.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad ņem Jemas aparātu

 

Baidos, ka jamais iebildīs - gan jau, ka pašam vajag, bet doma nav slikta (juoks). ;)

 

Paldies par atbildēm, mēģināšu sūtit to M8SPlus. 

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Es nopirku m8s plus ebajā pa 55eur, bez gan klaviatūras, jo tāda man nepatīk. Par tavu maz informācijas, jo viņiem atšķiras procesori un android versijas. Ir 1,8 un 2Ghz, android 4.4 un 5.1.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par tavu maz informācijas, jo viņiem atšķiras procesori un android versijas. Ir 1,8 un 2Ghz, android 4.4 un 5.1.

kā maz info :

  • Amlogic S812 Quad-Core Cortex A9 2.0GHz
  • OS: Android 5.1 Lollipop 
  • 2GB RAM ,8GB ROM
  • Support 2.4G/5GHz Dual Wifi
  • Support Bluttooth 4.0
  • Support 4Kx2K Ultra HDMI

 utt.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Varbūt caur telefonu skatoties vai nereģistrētam lietotājam. Alieexpress neorentējos, man rullē ebays:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

man rullē ebays:
 

 

nu tur ne mazāk ir info, vai arī tev slinkums parullēt lapu uz leju :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Paldies par atbildēm, mēģināšu sūtit to M8SPlus. 

 

Pasūtīju jamo ar visu klavieri un čoms ar tādu pašu komplektu, kad atnāks, patestēšu un padošu ziņu. ;) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pasūtīju jamo ar visu klavieri un čoms ar tādu pašu komplektu

Pa cik paņēmāt un no kurienes? 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Piemirsu ierakstīt atsauksmi - nu jau pāris nedēļas kā rukā - viss ir labi, bet reizi pāris dienās pazaudē tīklu. Čoms, kurš pasūtīja vienlaicīgi ar mani ar lieto un jamajam tādu problēmu nav bijis - iespējams man ne pārāk veiksmīgs eksemplārs trāpījies.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
xnemiersx

Sveiki visiem!

Pēdējos 5 gadus par šo nebiju interesējies, jo filmas/seriālus skatījos no jaudīga desktopa.

Tagad radās vajadzība pēc atsevišķa mediju PC, kurš mācētu atskaņot jebkuru kodeku FullHD kvalitātē bez stostīšanās un fonā darbinātu torrentus/antivīrusu/whatever.

Pagaidām par torrentu mašīnu tiek lietots Acer Aspire One 522, taču ir problēmas ar 1080p H.265 atskaņošanu.

Varianti ir:
- Būvēt jaunu ITX kompi uz N3700 bāzes

- Pirkt lietotu, gana jaudīgu laptopu

- Jebkas cits, ko neesmu vēl iedomājies :)

Galvenais jautājums ir - kā noskaidrot, vai nebūs problēmas ar veiktspēju augstāk minētajiem mērķiem?
Sekundārais jautājums ir - varbūt jau ir kāds gatavs optimāls risinājums, par kuru neesmu iedomājies (piemēram, kaut kāds Xbox360 + Win 7?)

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Openelec vai libreelec uz normāla dzelža - N3700 būs gana, tikai pašlaik ne pārāk iet UHD..

Otrs variants ir Libreelec uz Odroid C2 - žirgt un smuki visu atskaņo. Par visiem kodekiem nezinu teikt - visādas eksotikas kā asf un pārējie sviesti ikdienā neredzu. Mpeg4 avi, mkv, mp4 un mov fomātos strādā. 1080p DIVX varētu būt absurdi.

Link to comment
Share on other sites

xnemiersx

O, paldies, pasviedi lielisku ideju - tas Odroid C2 izskatās labs variants, ar ko paeksperimentēt :)

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tikai labāk viņu palaist er to eMMC, nevis sd kartiņu. 

Nu un ja nopietni, nu jau lēnām tirgus piesātinās ar Amlogic CPU bāzētiem mediju atskaņotājiem un 4k atskaņotāju jau var pa 30€ ieķert... 

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

Tagad radās vajadzība pēc atsevišķa mediju PC
Tepat forumā pirms kāda laika iecēlu šo te - http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_339984.html?wid=3

Absolūti apmierināts esmu - strāvu rij maz, ja akūta vajadzība kādu seriālu nolūrēt ir gan ātrs torrents gan Netflix, pēc nelielām pielāgošanām Droīds iet rūkdams, nekādu problēmu ar stabilitāti, gremo 4k (caur vadu vismaz, neesmu mēģinājis strīmot 4k caur wifi). Pirms pusgada ar kapeikām šis skaitījās visos apskatos labākais price/performance mediju verķis tirgū. Iespējams, ka kaut kas vēl krutāks no ķīnas ir parādījies, bet šī veiktspējas tiešām absolūti pietiek visam.

Link to comment
Share on other sites

xnemiersx

Hehe, atliek tikai izlasīt pēdējās divas lapas un situācija paliek daudz skaidrāka :)

Principā gan M8S Plus gan MXIII-G izdara visu, kas mani interesē, izņemot vienu lietu - viņiem nav pieklājīga storage.

Nākamie jautājumi:

- Kā šitie draudzējas ar ārējiem HDD vai lieliem Flash diskiem (vismaz 128Gb), ir kādam pieredze?

- Ir kāds iemesls skatīties tieši uz M8S Plus bai MXIII-G, vai arī jebkura alternatīva ar tādu pašu speceni būs tik pat laba?

- Ja mērķis ir tikai FullHD + torrenti, tad vai ir kāds iemesls ņemt atskaņotāju ar S812, nevis jaunāko S905?

Labots - xnemiersx
Link to comment
Share on other sites

M8S+ man visu dara, mazajam diskam ar barošana pietiek, tik video atskaņošana ar WD media player ir subjektīvi kvalitatīvāka. Kopumā esmu apmierināts - pašlaik cīnos, lai jaunāko apdeitu uzliktu.

Link to comment
Share on other sites

xnemiersx

OK, paldies par atbildēm :)

Vēl viens nooba jautājums - viņiem ir iespēja failus šārēt pa tīklu, lai no Win PC var kko nokopēt un nav jāpārsprauž tas ārējais hdd?

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Jā, protams. Uzliec jebkuru SMB Share aplikāciju priekš androīda un iešārē to ārējo HDD.

 

Starp citu - protips - ja nav plānots ilgstoši glabāt veselu filmu kolekciju, bet kaut ko nokačāt/uzkopēt, noskatīties, un izmest, iesaku vienkārši iespraust 64 vai 128GB SD kartiņu iekšā (vai pat vienkārši SanDisk vai analogu ātru flash ārējo atmiņu), lai nav jāčakarējas ar ārējo disku. Tām cenas jau mūsdienās konkrēti nokritušas, būs arī pilnīgs klusums un vēl mazāk špani tērēs.


 

 

Ir kāds iemesls skatīties tieši uz M8S Plus bai MXIII-G
Pārbaudīta build quality. Ar citiem ķīniešiem nezināsi, kā risināta dzesēšana, vai nepārkarst, vai nav kādi konstrukcijas brāķi. 

P.S. no sirds iesaku iepirkt šo pulti/air mouse hibrīdu - ļoooti ērti manipulēt ar droīdu un izvēlēto media center frontend saskarni. 

s-l500.jpg

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

xnemiersx
P.S. no sirds iesaku iepirkt šo pulti/air mouse hibrīdu

OK, būs jāietestē. Ja gadījumā nepatiks, parastā usb klava/pele, vai šis vai šis arī darbosies bez problēmām, vai tur kaut kādi ierobežojumi ar savietojamību?

Kas ar šāda veida brīnumiem, ir kāda jēga, vai arī labāk ne?

Labots - xnemiersx
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Jebkura klaviatūra un pele strādās. Protams, priekš lietošanas uz dīvāna noteikti to, kur touchpads kopā ar klaviatūru kopā.

 

 

 

Kas ar šāda veida brīnumiem, ir kāda jēga, vai arī labāk ne?
 Man personīgi nepatika tas mazais touchpad, tādēļ arī izvēlējos airmouse, par kuru teicu augstāk - daudz ērtāk (man vismaz) kā ar burvju nūjiņu pavicināties ātri, nekā ar īkšķi to mazo touchpad rīvēt, kamēr kursoru aizbīdi, kur vajag. Arī vizuāli tā mana pults daudz vairāk izskatās pēc normālas pults, kurai klaviatūra aizmugurē. Arī pogas lielākas un ērtāk spiežas priekš rakstīšanas youtubē/torrenta klientā.
Link to comment
Share on other sites

xnemiersx

OK, paldies par padomiem. Viss ir pasūtīts, kad saņemšu - ielikšu apdeitu, kas un kā :)

Link to comment
Share on other sites

Reini, cik tā kaste ir piemērota izmantojot kā mikrodatoru pie TV?  Paziņām vecais portatīvais galīgi vairs nevelk, bet pirkt jaunu nav jēgas, jo lieto reti - internetam, foto, video. It kā viss ir, bet ir risks citiem iesakot.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...