Jump to content

Optimāls risinājums media failu atskaņošanai/torent klientam


Recommended Posts

Bēda notika. Mans vecais labais Egreat M34B atstiepa pekas. Vairs nebūtojas. Bija lielisks iekšējā HDD diska satura spēlētājs (avi,mkv,iso). Tāpat arī seriālu vilcējs saviem spēkiem no toorentu dzīlēm. 

 

Ar ko lai tādu verķi aizvieto? Man ir svarīgi, lai ir pults un var sieva ieslēgt un palaist attiecīgo failu ar filmu. Man ir raspberry pi mājās, bet es tā īsti neesmu drošs , vai pavilktu lielāka izmēra failus..

 

Varbūt, ka ir kādi SATboxi kuriem ir kā media pleijeri ar diska pievienošanu un torent klientu?

 

 


Izskatās, ka esmu Raspberry pi piedabūjis uz XBMC un mediju saturu atsakņošanu. Paldies visiem, kas lasīja :)

Link to comment
Share on other sites

Jau labu laiku uz RaspberryPi tiek "kruķīts" openelec, Pasākums ir ok, tikai nācās piepirkt 2 licences (MPG2 un WVC1), lai pilvērtīgi varētu blenzt video failus, kā arī mazliet pacelt jaudu (dotajā brīdī līdz 950Mhz). 40GB 3D video kluci spēj atskaņot caur tīklu (no FreeNAS) tīri labi.

SmartTV var iet atpūsties. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, arī es uzliku openelec versiju. Izskatās tīri labi. Pagaidām arī transmission uzliku.


Vēl tikai būtu labi izpīpēt vai kādi citi jaunie microdatori nav vēl labāki. jo varbūt vēlētos to Openelecu drusku mudīgāku tīri interfeisa ziņā, bet klusu, kas svarīgi, tamdēļ PC ar XBMC likt gluži negribētos.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ja jau domas par aveni, tad labāk cubieboard ar geexbox vai openelec - nav jāpērk licences (tas, manuprāt ir tīrākais marasms) un ir daudz ātrāks par aveni. Nu un pieliekot laptopa cieto pie iebūvētā SATA porta (kas avenei nekad nebūs) un lēto microsoftveidīgo pulti viss sanāk smuki.


Ja atskaņošanai vajag mega ātrumu un žiperīgumu, tad Odroid U3 Community ir super variants - tikai MHL kabelis jāpiepērk.


Ak, jā, uz geexbox var ļoti vienkārši jebkuru pulti piedabūt strādāt - atrodam, ieliekam baterijas, paspaidam pogas, atrodam pēc pogu sūtītajiem kodiem konfig failos pareizo un lietojam. Es piemocīju no veca Loewe televizora pulti - smuki un praktiski.

Link to comment
Share on other sites

@@Admins, ja jau lasīt kopā kompi, tad mātesplati bez coolera un cieto ar ssd, jo klusā telpā, lai arī cik nepakotu korpusu, ir dzirdama skaņa ventilatoru skaņa, kas dod pa nerviem. :)

 

Un jā, avene ir bremzīga, bet paciešami bremzīga. Ja iekš LV varētu iepirkt cubieboard (uz sitiena - iegāju veikalā un paņēmu, nevis sekss ar pastu 2 nedēļu garumā), gan jau būtu iepircis to, nevis aveni.

 

 

 

z geexbox var ļoti vienkārši jebkuru pulti piedabūt strādāt
 

uz Openelec arī. Uz Raspbmc vēl vienkāršāk kā uz Openelec, bet katram ir savi plusi un mīnusi.

Link to comment
Share on other sites

Tasteris

Bruketajs, tu nosauci visai interesantas Raspberry Pi alternatīvas, bet man ir jautājums. Sakarā ar avenes popularitāti ir pilns ar rakstiem kā nokonfigurēt no tas jebko - video vai mūzikas atskaņotāju, pielikt pulti vai bezvadu kontrolieri un izmantot datoru kā klasisko spēļu konsoli u.t.t. Bet cik sarežģīti būs to visu nokonfigurēt ņemot ne-aveni, t.i. datoru ar mazāko lietotāju community?

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu priekškam, vajadzīga visādas ekzotiskas ogas!? Kāpēc nevar truli paņemt gatavu Android TV risinājumu:

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_ss_i_2_8?url=search-alias%3Daps&field-keywords=android%20tv%20box&sprefix=android+%2Caps%2C248

 

Un tur būs viss - media failu atskaņošana ar iemīļoto pleijeri, torenta klienti, piekļuve pie tīkla šārēm, pults, klavas, peles atbalsts...

 

Nu un protams visuniversālākais risinājums - ps ar windowzu virsū, izmaksas protams ir citas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

 

Nu priekškam, vajadzīga visādas ekzotiskas ogas!?
 

jo 2x lētāka, un ja vajag arī uz avenes var android uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

beidzot nopirku to Best HD45 Ultra

 

Izskatās interesanta kastīte. Mani principā joprojām apmierina wd tv live, vienīgi pietrūkst, ka nevar flash video paskatīties no weblapām un tvplay video. Ar shito kasti var? Ā, un kā torrent klients strādā?

Link to comment
Share on other sites

Jā jā, gaidam atsauksmes, man arī ieinteresēja. Cena plus mīnus OK, procis gan tāds vecs, bet galvenais vai tiek galā ar uzdevumiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

tagad pēc pāris dienām labāki dzeses apstākļi, nav kāries pāris stundas
  Ko ta - apkuri atslēdza? :D Paldies par reportu - skaidrs, ka vēl bikiņ jānogaida līdz aparātu maiņai.
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Ir viens vecais cubieboards pieejams, tiem, kas grib "pamudrīties" šajā jomā.

 

Plusi:

Iebūvēts IR uztvērējs un varu kādu pulti iedot līdz

Stabils LAN

Iebūvēta flashatmiņa.

Normāls RAM apjoms.

Sata ports cietajam

Nekādu kodeku pirkšanas.

 

Mīnusi

A10 procis XBMC saskarnei nav tas ātrākais. Nezinu kā tad ir nabaga avenei jo tā ir vēl tūļīgāka.

Ar tvheadend pa tīklu samērā nelāgi strādā un ar 100% CPU noslodzi uz HD kanāliem.

Nav smuka korpusa - tikai pāris pmma plāksnes augšā un apakšā.

 

 

Ir arī Odroid U3, bet ar to vēl ir vēlme paspēlēties... 

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Jā, vecais ir Cubie1.

Esmu jau mocījis ar Geexbox - nav slikti, bet nav arī ideāli... Visiem šitajiem raspbijiem/cubijiem vajag vieglāku mediacenter vidi - XBMC ir pa brutālu, bet man ar tvheadend XBMC ir obligāta vajadzība.

Ja esi ar mieru no kādiem 30Eur šķirties, tad padod ziņu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Žēl, cerīgs aparāts izskatījās un uz vietas dabūnams, ar lokālo garantiju. Nedomāji par aiznest atpakaļ un pateikt, lai dod vietā citu, beigu beigās var vienkārši izrādīties brāķēts eksemplārs.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tāpēc es tām ķīniešu androidu brīnumu kastītēm eju ar līkumu.

 

Man ir salikts pilnīgi kluss miniITX ar J1900, tiek izmantots, gan kā media player, torrent box, SAT uztvērējs, gan kā galddators priekš interneta un arī Visual Studio.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaut kad aizvedīšu, tas ir diezgan patālu no manām parastām dislokācijām pastāstīšu, kā tur gāja
 

 

Negribējās jaunu tēmu sākt, tāpēc paspamošu šeit. ;)

 

Neesmu guru šajās kastēs, bet īsumā - pirms kādi 4-5 gadi meklēju kasti, kas spēlētu dajebko normālā q. Izmēģināju visādus popcornus, asus utt. Paliku pie WD HD media player, jo patika salīdzinoši vienkāršais MENU, kvalitāte un iespējas. Pēc tam paņēmu papildus pēdējās paaudzes WD HD Media player live ar tīkla atbalstu gan pa vadu, gan WI-FI. Viss bij ok., rādīja labāk kā iebūvētie media playeri teļļukos viennozīmīgi (man ir piekasīga acs :D). Tad man šitas nosprāga mēnesi pirms 2 gadu garantijas beigām un pārdevējs piedāvā vai nu ņemt jaunu vietā, vai naudu. Nu tad lūk - vienīgā štelle, kas varētu noderēt android pleijerī ir tas vai jamais māk normāli rādīt tvplay.lv un vispār dajebkādas webadreses video ( kā datorā)? Ir vērts mainīt? Baig negribās no vilka bēgot, pir lāča nokļūt... Vai ir iespēja kaut kur izmēģināt verķi, vai palasīt atsauksmes no LV?

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Khem... Sapratu, ka neko nesapratu un turpināšu dzīvot ar WD (ja vēl es iebraukšu, tad labi, bet mājiniekiem apstāstīt - nošauties). :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet mājiniekiem apstāstīt - nošautie
100% taisnība, paņēmu media pleijeri uz android bāzes, es ta saprotu, sieva mocījās veselas divas dienas, neder, tagad mētājās. Es nemāku katru reizi paskaidrot un arī nervu sistēma sen ir pakaļā, kur ir jāiet, kas ir jāspiež, kaut gan ar Galaxy S2 ir uz urā! Tādu parasto WD vēl varētu iemācīt, bet arī ar problēmām. Pie mana TV ir pieslēgts WD TV Live Hub, sieva arī baidās, kā velns no svētā ūdens  :)  
Link to comment
Share on other sites

 

 

gan jau sarežģīti stāstīju
  Da nē, apmēram sapratu, bet negribās baig iedziļināties kastē, kurai jāpilda salīdzinoši vienkāršas lietas.
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Android kaste māk (nu specenē vismaz) 4K video, vadās ar pulti, ir wifi

Ja nopērk tv  kas spēj šos te 4K atspoguļot, tad tam tv arī ir labs atskaņotājs iekšām tā kā nevajadzīga tā iespēja... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

100% taisnība, paņēmu media pleijeri uz android bāzes, es ta saprotu, sieva mocījās veselas divas dienas, neder, tagad mētājās. Es nemāku katru reizi paskaidrot un arī nervu sistēma sen ir pakaļā, kur ir jāiet, kas ir jāspiež

Šitā īstenībā ir trakākā lieta. Kādu laiciņu atpakaļ nopirku bērnam Wii konsoli, tur arī traki viņu palaist, 7 gadīgam bērnam vienam nesanāk. Tā arī krāj tā konsole puetekļus.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Arī apstājies pulkstenis ir pareizs pāris reizes dienā, tā teikt...

Paprasi Tubusam!

:)

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

varbūt kādam ir idejas par to kas varēja nosprāgt HWiski?

 

Iedod shēmu, gan jau kādam radīsies idejas.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Un ko mums dod tava spogulene, ja shēmas nav? Tu taču nedomā, ka kādam nav ko darīt kā pārzīmēt shēmu no plates bildes? Pat ja kas tāds neticams notiktos, spoguleni vajadzētu ar rentgenu, jo slāņi tai platei droši ka vairāk par 2 :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Aizmurgojies jau galīgi. shēmu viņam... Varbūt vel plašu celiņu izklājumus, lai vari pats pasūtīt štancēt tādas?

Lagālo sapīpējies, cēsu vai aldara susliņu sadzēries, nu tik sper vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Vismaz laptopiem cītīgi pagguglējot var atrast gan shēmas, gan board layout (elementu izkārtojums uz plates) 

 

Vai šam brīnumam ir - nezinu. 

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nē nu tas skaidrs, ka betonam nav problēmu to plati sataisīt arī attālināti un vienīgais, kas viņu attur, ir ielejas nevēlēšanās maksāt piečuku. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Vismaz laptopiem cītīgi pagguglējot var atrast gan shēmas, gan board layout (elementu izkārtojums uz plates)

Nu tad sagooglē un iepostē! Un ne jau Medion,Ordi-ZemeņGauj vai kaukād tād parodij, bet normālam izplatītam kompim.

 

 

nu tas skaidrs, ka betonam nav problēmu to plati sataisīt arī attālināti un vienīgais, kas

Tu neesi kaukāds Šlesera ārlaulības šļāciens? Baigi līdzīgi tu tā ļurļurļur-ļerļerļer...

Žvankstot pat nepamaniji, ka es jau pateicu iespējamo (un loģiskāko) risinājumu, #42.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
androidz

Pasūtīju šādu te MXiii 2GB versiju, ja nav krutka jābūt labam. Vecais PC, kas 7us gadus kalpoja video kontenta atskaņošanai beidzot varēs iet pensijā.

Link to comment
Share on other sites

Kad saņem uzraksti atsauksmi, kas un kā! Man ir viens WD TVHub un viens Patriot pleijers abi ar blusām, vajag trešo nezinu ko ņemt.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Protams ierakstīšu. Ar nodomu gribēju Andrīti, vai ideālajā gadījumā Windu, lai pēc iespējas lielāka brīvība izvērsties. Andrīts protams līdz Windai nedavelk, bet Windas kastes (kastītes), kas ir mazas, klusas un jaudīgas, maksā sūri daudz.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Pats nesen pasūtīju Pipo X7s, ko kopā ar ārējo HDD plānoju izmantot priekš:

  • Media failu atskaņošanas
  • Torrentiem
  • Visticamāk, Samba, lai uz tā esošo saturu varētu skatīties uz vairākām ierīcēm (Smart TV, Portatīvais, Stacionārais, Telefoni, Planšetes)

Kad atnāks, uzrakstīšu nelielu "apskatu".

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidz

Pipo, tas kas ir ar Atomu un Win 8.1 iekšā? Šāds te? Gaidam atsauksmes, kā jau minēju, labākais, manuprāt, ir un paliek pilnvērtīgs Winda, nemaz nezināju ka pa tādām salīdzinoši nelielām naudām ir dabūnami.

Link to comment
Share on other sites

jozhix

 

 

Pasūtīju šādu te MXiii 2GB versiju, ja nav krutka jābūt labam.
 

 

Es atkal skatos uz Amazon Fire TV. Androids, XMBC atbalsta, vieniigi tas stulbums ar FAT32...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...