Jump to content

EP apciemojums un sekas


eziic
 Share

Recommended Posts

MarisO, tieši tā. Var sakomplektēt datoram softu no legāliem bezmaksas risinājumiem un ar vairāk vai mazāk labiem panākumiem darboties, ja jau ir tāds uzstādījums - par programmām nemaksāt. Bet, nē, te jau grib zagt. Un zog.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • CAP

    7

  • Ronalds

    9

  • vvv

    23

  • viesturs0711

    10

Ronalds
(labots)
Izlasīju to spriedumu. Ta pa pēdējiem sīkumiem piepisās. Ta kāds "nav jau tik traki". Ir vēl trakāk.

 

Pa sīkumiem...  Nu nē- tie ir nav sīkumi! Nopirkuši akadēmisko licenzi, kas vispār tikai mācību iestādēm paredzēta (un arī tikai apmācību procesam - piemēram skolas grāmatvedība šīs versijas lietot nedrīkst) bet lieto enterprise! Un cik zinu office nedrīkst downgreidot.

 

Pa lēto tika caur! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Tur tiešām pa lēto tika cauri. Ir daudz bezmaksas softu, bet daudziem ir viena piebilde, ka komercorganizācijas viņu lietot nedrīkst, privātie un nekomerciālie lūdzu, bet SIA lietot nevar

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Ko nozīmē "nav arī tik traki, kā te mālē"?

Tas bija domāts par to, ka mol tev tulīt fotoaparātu un telefonu konfiscēs, jo tie ar ir datu nesēji. Tavas somas saturs ir tavas somas saturs!

 

 

 

Tā nu viņi tagad staigā nobijušies un galvas ierāvuši.

Skatoties kam uz varžacīm uzkāpj! Nav vairs 90tie, bet tomēr! 

Link to comment
Share on other sites

ricijs

 

 

Tie EP menti jau ir parasti cilvēki un arī viņiem tumšos vakaros pa ielu staigāt, nav diez ko omulīgi, zinot to, ka viņiem varētu būt daudz nelabvēļu
 

 

un tieši tādiem indivīdiem ir likuma normas, ka uzbrukums varas pārstāvim ir smagāk sodāms (konkrētu pantu slinkums meklēt)

Link to comment
Share on other sites

matrixxxx

Teiksim TeamViewer_Setup.exe, komerciaaliem meerkjiem es vinju nedriikstu izmantot.

Bet man vinjsh nav uzinstaleets un es vinju neizmantoju, bet fails kompii meetaajas.

Buutu pa pakalju vai vareetu atrunaaties ?

 

Vispaar briesmu lietas sarakstiitas, man uz PC paaris Gb ar maniem foto meetaajas, laikam jaaraksta diskos un disku mashiinaa pie spogulja jaakarina.

Bet pljac, mashiinas iipashnieks firma - atkal pa stāstiu :)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ir jau tā, bet piemēram RS kontrolieriem (kas pēc būtības ir līdzīgi varas pārstāvji, bet tikai uzņēmumā) pēc janvāra norīkojā klāt apsargus. Ne jau aiz gara laika, bet baidoties, ka tauta sāks purnus ārdīt laukā! Princips jau paliek!

 

Kriminālu neatbalstu!

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

un tieši tādiem indivīdiem ir likuma normas, ka uzbrukums varas pārstāvim ir smagāk sodāms (konkrētu pantu slinkums meklēt)

 

Jā, bet viņš ir varas pārstāvis tikai tad ja ir formā vai dienesta pienākumu pildīšanas laikā!  

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Hmm.. Piemēram sanāk kautiņš bārā, pretinieks izrādās acis aizlējis ments un mani ņem ciet par uzbrukumu policistam.... 

 

Cap - lūdzu ieliec likuma pantu, kas tavu teikto apstiprina.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Sabiedriskajaa teansportaa, varas paarstaavim bezmaksas brauciens pienaakas tad ja vinsh ir formaa.

 

Paarejaa laikaa vinsh ir civilais.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nē nu protams roka roku mazgā, un ja sanāks iedot pa muti mentam privātajā, tad papīri tiks sarakstīti tā, ka max likumā paredzēto sodu dabūsi... 

 

Sievastēva brālis, vēl padomju laikos, sakāvās uz ielas ar milici, kā vēlāk izrādījās. Precīzi nianses nezinu, bet kā saprotu šis pats bija uzprasījies. Neko - 2 gadi cietumā.... 

Link to comment
Share on other sites

Ments labāk bikses aizmirstu mājās, ne kā menta apliecību. Ja viņš uzrāda menta apliecību, viņam laikam formā nav jābūt.

Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Darba dators ir tikai darba lietām, un punkts, nekādi, bet, varbūt noder, utt. utjp.

Link to comment
Share on other sites

@@ronalds_, paskaidrošu sīkāk.. policists ir valsts amatpersona, kura dienē iekšlietu ministrijas sistēmā un kurai pieškirta dienesta pakāpe.. dienests = 24h darbs, protams, vairums strādā 8h, bet dienestā - darba attiecībās ar valsti tu esi visas 24h.

 

Sīkāk var lasīt likumā par policiju un citos saistītos likumos/noteikumos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@snukurins, kā saka.. nezināšana neatbrīvo no atbildības.. nav jābūt formā vai jārāda apliecība, ja tev uzbrūk.. vainīgais dabūs sodu šā vai tā.. neatkarīgi no tā, kurš vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

ricijs

Kā lai saka, var jau iet uz klopi, ja naudas daudz vai ietekmīga aizmugure (bet ja nav naudas, tad arī ietekmīgas aizmugures nav) līdz ar to paliksi par muļķi un atsēdēsi pēc pilnas programmas  :black eye:

Link to comment
Share on other sites

njā un teātra apmeklētāju somas ar netbukiem pie kā skaitās?

Link to comment
Share on other sites

MarisO
(labots)
Bet, nē, te jau grib zagt. Un zog.

 

Es vienreiz LV strādāju tādā kantorī, kur visi lietoja windozi, kas instalēts no writable CD. Beigās atnāca EP un visus izdrāza.  

Atrada arī aploksnes, kurās visiem maksāja algu.   :)

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

 

 

tiešām gatavi meklēt policijas darbinieku, kas godīgi darījis savu darbu

 

Bija tāds periods dzīvē, jau jaunajos LV laikos, kad pazinu vienu mentu. Gods no viņa burtiski defibrilēja pa visiem viņa caurumiem. Bet bez savas apliecības viņš ne kur no mājas ārā negāja. Ja beidzās dzērieni, braucām pakaļ, un ne vienu reizi vien pa vakaru. Jāsaka, kaut arī dzert viņš īpaši labi neprata, bet šoferis viņš bija tiešām labs. Nostrādājis mentenē viņš bija jau vairākas dekādes, izdiena nebija tālu, un sakari viņam bija. Ja gadījumā radu biznesiņam uzradās konkurence, ar to pašu EP viss tika patīrīts. Tas gan bija vismaz 10 gadus atpakaļ, mūsu ceļi pašķīrās, tā pat, kā sakļāvās, un nezinu, kā viņam tagad iet.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ja ments pats brauc uz 120 km/h, vēl nedod dievs dzērumā, bet bez sirdsapziņa pārmetumiem par to soda citus, ka tik piķi iekāstu... Par kādu godu, cieņu vai sirdsapziņu var būt runa? 

Bet te vadošā ķite ir pie vainas! Tiek pieņemti nejēdzīgi likumi, lai tautu piespiestu viņus ievērot tik algots mentu karapulks..... 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tā ir drīzāk sistēma, ne kā atsevišķs gadījums. Bet likumi šobrīd tiek pieņemti, nevis lai tikai sodītu vai pārmācītu, bet pamatā, lai pildītu budžetu, jo šobrīd tas nepildās tik, cik vajadzīgs pieaugošajiem valsts tēriņiem. Galu galā, ir neskaitāmas reizes jau apsolīts pažarniekiem, policistiem, skolotājiem un ārstiem. Un es piekrītu, ka viņu algas ir jāpiedzen pie reālās mūsu situācijas un piederības ES kontekstā. Tikai, to budžetu pilda uzņēmēji un viņu darba ņēmēji, ne jau budžeta iestādēs strādājošie. Bet tie uzņēmēji un viņu darba ņēmēji, kuriem jānopelnī valsts kopprodukts,  mūsu valstī sastāda, ja nemaldos, nepilnus 50% no iedzīvotāju skaita.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

@snukurins, kā saka.. nezināšana neatbrīvo no atbildības.. nav jābūt formā vai jārāda apliecība, ja tev uzbrūk.. vainīgais dabūs sodu šā vai tā.. neatkarīgi no tā, kurš vainīgs.

 

par uzbrukšanu kā tādu jā - var dabūt sodu! Bet tas ,ka atrāvušais strādā mentenē un ir atrāvies pa kaklu ārpus darba laika, nenozīmē, ka ir veikts uzbrukums varas pārstāvim! 

Link to comment
Share on other sites

@@DeEK, kā jau teicu.. to vērtēs attiecīgs dienests vai ir bijis uzbrukums vai nē.. un kurš vainīgs, bet arī ārpus formālā darba laika policists ir varas pārstāvis. Lasi likumu par policiju..

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cap, bet ja tas aptrakushais ments, aarpus sava darba laika, civilaa apgeerbaa, kaartiigaa komaa, naak virsu man ar nazi vai bitu, man ko jaaraada vinjam niere kur lai vinjsh man dur un jaacer, ka tiesaa peec tam vainu pieraadis? Vai labaak aizstaavoties dot pretii taa, ka vinjsh kaadu laiku nevarees atcereeties kas vinsh ir?

Link to comment
Share on other sites

 

 

naak virsu man ar nazi vai bitu

overtaimā Guntis teica: bite ir tev. Man ir vāle

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Hm.. manā personīgajā telefonā šobrīd atrodas jauks Win 8.1.iso. Esmu darbā. Atnāk pārbaude. Kas notiek?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hm.. manā personīgajā telefonā šobrīd atrodas jauks Win 8.1.iso. Esmu darbā. Atnāk pārbaude. Kas notiek?
 

 

adresi, adresi saki!  :yahoo:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Rīgas piena kombināta vārtu sarga būda! :smoke::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ar telefoniem situācija var būt loti interesanta. Tāpat kā ar privātajiem laptopiem darba telpās. Ja tā ierīce tiek izmantota darba vajadzībām, tad var arī uzvilkt. Un interpretācijas var būt visādas. Ja telefona (it kā privātā) numurs ir uz vizītkartes vai darba e-pastam parakstā kopā ar amata nosaukumu, tad tas vairs nav gluži privāts telefons. Ja telefona rēķinu apmaksā vai kompensē (ar attiecīgu līgumu) darba devējs, tad arī var pastrīdēties. Un pastrīdēties parasti nozīmē, ka ierīce tiek izņemta ekspertīzes veikšanai.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja darba vieta apmaksaa peiekshapmaksas kartes tavam numuram un rekviziitos tas nefiguree, bet darba vajadziibaam izmantots tiek, tad probleemu nav.

 

Par twemu runaajot... domofons un iespeeja kompjus momentaa uz linuksi paaraleegt. Atnaaca kotleshu eedaaji, paskatijaas un aizgaaja, garu degunu.

Link to comment
Share on other sites

visas šitās fantāzijas par domofoniem, dzelzs durvīm, ātri izraujamiem vai šifrētiem cietiem diskiem tak ir smieklīgas. licenču dēļ neviens tādas aizsardzības sistēmas netaisīs. lētāk ir nopirkt un aizmirst.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad lasīju vienā krievu lapā, kā izāzēt pirātisko programmu pārbaudītājus. Neatceros visu, bet tā ideja bija smieklīga. Jāieliek birojā redzamā vietā seifs. Seifā jāieliek vibrators (dāmām domātais, saprotat :)), jāpievieno pastāvīgai barošanai un jāieslēdz, lai darbojas, seifs jāaizmetina, no seifa vadiņi uz datoriem. Atnāk pārbaude, skatās, ā vadiņi no datoriem uz seifu aiziet, seifā kaut kas dūc, ā izklausās pēc servera, ā visticamāk tur pilns ar nelegālām lietām, jāver seifs vaļā, bet tas aizmetināts, konfiscē seifu, savāc uz miliciju, izsauc svarščiku, kas seifu ver vaļā, nu tik tagad slepeno serveri atklās, ver vaļā, visi skatās, kas seifā iekšā... а там хуй. :sarkasms:

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

ezis666

 

 

lētāk ir nopirkt un aizmirst.

ir programmas, kuras ir stipri dārgas, bet bezmaksas alternatīvu nav. Vai precīzāk-tām nav nepieciešamās savietojamības.Tipisks piemērs ir Autocad.

Link to comment
Share on other sites

AutoCADam jau nu gan var atrast alternatīvu. Protams, ne tik labu, kā pats AutoCAD. Varbūt gluži bezmaksas alternatīva īsti nebūs, bet par krietni lētākām naudām (10reiz) var tikt pie AutoCADveidīga softa pilnīgi noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...