Jump to content

LMT 4G-Internets mājai 2


Martikoko
 Share

Recommended Posts

Pieslēdzu patestēju. Ātrums caur modem-router-wifi 5-11 down, 1-2 up.  pieslēdzot modem-laptop= ~ 40 down.

 

Varbūt ja tev ir varētu antenu pamēģināt? Citā vietā mēri ar Laptopu? Vai arī rūteris vienkārši pavājš.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    24

  • dzincha

    23

  • Ronalds

    17

  • LagerLV

    30

Top Posters In This Topic

Mērijumi vienā vietā. Diodes krāsa uz modema bija vienāda abos gadijuos. Tātad 4g, bet caur rūteri ne vairāk par 11down.

Link to comment
Share on other sites

Mērijumi vienā vietā. Diodes krāsa uz modema bija vienāda abos gadijuos. Tātad 4g, bet caur rūteri ne vairāk par 11down.

 

Nu tātad rūteris pavājs, vai arī viņi pamana un nogriež ātrumu? Jāmēģina ir cits rūteris vai arī jādzīvo ar modēmu, kas cik saprotu nebūtu forši tev.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau varbūt kko maģisku settingos var atrast, bet nu nez.

Vai arī ieliet citu fw. Uz šo brīdi ir dir320 ar 3.0.6-r5066M

Netā atradu zyxel 4g 2, bet tā itkā dir 320 b1 versijai ne a1.

Negribas nobeigt šo dlink, jo ilgus gadus kalpojis godam.

Link to comment
Share on other sites

Hmm... Tev ar DSL ātrums kāds ar to rūteri. Es nezinu cik tas ir iespējams, bet vai nav USB to RJ45 adapteri? Varētu RJ45 slotu mēģināt, jo man liekas RJ45 barošanu arī nēsā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

10mbit/512kbit. Tà arì velk.

 

Nu nezinu kā safixot. Ja atradīsi kautko padod ziņu te, lai zinātu kas un kā. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu kā sagāja Dzincha?

P.S es jau trešajā mēnesī un man viss uz urā.

 

TIk dažreiz izmet erroru, SIM card not detected. Pilnīgi random, vienkārši izņemt un ielikt atrisina prob.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

DSL darbinu.

Kad piegriezīsies, tad pirkšu 4g rūteri, vai 5g.

Ar tiem usb rūteriem nav aršana.

Link to comment
Share on other sites

Atkal Amigo hitrie, tiko no rīta piecēlos telefonā netā palūrēju, gribēju ieiet PC, ielieku modemu un uzreiz rāda ka neta nav, šie piegriezuši, nācās atkal zvanīt viņiem, šī dāma kurai zvanīju bija daudz dusmīgāka par pirmo par to ka izmantoju datora internetu, es viņai vēl pastāstīju, pajaucu smadzenes ka man kaut kāds forums laikam boot.lv rekomendēja šito internetu. :D

Link to comment
Share on other sites

neies pie neviena rūtera ātŗk pa 10-15mbps jo tas modēms izmanto ppp serial nevis ECM CDC ethenert draiverus 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

@VIL, gribi teikt, ka mājas tīklam nevar ar mobilo pieslēgties?

neko negribu teikt. Uzdevu jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

lmt tak nečeko kādā iekārtā sim karte ielikta?

Speedtesta bildē ir redzams telefona modelis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Speedtesta bildē ir redzams telefona modelis.

Jā, mana vaina, tik tas ātrums ir manā dzīvesvietā tāds pats arī LMT 4G Huawei modemam(kaimiņš lieto). Es nevarēju atrast piemērotu vietu, kur dalīties ar testa rezultātiem, meklēju šādi:

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002
Arnis2002, 01 Feb 2016 - 12:03, teica: lmt tak nečeko kādā iekārtā sim karte ielikta? Speedtesta bildē ir redzams telefona modelis.

 

pārpratām viens otru.

es biju domājis- speedtesta rezultātiem nebūtu jāmainās no tā ka pamaina iekārtu? (ar nosacījumu ka teiksim visas iakārtas atbalsta 4g)

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, mana vaina, tik tas ātrums ir manā dzīvesvietā tāds pats arī LMT 4G Huawei modemam(kaimiņš lieto). Es nevarēju atrast piemērotu vietu, kur dalīties ar testa rezultātiem, meklēju šādi:

Visi mēs kļūdāmies.

 

pie LMT ir piesprausta diskusija "

LMT sāk piedāvāt 4G komercrežīmā

"

 

Gramu zemāk ir  "

LMT 4G ierobežošana

"

 

Abi šie problēmu apraksta precīzāk par "Internets mājai 2"

Link to comment
Share on other sites

 

 

Visi mēs kļūdāmies. pie LMT ir piesprausta diskusija " LMT sāk piedāvāt 4G komercrežīmā " 

Negribēju celt augšā vairāk kā gadu vecu topiku Pievienots 28 December 2014 - 14:18

 

 

Gramu zemāk ir  "

LMT 4G ierobežošana

"

Negribēju nomelnot LMT, jo topika virsraksts norāda uz LMT problēmām, proti ierobežošanu nevis, piemēram, pārslodzi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man mājās bērns ar youtubi vien uztaisa pārsimts GB mēnesī vismaz. Ir Mājas Internets 3. Rekords bija 415GB 2015. gada septembrī.

Nekādas sankcijas no LMT puses nav bijušas, tūlīt jau otrais gads apkārt. Ar torrentiem īpaši neaizraujos, bet reizēm kaut ko novelku.

Neesmu jutis nekādu limitēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Vakar paņēmu LMT 4G.. sievai kamēr ar sīko slimnīcā, lai var youtubi paskatīties un netā pašiverēties.. uz 14 dienu testu. Mājās uzstādīju.. kā izskatījās ātrums tiek limitēts līdz līgumā izvēlētajam pieslēguma veidam.. uz testa periodu paņēmu ātrāko 20mbits.. un tā arī bija. Kad jau vairāk palietos, redzēs :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā izskatījās ātrums tiek limitēts līdz līgumā izvēlētajam pieslēguma veidam.

MansLMT var izvēlēties pasimulēt dažādus pieslēguma veidus. Pēc noklusēšanas tiek piedāvāts tas, kas iedrukāts līgumā, lai pēc testa beigām "nekas nemainās".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
elmundo

Laikam ziemas mēnešos ir labāka signāla caurlaidība. Zaļās gaismiņas vietā mirgo zilā. Un rūterī rāda kad iet uz 4g un lmt pārklājuma kartē ir nevis pikseliņi bet kautkādas "plaušas" izkaisītas pa karti. Takā salīdzināt Paint ar Inkscape. Tagad viņiem ir Inkscape ar ko pārklājuma karti zīmēt mjā...

Bet tornis ar 4G ir tas pats tālais.

Link to comment
Share on other sites

Verneris

CAP limita uz 20mbit neeksistē;) ir IM1 4-5mbit, IM2 10-12mbit, IM3 ar maksimumu ko atļauj pārklājums ;)

Link to comment
Share on other sites

@,vairs jau nav aktuāli.. iekārta tika patestēta un testa perioda termiņā atdota atpakaļ LMT :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ivans39

Lmt prezentē  MĀJAS  viedtelevīziju . Pieteikties iespējai testēt LMT mājas viedtelevīziju var ikviens LMT pieslēguma "Mājas internets" lietotājs

 

 

 

 

http://www.lmt.lv/lv/tvtests

Labots - ivans39
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
VebKamera

Vajadzētu ieteikumu saistībā ar VPN.

Ir vienā galā LMT 4g ar diezgan stabilu pieslēgumu un Asus RT-N66U rūteri + 4G modēmu. Pieslēgums ar ~~25 ms pingu un ~~10 Mbps augšā un lejā. Otrā galā - stabila, fiksēta IP adrese ar kaut kādu Linksys rūteri (vēl precīzi nezinu) un serveri. Ir vēlēšanās lietot tīkla resursus LMT pieslēguma galā, piem. FTP un varbūt kādu mazu HTTP personīgām vajadzībām. Acīmredzams, tas panākams caur VPN. Ja pareizi saprotu, tad ASUS rūteris ir gatavs būt gan par PPTP, gan L2TP, gan par OpenVPN klientu. Kuru variantu ieteicamāk izvēlēties?

Link to comment
Share on other sites

Vakar paņēmu LMT 4G.. sievai kamēr ar sīko slimnīcā, lai var youtubi paskatīties un netā pašiverēties.. uz 14 dienu testu. Mājās uzstādīju.. kā izskatījās ātrums tiek limitēts līdz līgumā izvēlētajam pieslēguma veidam.. uz testa periodu paņēmu ātrāko 20mbits..

Man vismaz apakšā sēž kaut kāda draza, kad pēc ātruma maiņas pieprasījuma, tā nenotiek, kamēr rūteri neizrauj no elektrības. Rūtera restarts nepalīdz.

 

Pie reizes gribēju pažēloties, ka rūterī nepielogojas katras pieslēgušās kastes patērētie up/down, bet gan tikai kopējais. --- '90 gadi.

Tele2 hujavei-bai-ze-veij rūteriem tieši tas pats.

Labots - Val
Link to comment
Share on other sites

elmundo

Nu jau 4G uzstādijuši pat Vecskujenē Māļu tornī pa logu varu to redzēt. Rūterī 2 līdz 3 strīpiņas. Attālums no torņa 5 km. Vai tas ir normāli, atrodoties lab-mainīgi zonas ietvaros?

Link to comment
Share on other sites

Tak vienalga par svītriņām. Skaties kāds ātrums un vai stabils.

Link to comment
Share on other sites

Pirkss

 

 

Rūterī 2 līdz 3 strīpiņas.

Ja ātrums neapmierina - liec klāt ārējo antenu. 

Link to comment
Share on other sites

elmundo

Ātrums labs galvenais kad pings 14 ms viesi uz mana hosta par lagiem nesūdzas.

5299196716.png

lietoju i-nets mājai 1

 

Ap 2:00 rūteris pārslēdzas uz 3g jau otro nakti. ap 5ciem jau ir 4 atpakaļ:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
HomoFuturus

Skatos LMT internets mājai 2 viņu lapā pacelts uz 15 Mbp/s,  kādreiz bija 10 Mbp/s. Viņs tā arī iet uz 15 mbp/s lejup? Bet vai augšupielādes ātrums arī ir pacelts? Atceros, ka Internets mājai 2 augšuplāde gāja tikai knapi 5 Mbp/s, diezgan švaki

Labots - HomoFuturus
Link to comment
Share on other sites

 

 

Skatos LMT internets mājai 2 viņu lapā pacelts uz 15 Mbp/s, kādreiz bija 10 Mbp/s. Viņs tā arī iet uz 15 mbp/s lejup?

Tas ir norādīts kā "vidējais" ātrums. Maksimālais ir lielāks.

Konkrētā vietā un laikā ātrumu nosaka ģeogrāfija un kaimiņi

Link to comment
Share on other sites

Vismaz kādrez VIL teiktais bija taisnība Inets mājai 3 variantā, pārējos grieza ātrumu...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...