Jump to content

LMT 4G-Internets mājai 2


Martikoko
 Share

Recommended Posts

Liela diskusija izvērsusies. Bez šaubām, LMT 4G ir jāņem.

Ja esi ētiskais pirāts, pumpē pa naktīm, lai dienā kaimiņu mājsaimnieces bez raustīšanās var čekot TV3Play.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    24

  • dzincha

    23

  • Ronalds

    17

  • LagerLV

    30

Top Posters In This Topic

atkarigais

Martikoko neņem to LMT, nekas Tev tur neies un vis būs slikti + līgums uz 2 gadiem. :D

Es sev tādu torrentotāju,kā Tu kaimiņos negribētu. 

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Principā, ja maksāju par IM2 un maksāju par 10mbps, tad uzskatu ka ātrumam 10Mbps jābūt visas 24h, proti dienā es varu paterēt. ~200Gb, mēnesi 6,3Tb, .bet es tikai 400Gbaitiņus.   

 

Būtu labāk pamācījies matemātiku, pieklibo biķi, spriežot pēc visa un ignorējot Gb, kas izriet no "400Gbaitiņus". 

(60x60x24x10)/(1024x8) = 105,47 GB

Un tas ir darbojoties 24h diennaktī pieņemot, ka visi 10 Mbps iet "kačāšanai" un nekur citur(attiecīgi nekādas web browsēšanas etc.)

Labots - hel
Link to comment
Share on other sites

Martikoko

Es paprasiju LMT kā ir ar to P2P. Es teicu, internets apmierina, tik neapmierina tas punkts par P2P, viņi uzreiz saka, ā tas nekas to drīkst lietot, ...skaidrs ka grib klieNtus,...teica P2P var lietot. Es paprasīju, kas būs ja katru mēnesi 500Gb patērēju, viņi teica, ka tas ir nekas. Teica tā ka tas P2P punkts attiecas uz īstiem torrent maniakiem, kas bez maz 24h/7 kačā un sīdo, vai vairākām dienaktīm. + ja tas drausmīgi noslogo trafiku.

Tā ka sanāca pa cilvēciskam parunāt. Tā kā netu lietoju 3 dienas, un pa divām naktīm var novilkt divas filmas un plus atsīdot, kas mani apmierina, nekādu problēmu. Ņemsu vēra padomu Gb pa naktīm vilk. Otrs tas pats intensīvaiks laiks ir no 16:00-22:00, kad bērniem beidzas skola, un mājas darbu vietā jāsēž draugos, jāspēlē online spēlītes, mīlniekiem jāsarakstās, cilvēkiem pēc darba ar gribas palūrēt netā  porņikus  pievakarē atslodzei no darba, studentiem kursa darbi jākačā, tad kategoriski nekačāšu, ne sīdošu neko šajā laikā, vienkārši atslēgšu torrentu, lai nekrītu acīs kā kaut kāds trafika paterētājs.Neesu maniaks, ka vajag 24h kačāt. Tā ka es ar pa cilvēcīgam. Gan jau varēs sadzīvot šādi.


Ju

 

Es nekačāju ripus, bet Blu-Ray, un skatos uz TV.

 

 

Jā man ir FullHD kamera, ja kas. Jauki ka radiem vari nosūtīt kādu video materiālu, ar lattelecom tā ir neiespējamā misija.


Būtu labāk pamācījies matemātiku, pieklibo biķi, spriežot pēc visa un ignorējot Gb, kas izriet no "400Gbaitiņus". 

(60x60x24x10)/(1024x8) = 105,47 GB

Un tas ir darbojoties 24h diennaktī pieņemot, ka visi 10 Mbps iet "kačāšanai" un nekur citur(attiecīgi nekādas web browsēšanas etc.)

 

 

 

Pašam tev klibo matemātika. 10mbps/8   ~ 1,2 mb/s var novilk.

 

Mēnēsi   30 dienas * 24 stundas * 60 min * 60sec *1,2 = 2,9 Tb.....okei bišku sameloju,

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

Tā teikt, atteicos no LMT, atnākot no laukiem, pilsētā starp dzīvojamām mājām ātrums nekāds. Neatceros, kāds tarifu plāns bija, bet neierobežotais. Mēnesī sanāca savi 40gb.  Ja pa dienu vēl normāls ātrums, tad vakaros pēdējā laikā pat pārlūku atvērt bija problēmas, tātad, zona ir, bet trafiks nežēlīgi noslogots. Laukos līdzīgi, bet ne tik manāmi.

 

Tā kā negribās maksāt līgumsodu , ķipa par iekārtām, tad pārslēdzu tarifu, kur jāmaksā tikai par patērēto, kā salonā teica, maksāsiet tikai par iekārtām. Bet tad es iedomājos, kad iekārtas būs nomaksātas, tie ir 7eur ar centiem mēnesī, un sagribēšu atkal lietot viņu netu, tad man par neierobežotu netu būs 11 eur ? :mrgreen:  Stipri šaubos, blondās meitenes salonā gan jau nepareizi izrunāja vārdus, ''maksa par iekārtām'', maksa par pieslēgumu, kas ir sarēķināts tā, lai iekārtas atmaksātos ar uzviju, lai jau. Un pēc līguma termiņa beigām summa paliek tā pati. Vispār fascinē, kādus cilvēkus šie darbā pieņem, gaidot, kamēr man pārslēdz tarifu, kas bija gandrīz 30min, jo jauniņā pieņemta darbā, klausījos, kā otra darbiniece stāstīja klientam tehniskas lietas par tālruni, nedaudz komiski. Nezinu gan, kādi darba pienākumi tiem, kas tvarsta pensionārus piedāvājot 4g, pieļauju, ka sarežģītākais ir, rāpot pa jumtu un grozīt antenu.

Atķšķirībā no Lattelecom, šie iekārtas atpakaļ nepieņem, tā teikt, maksā ko esi paņēmis. Nav jau slikti, paliek pašam, tas 4g rūteris vēl savus 2-3 gadus būs darbības cienīgs, tik pieļauju ka neko vairs nemaksās, jo būs labāki modeļi. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
(labots)
Vispār fascinē, kādus cilvēkus šie darbā pieņem, gaidot, kamēr man pārslēdz tarifu, kas bija gandrīz 30min, jo jauniņā pieņemta darbā, klausījos, kā otra darbiniece stāstīja klientam tehniskas lietas par tālruni,

Pāris cilvēki manā pusē pacēla pravu,tornis uz 3g vsp nevelk,lmt atbilde: Jūs nelietojat mūsu iekārtas(kaut gan okartes modēms arī ir "viņu iekārta") mums salonā viss iet. četri klienti atbaidīti,bite velk visu vakaru ar 1,2MBaiti/s,lmt ar 0.3-7mbiti/s,ar tele2 tas pats,tikai lmt noslogots jebkurā diennakts laikā.(vaina lmt pusē,jo sarunā ar BITI visu izskaidroja mums te kačā t tīk,bet ātrumu bite palaida normālu,lai nav tikai tele2 3G/4G vienīgā stacija jānoslogo("ar kādreiz jau minēto normālo ātrumu). 

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

Martikoko
(labots)

Robs

 

Nezinu kāpēc tev tik lēni iet. Man iet pāri 30, visās diennaktīs, strādā ideāli, nav tā ka pēkšķņi ātums paliktu mazāks vai tml.

Varbūt ka manā galā nav, kas lieto, jo te neliels rajons, pie tam prīvatmāju rajons, un kur pārsvarā ir tikai pencionāri utml, pat nav kam lietot to `netu, tāpēc jau Lattelecom atteicās vilkt optiku dažiem cilvēkiem, a palika ar DSL, A toties LMT-4G iet kā zvērs. 

 

 

tumsasgars

 

Ir testēsarī Bite. Pilsēta, kad mēģināju Download iet uz 10Mbps, Upload uz 9Mbps, laukos svārstās no 3-6Mbps.

 

Tikai bite ar saviem 15Gb un 25Gb datu apjomu ir smieklīgi un par tādu cenu :D, tas ir kaut kāds Absurds un piem. 25Gb mēnesī, vēl dienā būtu normāli. Protams viņi to varētu palielināt vismaz 4x, kas jau skanētu cilvēcīgāk piem. 100Gb.

Zinu ir cilvēki kam ir bite, nabagi mokās, pat vidējo Youtubā nevar daudz paskatīties, pa lapām vien aiziet mēnesi viss limits. Par filmām vispār var aizmirst. Vienīgi, tas ka labi, ka var mēnesi pa 2,84 eiro paņemt tās 8 stundas, un tad kaut vilkt pa nakti.

 

Tele 2 arī intereses pēc ir mēģināts. Laukos Tele 2 vispār neiet, strādā ar kaut kādu kara laiku ātrumu laikam :D,   50-200Kbps,...

Pilsētā Tele 2 kur ir 3G un ir max zona, Tele 2 ņifiga nevelk, galīgi bremzīgs.

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

kapis26

Man Vecumniekos atkal otradi-Lmt parslogots un strada ar 0.15mbs vakaros pa dienas vidu  0.80mbs lmt atbilde -nekas labaks nebus,ja neapmierina-meklejat citu interneta nodrosinataju!

Tele2 atkal iet zvera pastavigi 5-6mbs tas ar rutri,kas atbalsta max 7,2mbs...

Bite ir testeta-ping viss mazakais no parejiem operatoriem-atrums svarstigs 2-6mbs

triatels ar revb modemu-murgs nevis internets...parsvara strada ar 0,5-3mbs -nepatika pasa modema softs ar biezajiem diskonektiem un palidzibas dienests-tas vispar ir murgs -liekas,ka varak ka ara antenu nejedz piedavat

Link to comment
Share on other sites

 

 

gribas atpakaļ laikus kad video bija sliktāka kvalitāte

Paprovē lattelecom interneta tv ar zemāko bitreitu. tad būs slikta kvalitāte.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Martikoko
(labots)

snukurins, 06 Mai 2014 - 21:08, teica:snapback.png

gribas atpakaļ laikus kad video bija sliktāka kvalitāte
Paprovē lattelecom interneta tv ar zemāko bitreitu. tad būs slikta kvalitāte.

 

 

Ak vai, es gaidu 4K filmas, ko tad kad vajadzēs filmu vilkt kura sver no 200Gb-1TB :D

Gribi labu kvalitāti, velc Blu-Ray`us.

Man Vecumniekos atkal otradi-Lmt parslogots un strada ar 0.15mbs vakaros pa dienas vidu  0.80mbs lmt atbilde -nekas labaks nebus,ja neapmierina-meklejat citu interneta nodrosinataju!

 

Tev ir 4G vai 3G?   3G saka, ka ir tiešām lēns tiem LMT.

LMT karte saka ka tev Vecumniekos ir tik 3G. Tur itkā pārsvarā ir teicams, bet ir gaiši pleķi, moš nepaveicās ar dzīves vietu.

Vispār man laukos, ja paskatās viņu kartē itkā ar ir 3G,tāds vidējs, bet tur nav zonas pat parastajam mobilajam telefonam, labi ja ir viens stabs :D

Arī Atkarīgs kur tev stāv tas modems. Man stāv otrajā stāva pie loga, un uz 30 iet, kaut kur dziļāk istabā aiz sienām 25, pirmajā stāvā 15, pagrabā 2, Tā ka paliku pie loga otrajā stāva. :wild: Vēl arī svarīgi uz kuru debespusi nolikts modems, jo, ja nolieku uz Ziemeļu loga, tad iet līdz 20, uz Dienvidu 30 ;)

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl arī svarīgi uz kuru debespusi nolikts modems

 

Loģiski. Jo 3g antenai jābūt tiešā redzamībā ar raidītāju. Pabīdot pat nedaudz, var panākt dažādus rezultātus. Antenu nēsāju visur, bet signāla nebija, vienīgā vieta, kur to varēja dabūt, bija uz jumta pie skursteņa, un arī uz konkrētu pusi.

 

 

 

lmt atbilde: Jūs nelietojat mūsu iekārtas(kaut gan okartes modēms arī ir "viņu iekārta") mums salonā viss iet. četri klienti atbaidīti

 

Atceros, kad šiem zvanīju, gribēju pārliecināties, kas man īsti ir, 3g, vai 4g, atrados vietā, kur pārklājās, lai gan zināju, ka tornim ir 3g. Šis saka, ka 4g, es viņam saku, ka manā čuhņā 4g plānots labi ja pēc gada, vienkārši nolasīju, kas rakstīts mājaslapā. Tā arī bija. Bet ko gan var gribēt no kompānijas, kas ar mārketinga palīdzību slauc naudu, strādā pamatā jauni frukti, kam pieredze nekāda un izaugsmes iespējas tā pat.

 

 

 

Man Vecumniekos atkal otradi-Lmt parslogots un strada ar 0.15mbs vakaros pa dienas vidu 0.80mbs lmt atbilde -nekas labaks nebus,ja neapmierina-meklejat citu interneta nodrosinataju!

 

Iespējams man tas pats, pa dienu viss labi, vakarā vienkārši neciešami, pie tam Ogres centrā.

Atceros, vienam klientam ieteicu lmt 4g, pirms tam bija lietojis triatel, viņam tornis Lēdmanē, zona pilna, iet uz maksimumu, ka pat skaudība var iemesties, vienīgi nesaprotu, kāpēc tiem lauku cilvēkiem lmt darbinieki vēl ieskaidroja, ka obligāti viņiem vajag planšeti, teicu lai nes atpakaļ, kamēr 2 nedēļas nav apritējušas.

Link to comment
Share on other sites

AVilks

 

 

Loģiski. Jo 3g antenai jābūt tiešā redzamībā ar raidītāju. Pabīdot pat nedaudz, var panākt dažādus rezultātus.

 

Nav radiolinks - nav nepieciešamības pēc pēc tiešās redzamības, viss atkarīgs cik tornis noslogots, protams arī raidītāju azimuti.

 

 

 

Iespējams man tas pats, pa dienu viss labi, vakarā vienkārši neciešami, pie tam Ogres centrā.

 

Ogre nav vienīgā vieta kur šāda problēma vakaros, tas ir saistīts ar vairāk faktoriem kā tikai noslogojumu.

 

 

 

Vēl arī svarīgi uz kuru debespusi nolikts modems, jo, ja nolieku uz Ziemeļu loga, tad iet līdz 20, uz Dienvidu 30 ;)

 

Šis mani sasmīdināja, pēc idejas jau parasti meklē kur ir labākais signāls pēc signāla stipruma, kvalitātes ;)

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Nav radiolinks - nav nepieciešamības pēc pēc tiešās redzamības, viss atkarīgs cik tornis noslogots, protams arī raidītāju azimuti.

 

Ko 4g / 3g gadījumā kāds pēkšņi ir atcēlis radioviļņu izplatīšanās likums?

 

 

 

tas ir saistīts ar vairāk faktoriem kā tikai noslogojumu.

 

Ar kādiem tad faktoriem? 

Link to comment
Share on other sites

AVilks
(labots)
Ko 4g / 3g gadījumā kāds pēkšņi ir atcēlis radioviļņu izplatīšanās likums?

 

Neviens neko nav atcēli, bet variants ka nepieciešama tiešā redzamība ir garām. Man laukos 4G tornis ir taisni ņemot savi km 10, maksimālais lejupielādes ātrums bez LP27 antenas ir ~25Mbs, augšupielādes ~6Mbs, un nedzīvoju klaja lauka vidū ka redzu torni.

 

 

 

Ar kādiem tad faktoriem?

 

Trokšņu līmenis.

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

 

 

nav nepieciešamības pēc pēc tiešās redzamības

 

Nevajag uztvert tik burtiski. Loģiski, ka būs šķēršļi, bet virzienam jābūt precīzam.

Jo vairāk Mhz, jo tiešākai redzamībai. Nu nezinu, bez antenas un 4G 10km ( nezinu kas tur, šķidrs krūms, vai Amazones mežs ) , gan jau kaut ko fleitē vai nestāsti līdz galam.

 

Atminos, kā viens LMT operators man teica, ka 3g/ 4g nevelkot tālāk par 3km, tur tādi umņiki strādā :fool:

Tad jau jāliek tornis pēc torņa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

10km ar šķēršļiem, bez antenas un 25 mbps izklausās pēc fleitēšanas!

Kamēr nebija palaists 4g tuvējā tornī ķēru signālu no ~7 km attālumā esošā. Bez antenas kaut kādas signāla paliekas varēja uztvert, bet nets lietojams nebija.

Liekot usb puļķi paraboliskās antenas fokusā (šāds risinājums ir krietni labāks par lmt dotajām antenām) izdevās dabūt signālu uz robežas, down ap 10 mbps, up max 2. Un ātrumi bija stipri atkarīgi no laika apstākļiem. Bija reizes kad vietējais, stipri pārslogotais 3g tornis nodrošināja labāku netu.

Tā kā avilks vai nu vienkārši melo, vai viņam kaut kur tuvumā ir 4g tornis (vai nepārslogots 3g)

Link to comment
Share on other sites

Man tornis 1km attālumā, un knapi viena strīpa istabā, un galu galā uzliku antenu uz jumta. Nez, ja 10km ... var jau būt, ka laukos pār mežu  velk labāk, vai arī laukos jaudu lielāku ceļ augšā, bet nu tik vai tā, tā mazā kaštele nespēs raidīt.

Link to comment
Share on other sites

jacobs

 Manos laukos 5km no torņa ir kādi patsmit 4G pieslēgumi un visiem zona ir arī bez āra antenas, lieki piebilst, ka tornis pa logu redzams nav. Tā kā āra antena tomēr pa velti nāca un tad ir pilna zona, tad vairums to antenu arī lieto.

Link to comment
Share on other sites

Man tornis 3km attālumā, 3g, frekvenču ziņā atšķirība no 4g principā nekāda. Bez antenas bija signāla pārpalikumi, bieži pat nekā, varēja ar to ierīci skraidīt pa pagalmu, pļavu vai bēniņiem, nekā. Ar antenu tieši tas pats, vienīgā vieta, pati jumta kore. Bija doma pacelt mastā. Priekšā nekā īpaši kalnaina nebija,  kāds koks, tieša redzamība arī nebija. Otrs 3g tornis aptuveni 7km attālumā Lēdmanē, no tā vispār nekā.

Ir 14km attālumā 4g tornis Kaibalā, un 15km pie Skrīveriem, no tiem arī nekas neķer. Nekāda dižā bedre nav, tik vien tas, ka lmt mazākapdzīvotās vietās uzliek 4g, citur nē. Solījās šogad uzlikt, bet drīzāk pamēģināšu veiksmi ar citiem sakaru tīkliem.

Link to comment
Share on other sites

Martikoko
(labots)

Man 4G  tornis ir kādu kilometru no manis.         Man 4 vai 5 stabi no pieciem.  

_____________________________________________________________________________

 

Neskaties "Līdz cik" ātrumus sola, bet "Minimālais garantētais" ātrums tiek solīts.

 

 

Tāpēc jau pirms slēgt līgumu vajag paņemt 2 nedēļas uz testu un pārbaudīt kā iet.

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

ķeblis

Neskaties "Līdz cik" ātrumus sola, bet "Minimālais garantētais" ātrums tiek solīts.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā negribās maksāt līgumsodu , ķipa par iekārtām, tad pārslēdzu tarifu, kur jāmaksā tikai par patērēto, kā salonā teica, maksāsiet tikai par iekārtām. Bet tad es iedomājos, kad iekārtas būs nomaksātas, tie ir 7eur ar centiem mēnesī, un sagribēšu atkal lietot viņu netu, tad man par neierobežotu netu būs 11 eur ? :mrgreen: Stipri šaubos, blondās meitenes salonā gan jau nepareizi izrunāja vārdus, ''maksa par iekārtām'', maksa par pieslēgumu

 

Redz, saņēmu rēķinu, par pagājušo mēnesi, par 5eur vairāk. Brīdī, kad pārslēdzu tarifu, nets netika lietots, un pdf dokumenta saturs arī savādāks. Rēķinam vajadzēja būt tādam pašam, kā citiem visu gadu, jo zinu, ka maksāju par patērēto mēnesi. Nez ko tie žīdi sadomājuši, rīt iešu skaidroties, ka tik tās blondīnes nav ko sačakarējušas. Kā jau iepriekš teicu, ''umņuku'' kantoris.

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

Situācija bija vienkārša, uzmaniet laiku, kad pārslēdziet tarifa plānu, šie 2x piemēros maksu par ierīcēm. Uzrakstot iesniegumu no šīs netaisnības varot tkt vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Aizbraucot šad tad uz Kurzemes laukiem, līdz šim, lmt internets nekad nav pievīlis, tornis ir kādi 3km, ķer 4g bez antenas, un redzamība nav tieša.

Link to comment
Share on other sites

Kā noteikt kuram operatoram pieder tornis ?

Link to comment
Share on other sites

LMT ir sarkanbaltsarkanie "trīskāji". Bet ne visi.

Pelēcīgie "vienkāji" parasti ir Tele2.

Sarkanbaltsarkanie "vienkāji" ir Bite.

Minētais nedod 100% garantijas ka ir tieši tā.

 

Uz aci arī nevar pateikt, ir tornī 4G vai nav.

Link to comment
Share on other sites

Ādažu novadā UP / DOWN maksimums ko izdevās sasniegt ~12 / 12 Mbit (ar antennu) Nav cerētie 20-30, bet nāksies samierināties, jo DSL ar 512 kbit UP ir vēl kaitinošāk.

 

Varbūt argusā var dabūt labāku antenu / kabeli (ar mazākiem zudumiem). Katrā ziņā kabelis nepieciešams min 8 metri, ideālā gadījumā ap 15m.

 

Interesanti, ka Rīgā,  netālu no VEF, vairāk par 15 /15 netika manīts (bez antennas).

Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesanti, ka Rīgā, netālu no VEF, vairāk par 15 /15 netika manīts (bez antennas).

 

Man netālu no VEFa laptopa USB puļķis ir devis reālus 30Mbps.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Kāds ir tas šobrīd dotais Huawei B593 kā mājas wifi rūteris? tplīķis kombinācijā ar E392 sāk gļukot, normāls rūteris maksā virs 100 eiro, domāju ieķert šito te.

Traucējumi no citiem tīkliem nav aktuāli - tuvākie kaimiņi puskilometrs.

Link to comment
Share on other sites

Pēc specenes spriežot - labāks par iepriekšējo, kuru LMT deva. 

Šim ir 4 LAN porti, 2 USB - var HDD pieslēgt.

WiFi gan tāds pats palicis - tikai 2.4Ghz, nu jopcik...

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tātad visi tie 4G LMT WIFI routeri pilnīgi mēsli, ja lieto WIFI nevis LAN(cpu tiem ļoti vājš). Un arī ar LAN tas LMT 4G totāls mēsls. No sākotnējā pilnā ātruma līguma esmu pārgājis uz to 10/5mb. Bet to pašu ātrumu var sajust ļoti retos brīžos. Domāju pārlikšu uz to pašu lētāko jo jēgas nav tāpat to maksāt ja nav ātruma. LMT paliks mēslu nets mājniekiem(no telefoniem utt). Bet lai būtu latence laba, piepasūtīju lētāko LTK DSL variantu uz 5mb. Uploads tam nekāds bet vismaz savienojuma reakcija būs stabila.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Problēma ir slodzē uz torņiem. Ja vienu brīdi vēl daļa pārslēdza uz 3G un slodze izlīdzinājās, tad tagad arī 3G jau īsti vairs netur slodzi. 

Cerība, ka ar Tele2 4G palaišanu vasarā visi būs ieguvēji.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Volters

 

 

WiFi gan tāds pats palicis - tikai 2.4Ghz, nu jopcik...

A ko tad Tu tur gribēji? 5GHz? Tur vispār pat ar b standartu uz tiem 2,4 GHz atliku likām pietiek, lai 4G ātrumu noklātu.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tele2 man 4G ar ir. Pēdējā laikā palicis ar lēnāks. Tā bija ap 20-25mb. Pašlaik labi ja 8mb manīti. Nah to 4G. Der tikai trubā vai planšetē weblapas tirināt.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo nedēļu laikā manīts pat 31/30 (Down/Up), lai gan pirmsākumos bija vidēji ap 15/18. Retu reizi nokrīt zem 10/10. Cerams, ka tā arī saglabāsies :)

 

tas par LMT 4G

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Nepriecājaties - kamiņi paņems, sāks filmas kačāt un viss notiksies! 

Vienu dienu skolas brīvlaika laikā man bija antirekords 0.5 down, 5 up..... A es domāju - kāpēc nevar normāli ar RDP pastrādāt....

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

būs laikam tiešām uz Lieldienām jāpaņem testiem. Tad arī redzēs. Tuvākajam tornim man savi ozoli priekšā, vienam tālajam skurstenis, otrā vēl nav 4G uzlikts. Uz to redzamība visideālākā būtu. Gan kādi 7km.

Link to comment
Share on other sites

Protams, vismaz man ir pienācis laiks, kad max nedēļā kāda filma atnāk, kāda šova sērija ... Laiki kad torrents griezās nonstopā vismaz man ir garām, un galvenokārt nets tiek izmantots webam (līdz ar to LANa piedāvātie 250Mbiti tā īsti arī nav aktuāli) ... Protams ja uzraujas uz kādu šīs lietas iesācēju, tad 4g varētu ātri nosēsties :)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Kamēr ozoliem nav lapu gan jau ka ies, bet 7km attālumam tikai paraboliskā antena līdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...