Jump to content

LMT 4G-Internets mājai 2


Martikoko
 Share

Recommended Posts

 

 

Tas ir norādīts kā "vidējais" ātrums. Maksimālais ir lielāks.

 

Cik tas ir "lielāks", kam tad vajadzīgs 3. tarifs ja 2. vairs netiek limitēts tādā variantā? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    24

  • dzincha

    23

  • Pirkss

    17

  • LagerLV

    30

Top Posters In This Topic

 

 

kam tad vajadzīgs 3. tarifs ja 2. vairs netiek limitēts tādā variantā?

Kam vajadzīgs, tas ņem.

Ja Tu jēgu neredzi, tad ņem lētāko. Pieslēguma veidu vienmēr var nomainīt mansLMT.

Link to comment
Share on other sites

Man laukos ir Inets mājai 2. Kādreiz ātrums bija limitēts uz ātrumu, kāds bija norādīts pie plāna apraksta. Vakar pārbaudīju - tagad iet uz pilnu klapi, cik nu tajā vietā "truba" velk(~30/15).

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Varbūt kompensē to, ka vietās, kur visi izmanto LMT 4G internetu, noteiktos laikos pat ziņu lapas normāli palasīt nevar.

Link to comment
Share on other sites

Kas patreiz zināms par LMT TV testu:

 

Kā darbosies LMT Mājas viedtelevīzija?

Lai varētu izmēģināt LMT Mājas viedtelevīzijas iespējas, televizoram būs jāpievieno viedtelevīzijas iekārta un jāsavieno tā ar savu esošo pieslēguma “LMT Internets mājai” rūteri.

 

Kāds saturs būs pieejams LMT Mājas viedtelevīzijas testa laikā?

Sākotnēji būs pieejams ierobežots kanālu klāsts, kuru pakāpeniski papildināsim. No vietējiem kanāliem sākotnēji būs LTV1, LTV7, Re:TV, Rīga TV24, Sportacentrs.com, Mūzikas video, Latvijas Šlāgerkanāls. No ārzemju kanāliem — Sony Channel, Sony Turbo, Kidzone TV, Filmzone, Filmzone+, TV1000, Setanta Sports, Viasat Nature, Viasat History, Fuel TV.

Ar laiku būs pieejama arī filmu un seriālu bibliotēka, kurā piedāvāsim gan populāras latviešu, gan dažādu žanru ārzemju filmas, kā arī populārus animācijas seriālus un filmas bērniem.

Savukārt LMT Straumē varēsi skatīties tiešraides no nozīmīgiem Latvijas sporta, kultūras u.c. pasākumiem, piemēram, Latvijas futbola virslīgas spēles, mūsu olimpiešu gatavošanos startiem Rio, Latvijas IV Olimpiādi, Rīgas Triatlonu, skriešanas un velo sacensības.

Vasaras Festivālu Straume piedāvās baudīt Latvijas kultūras žanru dažādību — LMT Summer Sound, Fono Cēsis, Latvijas opermūzikas svētkus u.c.

Papildus varēsi straumēt saturu arī no YouTube un citām Google Play veikalā plašā klāstā pieejamām lietotnēm, kā arī spēlēt populārākās Android TV spēles.

Link to comment
Share on other sites

Visu laiku lietoju mistisko "Internets mājai 1". Šodien radās vajadzīga pārslēgties uz "Internets mājai 3".

Vakarā pārslēgties atpakaļ uz pirmo vairs nav iespējams, jo tāds vairs neeksistē. Pielikt brīdinājumu mans.elemtē.lv pie pārslēgšanās jau nevarēja. Nez par ko ta' es maksāju šos 12 mēnešus.

Labs viņiem bizness. :mrgreen: Tā turpiniet.

 

ERR_TARIFF_PLAN_NOT_AVAILABLE (kļūdas paziņojums viņu lapelē).

 

 

 

Pieslēguma veidu vienmēr var nomainīt mansLMT.

Jā, vienā virzienā pēc viņu izdomātiem noteikumiem, kurus var katru dienu mainīt.

Labots - Val
Link to comment
Share on other sites

Internets mājai 1 ir beidzies. Esošie lietotāji turpina lietot, kamēr apnīk. Jaunus līgumus ar šo pieslēguma veidu noslēgt nevar. Arī maiņu uz šo pieslēguma veidu veikt nevar.

Tas pats ir spēkā, ja kāds izmanto citus vecos pieslēguma veidus, piem.,  iBirojs 9, iBirojs 19, iBirojs Open, Formula 8, Vienādais 20 utt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kam vajadzīgs, tas ņem. Ja Tu jēgu neredzi, tad ņem lētāko.

 

Tad uz doto brīdi, vienīgais iemesls, kāpēc man ņemt IM3 ir lai vairāk maksātu par to pašu, ko iegūstu izmantojot IM2? (Saprotu, ka sistēmas nepilnība un kaut kad jau tas ātrums IM2 tiks limitēts). Tu esi izcils demagogs, tiesa liekas, ka patīk runāt par lietām, par kurām pašam nav saprašana. 

Link to comment
Share on other sites

Tele2 arī vidējām tarifa plānam piemeta drusku - bija 60GB pa 15,99. Tagad ir 70 pa 16,49.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Internets mājai 1 ir beidzies. Esošie lietotāji turpina lietot, kamēr apnīk. Jaunus līgumus ar šo pieslēguma veidu noslēgt nevar

Normālie lietotāji par šo uzzina tikai pēc aiziešanas nevis pirms tam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

LMT TV testa nebūs. Atšuva mani.

LMT zvana, uzdod jautājumus - ir tehniskie un tā. tad seko jautājumi par dažām nozarēm vai kāds ģimenes loceklis tajās nedarbojas.

Izrādās, ka jautā tāpēc, lai atšūtu, sak šitiem testēt nedosim. Nezinu gan, ar ko būvnieki un prese LMT tā ieriebusi. IT un telecom skaidrs - pārāk labi saprot, kā tas darbojas.

Link to comment
Share on other sites

Vārga Technicolor kaste ar 1GB ram un 4GB internal storage; Atkal ir ie*ista kapeika...

Link to comment
Share on other sites

Mani ar atšuva, jo laikam nav neviena skatītāja no attiecīgās nozares :D

Presi negrib,lai nebūtu sliktas atsauksmes :D, būvniekiem nekā interesanta nav. Vajag pensionāru vai kādu sētnieku, kuram der jebkurš kanāls ko piedāvā.

Labots - Damn
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man šodien piezvanīja un teica, ka drīz kurjers atvedīšot. Ta jau redzēs, kas tur būs.

Link to comment
Share on other sites

Tas tiešām izklausās pēc mēģinājuma savu produktu iesmērēt tiem, kuri nesaprot cik potenciāli liels sūds tā televīzija varētu būt. :D

 

Gribu redzēt kā tas pakalpojums "strādātu" pie skolnieku un torrentistu apsēstas bāzes stacijas. :D

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Ierubīs QOS un nekāda vaina.

Link to comment
Share on other sites

Rajons Ķekava Baloži:

 

Lietoju:

LMT 4G-Internets mājai 3 (vai kurš tur skaitās neierobežots).

 

Pārsvarā lietoju netu vakaros 19:00-24:00 un brīvdienās.

 

Par ātrumu nevaru sūdzēties kopējot torrentus vai updeitojot softus/spēles vidējais ātrums man ir 5-8MB/s jeb ļoti rupji ņemot ~50-80Mbit/s down. Uploads sanāk vismaz 1MB/s jeb 10Mbit/s.

 

Ir viens BET, man ir āra antena uzstādīta, bez masta vienkārši pavērsta uz torni, kura veicot testus man dod pie signāla ~ +2 stabiņus no 5. Tātad, ja bez antenas man ir 1x stabiņš signāla, tad ar āra antenu 3x stabiņi. 

 

Cik reāli dB es neesmu mērijis, bet aptuveni skaidrs ir, kad signāls ir labāks ar āra antenu.

 

Bites un Tele2 mājas internets man nepatika, zemo ātrumu salīdzināt ar LMT vienkārši nevarēja (varbūt 1MB/s tika izpiests) - iespējams vietā kur dzīvoju bija kādi nelabvēlīgāki faktori šo operatoru pakalpojumam.

 

Veicot testu paralēli updeitojās Steam un skatījos Youtube FullHD Video, slinkums bija visu slēgt ārā tikai priekš testa. Aptuvenai ātrums redzams.

 

5491577294.png

 

Principā vismaz tagad ir sasniegts līmenis, kad "pietiek" ātrums. Iepriekš kad vēl bija 3G tad bija kā bija ar to aizturi (ping) un max ātrums bija 1MB/s, ja aktīvi lietoji torrentus, tad tevi atslēdza no tīkla līdz restartēji rūteri.

Domāju tagad viņi neko neierobežo, jo truba ir pietiekami plata visiem, kā arī izdevīgāk ir ļaut nokopēt X GB pēc iespējas ātrāk un atslogot tīklu nekā turēt regulāri slodzi tuvu maksimālajai kapacitātei.

 

Vienīgais kas man nepatīk ir tas, ka pēc rūtera atjauninājumiem, ko operators patvaļīgi veic, nākas rūteri restartēt manuāli, jo tas nereti pēc atjauninājumiem uzkaras.

Pēdējo divu mēnešu laikā problēmu itkā nav, bet bija periods, kad tiešām domāju doties ciemos uz pārstāvniecību un prasīt kāpēc man 8x dienā ir jārestartē iekārta.

 

K.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
elmundo

Opana! internets majai 1 vairs nepiedava! Paldies ka pateicat!:) Busu tas kaipeiku p*sejs vel ari trupmak:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Labdien! Nu ir laiks uzdot kartejo bezsakarigo jautajumu jo ir no temas kuru pilnigi neizprotu. 

 

-Ja es no sava kompja darbinu dedicated server, man par to lmt nevar piestadit papildu maksu?

 

-Un vai nav sitadam gadijumam vajadziga fikseta ip?

Link to comment
Share on other sites

LMT 4G fiksētās IP nepiedāvā - zvaniju teica, ka klientiem pieejamais IP lauks beidzies.

Labots - kazarma
Link to comment
Share on other sites

 

 

Drosvien tāpēc, ka par kapeikām izsniedz viņas - 0.86€
Nejauc reālo ar fiksēto IP, fiksētā IP mēneša maksa 7,05 eur 
Link to comment
Share on other sites

liels paldies paldies!:) Bez ta fikseta ip jau ari taka iet, cilveki uz vina var pievienoties. Netaisos jau vinu 24/7 turet vien ta pa vakariem 4h labi ja:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nu vot piragi ir taadi. Zvanija man sodien, tiko parstavis no lmt un piedavaja man pariet no internets majai 1 uz internets majai 2 ka jau esosam klientam ar divu eiro atlaidi. Kura gala naca tie divi eiro, nost vai klaat nepateiksu bet jebkura gadijuma tas ir labi. Nu es ribas pakasiju un piekritu, a ko man darit?:)

Un speedtesta rezultats ir sads: 5630971359.png

Link to comment
Share on other sites

elmundo ātruma pieaugums Tev jūtams tā vienkārši sērfojot internetā, cik datu mēnesī vidēji patērē?

5631207946.png

Link to comment
Share on other sites

 

Touareg patereju ka nu kuru menesi bet 100 gb vel joprojam neesmu paarsitis. Netaa serfojot atskiribu nejut, paprovejot mazuliet torrent pirmo riezi muza ieraudizju kad kilobaitu vieta rada mb, piecus 8)

 

Link to comment
Share on other sites

Klau, LMT tiešām kaut kādā brīdī nesāk mest nost trubu, kā Bite pēc 100GB?

Plānoju kaut kad pārvākties ārpus pilsētas, bet darbs man ir saistīts ar lielu failu lejupielādi katru dienu. Mēnesī mēdz salasīties arī pāri terabaitam. Protams, arī torentus patērēju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Klau, LMT tiešām kaut kādā brīdī nesāk mest nost trubu, kā Bite pēc 100GB?

Pie 200GB toč nē. Es gan nedzenāju torentus vai tml. 


 

 

Un speedtesta rezultats ir sads: 

Tev kādu labāku antenu vajag, vismaz tā pēc UL izskatās.  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...