Jump to content

LMT 4G-Internets mājai 2


Martikoko
 Share

Recommended Posts

jap jau gaisā 

 

       status: online
  current-operator: 247,01 (ECI 110610/ eNBI 432/ cell id 18)
            earfcn: 6300 (band 20, bandwidth 10Mhz, DL freq 806.0Mhz)
              rssi: -74dBm
              rsrp: -101dBm
              rsrq: -10dB
              sinr: -1dB
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    24

  • dzincha

    23

  • Ronalds

    17

  • LagerLV

    30

Top Posters In This Topic

No savas puses ar varu piebalsot par 800Mhz frekvenci.

Vietā, kur 2600Mhz un 1800Mhz  bija normāla līmenī dabūjama tikai ar ārejo antenu, tad tagad iekārta E5186 stāv uz palodzes, bez antenas un viss līmenī.

Tiesa nav pieslēgts max ātrums. Un redzēs, kā būs ilgtermiņā.

Link to comment
Share on other sites

Par 800Mhz runāju saistībā ar LMT tīklu Ogres dārziņu rajonā.

Link to comment
Share on other sites

Tu pagaidām megahercus piemini, bet kāds ir tagadējais ātrums*?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Rigadons

Zinu, ka tā gan cita tēma, bet..

Jautājums: Cik GB jāiztērē ar Brīvību+Neatkarību, lai LMT būtu iebildumi vai sankcijas?

Šobrīd dzīvoju vietā, kur iztieku ar hotspotu datoram no mobilā telefona + daudz strīmoju video. Pēdējo 2 mēnešu patēriņš 13,5GB; 15GB. Un patēriņš aug.

Varbūt kādam ir pieredze? Vai varbūt kāds var padalīties ar daudzuma apjomu, pie kura vēl joprojām nav problēmu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai varbūt kāds var padalīties ar daudzuma apjomu, pie kura vēl joprojām nav problēmu?

Ja kaimiņiem apkārt nebūs problēmu, arī Tev viss būs gludi. Ja kaimiņiem pazudīs normāls internets, tad varēsi pārlasīt līgumu.

 

Regulārai video skatīšanai datorā ir paredzēts Internets mājai.

Link to comment
Share on other sites

Regulāri ir 40+GB ar Brīvību+Neatkarību bet tas ir bez Hotspoot 

patīk tā lmt straume :) 

Link to comment
Share on other sites

Rigadons

Tu gribi teikt,ka LMT "jūt" hotspotu ?

Tu iztērē 40gb mēnesī !?

Man patīk tv3play :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu pagaidām megahercus piemini, bet kāds ir tagadējais ātrums*?

 

5Mbit lejup un 2 augšup - kā jau minēju iepriekš nav maksimālais ātrums. Bet pēc signāla parametriem domāju, ka virs 10 stabili vakaros ietu, bet kā jau minēju iepriekš, negalvoju, ka tas tā ilgtermiņā būs. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Tu gribi teikt,ka LMT "jūt" hotspotu ?

 

Protams ka operators var pateikt ka esi hotspotu palaidis! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nez kā tad viņš var to pateikt?

 

Uz āru tak iet telefona mac/imei adrese?!

 

Kā arī viedtelefonos tagad ir tās pašas aplikācijas kas datoros (youtube, torrenti, normāls interneta pārlūks u.c)

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

mierīgi var pateikt, google it, 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mjā kamēr jūs jūsmīgi plātaties ar 40 20 dovnloadiem un 20 uploadiem jau sen piedevām. Manā čuhņā ir 3G internāts mājai 2 uz 4.5/5 (testa režīmā****) un internāts mājai 1 uz 2 Mbit/s! Pats labākais kad 3g internets mājai 1 uz 3g iet uz 2Mbit/s un 4g ir 4Mbit/s lai saņemtu to kas ir mājai viens uz 4g lauku pāķim jāmaksā vairāk pārslēdzoties uz "Divi"  jo tad viņš saņemt 4 Mbit/s no kungu maizes atrodoties 3g lokācijās.

Vēl šitais te murgs:

"Maksa par īsziņām un paaugstinātas maksas pakalpojumiem, kā arī reālā laika pakalpojumiem un Peer to peer pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā." Vot kas tas ir? Zvaniju un prasiju kas tas ir? Un tāpat nepieleca. Kāutkāds sakars esot ar skype tad ar paaugstinātas maksas īzsiņām tad ar pakalpojumu sniedzēja, sniegšanu par maksu... No ši te punkta var gaidīt lielus pārsteigumus domāja - lauku pāķis.

Zvaniju prasiju antenu, parkā tepat netālu kartē ta ir 4g pikseliņi, mežā 4g, ezera vidū 4g. Atbildēja - nē nē pa tālu pa tālu aūūū! Tornis esot pa tālu. Man pie loga torčī tāds padomju laiku monstrs un uz tā četrinieka nav. Un tika dots norādijums gaidīt. 

 Un šitā te Mbit/s rakstīšana piedāvājumos. Varbūt izņemot mani ir vēl kāds atdalītais. Tad skarbā realitāte ir  1(megabit / second) = 125 kbps (ābecē šitas ir jāieraksta) tātad 2 Mbit/s ir 250 kB/s ko mēs torrentā redzem ūn tā tālāk. 

 

 

**** pēc testēšanas, paliekot par abonentu pakalpojuma līmenis ievērojami ...

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, jau neplātās bet stāsta! Otrkārt no tava teksta neko nevar saprast, ka ir sāpe, jā, pārējais miglā tīts. Labu mantu pīpē! :)

Un ābecē muļķības neraksta, ja jau gribēji palielīties ar savu atklājumu, tad tam vajadzēja izskatīties, apmēram tā 1 Mbps = 125 kB/s, 2 mbps ir 250 kB/s

Link to comment
Share on other sites

Nu labi labi man jau nav arī citu variantu kā arī palikt pie šī te. Man šodien piedāvāja viasat internetu vai nevēlos, esot baigi labais. Bišku pagoglēju tad atcerējos teicienu bēgsi no vilka iebēgsi lācim rīklē.

Link to comment
Share on other sites

Sajuties īpašs, ka tev 3G nets no LMT puses?

Vēl daudzi ciemi (piem. Viesīte, Suntaži) ir bez 4G tīkla.

Tas, ka ir kaut kādi pleķīši kartē izīmēti, ka tur varētu būt 4G pieejams, ja tornis ir nedaudz vairāk noslogots (nejaukt ar pārslogots), tad tur dzīvē 4G vairāk dodu, ka nebūs.

Viasat netu nodrošina Tele2.

Link to comment
Share on other sites

@@AVilks, čo nu muldi, ka Viesītē nav 4G.. ir tornīs Lonē un Biržos.. stiprāka antena un problēmām nevajadzētu būt..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pats labākais kad 3g internets mājai 1 uz 3g iet uz 2Mbit/s un 4g ir 4Mbit/s

Tie 2 un 4Mbps ir kā ar nazi nogriezti vai arī ātrums svārstās ap šīm vienībām?

Esi uzrakstījis vēstuli ar saviem novērojumiem uz info@lmt.lv ? //Vajadzēs norādīt arī pieslēguma numuru

Link to comment
Share on other sites

 

 

@AVilks, čo nu muldi, ka Viesītē nav 4G.. ir tornīs Lonē un Biržos.. stiprāka antena un problēmām nevajadzētu būt..
Dažās vietās uzpeld, bet nav baigi stabils. Jāgaida antena tepat uz vietas. Kuriozi gan, mūsu pilsēta vinnēja LMT viedspēli "Ciemos" (kuru translēja LTV un kurā tika promotots arī 4G), bet joprojām esam bez 4G bāzes stacijas tepat uz vietas.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl daudzi ciemi (piem. Viesīte, Suntaži) ir bez 4G tīkla.

 

Šajās vietās (Suntaži un Viesīte) ir tele2 4g! Ok nav tik ātrs kā nepārslogots LMT, bet tāpat pilnībā lietojams!

Link to comment
Share on other sites

 

 

@AVilks, čo nu muldi, ka Viesītē nav 4G.. ir tornīs Lonē un Biržos.. stiprāka antena un problēmām nevajadzētu būt..

 

Vecīt, sākumā noķer un tad saki, ka es muldu ;)

Lones raidītājs pat pāri Saukas ezeram nevelk, kur vēl Viesīte. Par Biržu B/S, domāju ka tas pats. 

 

 

 

Šajās vietās (Suntaži un Viesīte) ir tele2 4g! Ok nav tik ātrs kā nepārslogots LMT, bet tāpat pilnībā lietojams!
 

 

Musdienās jau tomēr jau sāk veidoties gaumes un cenu, jautājums, kuru operatoru izvēlēties, galvenais, ka tik pakalpojums ir stabils.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī nav saprotams, tie pāris Mbit ir ar ārejo antenu vai bez tās.

4G signāla kvalitāte nosaka ļoti daudz, man mājās bez antenas bija parodija par 4G, ar antenu - cita lieta.

Ir protams vietas, kur bez antenas viss ir labi un jauki, taču ja tā nav, tad vismaz vajag notestēt ar antenu.

Link to comment
Share on other sites

Antena baigi daudz ko dot, man pretī tornim ir kalns, bez antenas bija ap 6, ar antenu zem 20/20 ir baigais retums.

Link to comment
Share on other sites

Musdienās jau tomēr jau sāk veidoties gaumes un cenu, jautājums, kuru operatoru izvēlēties,

 

Kāds gaumes jautājums ja LMT zonas nav (Vai tikai ar labu antenu noķerama) bet tele2 ir????  

(Tas jau uz kaut kādu reliģisku fanātismu velk)

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Nav nekādas gaumes, ir tikai izvēle kurš piedāvā labāko pakalpojumu par labāko cenu, tur kur to vajag.

Protams, ja attiecīgajā vietā ir tikai, teiksim LMT 4G, tad protams atliek tikai izvēlēties to. Vai neizvēlēties vispār.

Link to comment
Share on other sites

Es par to, ka te biedrs raudāja ka Suntažos un Viesītē neesot 4g. Jā, no lmt nav, bet ir no tele2!  

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ir pieejami 2 4G provaideri, tad jāizvēlas tas, kuram labāks signāls, vai labāks tarifs.

Lai gan labāks tarifs ir nulles vērts, ja signāls nekāds.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Nu tak bik jāpagaida, kamēr jamie testē pasākumu - pēcāk varēs saprast kas un kā. :)

Link to comment
Share on other sites

Viasat man iedeva Tele2 modēmu ar 20GB limitu - vai tad tas ir internets?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Par 1.49 eur, tas ir pat ljoti ok!

Es ar labpraat iehavotu sim kartinju ar 20GB pa 1,49.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag aizmirst ka tas ir kopā ar viasat pieslēgumu uz 2 gadi! Mājai 20 GB arī tā kā drusku par īsu! Es neko dižu nekačājot ap 30-50 GB mēnesī notēreju.

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāds gaumes jautājums ja LMT zonas nav (Vai tikai ar labu antenu noķerama) bet tele2 ir????   (Tas jau uz kaut kādu reliģisku fanātismu velk)
 

 

Es runāju par vietām kur vari izvēlēties 4G pakalpojuma sniedzēju, nevis par vietām kur jāizvēlas to kas ir.

Par Viesīti, nezinu cik patiesība, bet arī tagad esot LMT 4G raidītājs (nav sanācis būt tajā pusē).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tā nu ir sanācis, ka laukos atkal vajag netu. LMT bija pusgadu pamēģināts, ar visu jumta antenu labi ja viduvēju 3g varēja dabūt, tāpēc tagad to pat nemēģināju, jā, nebūs īstajā topikā, bet šis tāds dzīvāks.

Paņēmu biti ar huawei b315s-22 un tele2 huawei b593s-22 rūter/modēmiem, tarifa plāni neierobežotie, bet tam nav nozīmes.

Lokācija kaut kur starp Jumpravu un Lēdmani.

Testi ar integrētajām antenām, ņemot signālu no Lēdmanes torņa ( agrāk LMT to torni neķēra, nez kāpēc ).

Tele2

 

4609771887.png

 

Bite

 

4609961815.png

 

Testi ar antenu diemžēl nav iespējami, jo antena pie jumta kores un tieši zem antenas sirseņi šobrīd taisa midzeni, gandrīz no jumta nošļūcu, kad šie metās virsū. :fie:  Jāgaida novemra beigas, kad šīe nosprāgs, tad visticamāk tele2 signāls būs uz max.

Uz doto brīdi tele2 iet viduvējs 4g, bitei stabils un pilns 3g, bet izmēģinot visādas lokācijas labāku nevarēja dabūt, pieļauju, ka ar antenu būtu 4g, bet tie sasodītie sirseņi. :hunter:

Izmēģināju arī biti tele2 modēmā un otrādi, bet nekas būtiski nemainījās.

 

Jautājums, cik datus vidējais lietotājs mēnesī ptērē? Man šķiet ka ar neierobežoto būs stipri par daudz. Domājams, lietotājs torentus nelietos, pamatā tupēs sociālajos tīklos, lasīs ziņas un skatīs TVplay.

Labots - Robs
Link to comment
Share on other sites

Kaspars627

Tele2 noteikti neiesaku-man ka palaida 4g vakaros parasti atrums ap2mbs un nepalidz ne ara antena ne ko Tele2 -ir ta 3 dienas strada viss super ap 30mbs un,tad ir liels b....2 vakarus internets ir nelietojams -atrums no 0,5-2mbs -un ta ar Julija menesi ka palaida 4g un pastavigi-esmu izlamajies ar to meli ,bet rezultata nekada...Bite 4g ir tik pilsetas,bet 3g strada loti labi...ar ara antenu iespejams var sakert tuvako 4g!

Bet ar ara antenam ar nesteidzies...katrs operators un katra BS var izmantot citu frekvenci un var gadities ka Tava antena neder konkretaja vietas torna frekvencei....

LMT-parklajums loti labs...bet loti noslogotas BS 

tele2 -ta ka ar Bitem neko nevar zinat-personigi neieteiktu..

Bite-ar neierobezoto planu vakaros var ierobezot Tavu atrumu

Teste operatorus un,ja atrodi kadu,kas labi strada,tad apkartejiem neslavini-pieaugs klientu skaits uz Tavu BS un atrums tu tu

Link to comment
Share on other sites

Nu jāskatās, pagaidām iet ļoti labi, patestēs visu nedēļu, tad zinās kā vakaros un brīvdienās. Pa lielam te daudziem apkārt lmt, tāpēc liela cerība, ka tele2 nebūs noslogots, un varēs lietot 4g. Tā jau neko daudz nedomājot ņemtu biti, jo tā lētāka, bet ātrums tomēr primārākais. Stabilais 3g tomēr iebremzē to pašu TVplay.

Antena man savulaik nāca līdzi LMT modēmam, tā man viņa ir palikusi, šķiet bija paredzēta 3g un 4g. Pieslēdzot viņu tele2 modēmam, bija stabils 3g, lai gan antena bija pagriezta ar stāstiu pret torni :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...