Jump to content

LMT 4G-Internets mājai 2


Martikoko
 Share

Recommended Posts

Radio dzirdēju, ka LMT esot uzstādījuši kārtējās jaunās 4G bāzes stacijas. LMT pārklajuma kartē informācija pēdējo reizi atjaunota 26.01.2015

Ir kāds cits resurss, kur atrast pierīgas aktuālo sarakstu ar bāzes stacijām vai arī nāksies "uz aklo" taustīties?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 311
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • VIL

    24

  • dzincha

    23

  • Pirkss

    17

  • LagerLV

    30

Top Posters In This Topic

 

 

Ir kāds cits resurss, kur atrast pierīgas aktuālo sarakstu ar bāzes stacijām vai arī nāksies "uz aklo" taustīties?

 

Neviens tev tādu sarakstu nedos, tomēr tā ir tāda sensitīva informācija, vari uz 80768076 uzzvanīt par savu apriņķi apjautāties, vai paņem 14 dienu testu un paprovē (tagad tāpat beztermiņa līgums). 

Link to comment
Share on other sites

vispār jau 4G karte LMT ir diezgan precīza. ārpus lielajām pilsētām pat var samērā viegli identificēt kur tad ir tas 4G tornis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vai paņem 14 dienu testu un paprovē (tagad tāpat beztermiņa līgums). 

 

Man jau ir, bet negribās grozīt antenu 360' (nav pārāk ērti uz jumta) :)

Pagājušogad grozot noskaidrojās trīs torņi un atstāju uz to, kur signāls / ātrums vislabākais.

 

Sazvanīju helpdesku - manā rajonā sola palielināt torņu jaudas aprīļa beigās / maija sākumā

Labots - Damn
Link to comment
Share on other sites

LMT šogad vairāk koncentrēšoties uz tīkla kapacitātes uzlabošanu, mazāk uz pārklājuma palielināšanu.

Proti centīsies panākt labāku ātrumu ap torņiem un starp torņiem. Arī 2600 frekvenci palaidīšot.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

800 frekvenci nelaidīs?

Tele2 vinnēja izsoli uz 800Mhz frekvenci. Tāpēc LMT nelaidīs. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Negvelz. Savu 800 frekvences gabalu dabūja visi trīs.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Negvelz. Savu 800 frekvences gabalu dabūja visi trīs.

Opā, šito nezināju. Skaidrs. Tad jau laikam uzlabosies visiem 4G laukos.

Link to comment
Share on other sites

kaspic30

Uz to 800 mhz frekvenci baigos ātrumus jau nedabūsi.

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka operatoriem jāmaina domāšana un jāsola to ko var nodrošināt stabili, nevis kaut kādi no pirksta izzīsti ātrumi. Interneta pakalpojumus pērkam, lai viņus lietotu, nevis pīķa stundās skatītos uz modēmu un domātu pie sevis: "Nedrīkstu lietot viņu, jo tā noslogošu tīklu, jeb arī kāpēc man tikai 1mbit, es taču maksāju pa 20 mbit."

 

Saprotu ka caur 4g var izspiest tik cik var, bet tāpēc nav operatoriem jāsola 20mbit, ja var tikai 5mbit uz klienta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzskatu, ka operatoriem jāmaina domāšana un jāsola to ko var nodrošināt stabili, nevis kaut kādi no pirksta izzīsti ātrumi.

 

Te nu ir divi āķi šajā sakarā:

 

1.) Tu gribētu maksāt par netu 17EUR, ja tev teiktu ka vakaros ies tikai 1-2Mbit (Kur nu vēl 28EUR)?

2.) ātrumi jau nav no pirksta izzīsti, laukos rītos vakaros, tomēr strādā stabili tie 20-un vairāk Mbit, pilsētās lielais pieprasījums un nepietiekamais piedāvājums ir problēma + tomēr pirātisms (domāts utorrent lietošana) arī dara savu jo tomēr neaizmirsīsim ka tas ir mob. tīkls, nevis kabelis ;)

 

Telefonā 4G ir ideāla lieta, fleškā ko pa laikam izmantot darba vajadzībām arī, patstāvīgai lietošanai manā skatījumā pagaidām tikai mazapdzīvotās vietās, vai rajonā, kur visapkārt visiem ir optika un 4G izmantotāji ir mazs procents.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
it.kroplis

Pieriebās man tas LMT 4G. Taisos atteikties. Nav kādas slēptas sankcijas no LMT puses kad atsakās no pakalpojuma?

Kāda ir secība?

Rakstu to atteikšanā lapu un nesu uz tuvāko LMT vietu? To 4g routeri uzreiz jāatdod?

Moš kāds saskāries. Padalieties ar info.

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi parakstījis līgumu uz 2 gadiem, tad mierīgi vari atteikties bez sankcijām, tikai viss jāatdod, ceru ka rūtera iepakojumu saglabāji.

Link to comment
Share on other sites

Rakstu to atteikšanā lapu un nesu uz tuvāko LMT vietu? To 4g routeri uzreiz jāatdod?

LMT veikalā uzraksti iesniegumu.

Ja rūteris ir Tavs (mans komplekts, nomaksa, pirkts par pilnu cenu), tad tas nav jāatdod. Ja rūteris pieder LMT (atvērtais līgums, fiksētā pieslēguma iekārta), tad jāatdod kopā ar iesniegumu.

 

Papildinu: ja rūteris iegādāts ar Atvērto līgumu, tad vari turpināt to lietot ar okarti, amigo vai arī cita operatora sim karti.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

 

 

Papildinu: ja rūteris iegādāts ar Atvērto līgumu, tad vari turpināt to lietot ar okarti, amigo vai arī cita operatora sim karti.
Lai lietotu cita operatora SIM, ir kaut kādas atsaistes jāveic LMT operatoram?
Link to comment
Share on other sites

Lai lietotu cita operatora SIM, ir kaut kādas atsaistes jāveic LMT operatoram?

Vismaz vēl nesen routeris bija piesaistīts. Ar atvērto varētu nebūt.

Atsaite galīgi dumjā veidā, jāiet ar iekārtu uz LMT veikalu lai viņi tur pēc IMEI ierakstītu kodu (t.i. jebkur civilizētajā pasaulē to kodu nosauktu pa 80768076 un ierakstītu pats).

Labots - Charlie
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai lietotu cita operatora SIM, ir kaut kādas atsaistes jāveic LMT operatoram?

Atvērtajām iekārtām nevajadzētu būt piesaistītiem operatoram.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
TasEsmuEss

Man vienīgajam šodien LMT 4G ir lēns, pings kosmosā, speedtest kā ISP uzrāda LATNET Serviss ltd un ir nomainījusies IP adrese uz citādāku?

 

EDIT: aizgāja normāli..

Labots - TasEsmuEss
Link to comment
Share on other sites

Maza piezīme:

Niekoties ar speedtest mobilajā tīklā var tikai tad, ja ir pietiekami liels trafika limits. 

Viens tests aprij ap 106MB no mobilā trafikā.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Viens tests aprij ap 106MB no mobilā trafikā.

Nu nez, ņemot vērā, cik tas tests ātri notiek, tad tur nevar paspēt 106MB izskraidīt.

 

 

 

Saldus, uploads gan briesmīgs.

Varbūt tavs modems nespēj līdz tornim noraidīt signālu, kā nākas. Lai vai cik slikts DOWN, UP parasti labs. 

Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

 

 

Nu nez, ņemot vērā, cik tas tests ātri notiek, tad tur nevar paspēt 106MB izskraidīt.

 

Paskatiot laiku, katrā virzienā iet aptuveni 18 sekundes... pēc rezultātiem 18 sekundes * 65 mbit + 18 sekundes * 45 mbit ~= 260 MB. Pēc rutera datiem +- tā arī ir.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu nez, ņemot vērā, cik tas tests ātri notiek, tad tur nevar paspēt 106MB izskraidīt.

Palaid speedtestu un pēc tam paskaties aplikācijas datu izlietojumu. 

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Aizgāju atdot to LMT 4G sūdu, un man sāka dziedāt dziesmu par 24m un iekārtas vērtības piemaksāšanu. Kaut skaidri atceros, ka pie slēgšanas bija runa lai nebūtu nekādu termiņ līgumu. Maucīgais  lmt reāls atkritums.

Link to comment
Share on other sites

LMT 4G ņēmu uz pagājušās vasaras sezonu vasarnīcai. Aiz Saulkrastiem dārziņu kooperatīvā bija stabili 80-110Mbit DL gan dienā, gan vakarā, gan pa naktīm. Rudenī pārvācoties atpakaļ uz Rīgu biju ļoti vīlies. Vairāk par 10-15Mbit nedavilka. 27EUR cena par šādu pakalpojumu īsti neapmierināja. Samaksāju simtpadsmit EUR atlikušo vērtību un cerēju, ka šķirsimies kā draugi. Pēc 5 mēnešiem saņēmu draudu vēstuli par nenomaksātu rēķinu. Noveicās, ka biju saglabājis čeku un pēc nelielām diskusijām klientu centrā kā arī sarunas ar LMT telefona supporta pārstāvi, līgums tomēr tika lauzts. 

Lieki pieminēt, ka klientu centrs sākotnēji savu kļūdu atzīt nevēlējās un uzstāja, ka man jāturpina maksāt, lai arī redzēja, ka iekārta gandrīz pusgadu nav bijusi pat ieslēgta...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu ko tagad tālākos laukos nostūros būs 800mhz lmt Lte pieslēgums 10mhz platumā?

Link to comment
Share on other sites

LMT tad jau būs, bet šodien atkal gāja Lattelekom debīlā reklāma, ar solījumu laukos visiem Internets 5, šodien pieteicu līguma laušanu, zvanīs divu dienu laikā!

Link to comment
Share on other sites

Internets mājai 3

Ķekava

down 12,19 / up 1,90 / ping 18ms

Laikam jāsūta ratā viņi, 27eur par šito :o

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

Tas jau kruta, man lattelekoms dot 7/0.4 par 23 eur

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

Aizgāju atdot to LMT 4G sūdu, un man sāka dziedāt dziesmu par 24m un iekārtas vērtības piemaksāšanu. Kaut skaidri atceros, ka pie slēgšanas bija runa lai nebūtu nekādu termiņ līgumu. Maucīgais  lmt reāls atkritums.

Un kā šis beidzās? Man arī, kad ņēmu rūteri stāstīja ka  līgums beztermiņa un var iekārtu jebkurā brīdī atdot un esi brīvs! Savādāk jau nebūtu līgumu pārslēdzis un rūteri ņēmis! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man arī, kad ņēmu rūteri stāstīja ka līgums beztermiņa un var iekārtu jebkurā brīdī atdot un esi brīvs! Savādāk jau nebūtu līgumu pārslēdzis un rūteri ņēmis!

 

Līgumā vari izlasīt, ko esi parakstījis.

 

Ja Atvērtais, nes atpakaļ, kad gribi.

Ja nomaksa, tad atpakaļ nav jānes. Pietiek samaksāt.

Ja iekārta ir fiksētais piekļuves punkts, tad, pārtraucot līgumu, jāatdod atpakaļ LMT.

Link to comment
Share on other sites

Internets majai - atļauj lādēt no torrentiem

Internets telefona neierobežotais - nevar lādēt no torrentiem

Link to comment
Share on other sites

 

 

Internets telefona neierobežotais - nevar lādēt no torrentiem

domā?

Link to comment
Share on other sites

ē nu kas ir ar to 800Mhz? ir gaisā?

man jau kuro reizi zvana LMT 4G piedāvātāji. šiem jau kuro reizi saku, lai zvana, kad būs 4G Tērvetē uzlikts. izskatās, ka šiem dod nepareizu informāciju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...