Jump to content

Kur Rīgā pats var nomazgāt auto?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Arnolds Piepe

:wacko2: Jābūt dīvainam, lai kaut kur speciāli brauktu mazgāt auto - tak katrā otrajā Statoil'ā, kur pildies, ir arī auto mazgātuve ar pienācīgu tehnisko nodrošinājumu. Tur arī parasti mazgāju reizi vai divas nedēļā - auto vienmēr spīd un laistās.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    7

  • Zux

    8

  • androidz

    7

  • Žaks Noriss

    7

Donkeyhot

Viņš tak prasīja: "kur auto nemazgā automāts".

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Nu teikšu, kā man ir - esmu pāris reižu mazgājis auto Purčika rokas mazgātavās - puikām tiek maksātas tādas kapeikas, ka nomazgāts ir stipri sliktāl, kā automatizētajā... Vai cilvēks var paskaidrot konkrēti, kapēc nepatika pret automātiem?

Link to comment
Share on other sites

Auto tiek mazgāti reizi-2 mēnesī

Pārsvarā ENRI slokas ielā

Dažreiz Džuljeta Lāčplēša ielā

 

Abās vietā tīra labi, enri patika ka arī bērna beņķi kārtīgi izsūc

Cenas- sedans 12 ls, džips 14 ls- salona tīrīšana, mazgāšana, vasks- nav tās lētākās bet kvalitātes ziņā ok

 

par automātiem- labāk ir tajos statoil kur ir garās gumijotās birstes, ar īsajām krāsainajām paliek vairāk netīrumi dažādos izliekumos

Labots - zeno
Link to comment
Share on other sites

 

es jau kādus 2 gadus iztieku ar lietusūden

Tev laikam bēšs/pelēks/sudrabs. Man tipa sudrabs, mazgāju ~3 reizes gadā, pa asfaltu braukājoties vairāk neprasās, jo tāpat tīra izskatās, izņemot, ja šad tad patrakots pa bezceļu (C-RV). Pēdējo riezi mazgāju jūlija vidū. Pagaidām sniegs un lietus ir visu notīrījis. Nē, nu kad nomazgā, pavisam cita krāsa, bet tā neizskatās ka netīra. Pagājušo gadu ieprovēju Krasta ielā pretī Molam pašmazgāšanu, patika. Kad izdomāšu, tad tikai uz turieni.

 

 

ābūt dīvainam, lai kaut kur speciāli brauktu mazgāt auto - tak katrā otrajā Statoil'ā ir arī auto mazgātuve. parasti mazgāju reizi vai divas nedēļā

Tad jau es labāk ar alu mazgātu, ja tik bieži, lētāk sanāktu!
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Aha, mans auto smukā asfaltpelēkā krāsā. :) Netīrumus gandrīz neredz. Plus, numura zīmes kaut kā tik labi novietotas, ka gandrīz nekad nenošmulējas. OK, es gan arī pa offroadiem nedragāju (nav man džips), bet enīvei.

 

Ā, pareizi - kad auto aizvedu uz servisu, tur viņu vienmēr noskalo. :D

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

 

kad auto aizvedu uz servisu, tur viņu vienmēr noskalo

Sorry, bet izklausās pēc bieža servisa apmeklējumiem. Man laikam paveicies, 6 gadu laikā 3x serviss redzēts (2001.g.).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Sveiki,

jautājums ir vai Rīgā ir vietas, kur pats ar savām rokām var nomazgāt auto? Vienalga, kāda šļūtene, ūdenskrātuve, laukums, kur, nevienu netraucējot, to varu izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

Skanstes ielā, pie NISSAN Centra, itkā esmu redzējis pašapkalpošanās mazgātuvi.

 

P.S. lai tev sausas kājas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sapludināju tēmas.

Link to comment
Share on other sites

Sry, rakstu no plashetes, nedomaju, ka shaada teema sheit buus, laikam tieshaam te ir viss :D

 

ja kads ir tik laipns, esmu ar mieru arii pie kaada aizbraukt ciemos, ar alu, vienalga ko, pats gribu nomazgat, jo nepatiik rindas un statoil automaati man pa shauru, un vienkārši kka prasaas pasham kaartigi to izdariit

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mašīnu mazgāju vidēji reizi gadā vai retāk

Nu tad kur probleema izmantot Statoil automazgaashanas pakalpojumus?!. Tici man - ir veerts, vinjiem automaats ir ar jauanam slotaam un jaunaam citaam shtelleem kas ljoti smuki tiira un labaak nekaa ar rokaam - piebrauc ievadi kodu un nomazgaa. Esmu paruuseejushas mashiinas uz leetaako mazgaajis un izbrauc aaraa ka spiid un laistaas. Iedomaajies kaada kvalitaate buus ja njems daargaako. Paaris reizes gadaa tak to var atljauties ne?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Paaris reizes gadaa tak to var atljauties ne?

Pāris reizes gadā var arī aizbraukt uz to jauno mega kruto mazgātuvi Alfā.

 

Bez DDD pieminētās mazgātuves vēl ir pie Sky Krasta ielā un pie Juglas poliklīnikas.

Link to comment
Share on other sites

Precīzāk

Blakus NISSAN autocentram NORDE, Rīgā, Skanstes ielā 31b.

google.com/maps

 

 

 

Pie lielveikala SKY, Krasta ielā 56. Googlē vēl tikai pamatu rakšana.

bilde4.jpg

 

 

 

pie Juglas poliklīnikas.
Kur tad tur ir?
Link to comment
Share on other sites

Reāli jau tās rokas mojkas kujņa vien ir, dubļus apsist var, bet normāli nenomazgā, laikam tā ķīmija ir atšķaidīta. Vismaz krastenē, tur diezgan bieži apmazgāju savu kalošu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Statoil automazgaashanas pakalpojumus

 

Nē, paldies ! Nekas labāk spar roku mazgāšanu nav. tie automāti itikai skrāpē krāsu, uzreiz toneredz, pēc laika gan labi var redzēt skrāpējumus.

Link to comment
Share on other sites

Nē, paldies ! Nekas labāk spar roku mazgāšanu nav. tie automāti itikai skrāpē krāsu, uzreiz toneredz, pēc laika gan labi var redzēt skrāpējumus.

Cool story, bro. Automaats nomazgaa daudz korektaak un pie daargaas mazgaashanas pat nopulee. Roku mazgaajot ir plekji utt un aiziet vairaak chakars un arii ir skraapeeshanas risks(shvammes arii skraapee). Ja negribi skraapeejumus tad mazaak noshmulee auto jo buus mazaak jaamazgaa.  :mda:

 

edit: Ja nu tomeer tieshaam gribas maajaas mazgaat tad tikai ar speciaalu aparatuuru ieteicams un nebuus chakars un bojaajumi. Shitaadi servisos ir un mazgaa tikpat smuki kaa automazgaatuvees bet tad ir pasham jaamanipulee ar pistoli.

http://www.karcher.lv/lv/Products/Professional/Augstspiediena_mazgtaji/Augstspiediena_mazgtji_mazganai_ar_karstu_deni.htm

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

vari reklamēt tās automātiskās kaut 3x dienā atspēries, es tomēr palieku pie sava - mājās pats nomazgāju daudz labāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Reāli jau tās rokas mojkas kujņa vien ir, dubļus apsist var, bet normāli nenomazgā
Nu tad ar "spongebob" vēl padarbojies (savu).
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu tad ar "spongebob" vēl padarbojies (savu).

Njū, ar savu švammi/birsti ja apkārt paskaidra protams būs ideāls variants. Bet laiks ta iet - 2 minūtēs 1 jevriks + plus arī ikdienas ofisa drēbēs to darīt riskanti. Redzēju vienu ģēniju (noteikti einšteina vērts IQ), tas atklāja lielisku risinājumu - iemeta piķīti tikai tik daudz lai savu lastočku apskalotu ar ziepanu ūdeni (pirmais režīms), tad lēnā garā apstaigāja auto ar lupatu, un tad iemeta vēļ piķīti, lai noskalotu! Nu vai nav ideāli?


 

 

vari reklamēt tās automātiskās kaut 3x dienā atspēries, es tomēr palieku pie sava - mājās pats nomazgāju daudz labāk
Huju tur kas būs labāks, kamēr nav atbilstošās ķīmijas kompleks un kāds kerčerveidīgais. Pats mazgāju regulāri, laika aiziet vismaz 30 min, rezultāts tikai nedaudz labāks par to ko iegūstu Krasta ielā 8 minūtēs.
Link to comment
Share on other sites

 

 

apskalotu ar ziepanu ūdeni, tad lēnā garā apstaigāja auto ar lupatu

Sākumā jau noskalot vajadzētu, citādi, nav ko berzt smilti virsbūvē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Sākumā jau noskalot vajadzētu, citādi, nav ko berzt smilti virsbūvē.
Nu whatever - galvenais, ka ģēnijs mojkas laiku tērēja bet naudu par to nemaksāja.

 

 

@Zuxters, Juglas ielā, netālu no Ciemupes ielas.

Hmm, nemaz nezināju, tas man būtu ērti.

Link to comment
Share on other sites

Biju uz to krasta ieluu, viss ok, patika, ka to aatri var izdariit, i nomazgaat i ievaskot

 

Zuxter w140 s-klase, protams tajaa mazgatuvee vinja der, bet jaaiebrauc milimetrs milimetraa, lai apakshaa pret tiem dzelzs stienjiem diskus neskraapeetu, vismaz vpilii taa...

Link to comment
Share on other sites

kas var būt patīkamāks par sava dzelzs rumaka mazgāšanu karstā vasaras dienā?

Sava dzelzs rumaka nemazgāšana karstā vasaras dienā.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

 

 

kas var būt patīkamāks par sava dzelzs rumaka mazgāšanu karstā vasaras dienā?

Vēsa alus dzeršana karstā vasaras dienā un vēl 100 nodarbes.  

Link to comment
Share on other sites

Da nu nah, ja būtu iespēja es rumaku tikai gāztu, maksimums bākas iepildīšanu atstātu savā pārziņā :) 

 

Kā tajā aņukā par angļiem - īstu džentelmeni neuztrauc cik patērē degvielu viņa rolsroiss, maksimums kas viņu varētu interesēt, kurš iepilda degvielu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas var būt patīkamāks par sava dzelzs rumaka mazgāšanu karstā vasaras dienā?
Apsēstos ēnā zem koka un kadu rumaku ierautu.
Link to comment
Share on other sites

nu reiz sagadījās pa lieliem dubļiem izbraukt un lietus ilgi nebija. uz stikliem ar tika, citādi jau nebūtu mazgājis. pēdējo reizi servisā nomazgāja. šogad skatos, ir pāris rūsas punktiņi, kurus derētu aizsmērēt ar hammerite, ar laikam būs jānomazgā.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Manuprāt ir tā, ka automāti (tas pats Statoil) ar birstēm izdara OK darbu vidēji nošmucētiem auto. Bet paliek visādas problēmu vietas nemazgātas - viss kas aiz aizvērtām durvīm - sliekšņu augšpuses, pie durvju gumijām, pie grabažnieka utt.

 

Tie Kerhera mazgāšanas meistari arī nav diez ko prātīgi, smiltis dzenāt pa virsbūvi nevajag.

 

Vislabākais ir rokdarbu mazgātuve, kur noskalo, pāriet ar švammi un nomazgā putu. Atver durvis, iztīra aiz tām.

 

Sen gan pats neesmu mazgājis ķerru (vienkārši ZB), jo otram braucējam ir pilnīgi viss pie kājas un tiek piemēslots salons, dubļus no kājām nedauza, putekļi salonā un uz virsbūves ātrumu nesamazina utt. Tādas ir tās sievietes...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Statoil toč nepaņem Avensim durvju apakšas... tāds feils parasti, spīd un laistās, a tur tādi nenomazgāti pleķi....

Link to comment
Share on other sites

@@Žaks Noriss, piedevām pēc mazgāšanas tas Statoila fēns visu neizpūš, tāpat jāapslauka.

Bet tas ir visur. Tāpēc biezākajās mazgātuvēs (sk. Alfas) mehānisko birsti un fēnu kombinē ar roku darbu.

Es protams klusēju par vidējo statistisko alkašu moiku, kurā autiņu slauka ar slapjām lupatām. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...