Jump to content

Kur Rīgā pats var nomazgāt auto?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Sorry, pieGdienu nokavēju, vakar tik vēlu atbraucu no laukiem. Rekur tad mans nokavējušais topiks. :)

 

Mašīnu mazgāju vidēji reizi gadā vai retāk, taču pēc pēdējā lauku apmeklējuma paskats ir samērā neatbilstošs sabiedrības ētikas normām. Vajadzētu nomazgāt. Bet ar naudu šobrīd knapi, laika (un vēlmes) pašam mazgāt upes krastā nav, tā kā - kur varētu šo procesu izveikt bez lielām izmaksām? Galīgi nepazīstu šādus iestādījumus. Rīgas pilsētas robežās, lūdzu; ieteicams Pārdaugavas pusē. :)

 

Alternatīvi - kur ir vieta, par ko jūs varat likt roku uz sirds - "šitik labi vēl nekad nav nomazgāts, pat pēc 2 mēnešiem vēl spīd un laistās"? Un cik tur maksā? Intereses pēc. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    7

  • Zux

    8

  • androidz

    7

  • Žaks Noriss

    7

Kanibaals

"šitik labi vēl nekad nav nomazgāts, pat pēc 2 mēnešiem vēl spīd un laistās" :rofl::haha:

 

2 mēnešus, lai spīd un laistās un par mazu maksu tev neredzēt. Tad tev labi jāieguldās, kādi 50-100Ls par visa auto pulēšanu un tad mazgāšana+vaskošana ~10Ls. Pēc tam jācer, lai bieži nelīst. Mūsu klimatiskajos apstākļos mazgāt auto tikai 1x gadā :wtf2: :wtf2: :wtf2:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, labi, par tiem 2 mēnešiem taču nebija nopietni! :D

 

Bet Tu joprojām neatbildēji uz jautājumu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Bija nesen šeit topiks par to vai var mazgāt auto mājas pagalmā. Beigās offtopika rezultātā tur nonāca arī pie labo un slikto automazgātuvju pieminēšanas.

 

Šitas te.

Labots - Cosmos
Link to comment
Share on other sites

Vislētāk, pieļauju, Liepājas ielas taxiparkā. Es tur parasti iebraucu Pajero apakšu un motortelpu izmazgāt, ja gadījies no asfalta tā vairāk nobraukt nost.

Vislabāk, hmm... nu, vispār, Karcherā Deglava ielā. Labi, bet dārgi. Tiesa, gadās izņēmumi arī tur. Lai nu kā, ar rokām būs labāk kā ar jebkuru automātu, bet es pats gan negribu mazgā vairs nekad. Salonu vēl reizi pusgadā (vai gadā) iztīru, jo mazgātuvēs nekad visas spraugas jau neizsūc...

Link to comment
Share on other sites

Bija nesen šeit topiks par to vai var mazgāt auto mājas pagalmā. Beigās offtopika rezultātā tur nonāca arī pie labo un slikto automazgātuvju pieminēšanas.

 

Šitas te.

Topiks smuks, bet mazgātuves gan reti pieminētas.
Link to comment
Share on other sites

Jā, sorry. :whistle3: Kaut kā bija atmiņā iesēdies, ka vairāk bija runa par automazgātuvēm, nekā par pīpēšanu trepju telpā un savstarpējām krānu staipīšanām. :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Kā jau tajā "mazajā" topikā minēts - aiz lielveikala Mols, boksos, ir ļoti laba automazgātava (tā, ko lietotājs -osiic- reklamē) - ļoti labi un tikai pa 3.50 Ls. Bija akcija pa 5 Ls ar salona šūkšanu - nebiju redzējis, citur ka tik centīgi visu iztīra.

 

Vēl pēdējo reizi biju mazgāt http://www.norde.lv/informacija-par-nissan/jaunumi/show/news/370/00-24-pasapkalposanas-auto-mazgatava-AUTO-SPA-Skanstes-iela-31b

Pa 3 Ls nomazgāju (bet tāpēc, ka pirmā reize - nesapratu, kas un kā) - reāli pa 2 Ls var. Laikam vislētākais variants. Cik kārtīgi - atkarīgs no paša prasmēm (lai sanāktu labi, laikam jāpiešaujas) :)

Link to comment
Share on other sites

Nez, es parasti sagaidu lietu. Un nevaig vairs uz mazgatavu doties. Vai lielos dubljus ar shljauku noskalo, ja caur logiem neredz un lietu nesola.

 

Ja nav luksus auto, tad pietiek ar 1 mazgashanu pirms pardoshanas. Tapat pa vidu servisa kads aiz zheluma pamanas nomazgat pat ja tikai ellu maini. :D

Link to comment
Share on other sites

es savējo parasti lietū mazgāju. citādi laikam pirms 2 ar pus gadiem pēdējo reizi tika pie šampūna.

 

lai gan man saimniecībā ir augstspiediena mazgātājs :D

Link to comment
Share on other sites

Man te saka ka zirnju un vesetas ielas krustaa esot pa leeto - iemet latinju un pats ar karcheri, kam galaa putojoshaa birste, nostaigaa apkaart autinjam. Leeti un kvalitaate buus atkariiga tikai no pasha ;)

Link to comment
Share on other sites

Jautājums kā reizi aktuāls!

Jāpucējas kāzām (vedu jaunos, pats vedēja lomā), autiņam jāsākopj āriene, ko var veikt arī Statoila automazgātavā, taču svarīgāk ir savest kārtībā salonu, kas nav pucēts vairāk par gadu.

Ir kādi labi servisi Pārdaugavas pusē, kur dara visu kompleksi?

Iespējams, kāds boot biedrs vēlas lieku latu nopelnīt?

Link to comment
Share on other sites

marciss, par to latiņu ir kaut kādi ierobežojumi arī? Laiks?

Link to comment
Share on other sites

Vilx, mazgaat reizi gadaa?

Komentaarus veel nelasiiju. Es Anglijaa mazgaaju mashiinu katru otro nedeelju, kaut gan te zemescelju un dublju praktiski nav. Kaa Latvijaa var gadu nobraukaat ar mashiinu, gadu nemazgaajot? Mans gan dienaa nobraukaa kaadus 100 kilometrus, lai tiktu uz darbu un atpakalj. Aarpusi mazgaaju mazgaatuvees, kurar rokaam gonko paari, bet iekshpusi gan tiiru pats.

Ja ir veca miskaste, tad var ar slotaam tiiriit, ja nee, tad tikai vietas, kur tiira ar rokaam.

Ak jaa, par to pasaakumu maksaaju piecas maarcinjas.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

Ja ir veca miskaste, tad var ar slotaam tiiriit, ja nee, tad tikai vietas, kur tiira ar rokaam.

Nezinu, kā pie jums, bet pie mums Latvijā ir arī automātiskās mazgātuves ar spiedienu (bez slotām).

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Vilx, mazgaat reizi gadaa?

 

Mhh, jūtos vīlies Būtiešu kolektīvajā humora izjūtā. :p

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

"šitik labi vēl nekad nav nomazgāts, pat pēc 2 mēnešiem vēl spīd un laistās" :rofl::haha:

 

2 mēnešus, lai spīd un laistās un par mazu maksu tev neredzēt. Tad tev labi jāieguldās, kādi 50-100Ls par visa auto pulēšanu un tad mazgāšana+vaskošana ~10Ls.

 

Nomazgās, nopulēs, novaskos par tiem 100 ls - gribi teikt, ka tad mašīna skaitīsies apstrādāta PRET dubļiem un putekļiem vai arī būs ieguvusi pašattīrīšanās funkciju? Pats pulēju, vaskoju savu īstenībā putekļi līp vēl vairāk pie viņas klāt - vienīgi atgrūž ūdeni un nākamajā reizē labāk mazgājas.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Labākais variants ir paņemt abonementu mazgātuvē un mazgāt autiņu kaut 2 reiz dienā, izdevīgi ļoti.:D

Link to comment
Share on other sites

Kā tad īsti ir ar to Zirņu un Vesetas stūri? Tur ir kādi ierobežojumi uz laiku, ūdeni?

vēl man tieši tāds pats jautājums kā topika autoram, tikai par ķīmisko tīrītavu (lēti, labi)? Tas ka mašīnai ārpuse netīra, nošvīkāts sāns vai kautkur kautkas nedaudz uzsists mani galīgi neuztrauc (ja var redzēt caur logiem), bet salonā patīk tīrība un kārtība. Nu ir tas brīdis, kas dažreiz sāk palikt pretīgi kāpt iekšā. Kafija, alus.. smiltis, sīkais kautko vēl piecūkojis. utt ka no krēsliem vairs ārā dabūt nevar, plus iepirekšējais saimnieks laikam ar putām bija tīrijis, ka pietiek izliet tīru ūdeni uz krēsla, lai paliktu pleķis. Kur to visu par saprātīgu naudiņu varētu iztīrīt (griestus un apšivkas arī)?

Link to comment
Share on other sites

Zirņu - Vesetas ir tas pats, ko biju pieminējis.

Jā - ir laika ierobežojums. Nepateikšu gan cik - varētu būt ap kādām 7 min par latu - tas tā ļoti aptuveni (slikta laika izjūtam man). Citi ierobežojumi gan nav. Katrā ziņā - pa latu nesanāks nomazgāt, ja grib ar putām, bet 2 Ls ir tīri ok.

Link to comment
Share on other sites

Ot nesaprotu tos cilvēkus, kas var braukāt apkārt ar nemazgātām mašīnām un netīriem saloniem. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Info par Nordes mazgātavu

 

Nav gan īsti skaidrs kā šie ir dabūjuši gatavu šādu prodžektu, jo likumos/noteikumos bija punkts, ka auto mazgātavām, kuras atrodas xxx metrus no dz.mājām ir jābūt pilnībā slēgtām. Moš vairāk par tiem metriem...

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Es gan pats regulāri mazgāju savu mašīnu, bet tā kā liela daļa kolēģu mašīnas ikdienā ir baisi netīras gan no iekšas, gan āras, varu saprast - ja mašīna ir galīgi nesvarīga lieta dzīvē, tad nav ko iespringt. Galvenais, lai kustas, sēdekļi turas pie grīdas un bagāžniekā var samest mantas.

 

P.S. Žak, tā Nordes automazgātuve ir pietiekami tālu no dzīvojamām mājām. Tuvākā māja tur ir vismaz 100m no tās mazgātavas, turklāt otrā ielas pusē un vēl koki tur priekšā.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

Vienības gatves un Tadaiķu ielas stūra benzīntankam blakus ir mazgātuve - nekas īpašs - ātri un tīri.

Link to comment
Share on other sites

Ot nesaprotu tos cilvēkus, kas var braukāt apkārt ar nemazgātām mašīnām un netīriem saloniem. :blink:

Kāds tolks mazgāt, ja tai pašā dienā auto paliek tik pat netīrs kā pirms mazgāšanas? Protams, ja auto tiek turēts garāžā, tad tik ātri nesmērējas :D Bet nu arī ceļi/maršruti katram savi - vieniem vēl kādu laiku pēc mazgāšanas auto izskatās kaut cik normāli, bet citiem tiešām atliek pabraukt pusstundu pa saviem ikdienas maršrutiem, lai auto atkal būtu netīrs (un tas neattiecas tikai uz grants ceļiem). Pavasarī vispār nav ko cerēt, ka auto ilgāk par 5 minūtēm būs tīrs (5 minūtes - lai pēc automātiskās mazgātuves kārtīgāk apmazgātu lukturus, sameklētu iemīļoto radio staciju, uzslēgtu GPS utt utjp, lai var doties ceļā :D).

 

Par salonu - ko darīt tiem, kas mašīnā vadā, piemēram, dubļainu velo vai suni? Pēc kaut kāda velo izbrauciena pa dubļainām/smilšainām vietām nav spēka viņu pirms likšanas mašīnā vēl cītīgi mazgāt, lai tik mašīnu nesasmērētu. Veikt kapitālo tīrīšanu pēc katra izbrauciena ar suni, lai atbrīvotos no visām suņa nomestajām spalvām, arī nav vēlmes/laika.

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man arī pilnīgi vienalga kādā miskastē (Garīgi un estētiski) sēdēt, AUTO man kalpo nevis es viņam.

 

Kādam laikam ir naivas cerības nopirkt jaunu autiņu savos 20 - 25 gados un braukāt ar viņu līdz "fantāzijas kalngals" PENSIJAI, kamēr par tevi nepublicēs avīzē rakstu, "Latvietis nobrauc ar auto 1 000 000 km", "Latvietis 60 gadus ar vienu auto", "BMW X5 vēl nav sapuvis pēc 60 gadiem ekspluatācijas".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Zirņu un Vesetas ielas stūrī ir pašapkalpošanās mazgātuve.

Tfu, tā ir tā pati ko Žaks piemin, ak :dornis: es

 

Par auto tīrību - īpaši kaifīgi ir pabraukt pa zemesceļiem, tad noparkot auto zem kļavas un vēl mazbišķīt uzpilina lietus, tikai drusciņ...

Vispār auto parkošana zem kokiem bez sekām nepaliek nekad.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Jānis Kvadrāts

Sveicināti!

Par cik topiks ir gandrīz divus gadus vecs, iespējams pa šo laiku ir kas izmainījies:

 

 

Vai varat lūdzu ieteikt kādu labu, t.i., tādu, kas savu darbu veic kvalitatīvi auto mazgātuvi Rīgas centrā vai Ķengargā, Rumbulā (der arī pa ceļam), kur auto nemazgā automāts. Kādas cenas?

Paldies! 

Link to comment
Share on other sites

Ir 3 varianti ko izmantoju:

1. Dari pats - Sky pretī T/C Mols kur pa 2Ls vari autiņu pats nomazgāt.

2. Dārzciema ielas Viada kur pa 3.50 ar rokām nomazgā + 1.00Ls par vaskošanu ja ir vēlme

3. Auto mazgāšana + salona tīrīšana 9.90 Ls San Motors Siguldas šoseja 2

Link to comment
Share on other sites

 

Par cik topiks ir gandrīz divus gadus vecs, iespējams pa šo laiku ir kas izmainījies:

 

Nu pa šo laiku vienreiz es savējo ar nomazgāju. Tāpat pagalmā ar augstspiediena mazgātāju. Bez šampūna :D

Link to comment
Share on other sites

Jānis Kvadrāts

Paldies Prime!

Par dārzciema Viadu - tur ir dzīvā rinda, vai kaut kā iepriekš jāpiesakās?:)



e=d man ir neviltots prieks par Tevi !

Link to comment
Share on other sites

Lubančikā pie apļa, Nestē ir mazgātava ar ruļļiem, sākot no 2,50. Uz krustpils aiz Katlakalna, Grindeks virzienā, angārā, ar roku. ar vaskošanu bija 3,5. Tikai nezinu, vai patlaban, āra mīnusos šie strādā. Vasarā es arī privātajā pagalmā pats apmazgāju, gan ar šampūnu. Par ietaupīto naudu iepērku alu.

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Ķengaragā, Nestē pretīm "Zoom" uz Maskavas ielas normāli ar rokām mazgāja.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es jau kādus 2 gadus iztieku ar lietusūdeni. :D

Link to comment
Share on other sites

wash.lv

Ganu iela 3.

 

4.50Ls(ar vasku)

 

 

RTP(rigas taksu parks) arī tiri labi mazgā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pavasarī jau nu pašam vajadzētu mazgāt auto, jo tā var visātrāk konstatēt kur pa ziemu ir kāds rūsas burbulis palīdis ārā, kur kaut kas noskrāpēts, vai nav kāda plastmasa atlekusi nost, vai nav slauķi jāmaina utt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...