Jump to content

Kur pazudis piedāvājums "OKartes internets datorā"?


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Sveicināti tautieši! Jautājums laikam vairāk laikam biedram Vil būtu adresējams :) Saskāros ar problēmu, ka LMT mājaslapā vairs nevaru atrast piedāvājumu "OKartes internets datorā". Piedāvājumā bija 50GB datu nedēļai par 4Ls (~5,70Eur). Savajadzējās man sākuma komplektu ar datu karti. Iegāju LMT mājas lapā un tur vairs tikai atrodams piedāvājums "Priekšapmaksas mobilais internets" 5,65Eur un tikai 10GB uz nedēļu! Sivēni tādi, konkrēti ir paaugstinājuši cenu 5x !!!!!! Gribējās teikt - wtf, kas pa kuiņu????

 

Ir piezīme pie cenām un tarifu plāna - * Ja esi iegādājies "OKartes internets datorā" vai "Priekšapmaksas internets datorā", būs pieejams iepakojumā norādītais interneta apjoms – 5GB (Dienai) un 50GB (Nedēļai).

 

Ja pareizi esmu sapratis, tad ja dabuju kaut kur veco datu karti man ir iespējams dabūt tos 50GB uz nedēļu?

 

Jautājums tāds - kur vēl var iegādāties veco datu karti? Bija komplektā ar modemu un bez tā!

 

Vispār jau rezumē tai okartes reklāmai kur bija runa par to, ka kopā ar lmt it kā varot vairāk - kopā mēs varam nokāst vairāk. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Man domāt - haļava beigusies , jo neviens no operatoriem tādu kvantumu pa tādu cenu nepiedāvā . Pats lietoju ZZ , 10 EUR pa 15 Gb uz 4 nedēļam , tā kā neko nekačāju , ar youtube pārāk neaizraujos , tad pietiek .

Link to comment
Share on other sites

@@snukurins, tas jau ir tas par ko autors runāja.. okartes internetam nomainīts nosaukums un samazināti iekļautie 50GB līdz 10GB.. par to pašu cenu. :D

 

Ja izmanto regulāri.. tad varbūt jāapsver par pieslēguma ar bezlimitu pieslēgšana? Pašam arī kkur mājās mētājas modems ar visu karti..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

iespējams, kaut kur vēl var nopirkt tās vecās kartes. man ar viena stāv plaukā rezervei neaktivizēta.


Toties mājas interneta pieslēgumiem ir novākti trafika limiti.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Lmt vispār s*as. Aizgāju pārslēgt tarifu uz lielāku - apskatījās un solīja par to pašu cenu iedot neierobežotu internetu, par cik ilgi esam klienti un visu laicīgi maksājam un bla bla bla. Beigās mēnesis nebija pusē, ka internets beidzas. :D

 

Trodeksā vēl ir vecās okartes, ja par tēmu. Tikai nezinu - ja papildinu to karti pēc tās nedēļas, man būs tie 50gb,vai automātiski būs tie jaunie 10gb? Esmu jau piegriezies lmt salonā ar savām jauno sim karšu pirkšanām. :D

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu biezhi man nesanaak lietot mobilo internetu niknaakaam vajadziibaam. Parasti man pietiek ar gigabaitu uz nedeelju. Gadaas vieta, kur pieleeguma nav un tad mob. internets ir pashaa laikaa. Reizi vai divas gadaa kaads rada gabals atbrauc uz lv padziivoties uz meenesi un shi ir tas gadijums. Tur ar 10GB uz nedeelju vareetu buut pa iisu. Vakar kaa reiz nodomaaju pamekleet kas un kaa un vai viss pa vecam un she tev.

 

Par Trodeksu paldies, pachekoshu, kazi varbuut izdodas dabuut veco karti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Var but ir kam veca  "LMT Internet Okarte 50GB" Gribu dabut shadu. nopirkshu... Loti vajag..

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Klusu tur jau gads rinkjii, tev taa veel deriiga? Man kaut ko liidziigu gribeetos.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik lietošanas termiņš līdz jūlija vidum.

Saglabāt nav pārāk grūti. Pusgada laikā pēc lietošanas termiņa beigām var zvanīt lmt un teikt, lai atjauno.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pusgada laikā pēc lietošanas termiņa beigām var zvanīt lmt un teikt, lai atjauno.

Ieskaiti kādu summiņu no bankas, un karte atjaunosies.

Ja karte būs izdzēsta no sistēmām, tad naudiņa atkritīs atpakaļ, un karte neatjaunosies.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Vispār jau rezumē tai okartes reklāmai kur bija runa par to, ka kopā ar lmt it kā varot vairāk - kopā mēs varam nokāst vairāk.
 

Kā gan savādāk  :mrgreen: Bišķīt LMT ahu... šitā klientiem acīs spļaut...te nejiet runa ka drusciņ paceļ cenu vai GB samazina, bet x5 samazina tāpēc priecājos kopš no tāda LMT mobīlā neta aizgaju 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...