Jump to content

darbs negrib maksat slimibas naudu


ixtreme1
 Share

Recommended Posts

Sveiki, nesen darba sanaca diezgan nopietns negadijums nedelju slimnica ari noguleju. Negadijuma diena prieksnieks teica nesatraucies viss 100% apmaksat varesi gulet majas cik vaidzes. Bet tagad pienak algas diena un naudu tik samaksa par nostradatajam dienam.

 

Darbs ir Vacija, un tapec isti nezinu kada iestade griezties.

Varbut kadam ir pieredze ko darit sada gadijuma?

Varbut kads jurists\advokats jamekle? Nav ne jausmas

 

Gribas vinus izcakaret pec pilnas programmas, seit tomer darbiniekiem ari ir tiesibas te tak Vacija.

 

Visa situacija ari ir man par labu, jo darbs kuru dariju ir domats 2 cilvekiem bet kad savainojos biju 1, jo parinieks slimoja. Kad nak kadas komisijas vienmer divata stradajam.

Un kad viens stradaju so divu cilveku darbu man par to neviens nepiemaksa un ja savainojos pat slimibas naudu neatmaksa. Vaidzetu vinus izcakaret ja sita dara.

Link to comment
Share on other sites

Ligums vaciski un es protams nesaprotu vaciski.

Bet nu darbs oficiali.

 

Vaitad var but tads ligums ka slimibas nauda nepienakas?

 

Intervall sorry garumzimju nav

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispār jau pirms parakstīšanas vajadzētu būt skaidrībai, kas tur rakstīts. Varbūt darba līguma vietā parakstīji kulinārijas recepti. Parasti arī tur tiek atrunāta samaksas kārtība, ja tas tiešām ir normāls darba līgums nevis vienošanās par līgumdarbu uz noteiktu laiku par noteikta apjoma izpildīšanu, kas, protams, neparedz atvaļinājumus un citas ekstras.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Perfomance

Nav tur tāda aptuvena rindiņa beigās? :shok:

 

Ich bin ein Esel. Ich werde tun, was Sie sagen, Herr.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atvalinajumus mums apmaksa

 

Algas diena kautkadas kvitis mums dod, ar izpelnu , cik nodoklus maksajam.

 

Bus sodien japapeta tas ligums ar translator.

 

Varbut pietiks vinus pabiedet un pasi samaksas to naudu,

 

Performance - njemot veeraa kadi kadri seit parsvara strada iespejams ari kad ir ta rakstit :D

Labots - ixtreme1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...