Jump to content

Kapeec scart?


Janexxxx
 Share

Recommended Posts

Man ir taads jautaajums.kaapeec vispaar tiek izmantota aizveesturiskaa scart izeja, man ir viasat dekoderis kuram ir tikai scart izeja un tas ir shausmiigi. protams telvizoram shiis aizveesturiskaas ieejas nav. man ir paareja no scart uz EXT! bet kvalitaate ir drausmiiga un ir ruukona visu laiku it iipashi ja paraadaas kautkas balts uz ekraana. vai tieshaam viasatam nav dekodera ar normaalaam izejaam?un varbuut kaads zina kaa var dabuut normaalu kvalitaati bez ruukonas no scart??

Link to comment
Share on other sites

Rūkoņa ir dēļ nekvalitatīva kabeļa vai nekvalitatīva savienojuma kādā no pusēm. Par kvalitāti - nav ko izmantot aizvēsturiskus (vai lētus) dekoderus bez HDMI.

Link to comment
Share on other sites

dekoderi iedeva viasat es vinu neizveeleejos un protams buutu super ka buutu HDMI izeja!! dekoderis man tagad jaapeerk jauns vai vini pashi iedos normaalu?


un ar taadu 1977 gadaa izlaistu scart nemaz nav iespeejams normaals savienojums!!!


kaa vispaar var atlauties paardot taadus dekoderus ar scart izeju taa ir bezkauniiba!!!

Labots - Janexxxx
Link to comment
Share on other sites

Nu nu, Scart dod visaugstāko analogo attēlu, jo tas ir RGB signāls.Tāds pats kā uz vecajiem CRT datormonitoriem.  Pirms digitālās ēras labāka anlogā TV signāla vienkārši nebija. Pats scart štepselis gan ir franču izgudrojums un neko labu francūži TV lietās nav izgudrojuši. Par Secam franču krāsu sistēmu vien jau nolādēti. Viasats orientējas uz masu publiku, kura vēl skatās vecos CRT televizorus, ta kā nav ko brīnīties. Ja šausmīgi gribās HDMI, tad kas liedz nopirkt normālu jaunu uztvērēju. Cik tur darba apjāt Viasata kartes piesaisti konkrētam uztvērējam un palaist  karti uz jaunā uztvērēja. Cita lieta, Viasatam tak no gaisa SD bilde nāk sūdīga, tā kā nekadu būtisku uzlabojumu nedabūsi. Savukārt ,ja nopērk normālu uztvērēju, tad galīgi stulbam jābūt ,lai maksātu Viasatam, nevis  paņemtu šāri un skatītos HD televīziju. Vispār dīvaini, kas Tev Janexxxx pat teļuku,ka nav komponenšu vai Scart ieeja?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man gribētos izmantot automātiskās ieslēgšanās funkciju, taču avota izvēlnē nav pieejams "ārējais" avots, jeb tas scarts, kur pievienots viasat dekoderis...

 

EDIT: Atvainojos, my bad, izrādās, ka tas ir tas pats AV, vajadzēja taču pārbaudīt ^_^

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

Tas SCART  savienojums nav manīts atsevišķiem dārgā gala jaunajiem LED TV. Biku izbrīnīts par 2011 modeli. Kas par Samsungu?

Link to comment
Share on other sites

Janexxxx, nu ko var pateikt, esi nopircis TV bez scart, pats vainīgs. Vecās analogas tehnoloģijas vēl ilgi vilksies līdzi digitālajam. Nopērc normālu vadu no Scart uz kompozīto video un nekas Tev tur nerūks. Bilde protams pa kompozīto video būs sliktāka, bet viasats jau tāpat raida pārkompresētu video ar "mākonīsiem" ap asām kontūrām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

man ir viasat dekoderis kuram ir tikai scart izeja
Pats vainīgs :) ,varētu padomāt,ka viņiem nav arī HDMI.Ko izvēlējies to lieto.
Link to comment
Share on other sites

Varētu būt draņķīgs kabelis.

Kā nav SCART? 

Un kas ir EXT? Kas tā ir par ieeju?

Vispār lai saprastu kas tam televizoram ir un kas nav, ir jāpasaka modelis.

2011. gadā Samsungs ražoja daudz modeļus :sarkasms:

Ko Tu īsti izmanto lai pārveidotu no SCART uz EXT?

 

Viasatam ir HD tjuneris, tam ir HDMI, jā.

Bet nu man neticas, ka šodienas LEDinieks ir vispār bez SCARTa. Tas ka viņam nav vairāki SCARTi, tam es ticu, bet to ka analogo ieeju vispār nav - nu sorry, neticu.

 

Man gan 2011. gada Philipsam no analogajām ieejām ir 1 SCART un 1 komponentu.

Neticu ka Samsungs būtu aizvācis analogās ieejas kā šķiru.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Pagaidām visos jaunajos TV esmu manījis SCART ieeju tāpēc kaut kādu meslu ne tv nopircis esi  :mrgreen:

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Nelasiiju komentaarus, bet Viashrotam NEKAD nav bijusi normaala bildes kvalitaate un droshi vien arii nebuus. Nav jeega Viashrota deelj teereet naudu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik tur darba apjāt Viasata kartes piesaisti konkrētam uztvērējam un palaist karti uz jaunā uztvērēja.

Nav vieglāk Via palūgt NDSā nomainīt BOX ID?

Link to comment
Share on other sites

Ir mēģināts. Atbilde viena,tas nav tehniski iespējams ar tiem ID kas nav viņu datubāzē.Pārslēgt uz citu var,bet uz viņu uztvērēju.Bet šitam pasākumam autora gadījumā nav jēga.Sūrāka kvalitāte no viņiem tāpat nespīd ar visiem HDMI.Liekos zudumus kas uz doto brīdi autoram saķ'jūnēts ar rūkšanu uz gaiša fona gan novērsīs. Bet no citiem atskaņošanas ierīcēm nav tas fons? Varbūt TV problēma vispār.

 

bet kvalitaate ir drausmiiga un ir ruukona visu laiku it iipashi ja paraadaas kautkas balts uz ekraana.
Tu tai kastei video signālu pareizi esi uzlicis? Kādreiz pēc noklusējuma tur galīgi pakaļā pieslēdzot pie jauniem TV.
Link to comment
Share on other sites

 

 

vai tik nav šitāds 
  jaa kautkas liidziigs!  

man ir bijushi 3 televizori bet nevienam nav bijis tas sapuvushais scart!!!


 

 

Pagaidām visos jaunajos TV esmu manījis SCART ieeju tāpēc kaut kādu meslu ne tv nopircis esi 
 atrodi apple tv scart ieeju gudriniek! :D 
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau bija kautkāda jevropas direktīva, ka visos tirgotajos televizoros jābūt unificētajam Scart štepselim. Cita lieta, nav zināms no kurienes tie teļuki tiek iepirkti un kādam tirgum domāti. Brisele tālu un te tirgo ko grib. Nezinu, ka tagad digitālajā laikmetā. Man jau liekas, ka vajadzēja kā standartu tikai HDMI un miers.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār jau bija kautkāda jevropas direktīva, ka visos tirgotajos televizoros jābūt unificētajam Scart štepselim. Cita lieta, nav zināms no kurienes tie teļuki tiek iepirkti un kādam tirgum domāti. Brisele tālu un te tirgo ko grib. Nezinu, ka tagad digitālajā laikmetā. Man jau liekas, ka vajadzēja kā standartu tikai HDMI un miers.
 piekriitu! kapeec jaunajiem tv buutu vajadziigas shiis aizveesturiskaas ieejas! 
Link to comment
Share on other sites

Ja tēmas autoram tā patīk Viasat, ir izeja - paņemt Viasat HD kanālus (lai no HD televizora būtu vismaz jēga), Viasats iedos HD tjuneri ar HDMI izeju un viss būs kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Iedot ta iedos un līgumu uz diviem gadiem līdzi arī iedos :sarkasms: Nekad nesapratīšu ,kapēc saistīties ar to kantori. Ne tur bildes kvalitāte un bezmaz jurista pakalpojumus jāprasa lai tiktu no viašrota vaļā. Ir taču tik daudz alternatīvu variantu bez kādām līgumsaistībām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

...bezmaz jurista pakalpojumus jāprasa lai tiktu no viašrota vaļā...
  Precīzi. Ir kolēģi, kuri pusgadu čakarējās (iesniedza papīru par atteikšanos no pakalpojumiem, bet rēķini un brīdinājumi katru mēnesi turpināja pienākt) un tikai piedraudot ar tiesu darbiem, viašrots beidzot atšuvās. 
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Vai tik tam tv nav tāda ligzda, kurā var ielikt pāreju uz scart.


amazon.co.uk/GENUINE-SAMSUNG-CONNECTOR-BN39-01154F-BN39-01154A/dp/B005POM8WO/ref=sr_1_9/278-1507216-6010600?s=electronics-accessories&ie=UTF8&qid=1398014607&sr=1-9

 

amazon.co.uk/Genuine-Panasonic-K1HY20YY0011-Socket-Adapter/dp/B00B5UIU38/ref=sr_1_11/278-1507216-6010600?s=electronics-accessories&ie=UTF8&qid=1398014607&sr=1-11

 

kaut kas tāds

Link to comment
Share on other sites

Nu tēmas autors lieto Viasatu, tāpēc ieteicu. Kāda viņam starpība - līgums tāpat jau ir.

 

Un - ņemu savus vārdus atpakaļ. Ir TV bez SCARTa. Nu vismaz bez normāla SCARTa

Biju šodien pie radiem, iepirkuši 47PFL6008K/12, 2013. gada modelis

Viņam ir kaut kāda speciāla Philips-stila maza SCART ieeja, pie kuras, ar pāreju (kabelītis, kuram galā karājas SCART ligzda) var pieslēgt "normālu" SCARTu.

 

http://download.p4c.philips.com/files/4/47pfl6008k_12/47pfl6008k_12_dfu_lav.pdf

10. lappuse.

 

P.S. Philips programmētājus pieteikt Darvina balvai - ATKAL EPG latviešu burtu vietā rāda ķiņķēziņus! :dornis:

Nu jopcik, tak jau 2011. gada modeļos bija salabots!

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Philips labi taisa tējkannas un matufēnus. Tur programnodrošinājumu nevajag :sarkasms: .

Link to comment
Share on other sites

Man Viashrot savu HD uztvērēju uzdāvināja. Ja vajag var pameklēt, kur tas ir nolikts. 2 vadus gan no SAT galvas vajadzēs.

Link to comment
Share on other sites

Visos jaunajos, plaanajos samsungos un filipsos buus scart adapteris... vinsh naak komplekta, ko diemzheel daudzi izmet un tad bljaustas, ka vinjiek nav skaart, bet taa, pat visos uhd modeljos veel ir skaart

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bet esmu pamanījis, ka parastā banānu ieeja un VGA mēdz nebūt jaunajiem. :(

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

@@Zin..., šim eksemplāram pāreja komplektā bija un tika lietota. Var jau saprast televizoru ražotājus, viņi ir neganti plāni un SCART ligzda aizņem daudz vietas.

Tāpēc taisa visādas pārejas. Bildes kvalitāti gan tās neuzlabo.

Tam Philipsam bija "jaunā tipa" menucis. Totāls facepalm.

Visi tie grafiskie vijiboni ir tik bremzīgi :( pretīgi lietot vienkārši.

Televizors tā vien brēc "pieslēdz mani netam!!! pieslēdz!!! citādi es ne sūda neko normālu nerādīšu!!!"

 

Iespējams ka jaunākās firmwarēs tā latviešu burtu problēma ar EPG ir izlabota, nebija tur nets pieejams lai pārbaudītu.

Palasījos firmware release notes - ne vārda par to, lai gan arī manam modelim tur nekas nebija minēts par šo tēmu savulaik.

Philips ibio... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaa vispaar var atlauties paardot taadus dekoderus ar scart izeju taa ir bezkauniiba!!

 

Jēdzieni Viasat un bezkaunība manuprāt ir sinonīmi.

 

Tie SCART vadi arī visādi. Ir plānie, kur tikai skaņa un kompozītais, ir "pilnie", kurā ir visas, ja nemaldos, 21 drāts. Ja aftoram būtu normāls pilnais SCART vads, tad priekš neHD viašrota ne ko labāku arī nevajag. Un nekas nerūks ar, ja vien problēma nav kur citur.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu filips menu jaaa, neizteikshos, bet esmu pieradis... par EPG, man ir pfl7008 un arzemju kanaliem epg raada, latvieshu neee, tas no VTV...

Link to comment
Share on other sites

@@Zin..., es kā reiz par VTV EPG arī saku.

Pašu EPG rāda, bet latviešu burtu vietā ķiņķēziņi.

Šāda problēma bija 2009. gada modeļiem, vismaz 5000-sērijai noteikti.

2011. gada modeļos viss bija OK, nu atkal sākas.

Kad nākamreiz aizbraukšu ciemos, pirms tam novilkšu jaunāko firmwari un apdeitošu.

Ja nu palīdz. Philips jau līdz tādiem sīkumiem release notēs nenolaižas :sarkasms:

 

Aizsitu vēstuli Philips LV supportam, tad jau redzēs ko atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

man firmvaare ir kaadas 5as reizes updeita, kopsh nopirku. pedejoreiz updeitoju pirms 2 nedeeljaam, epg kaads ir taads ir...

Link to comment
Share on other sites

Nu skaidrs. Tad nākamais TV mājās, kad būs jāmaina, nebūs no Philips...

 

@@Zin..., Tu saraksties ar Philips LV atbalstu?

Tur bija tāds Romualds, atsaucīgs samērā. Ja vēl tur ir. 

Link to comment
Share on other sites

Hodiigi sakot man tas nav aktuaali, taapat tv paarsvaraa izmantoju tikai hdd materiaalam, yuutuubei, euronews vai mtv music 24, taa teikt, vai nu fonam, vai kaartiigam n-GB klucim, kas laba filma... intereses peec varbuut kaadu dienu jauzzvana, jo vinju paarstavji uz veikalu naak 8x retaak kaa konkurejosho firmu paarstaavji....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...