Jump to content

Ikonu izkārtojums uz Windows 7


Imants47
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi!

 

Man ir Windows 7.

 

Es izveidoju folderi un folderī izveidoju vairākus word dokumentus. Šie word dokumeti pēc maniem novērojumiem izkārtojas alfabēta secībā.

 

Es vēlos uzlikt, lai šos word dokumentus varu sakārtot tādā secībā, kā pats vēlos. Līdzīgi, kā tas ir ar desktop - mēs varam salikt ikonas tā, kā paši vēlamis. Kā to izdarīt?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, tad tādas opcijas nav - nu pēc kaut kā tik un tā šķiros. Vari paņemt kaut kādu nevajadzīgu parametru un pēc tā sagrupēt pēc savas vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma? Sanumurē un būs tev secība, citu variantu laikam gan nebūs, jo jebkuršs softs vadās vai nu pēc alfabēta, vai cipariem, vai citiem datiem post-602-0-37704200-1397656733_thumb.png.  Izkārtojums uz desktop ir pavisam no citas operas.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

XP gan varēja :( XP bija iespēja arī salikt vienu failu uz otra. Jau mēģināju ņemt citus parametrus , bet nekā ,...

Link to comment
Share on other sites

Vēl jau ir iespēja - tur kur augšā ir defaultās opcijas Name, Date modified, Type, Size uzpiest ar peles labo klikšķi un paņemt More... Tad parādās vesels lērums citu opciju, pēc kā izkārtot.

Link to comment
Share on other sites

Labais klišķis un:

 

post-149-0-32683700-1397662397_thumb.jpg

 

 

Neder?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Tas nekas, ka tēma pāris mēn. veca :D Paldies par iepriekšējām, bet neviena neatbilst

 

Šeit XP piemērs http://failiem.lv/g/uqthyqq#aa/xp.png  Jauotro dienu roku, bet nekā. XP Piemērā: es paņemu jebkuru folderi un aizvelku ar peli, kur vēlos. w7 to neļauj :(

 

Tas tā, ja kāds zina atbildi, tad būšu pateicīgs, ja ierakstīs arī pēc 10 gadiem :)

Link to comment
Share on other sites

drag&drop strādā arī win7.. problēma meklējam.. hmm grūti pateikt. laikam jau googlē..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...