Jump to content

Attēls no datora bez HDMI uz SmartTV


MrSlayer
 Share

Recommended Posts

Sanāksmju telpā ir LG Smart TV, uz kuru ir nepieciešams rādīt prezentācijas, pamatā PowerPoint, dažreiz arī ko citu.

LG TV ir vesela rinda ar HDMI ieejām, ir iebūvēts WiFi, atbalsta WiDi. Ir arī vecā SCART rozete un šķiet, ka komponent video ieeja (atsevišākas 3 gab "tulpītes"). VGA ieeja nav.

Dators, no kura vajadzētu saturu attēlot uz TV ir Dell Vostro, kādus 3gadus vecs. Vienīgā video izeja ir VGA. HDMI nav. WiDi šķiet, ka uz viņa uzlikt nevar, jo parametri nevelk.

 

Būtu pateicīgs par ieteikumiem kā dabūt bildi no PC uz TV. Ideāli, ja būtu kāds bezvadu risinājums, izmantojot vietējo bezvadu tīklu. Jeb arī kādas pārejas no VGA uz HDMI vai kādu no vecā stila formātiem?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Varu tev piedāvāt tādu sūdu http://www.prestigio.com/multicenter-mini nopirku, pagājušo nedēļu sievas TV, apnika nēsāt USB ar ierakstiem, bet dzīve pierādīja ka pa gaisu FullHD nevar dzīt, man ir NAS no tā nav īpašu problēmu (bet lēnām raustās), bet tur glabājās tika seriāli, vai filmas, kas ir sērijās. Lielākā glabātuve man ir WDTV Hub ar GB tīklu, bet dot ārā labākā gadījumā 11 Mb, bilde raustās, mans slinkums neatmaksājās būs jāpērk media player ar normālu tīkla pieeju. Vadus jau divus gadus uz virtuvi velku, slinkums tad kāds!!!

Šim brīnumam ir Mircast, visi Androidi iet uz urā! Tagad pēc tava sludinājuma novilku Win softu, tiešām full desktop uz ekrāna pa Wlan iet uz urā.

Viss iepakojums tika pirmajā dienā nosvilināts kamīnā (aiz uzvaras priekiem), bet prieka ģimenē nav, man darbs nemainās, esmu gatavs tev pārdot no firmas uz firmu par 45 Eur ar visu PVN.

Dodu tev aparātu, mēģini, der vai nē un pēc tam maksā!

Bet vēlreiz pārliecinājos, ja saka, ka WLan var laist FullHD reālajā laikā, lai iet bekot. Man stāv Linksys EA2700, siena, 5m un šis aparāts, nu ļoti vāji strādā, kaut gan manam NAS uploud ir 55 MB/S, var jau būt ka izmantojot DLNA būs labāk, bet tad tas jau ir cits stāsts. 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Pag tas puļķis ir ar pilnvērtīgu Andrīti iekšā? Ārējo HDD viņam var vai nevar pieslēgt? Ā, nav laikam kur pieslēgt, jo tad nevar nobarot to puļķi.

Link to comment
Share on other sites

Iekšā ir Android 4.2 un ārējo HDD var pieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jau kādu laiku domāju par kādu štruntu ar ko padarīt parasto teļuku, par smārtu, apnicis kurbulēt stacionāro, kas pilda HTPC funkcijas... Tam puļķim komplektā nāk pults? Un uztvērējs ar atsevišķu šnori, lai nodrošinātu tiešo redzamību?

Link to comment
Share on other sites

Ir pults un IR pagarinātājs ko var pielīmēt

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ceru ka čaļi tiks galā, jau labu laiku gaidu notestēt. Itkā ap maiju vajadzētu pabeigt projektu. Saucas AIRTAME.

Šis gan ir ļoti interesants risinājums.  


 

 

Pats pirms kāda laika pasūtīju šādu te rīku http://www.ebay.co.u...984.m1497.l2649

22 bakši un darbojas!?  

Link to comment
Share on other sites

 

 

22 bakši un darbojas!?

 

Ar PC vēl mēģinājis neesmu, bet no telefona translējot FullHD, baigi raustās, savādāk varu sērfot internetā caur telefonu skatīties bildes, u.c. un to visu redzēt TV .. pagaidām bija tik kādas 2h laika padaroties ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

jema - par to Prestigio. Palasīju viņu manuāli, tur viss grozās ap android aparātiem, bet nav ne vārda par parastu laptopu. Kas ir vajadzīgs priekš PC ar Windows 7, lai tas viss darbotos? Kāds speciāls softs tiek instalēts?

Link to comment
Share on other sites

Turpat mājas lapā ir norāde uz Win softu. Palaižot softu šis atrod tīklā iekārtu, nospied pogu Start Mirroring un viss PC desktops ir uz TV ekrāna! Softs veselus 116 kb liels.

Link to comment
Share on other sites

Neatradu iespēju, vai Airtame spēj(spēs) spēlēt arī jūtūbes un spēlēt saturu no šāres, bez datora/viedtālruņa palīdzības... 

Link to comment
Share on other sites

androidz principā būtu visam jāstrādā, ceru ka netikšu piečakarēts ar šo variantu.

Teorētiski AIRTAME ir liekas tik savienojums HDMI --> PC , taču labs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

androidz principā būtu visam jāstrādā, ceru ka netikšu piečakarēts ar šo variantu.

Tas kas ir rakstīts specenē gan jau strādās, bet es tādu iespēju neatradu - lai tas puļķis strādā pats pa sevi kā Andoid mini kompis.

 

Tu es to verķīti jau pasūtījis (preorder)? Cik sapiķoji?

Link to comment
Share on other sites

Aij poh, ja tas puļķis bez ārējās iekārtas neko nerāda, tad nav interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...