Jump to content

Nevar ieslēgt Lenovo B560


Marss
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Šobrīd ir noticis no sērijas "Gribēju kā labāk, bet...". Gribēju iztīrīt savam portatīvajam datoram ventilatoru, un iztīrīju arī, pie reizes nomainīju arī termopastu. Tagad ir tāda problēma, ka datoru ieslēdzot, ieslēdzas tikai ventilators. Pārjaucis esmu jau vairākas reizes, cerībā, ka kādu štekeri esmu aizmirsis iespraust, bet velti. monitors arī neslēdzas iekšā un deg tikai indikators, kas norāda, ka ir iesprausta baterija.

 

Šeit ir apkopes manuālis: http://download.lenovo.com/UserFiles/UserGuide/en/User%27s%20guides%20and%20manuals/B560/Lenovo%20V560B560%20Hardware%20Maintenance%20Manual%20V2.0.pdf

 

Vai ir kādi ieteikumi, ko varētu darīt, apskatīties, pirms tiek nests pie meistara?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

cik gabali ram? ja 2, tad iznjem un testee katraa slotaa pa vienam, ja viens, tad iznjem un iespraud atpakalj paaris reizes. Ja probleema nepazuud, dod zinju, domaasim taalaak.

 

Un vai nepastaav iespeeja, ke esi slikti montioru ar MB sasleedzis kopaa?

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

RAM ir 1gab, 2GB. Tuvākajā laikā pamēģināšu. Vai ir atšķirība, kurā slotā tiek bāzts RAM, vai jādarbojas ir abos?

 

Tā kā datoros esmu diezgan liels iesācējs, tad pastāv jebkāda iespēja. Pārsvarā esmu jaucies tikai pa mehāniskām lietām, ar elektroniku esmu diezgan maz ņēmies, bet mazliet esmu.

 

Zvanīju draugam, viņš teica, lai pārbaudu šleifus. Touchpada šleifam esmu pamanījies nolocīt 2 celiņus, kas iet iekšā štekerī. Draugs teica, ka ir iespējams, ka kompim esot uzlikta drošība, ka nevar ieslēgt, ja viss nav savienots kopā, vai tas varētu būt par iemeslu?

 

Kas ir MB? Neesmu diez ko advancēts datorjautājumos, vai varētu, lūdzu, bez saīsinājumiem paskaidrot, zinu tikai pašas elementārākās lietas.

Link to comment
Share on other sites

rams vai cpu slots nav piegriezts. Šleifu sindromā attiecīgā iekārta var nestrādāt vai pat laptopu nevar ieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Ok, neklausīšu draugam. Ir jau gadījies ar viņa padomiem ielidot, tāpēc  tagad izmantoju tikai tos padomus, ar kuriem 100% neko nevar sačakarēt.

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 16, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 16, 2014 - Herņa

 

 

!
 

 

Zhopaj chuju, ka kaads kraaj postus!

  • Patīk 2
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 16, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 16, 2014 - Herņa

tad jau tev pakaļā ir radars :)

  • Patīk 1
Link to comment

CPU nav ne reizi vilkts ārā no slota. Noņemts ir bijis tikai radiators. Visus štekeru pēc savām domām esmu saslēdzis labi. :)

 

Kustinājis arī esmu gan RAM gan citus štekerus. tagad, laikam nāksies pakustināt kādu meistaru.

Link to comment
Share on other sites

Nu, pie meistara vajadzēja nest iztīrīt, tad nebūtu nekas sačakarēts.

Tagad tā ir tikai tāda minēšanas spēle - iedomāties ko tu varēji saplēst.

Link to comment
Share on other sites

Mērķis bija noskaidrot potenciālos iemeslu, varbūt kaut ko neesmu pamanījis. Lai gan ar citām lietām, cik ir bijusi darīšana, bieži vien darot pašam pirmoreizi, sanāks labāk nekā dažam labam "meistaram". Turklāt man patīk paskrūvēties, tāpēc rēķinos arī ar iespējamajām sekām, jo skola maksā naudu un tur neko nepadarīsi.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag sertificētos jampampus vai kaimiņmājas sētniekus pašam definēt par meistariem. Tu brutāl sapis komp - kā tu var uzskatīt ka teu kaukas sanāk labāk?

Link to comment
Share on other sites

 

 

rēķinos arī ar iespējamajām sekām, jo skola maksā naudu un tur neko nepadarīsi.

Vo - šie ir zelta vārdi! Žēl, ka ļoti maz cilvēku to saprot. 

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka viss kompis jāizjauc, lai tiktu klāt. Tu gadījumā nestrādāji ar villnas cimdiem un džemperi?

Link to comment
Share on other sites

Kad par vilnu ierakstīji, tad atcerējos par statisko elektrību un tad vēl to, ka paziņa teica, ka cilvēkam arī esot lādiņš ar kuru kaut ko varot izsist jutīgai elektronikai. Tāpēc ir jāuzvelk speciālas aproces vai ko tml. Vai tā varētu būt arī manā gadījumā? Ja gadījumā tā, tad sanāk, ka 1. reizi tīrot man ir baigi nospīdējis.


 

 

Nevajag sertificētos jampampus vai kaimiņmājas sētniekus pašam definēt par meistariem. Tu brutāl sapis komp - kā tu var uzskatīt ka teu kaukas sanāk labāk?

 

Es ar Tavām latviešu valodas zināšanām nemaz neuzdrošinātos kaut ko rakstīt, vismaz tā, lai citi var izlasīt. Bet, tā kā lasīt nemāki, un pieļauju, ka Tev iecienītākā nodarbošanās ir vienkārši tēlot gudrinieku, tad tik uz priekšu, Tev labi sanāk. :D

 

Ā, un liekas, ka mugurā bija kokvilnas krekls. Draugs pameta ideju, ka termopasta ir ne tur kur vajag tikusi, ceru, ka viss būs tik vienkārši kā tikai to visu notīrīt.

Labots - Marss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Aiznes kompīti beidram Markei, un vaina gan jau būs skaidra. Saprotu, ka pats gribi galā tikt, bet diemžēl izklausās, ka būsi nositis kaut ko ar statisko elektrību..

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Aiznes kompīti beidram Markei, un vaina gan jau būs skaidra. Saprotu, ka pats gribi galā tikt, bet diemžēl izklausās, ka būsi nositis kaut ko ar statisko elektrību..

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Eh, tomēr biju slikti saspraudis, tas arī bija visu problēmu pamatā. Kad nākamreiz izdomāšu ventilatoru tīrīt, tad uzmeklēšu kādu, kas man varētu parādīt, kā visu jāsasprauž pareizi. Pieļauju, ka tas nav nekas sarežģīts, ja jau tas man bija izdevies pirmajā reizē, bet šoreiz kaut ko biju salaidis grīstē.

 

Paldies par padomiem!

Link to comment
Share on other sites

Nē, SIA Laptops vai kaut kā tamlīdzīgi saucās. Ar Markei bija tā, ka varēja sanākt, ka kompi dabūtu tikai nākamnedēļ, bet man tas nederēja. Turklāt viņš dzīvo mazliet neizdevīgā ģeogrāfiskajā vietā, priekš manis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...