Jump to content

VELOSIPĒDS NO SPORTDIRECT


deniro
 Share

Recommended Posts

 

 

Rumbas pārslēdzēji parasti, dzīvo ilgāk par pašu velosipēdu, par viņu apkopēm nēsmu neko dzirdējis.Pirms daudziem gadiem sievai nopirkām, no Rietavas tirga, Kad nogrieza pedāļu asi noprikām citu, ar parastiem slēdžiem. Seivastēvs vel tagat braukā.Šīs rumbas izjaugt, pārvāgt ir jābūt ļoti labam mehāniķim, tie kas stāsta par apkopi, ir ļoti uzmanīgi, jādzen mežā. Ir cilvēki kas to dara, bet neuz katra stūra.

 

Ir cilvēki kas velosipēdu lieto 10 un vairāk gadus. Rumbas ar ātrumiem rumbā nav mūžīgas, tam tāpat ir reizi 5k km jātaisa apkopes, tāpēc arī rakstīju lai aizved pie meistara. 3 ātrumu rumbas uzbūve ir diezgan vienkārša un to var paveikt pats. Pārējās jau ir daudz sarežģītākas, priekš Nexus vajag speciālu Shimano eļļu (kas ir ļoti dārga) un pieredzi.


 

 

Vai vienkārši izlūzīs gabals no švakas riepas uz 30-40 km/h.

 

Ikdienā cilvēki pārvietojas vidēji ar 15-20 km/h, it sevišķi pilsētā un ja negribas darbā ierasties sasvīdušam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    8

  • Dupsis

    8

  • DeEK

    7

  • deniro

    13

versatile
2/3 riteņbraucēju nebrauc uz 40, kur nu vēl 60 km/h un nemaina ātrumus braucot kalnā (diez vai vispār brauc kalnā)

Neticēsi, bet mani visvairāk izbesīja viena vieta Rīgā - veloceliņa posms uz Bruņinieku ielas, no Valdemāra uz Skolas ielu braucot - ikdienas maršruts. Tur sanāk uzsākt pirms paša kalna un, tā kā vilkties nemāku, sanāk slēgties slodzē.

Acerai nebija ne vainas, bet slēdzās ar rāvienu. Samainīju, ir ok.

 

un 40 km/h dabūt var elementāri, no tā paša Turaidas kalna uz 40 va rnobraukt tikai stipri bremzējot. Ar maniem ~100 kg bez bremzēm tur lejā pat ar mtb pāri 80-90 būtu jābūt...

Cita lieta, ka var uz 40 arī taisnē uzmīt :)

 

Lielos vilcienos piekrītu, ka nevajag jau pilsētā hi-end detaļas, bet, ja budžets ļauj, tad saprātīgs mid-end būs laba izvēle.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

rememberme

 

 

Ar maniem ~100 kg bez bremzēm tur lejā pat ar mtb pāri 80-90 būtu jābūt...

Nu Tu zagnul :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu Tu zagnul
 

Brivi ripojot, bez bremzēšanas, neieņemot airodinamisko pozu :D, uz mana ričuka (MTB) ātrums ap 70km/h. Ja sākumā uzminas, tad max H ko esmu uzgriezis ir 85km/h. Varētu jau ātrāk pabraukt, bet tad gan zobrati citi jāliek un riepas gludākas, jo citādi virs tiem 70 sāk "peldēt" :D

Link to comment
Share on other sites

Kamikadzes odnako jūs esiet, ja ar velo tādā ātrumā laižot. Es ar savu MTB knapi lidz 30 spēju uzmīt.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu tas jau tikai atsevišķās epizodēs tā. pa pilsētu reti kad ir virs 30, tas tāds komforta ātrums - izņēmums ir Brīvības iela pie Matīsa tirgus, ja nu tur netieku no ielas nost, tad jāmauc virs 40...

Link to comment
Share on other sites

sveiki..kā novērtēsiet šo velosipēdu..

26" Kalnu velosipēds ar alumīnija rāmi

  • Rāmis: PELL’S 6061Custom Tubeset, Rhombus Bi-Axial, VFHS Techn.
  • Amortizators:SR Suntour XCM 26
  • Rati: Quando / Mach Exe 26
  • Bremzes: Tektro 837
  • Klaņi:Suntour XCT 42x32x22
  • Ātrumi: 3x8
  • Aizmugurējais pārslēdzējs: Shimano Acera
  • Priekšējais pārslēdzējs: Shimano M310
  • Stūres pārslēdzēji: Shimano Ez-Fire
  • Kasete: HG31 11-32
  • Riepas: Rubena Scylla
  • Svars: 13 kg
  • pells-razzer-zero-kalnu-velosipeds.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

 

sveiki..kā novērtēsiet šo velosipēdu..

Priekš vizināšanās nav ne vainas.  Viena lieta ir aprīkojums, bet man personīgi pirms pirkuma patīk izmēģināt to braucamrīku, lai pārliecinātos vai tas ir pietiekami ērts un der man. Uz bildes jau visi labi...

Link to comment
Share on other sites

kurā veikalā ieteiktu pirkt velosipēdu.... uz 350euro +/- cenā     

braukšu 70% asvalts...30% zemes ceļi un nelieli kalni... nedēļas nogalēs..

Link to comment
Share on other sites

Man patīk ZZK. Bet pieļauju, ka nav pats lētākais.

Link to comment
Share on other sites

Par tādu naudu var nopirkt adekvātu ričuku "nepro" vajadzībām. Kur, te jau bija postos minētas tirgotavas...Pats pirku Burusportā, jo viena laba druška tur strādāja, sarunāju 200Ls atlaidi no cenasi :) iegādājos Corratec. Kaut gan tos izplata Xsports

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Nu tad tev jādodas uz kādu no lielajiem TC vai Elkora plazu- tur ir normāla izvēle, un pastāv iespēja sarunāt kādu atlaidi. Mazās bodes laikam gan pa šīm brīvdienām atpūšas

Link to comment
Share on other sites

nav tik traki...itka izrakņāju netā ka Veloprofs strādās...tad vel MySports...un vel kaut kādi kas aizmirsās jau...

ko jūs domājat par LētiVelosipēdi.lv ādmiņu ielā 4...viņi reklāmā sola ka viņiem vislētākie riteņi esot :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

Zin, tur protams jāskatās uz tiem riteņiem, bet es biju pērn skatīties mēbeles (tas turpat kur Svensonu nolietotās mēbeles tirgo) un ar vienu aci apskatīju ričukus - cenas nebija klāt, bet neko kriminālu ričukos it kā nesaskatīju. protams, cena ir faktors.

Link to comment
Share on other sites

beidziet murgot par atlaidēm. man klasesbiedrs, solabiedrs , draugs tirgojas ar velo. zemo galu - jā . kaut kas sanāks, bet jebkam normālākam nekas sakarīgāks nebūs. es pirku velo 900 ls robežās( skaitījas 50% nost). Lv tam pašam modelim (2 g vecam) lētākā cena ar atlaidēm bija 1400. kõ es vēl varētu sarunāt - 20 procentus . smieklīgi. šaubos vai es sarunātu - 500lv.

Link to comment
Share on other sites

braukšu 70% asvalts...30% zemes ceļi un nelieli kalni... nedēļas nogalēs..

tad prieks kam tev kalnu velosipedu ar amarizatoru prieksa un citam nejedziobam? Es drizak pirktu normalu ielas veljuku, ar tiem kalniniekiem gruti mities :)

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...