Jump to content

VELOSIPĒDS NO SPORTDIRECT


deniro
 Share

Recommended Posts

Sveiki...varbūt kādam ir pieredze ar velosipēdiem no sportdirect? es noskatīju vienu  pa 335euro ir shimano pārslēdzēji un hidrauliskās disku bremzes, bet smalkāk nav 93200101_l.jpgapraksts...varbūt kāds ir jau tādu nopircis?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • versatile

    8

  • Dupsis

    8

  • DeEK

    7

  • deniro

    13

Arī biju domājis pasūtīt, bet hvz kas tur ar to DHL šipingu vai tur ir kaut kādi svara ierobežojumi... Internetā biju uzracis, ka viens pasūtījis un velosipēds ir atnācis saliktā veidā, toreiz samaksāja preces vērtību un + 8.99ls tagad jau vēl lētāk ir. Ar apaviem, zeķēm un lietussargu problēmu nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

Tas velo ir mēsls par to cenu ;-)

 

Teikt, ka velo ir labs jo viņam ir shimano ir tas pats, kas teikt ka dators ir labs jo viņam ir intel ...

 

Neiesaku pirkt to velo, patiešām.

Link to comment
Share on other sites

Mēsls vai nē, bet fakts paliek fakts, ka lielākā daļa Latvijas brauc ar "mēsliem" gan velosipēdiem, gan auto.

 

Neleksim augstāk pa savu pakaļu  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

nu tas ir sportdirecta brandots ritenis. suds jau pamatigs tagad pavasari cena tik tada uzlikta, uz rudens pusi maksas vinjs kkur ap £150, es noteikti tadu nepirktu.

ja jau tik ljoti gribas pirkt riteni no UK, tad drizak paskatitos kko ieks Halfords. Tur tagad stipri lidzigs, tik Halforda brandots (Carrera ) un mazliet dargaks, bet mana sakatiju labaks.

 http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_storeId_10001_catalogId_10151_productId_1001853_langId_-1_categoryId_165499?_$ja=kw:drytinder|tsid:40392&cm_mmc=Affiliates-_-PerformanceHorizon-_-drytinder-_-TopLink#[object%20Object]

Link to comment
Share on other sites

nezinu vai tā ir taisnība, bet velosipēdam ir 324euro atlaide....kādreiz vīņš ir maksājis 660euro....tad varbūt nav nemaz slikts?

Link to comment
Share on other sites

Deniro es velo orientējos pietiekoši labi :))

 

Priekš kam tajā cenā vispār skatīties uz velo ar disku bremzēm un priekšējo amortizatoru ?

Normālas disku bremzes vien jau maksā vairāk kā tas noskatītais velo.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sportdirecta viss ir uz 50%  - 70% atlaidi :D tik pa lielam visas tas preces nemaz nekur citur nav noperkamas, ka tevis peminetais ritenis. vinsjh nekad nav maksajis tos 600 euro. uz to tik tas veikals dzivo, chakare letticigos

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs..bet mans budžets neatļauj pirkt dārgus velosipēdus kādi mums šeit ir piedāvājumā...jo nav jau noslēpums ka pie mums ir uzcenots līdz pat 200 procentiem ja ne vairāk...

Link to comment
Share on other sites

Deniro no kurienes tev info par 200% uzcenojumu? Esi kads finansu guru? :D

ss.lv var atrast daud zladzigus un lietotus velo tava budzeta :)

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Senāk taču tādus vellapēdus tirgoja visādos "žurnālos". Viens laikam bija SELECT vai kaut kā tā saucās. Tjipa TopShop, tikai žurnāls, kas tiek bāzts visās pastkastītēs, kur vien var iebāzt. Pirms gadiem man senči arī nopirka tādu brīnumu, ar visiem Shimano utt. Tad jau labāk ar vecu saliekamo braucu.

Link to comment
Share on other sites

Tad pameklē ssā lietotu, ja ir laiks pasēdēt, nereti parādās diezgan sakarīgi varianti par labu ciparu.

Link to comment
Share on other sites

+1 par lētticīgo čakrēšanu. 600eiras viņš nemaksā un nekad nav maksājis.

 

Ir ir cenas lielas riteņiem Latvijā, tagad pat maximā no name ķīniešu riteņi maksā ap tām pašām 300eirām.  :sarkasms: Tie laiki pagājuši ka pa 100eirām (70ls) varēja maximā nopirkt ķīnieti.  :sarkasms:

 

Ja nedomā ar viņu bezceļu maratonus veikt, tad no punkta A līdz punktam B kalpos gana ilgi.

 

Šis vēl tālu no select kataloga piedāvātājiem :D

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

rememberme

Nesuutiis viņi uz Latviju. Reason-not for international. Pagājušo gadu mēģināju pasuutīt sev ~200€ vērtu velo. Meitai gan sanāca 20 collu bērnu velo pasūtīt. Tas bija leets un atbilstošas kvalitātes.

Link to comment
Share on other sites

Paldies...tas meridas varētu būt labs...bet par rāmi neesmu pārliecināts...man augums ir 185cm...cik pētīju tad laikam vajagot 20collas rāmi


kur vispār rīgā viss labāk skatīties riteņus...aizbraukšu uz rīgu paskatīties

Link to comment
Share on other sites

prieksh 185 bus par lielu ..

Kads Tev ir budzets ? Varbut varu ko konkretaku piedavat no saviem krajumiem ...

Veikalos tagad nav istais laiks prikt velo, visur atlaides nost .. :/

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tie Merida ir tiiri neko. Veel vari Gandraa apskatiit piedaavaajumu. Ja labi pratiisi runaat ar paardeveeju varbuut atlaidi sarunaasi. Kaa jau tev biedri ieteica, iemet aci arii sludinājumos. Tur iespeejams lietotu labu velo var dabuut. Un par tavu budžetu tur jau diezgan labs sanaak. Reizeem ir labaak nopirkt lietotu labaa gala velo, kaa jaunu suudu. Piemeram par 150 jauns buus tikai kreisais kjiinietis, bet par 150 lietots buus jau kaut kas sakariigs. Tas taa ieskatam

Link to comment
Share on other sites

Tajaa meridaa nekaa arii nav laba ... leetaa gala parsledzeji .. disku bremzes ?? WHY ?

 

Skaties, lai ir V tipa bremzes un vismaz DEORE limenja parsledzeji, acera, altus naf nekas labs ..

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Vispaar nach pirkt velosipeedu anglijaa ? Taa ir tik pretiiga vieta, kur dziivot cilveekam, kas izmanto velosipeedu, lai paarvietotos. 

Link to comment
Share on other sites

Neņemos spriest par strazdu gravas pārējiem velosipēdiem, bet "Rock machine" nav nekāds Eiropas krutais brends pirms gadiem 15 viņus pārdeva uz tirgus blakus leišu apaviem un citās vietās, taj skaitā katalogos.

Link to comment
Share on other sites

100debija

es arī vēlreiz atkārtošu, nu nevajag par 350e pirkt jaunu velli ar disku bremzēm un hidrauliku, pats pēc tam nožēlosi.

Link to comment
Share on other sites

SIA Biķeri , Biķernieku ielā vairumtirzniecības un mazumtirzniecības bāze, saliks uz kura gribi rāmja kādus gribi dzelžus, ieteiks ko labāk.

Link to comment
Share on other sites

ok! es to jau sapratu...tagad skatos ar v-bremzēm ...un tepat latvijaa...drošvien Rīgā jāpērk, tur ir liela izvēle un lēti salīdzinoši šeit kur es dzīvoju......

tagad varētu kāds spečuks uzrakstīt kam jāpievērš uzmanību vairāk..kādiem pārslēdzējiem jābūt, utt;....;)

Link to comment
Share on other sites

Lietas kas jāskatās, cenā līdz 350€

* Labāk skatīties lietotu, atvēlēt kādus 50€ kārtīgai apkopei

* Alumīnija rāmis, tas gan visiem pārsvarā būs.

* Dakša bez amortizatora, rāmis protams arī.

* Uz hidrauliskajām disku bremzēm neskaties, par mehāniku domas dalās, bet vislabāk paņemt labas klases V-bremzes

* Labs rādītājs ir svars - jo vieglāks jo labāk..

* Pārslēdzēji vismaz Deore vai labāki (ja Shimano), gan priekšējais, gan aizmugurējais, gan šifteri uz stūres.

* Ratiem var mēģināt gribēt slēgtos gultņus, būs mazāk problēmu, bet šinī budžetā būs ļoti jāmeklē lai dabūtu..

 

Par klasēm priekš Shimano no sliktākā uz labāko:

Tourney, Altus, Acera, Alivio, Deore, DeoreLX, SLX, DeoreXT, XT

 

Attiecīgi skatamies jebko, kas labāks kā Alivio.

 

+ Ja pa pilsētu jābraukā, tad noteikti atvēli summu labam saslēdzējam, ja ārpus pilsētas vai tumsā, tad arī labiem lukturiem, tā lai ne tikai tu redzi ceļu, bet arī tevi redz.

 

Čeko forumus, to pašu xc.lv, tur vislabāk var saprast kas ir kas, jo kosmonautus parasti uzreiz noliek zemāk par zemi.

Tāds nu mans riteņbraucēja viedoklis. Braucu jau 4 gadus, savā laikā paņēmu lietotu Cube ar RS Reba un Hayes Nine disku bremzēm, pa 350Ls un braucu sacensības.

Bet autors nav minējis, kādam nolūkam velo domāts...

Labots - mickys
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds var populārzinātniski pastāstīt kāpēc lētā gala pārslēdzēji nav lietojami, bet dārgā gala būs ok?

Es saparastu, ja velo tiek izmantots sportam, tad tur iespējams katra sekunde ir svarīga pie pārslēgšanās.

 

Lai vai kā, iegādājos savu velo ~ 12 gadus atpakaļ ar kaut kādiem letajiem shimano pārslēdzējiem un lētākajiem zobratiem.

Lietoju viņu, savā laikā, katru dienu. Mainīti ir aizmugurējie zobrati, pedāļu ass un stūres ātrumu pārslēdzējs. Viss pārējais palicis no pirkšanas laikiem. (protams, gultņi ir cita opera)

Triecu es to velo ~ 8 gadus un visi tie pārslēdzēji joprojām darbojas.

 

Tad nu es nesaprotu, kāpēc jāpērk velo, kas maksā tur 500 EURO ar kaut kādiem ūber pārslēdzējiem, ja lētie pārslēdzēji arī savu funkciju pilda.

Link to comment
Share on other sites

Par "lielo" riteņu sūtīšanu - pagājušo gadu kolēķis kopā ar drēbēm pasūtīja arī kaut kādu hipsterriteni pieaugušajiem. Atsūtīja bez problēmām un neatceros, ka par atvešanu būtu vairāk prasījuši. Lai gan nebija no dārgā gala. Varbūt tas ko maina.

 

upd: un ja riteni pērc parastai ikdienas braukāšanai, tad nu tiešām nebūtu jāiespringst uz cenu un ūber kvalitāti. Ir pirms 3 gadiem pikts author, tajā laikā nedaudz virs 230 latiem. Viss ko esmu ieguldījis ir riepu maiņa uz gludākām un pedāļi nomainīta jo izjuka. Tik daudz kā ieeļot un patīrīt pēc vajadzības. Kalpo kā prieks. Ne čīkst, ne grab.

Labots - Dzonis
Link to comment
Share on other sites

Dārgākie pārslēdzēji precīāk slēdzas, labāk nospriego ķēdi.

Es konkrēti rakstīju par velo uz budžetu 350€, pats ikdienā braucu ar velo, kuram ir lētākais pieejamais aizmugures pārslēdzējs, Alivio vai kas tamlīdzīgs. Bet tā velo vērtība arī ir max kādi 150€

Var jau nopirkt arī velo pa 300€ ar lētākiem paŗslēdzējiem, bet tā nebūs vērtīgi iztērēta nauda, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Dzoni par 500 eur isti nesanak nekads krutais velo ... Man velo ir ap 3 *** eur , bet taapat ne tuvu nav no top gala :))

Link to comment
Share on other sites

Nu diez vai cilvēks pirktu tik dārgu velo, ja no tā neko nesaprastu.

Tad varbūt vari populārzinātniski izstāstīt kas slikts lētajos galos un kas labs dārgajos.

 

Un teiksim teksts, ka ķēdi tik labi nenospriego. Kā tas izpaužas dzīvē? Es jau teicu, ar lētajiem spriegotājiem esmu ~8 gadus nodzīvojis uz velo. Esmu arī pārvietojies ar krietni dārgākiem velo, bet nu nav man nevienu brīdi sagribējies iztērēt lielas summas dārgam velo. Vienīgā lieta, ko var just - gultņi un gaiss riepās, un to arī lētam velo var noregulēt uz tip-top.

Labots - Artic^MX
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...