Jump to content

application unable start correctly error 0xc0000005


sigi
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Sakarā ar visiem windows update, kas man apdeitojas katru denu kopš ieinstalēšanas, šodien uzleca slavenais "the application was unable to start correctly 0xc00005". Nevar palaist internetu, nevar atjaunot stavokl pirms apdeitiem. Lasīju ka var likt windows CD un recovery sadaļā izdzēst kaut kādus tur hotfixes. 

 

Kā ar šo problēmu tkt galā, lai atkal viss windows nav jāpārinstalē?

 

Paldes!

Link to comment
Share on other sites

šis apdeits jānovāc KB2859537

bet vispār ieteiktu pārinstalēt logus no cita avota, šitas gļuks metās tikai līkajām/"uzlabotajām" instalācijām

Link to comment
Share on other sites

Paldies, bet varētu paūgt sīkāku aprakstu, kā to update izdzēst, ja sistēma neļauj.. un kā parinstalēt logus..


OK, par logiem sapratu, jāpārinstalē windows.. tiešām nav nevena cita varanta, ja nevar izdzēst konkrēto update un negribas pārinstalēt windowsu?

Labots - sigi
Link to comment
Share on other sites

@@laikamtak,

 

Ierakstīju, uzleca balts logs "Windows update standalone installer". wusa</?|/h|/help> utt.. 

 

Nekas nesanāca..

Labots - sigi
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

The application was unable to start correctly (0xc0000005). Click OK to close the application.

This problem can occur when the system has an instrumented version of "ntoskrnl.exe" installed. We do not support this scenario.

Link to comment
Share on other sites

Te palasi info.

 Man viss uzlikās bez problēmām, kaut gan sistēma jau pusotru gadu veca, diezgan daudz softu (nu jā, W8 legāls, apgreidots uz 8.1, iespējams, ar "pirktajiem" ir savādāk :devil:  ).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

KB2859537

Kas tas pa sūd vispār ? Man uz W7 x64 tāc nav un oficāl nav dabujamz.

 

 

vajadzīgs sakarīgs windows
 
Link to comment
Share on other sites

izskatās, ka MS ir aizvācis šo no saraksta, bet tas bija pirmais, kurš pagājušajā augustā sagādāja problēmas logiem ar modificētu kerneli, pēc tam esot bijis KB2872339 ar līdzīgu efektu

Link to comment
Share on other sites

Īsāk sakot, nevienam nav reāla varianta, izņemot cita windowsa pārnstalēšana, kā novērst problēmu..žēl..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Īsāk sakot, nevienam nav reāla varianta, izņemot cita windowsa pārnstalēšana, kā novērst problēmu..žēl..

Tev taču jau teica, ka Tava uzinstalētā OS pati par sevi ir līka! Kā Tu iedomājies - mēs visi tagad stundām un dienām attālināti pētīsim un labosim kaut kāda pagraba dorņa sajātu Windows, lai tikai Tev dižajam nabadziņam nebūtu jāvelta dažas stundas pārinstalēšanai?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Ak, atrisināts? Nu, tad jau padalies ar dižo ekspertu "risinājumu"!

 

Nekas Tev tur nav atrisināts. Šodienas problēma ir apieta, vietā radītas citas problēmas un rīt sagaida vēl miljons citu. Cūkkūts tā ir, ne instalācija. Mīcies tik pa saviem sūdiem... Ruk, ruk!

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

@@romajo, tur nav risinājumu! Tur ir tikai līkroču workaroundi - kā uninstalēt ļoti svarīgus security updeitus! Vai kāds vēl spēj atšķirt risinājumu no trulas problēmas apiešanas?

Link to comment
Share on other sites

A kāds tad ir risinājums, ja problēmas cēlonis ir "modificētais" Windows? Nopirkt oficiālo Windows? Es vēl saprotu, ka pērkot jaunu datoru labāk ir uzreiz pirkt to kopā ar Windows un cit­ām programmā, bet ja cilvēks jau no pašā sākuma bija izlēmis, ka "ietaupīs naudu" un nopirks datoru ar Linux, vai "ļoti popul­­āro" FreeDOS, tad maz ticams, ka viņš tagad skries uz veikalu p­­ēc 2x d­ārg­ākas Windows "kastīšu" versijas. Tad jau labāk viņ­š attinstal­ēs "traucējošo" update un vairs nekad neliks nekādus update, nekā pirks oficiālo Windows. Es neatbalstu programmu zagšanu (pats iztieku ar programmām, kuras esmu nopricis un bezmaksas programmām), bet līdz tam, lai pirktu programmas, cilvēkam pašam ir jāizaug un nekāda moralizēšana šeit nelīdzēs.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

@@Firza, stulbs vai izliecies?

 

1. Nevis "modificēts Windows" (ar domu, ka kaut kā konfigurēts), bet modificēts OS kernelis. Ja nesaproti kas ir kernelis, tad vismaz negvelz par to, no kā neko nesajēdz!

 

2. Nejauc OEM preinstalētas OS ar vienkārši citādi licenzētām - tās ir pilnīgi dažādas lietas. Gan preinstalēts, gan paša instalēts legāls Windows tāpat ir pilnīgi normāls Windows.

 

3. Nejauc nelicenzētu ar modificētu kerneli. Nelicenzēts vēl nekādi nenozīmē, ka tas ir tehniski izjāts - modificēts kernelis. Ja nejēdz atrast un uzinstalēt nelicenzētu, bet tehniski neizjātu Windows, tad, kā Betons saka - samaksā speciālistam, kas sajēdz ko dara!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@Inspektors Caps

 

1) A lietotāji to "modificēto kerneli" izmanto tāpēc, ka tas "smukāk izskatās", vai tāpēc, ka tas ir viens no veidiem, kā "aktivizēt" zagtu Windows?

2) neko nesapratu no tā ko Tu te uzrakstīji un kāpēc. Vienīgais ko gribēju uzrakstīt - Windows OEM ir apmēram 2x lētāks par Windows "kastīšu" versiju. Cilvēks kurš ir nopricis datoru ar FreeDOS nepirks Windows "kastīšu" versiju. Runa ir tikai par naudu, nevis par to ar ko atšķiras tā vai cita Windows versijas

3) Skatīt 1. punktu. Man nevajag atrast "pareizo, nelicenzēto, neizjāto" Windows. Tā ir tēmas autora problēma, un vēl liela skaita cilvēku problēma, kuri izvēlējas izmantot zagtu Windows ar modificēto kerneli.

4) Tev nepiestāv šāds augsprātigais, pamācošais rakstības stils.

Link to comment
Share on other sites

Capsam atkal mēnešreizes?

Ta šams mierīgs, ta atkal visur piekasās, rupekļojas. Kas par lietu?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Lieta tāda, ka dažiem te smadzenes ir tik notrulinātas, ka viņiem nepielec, ka var būt arī nelicenzēts UN tehniski neizjāts un pilnībā strādājošs Windows, kam nav nekādu problēmu ar updeitiem un jebko citu. Un tad vēl arī nepielec, ka neinstalēt updeitus nav risinājums, bet gan līkroču mīcīšanās sūdu bedrē. Risinājums ir tikai viens - uzstādīt normālu neizjātu sistēmu!

 

Te ir kaut kāds trulpauru atbalsta dienests un līkrocības stimulēšanas aģentūra? Kopš kura laika līkrocība tiek pasniegta kā vēlama norma nevis nicināma un iznīdējama nevēlama tendence?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

visiem windows update, kas man apdeitojas katru denu kopš ieinstalēšanas

Interesanti kā windows update apdeitojas katru dienu......... hm, atkal kaut ko nezinu ..... :pooh_go:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ui, kads cepiens izverties.. vienalga.. paldies par padomiem.. izstastisu savu stastu, iespejams, kadam bus risinajums... problemu sakotneji atrisinaju izdzesot konkretu windows apdeitu manuali (var atrast interneta, precizi neatceros numuru KB...). Tas palidzeja.. vienigi visu laiku k'ar'as windows viewer, ka ari uz atseviskam programmam (piem, skype) karas viss windows "windows explorer stopped working", "windows explorer restarting" utt.. Apnika cakareties un tagad man ir licenzetais windows.. nu jau likas, ka viss ok, bet.. ok par windows apdeitiem vairs nav jasatraucas, tacu photo viewera un pasa windows exporera karsanas lietas nav atrisinajusies tiesi otradi.. tagad aizvien biezak karas.. interneta lasiju, ka vainigi varetu but draiveri.. es tos instaleju no oficiala ASUS draiveru CD, kas naca lidzi portativajam, kad pirku.. tagad radas, ka asusa draiveri ir up to date.. nesaprotu.. tagad domaju ar vienu programmu noinstalet visus draiverus un kaut ka uzlikt pa jaunam.. varbut problema atrisinasies.. Nesen portativajam nomainija mates plati, cieto ramu utt.. (bija vel garantija :)).. it ka ar dzelziem pasiem nevajadzetu but problemam.. 


ok, tas window viewer gļuks skan šādi "COM Surrogate has stopped working"

Link to comment
Share on other sites

Ja nespēj uzinstalēt apostrofu, tad pat nav jēgs lasīt to "sapi".

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Creationist, lūdzu, nekļūstam par TVnet anonīmajiem komentētājiem.. pirmkārt, es neesmu nekādi saistīts ar IT pasauli (to var redzēt pēc maniem postiem šeit), otrkārt, tajā brīdī, kad rakstīju, nebiju paspējis visu vēl sainstalēt, tādēļ rakstīju bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm.. ja Tev sagādā grūtības lasīt manu "sapi", nedari to.. mēs dzīvojam nosacīti brīvā valstī :) Lai Tev forša diena!

Labots - sigi
Link to comment
Share on other sites

pirmkārt, es neesmu nekādi saistīts ar IT pasauli

Nu tad KAMDĒĻ tu mēģini sajāt savu datoru?!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...