Jump to content

Pazudusi paciņa.


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Man šāds sviests pirmo reizi gadījās...

 

Vajadzēja vienu vadiņu laptopa, Pasūtīju caur ebay sākumā Ķīnā un sāku gaidīt. Pēc pāris nedēļām ar mani sazinājās pārdevējs un paziņoja ka paciņa visticamākais ir pazudusi. Atgrieza naudu.

Pasūtīju eiropā, francijā. Sāku gaidīt. 2 nedēļas un nekā! Sazinājos ar pārdevēju viņš teica ka paciņa nozagta vai pazudusi.... Piedāvāja izsūtīt vēlreiz. Es piemaksāju par krutāku sūtīšanas veidu ar tracking number. 

 

Tagad sviests - tracking numurs ir CP043875222FR

 

Ievadot šo numuru šeit

http://www.pasts.lv/lv/uzzinas/meklet_sutijumu.html

 

Pie sūtījumiem LV neko neuzrāda.

Pie starptautiskās izsekošanas uzrāda ka ir LV, bet nevar piegādāt - nu jā - mājai ir durvju kods, nepārvarams šķērslis laikam... 

 

Zvanīju Pastam, viņi neko par šo paciņu nezinot... Tipa Lv piegādā kāds cits. Zvanīju exprespasts.lv - viņiem nekas no francijas nenākot. Ieteica TNT zvanīt, tie saka ka nav viņu paka. ne dpd, ups, dhl sistēmās paka neparādās....

 

Sviests... Kas tas vads apburts, ja jau trešais pazudis ir... ????? 

Link to comment
Share on other sites

ups tev no Francijas. sorry.


biju domājis no čaina.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Vari norakstīt to paciņu, man tas pats stāsts.

 

Pasts atrunājas, ka viņi nepiegādā tādas paciņas, lai arī ebay visus ķīnas brīnumus vienmēr LV pasts piegādā. Mana paciņa jau LV ir no 28.11.2013, bet tālāk nekust. rakstīju pastam, tie atrunājās, to pašu ko tēmas autoram, mēs nepiegādājam utt.

 

Mans sūtījums http://www.bpostinternational.com/en/e-shipper/track_and_trace.html - BLVS1375990000001378

 

Par negatīviem feedback, piekrītu, nevienu neesmu licis.

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē, pasts nepiegādā??? Pasts piegādā aicinājumu un pašam jāiet pakaļ uz pasta nodaļu. Ja kurjerpasts, tad piegādā paciņu uz mājām, parasti iepriekš piezvana un pajautā vai esi mājās. Ja neesi norādījis tel., tad gan varētu būt tāda situācija. Man vienreiz bija situācija, kad pasts bija piegādājis 2 aicinājumus uz nepareizu adresi. Aizgāju uz pastu un dabūju paciņu. Ir sūtīts ļoti daudz, viss vienmēr ir saņemts.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Ko nozīmē, pasts nepiegādā???

 

Ar to pasts domā, ka šādus sūtījumus nepiegādā, bet to dara citas kompānijas, man jau liekas, ka tā ir atruna kārtējā, jeb bumbas spēle!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Pasts man teica ka viņi neapstrādājot paciņas no francijas.. Esot kāda cita kompānija kas to dara. Kura neviens nezināja.

 

Paciņa ir apdrošināta - pa dārgo sūtīta! Uzrakstīju pārdevējam lai sazinās ar Francijas pastu. Jau daudzus gadus vis kaut ko sūtu no ārzemēm - nekad nav bijušas problēmas. Bet te kaut kāds sūda vadiņš..... :( jau 3 reizes pazudis!!! Klients man galvu atraus par nenormāli ilgo laptopa remonta laiku.... 

Link to comment
Share on other sites

Tev nevajag skatīties pastu sistēmās, bet ZVANĪT uz 1) DPD 2) TNT 3)DHL 4) ekspresspasts 5) Itella - un saukt to numuru, pateikt, ka no Francijas, vēlams zināt, kas par pasta pakalpojumu sniedzēju otrā galā. Ienākot viņu sistēmās, mainās tracking numurs. Man kaut kādu paku no Holandes izdevās pie Itella atrast. Laipni runājot, parasti izdodas atrast. Man tā vairākas reizes ir bijis ar kurjerpastiem - durvīm kods priekšā, jamie tak nevar atstāt paziņojumu. Divas nesekmīgas piegādes un au revoir - paka atpakaļ uz Franciju. Zvani tagad, vēl vari paspēt :)

 

PS Man reāli zvana _pirms_piegādes tikai ekspresspasts. Bez tam ļooooti bieži sūtītājs telnumbu tavu neuzraksta cedelē un tad ir atkal āmen.

Labots - Tornis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ZVANĪT uz 1) DPD 2) TNT 3)DHL 4) ekspresspasts 5) Itella

 

Visiem zvanīju, saucu traking numuru - nekā..... Ko man viņiem prasīt, ja tas nr mainās - gan jau ka viņiem daudz paku no francijas.

 

Zvanīju vēlreiz, saucu adresi. paka atradās pie DPD .... Tornis, paldies! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Ja agrāk visas paciņas privātpersonām nāca caur Latvijas pastu, tad pēdējā laikā tās piegādā arī kurjeri uz mājām, piemēram DPD. Vai kāds var ieviest skaidrību, vai nav kas mainījies sīkpaku piegādei Latvijā?

Link to comment
Share on other sites

Pēc koda spriežot, tādas paciņas tiek piegadātas ar parasto pastu. Dīvaini katrā ziņā. Mož kāda kļūda adresē? Man reizēm nāk bez dz.. nr., bet nu sazvanīt pastu un precizēt var.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Paceļu mironi ar noderīgu info citiem!

 

Pašam kā autoram bija paciņa no francijas, pirkta 6. februārī, šodien jau 23. vēl nav saņemta! Pēc trackitonline.ru info, paciņa jau no 16. mētājas Rīgā, nav piegādāta, jo nepareiza adrese!

 

Zvanu uz pastu, tādus nr. šie neapkalpo, tad nu zvanīju itella, šie neatrod konkrēto paciņu, bet pasaka, ka šādi nr. nāk no konkrētas francijas daļas un tos Latvijā DPD izvadā. Zvanu DPD, šie pēc nr. neatrod, bet pēc uzvārda atrada. Paciņa nav piegādāta, jo neesot tel, lai arī adrese ir.

 

Tad nu, ja kādam pazūd paciņa, atliek vien visus darboņus apzvanīt, pirms tam, gan vajag visu info, ko var vien dabūt! -> LP, Itella, TNT, DPD, FedEx, DHL un UPS.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lai nav jātaisa tāda "jebļa", tad vajag atcerēties - ja piegādās jebkurš kurjerdienests, kas nav Latvijas Pasts, tad tālruņa nr. jabūt obligāti. Tas taču jau sen zināms.

Pasts jau atstāj tikai zīmīti pastkastē.

Labots - Fruzz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ne velti DHL lielu daļu savu paku (arī sportsdirektu), kurām nav skaidra adrese vai numura, atdod ekspresspastam :D

Link to comment
Share on other sites

Negribējās taisīt jaunu tēmu, bet ir nepārvarama vēlme padalīties ar šodienas piedzīvojumiem. Tātad - šodien ienākušies pāris aicinājumi no pasta, dodos un nodaļu, paņemu paciņas viena normāla, otra plāna dzeltenā aploksnīte. Mierīgi eju uz durvju pusi, nedaudz sāku aizdomāties - a ko tik plāna, jo cik lūrēju pēc trekinga numuriem, tad vajadzēja būt RC uztvērējam, kas tomēr pāris cm biezumā utt. Plēsīšu vaļā, tad pēkšņi pamanu, ka aploksne ir smuki atgriezta un iekšā tukšums. Neliels mulsuma brīdis... dodos atpakaļ pie lodziņa dodu aploksni tantei un prasu, ko jūs man iedevāt. Šī nesaprot, skatās uz vārdu, kas uz paciņas utt. Beigās es saku - jūs neredzat, ka viņa ir vaļā un iekšā nekā nav? Šī paskatās uzreiz ieņem aizsardzības pozu - jūs taču jau bijāt atgājis no lodziņa :D Es protams saku - kāda atšķirība, faktu jau tas nemaina. Tā pamazām tiku līdz nodaļas priekšniecei, kas pārbaudīja datus un jā - uz paciņas norādīts svars 70g bet nodaļā iereģistrēta ar svaru 18g! Protams, uzrakstīju pretenziju utt. Bet nu dīvaini, ka pat redzot, ka būtiski atšķiras svars, neviens nebija pamanījis ka aploksne tukša. Vai arī pamanīja un neko nedarīja. Man pa visiem gadiem, kopā saņemts simtiem sūtījumu, bet nu šāds gadījums reāli pirmo reizi! Un prece (nosacīti) padārga, vairāk kā 36 EUR... Gan jau ka lidostā šķirošanā nospēruši :(

Vot tagad nezinu, pārdevējam rakstīt kaut ko - it kā jau viņš tur visticamāk ņe pričom..

Tāpēc vēlos brīdināt visus - saņemot paciņu, noteikti apskatiet, vai viss ir OK.

Labots - ivo
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Pasts jau atstāj tikai zīmīti pastkastē.
pasts sācis pat gudri izrunāties, ka atstāj zīmīti pastkastītē. Tikko klients sūdzējās, ka paku nav saņēmis, es skatos pēc tracking nr. tur rakstīts ka zīmīte atstāta, bet īstenībā dirš
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pēdējais pasta izgājiens: iemests pastkastītē paziņojums ar pareizu mājas un dzīvokļa numuru, bet uz cita uzvārda un no blakus ielas!

 

(bet nu lab, tā kā arī manējais paziņojums atnāca, tad kādam paveiksies - speciāli haju necelšu un vienkārši svešo papīru atdošu pastā)

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ta ta problēma, man pirms kāda gada izsniedza svešu paku. Es arī neiedziļinājos, atplēsu, skatos kaut kādas zeķubikses vai kas tāds. Atdevu atpakaļ pasta vecenēm, pieprasīju savu paku. Šīs vēl kaut ko sprēgāja ka esmu atplēsis svešu paku. Piedāvāju aizpildīt kādu iesnieguma papīru vai ko tādu, vecenes uzreiz likās mierā.

Link to comment
Share on other sites

ir gadijies, ka expresspasts atstāj pastkastē lapiņu, ka saņēmējs nebija mājās, kaut gan mājās biju, šie vienkārši par slinku, lai uzbrauktu uz 4to stāvu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

par slinku, lai uzbrauktu uz 4to stāvu

Iedomājies sevi tā pastnieka vietā, kam dienas laikā  būtu jākāpelē uz n-tajiem stāviem n-tajās mājās... Par to saņemot atalgojumu, par kādu pat kasiere maksimā nestrādātu...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nevajag tur strādāt.

Par "nebūšanu mājās" arī ir bijis.

Nesen vēl bija diezgan labs, ka paciņai bija tr.nr. un tāpēc varēja izsekot, kad viņa ienāca manā PN, paciņu izņēmu 5dienā, aicinājums uz pastu iekrita pastkastē nākamajā ceturtdienā! 

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz man ar eksprespastu nav bijušas problēmas - uzzvana un sarunājam kur var satikties lai visiem izdevīgi un dabūt paciņu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iedomājies sevi tā pastnieka vietā, kam dienas laikā būtu jākāpelē uz n-tajiem stāviem n-tajās mājās... Par to saņemot atalgojumu, par kādu pat kasiere maksimā nestrādātu...

Tad tādiem pastniekiem vajag salauzt kāja s- būs attaisnojums nekāpt !

Pa brīdim iemet pastkastē paziņojumu par nokavējumu(protams orģinālas nez kāpēc līdz pastkastei nav nonācis), vai par to, ka nav bijuši mājā.

Es dzīvoju pirmajā stāvā - no pastkastītēm 3 metri !

Link to comment
Share on other sites

Es mēģināju lietot īsziņu par pakas saņemšanu. Stāvot rindā pastā izlasīju reklāmu, ka ja uz pasta sūtījuma ir norādīts telefona nr - saņemsiet īsziņu par to ka sūtījums ir pasta nodaļā un varēs saņemt bez papīra "povestkas" .

 

Izrādās, ka tas strādā tikai LV teritorijā eksperspasta sūtījumiem.

Vienu vārdu sakot no LV pasta ko sakarīgu grūti sagaidīt... valsts uzņēmums, kā nekā...

Man tikai nav skaidrs kāpēc pa USA kurjerpasti sūta paciņas ātri, lēti, labi. Bet iekš ES tas pats UPS vai DHL pa lielam maksā dārgi....  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Būs pastam jāaizsūta spams, ko šie čakarējas. Ja reiz viņiem ir zināma adrese uz kurieni sūtīt to sasodīto pavēsti, tad maza varbūtība, ka tur būs vairāki Jāņi Bērziņi vienā adresē.

 

Tā būtu elementāri, aizej uz pastu iesniegumu, ka dzīvo tādā un tādā adresē, ar konkrētu telefonu un epastu un šie sūta ziņas no atstātām ziņām, nevis tērē laiku pavēstu izgatavošanā, nogādāšanā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pastnieks tīri tehniski nespēj Ķīnas pakas piegādāt. Apkalpojamais rajons ir liels un soma par mazu. Uz adresi piegādā tikai vietējos, Latvijas sūtījumus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav īsti saprotams, vai šis te ir piemērojams tradicionāliem sūtījumiem no Ķīnas.
It kā jau viss ir uzrakstīts

 

Šobrīd e-aicinājumu pakalpojumu var pieteikt, veicot preču pasūtījumus no šādiem katalogiem: Otto, Bon Prix.
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jā, bet kā saka Klārksons - how hard can it be?

 

Reku ir visas fakin adreses https://www.pasts.lv/lv/kategorija/pasta_indeksa_meklesana/

 

Un kāda vaina būtu pielikt vēl vienu dropdown izvēli, kur parādās adreses iedzīvotāji? Ieķeksē adresē dzīvojošo Juri vai Mildu un viņam aiziet smuks e-pasts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kāda vaina būtu pielikt vēl vienu dropdown izvēli, kur parādās adreses iedzīvotāji?
Ir jāsaprot, ka tas maksā lielu naudu. 
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu jā, tirgojot gurķu sēklas, tosteri un katlu vākus pasta nodaļās ir grūti atsist atpakaļ IT darbus šādos MEGA apmēros.

 

Starp citu, laikam sākusies diedzēšanas sezona, jo savā pasta nodaļā atkal ir ultrastends ar sēklām, pats lielākais Depo piedāvājums nobāl.

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

Tas jau skaidrs, ka tehniski nevar piegādāt, iekams nodoklis netiks nomaksāts. Problēma ir ar pavēstēm, kuras nāk ar nokavēšanos vai vispār neatnāk un pastnieks tērē laiku tās izmētājot pa pastkastēm. Tajā pašā laikā paka nedēļu stāv pastā un aizņem vietu. Kur loģika? Epasts vai SMS atnāk uzreiz. 

 

 

Pastnieks tīri tehniski nespēj Ķīnas pakas piegādāt
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

pasts sācis pat gudri izrunāties, ka atstāj zīmīti pastkastītē. Tikko klients sūdzējās, ka paku nav saņēmis, es skatos pēc tracking nr. tur rakstīts ka zīmīte atstāta, bet īstenībā dirš

 

Šaja gadījumā nevajag zīmīti. Pietiek griezties pastā ar to R numuru. Pasta vecenes, protams, ka bļaus kā aizkautas cūkas jo pašas tajā bardakā neko nespēs atrast, bet tā jau ir LP problēma.

Link to comment
Share on other sites

Nu man pēdējos postos minētās problēmas ir kādu pusgadu jau.. Iepriekš viss tā kā bija OK. 

Ta svešs cilvēks pieved paciņu, jo aicinājums nosūtīts viņam, paciņu izņēmis. Ta man pastkastē citai adresei aicinājums. Ta bijuši pāris gadījumi, kad pastā saņemu atplēstu paciņu - vecenes taisnojas, ka netīšām izsniegušas citam.

Ta bija aicinājumi, kurus atnesa ar vairāku dienu nokavēšanos (pēc tr.nr), adrese apvilkta.. aizdomas, ka bijuši citur..

Man jau zb tā iestāde, bet vienīgais arguments, ka ebay šippings par brīvu. Tā ka sūdzēties it kā nebūtu korekti.. Bet darbu var darīt efektīvāk un kvalitatīvāk, tas gan 100%

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas jau skaidrs, ka tehniski nevar piegādāt, iekams nodoklis netiks nomaksāts. Problēma ir ar pavēstēm, kuras nāk ar nokavēšanos vai vispār neatnāk un pastnieks tērē laiku tās izmētājot pa pastkastēm. Tajā pašā laikā paka nedēļu stāv pastā

 Es par 0.99 vērtajām. Manā pasta nodaļā viss tip top, paka atnāk un uzreiz ziņojums.

Link to comment
Share on other sites

Ja uz pakas ir norādīta precīza adrese, telefona numurs un durvju kods, tad reti kurš kurjers varētu atļauties uzmest mīksto. 

Kurjeri primārais apzvana visus adresātus, kuriem ir telefona numuri, ja bija numurs, neviens nezvanīja un arī durvju kods nav mājai, tobiš viegli atrast dzīvokli, droši var sūdzēties, nezinu tik precīzi teikt, kāds nr jāzvana, kurus ekspresspasta operatores apkalpo... Gan jau visi der - ( 67608248;67608297; 27892756; 27892779

Ja ir aicinājums - http://www.expresspasts.lv/lv/pienacis_sutijums/

 

Un sūdzēties VAJAG! Jo tikai tā uzņēmumā zin, ka kāds lažo, nepietiek ar bubināšanu kādā forumā :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu ko Jūs te stāstāt, DPD no rīta SMS ar numuru piegādājam, zvaniet! Amerikāņu UPS, tiek pārdoti mazajiem piegādātajiem, zvana, runā kā super puikas, visu cieņu, busi ļoti slikti izskatās! Ja trāpās īstais LV pasts, tā ir māksla! Jau gadu pie manis brauc reāls  čoms, arī tur ir kārtība!

Link to comment
Share on other sites

marizo, kas tā par pasta nodaļu kur tādi alkāni vai nariki "strādā"? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Man šitā vēl nav "paveicies" .Lai gan bieži vien LP neprasa ne dokumentus ne ko, lai gan cik tur paziņojumu no pastkastītes izvilkt un aiziet uz pastu.

Link to comment
Share on other sites

tfu tfu tfu.. nekas nekur nav noklīdis, cik nu esmu sūtījis.. gan no ebay, gan ar dpd/omniva piegādi, gan pakomātos.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...