Jump to content

Portatīvā datora ventilators


igo123
 Share

Recommended Posts

Sveiki!Lieta tāda,ka esmu novērojis ,ka ventilators reti slēdzās ārā,vai tā jābūt?Ieslēdzu kompi i šis jau sāk šeptēt,kompim 3gadi,nēesmu gan neko tīrījis,domāju laikam jānes pie meistara lai iztīra,ko sakāt?

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Portatīvais ? Temperatūras ta kādas ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

,kompim 3gadi,nēesmu gan neko tīrījis
  Pats jau atbildēji uz savu jautājumu.
Link to comment
Share on other sites

Man ventilators portatīvajam datoram griežas visu laiku, vismaz man tā liekas (zinu, zinu, ja liekas, tad var sasisties :) ), bet ja rūc kā traktors, tad gan labāk aiznes meistaram lai apskatās.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ko tur daudz chekot, 3 gadi jau ir nopietns iemesls, lai nestu uz tiiriishanu.

 

p.s. ir protams iznjeemumi, kad jaucu aaraa 5gadi lietotu kompi, kur maajaas veel maajdziivnieks, bet izjaucot, tavu briinumu tours kaa tiko no ruupniicas. Shis gan nav taads gadijums.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Mans vecais Dell Latitude e6400 3 gadus nostāvēja uz galda,nebija nekas pat jātīra,kad norāvu vāku.

Ir arī lapši(piemēram,Vostro 3650),kuriem zem dupša nav nekādu lūku,teorētiski,tad arī nevajadzētu nekam būt iekšā.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Vispār, kādi varianti ir ar portatīvā datora ventilātoru upgrade'iem?  Kaut ko klusāku, jaudīgāku, varbūt bezskaņas...

 

cik nu meklēju, pilnīgi neko neredzu

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Vispār, kādi varianti ir ar portatīvā datora ventilātoru upgrade'iem? Kaut ko klusāku, jaudīgāku, varbūt bezskaņas...

 

Nebūs gan!

Link to comment
Share on other sites

Hmn, ņemot arī to, ka esošais ventilātors nav pietiekami raīgs? Portatīvais mēdz uztaisīt restartu kad pārāk karsti šim paliek. Pa lielam es nemoku, kkāds torentd backgroundā, pārlūkā video(mūzika) paralēli skype videocall - pārsvarā restartu uzmet - tas ir ļoti kaitinoši!!

Link to comment
Share on other sites

 Portatīvie nav ta būveti lai varētu daudz ko mainīt/upgreidot, tehniski tu vari tādu pašu ventu ielikt ja atradīsi "donoru", vai būsi uber atjautīgs un kaut kā iemānīsi kādu "parastu" ventu...

 

Principā vienīgā "cerība" Cooling padi lapšiem, bet arī brīnumus negaidi:

 

https://www.google.lv/search?q=fanpad&oq=fanpad&aqs=chrome..69i57j0l3.3648j0j7&sourceid=chrome&espv=2&es_sm=93&ie=UTF-8#q=cooling+fan+pad+for+laptop

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Ir tādi portatīvie, kam ražotājs paredzējis vienmēr aktīvu ventilatora darbošanos. 

Jaunākiem datoriem ar energotaupīgiem, mazjaudīgiem procesoriem (sevišķi bez izdalītas videokartes) ražotāji drošāk var atļauties nedarbināt ventilatoru pie zemas noslodzes.

 

Laika gaitā ventilatora darbība var kļūt pamanāmāka tāpēc, ka dzesēšanas atveres aizsprostojušās ar putekļiem, kā arī procesora un grafiskās kartes termopasta vairs nepilda savas funkcijas.

 

Paveicies ir tad, ja pie ventilatora tīrīšanas var tikt, atskrūvējot tikai apakšējo vāku, jo tad viegli veikt tīrīšanu pašam. Bet ir daudz tādu portatīvo datoru, kam pie ventilatora var tikt, tikai izjaucot datoru gandrīz līdz galam. Tad gan var būt vērts nest datoru pie meistara, ja nav laika un intereses ņemties ar ārā jaukšanu un atpakaļsalikšanu. 

 

Dažos gadījumos lietotājiem ir izdevies uzlabot datora ventilācijas efektivitāti un iekšējās temperatūras mazināšanos ar caurumu izurbšanu korpusā pašrocīgi - skat., piem., http://h30434.www3.hp.com/t5/Other-Notebook-PC-Questions/HP-6735s-Fan-amp-heat-problem/td-p/77084/page/3 Tas gan droši vien ir viens no pēdējiem salmiņiem, pie kā ķerties, ja nekas cits nelīdz :)

 

Ir diezgan labs portatīvo datoru apskatu portāls notebookcheck.net, kurā par ļoti daudziem datoriem atrodami arī izdalītās skaņas mērījumi dīkstāvē un pie noslodzes (sadaļā Emissions > System Noise > Noise Level). Var mēģināt tādā veidā atrast informāciju arī par savu datoru, kāda ir norma tam.

Labots - goto
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...