Jump to content

Auto krāsošana


BROKS
 Share

Recommended Posts

Sveiki Biedri , varbūt kāds  nodarbojās ar auto krāsošanu vai zin kādu krāsotāju kurš krāso par saprātīgām cenām?

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Piekrītu, ka Sasha varētu būt teju guru, bet kad pag. gad pie viņa painteresējos, cena bija teju 2x kā oficiālos kantoros.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Starp citu, jā, tāds interesants temats, kā ar tām auto krāsošanas lietām. Krāso visu detaļu? Vai ir arī tādi kas māk piekrāsot tieši pušumu (rūsiņu vai skrambu)? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 gadiem Raiserī man uztaisīja krāsas pāreju no jaunās piemetinātās daļas uz veco uz jumta sākumā. redzēt nevarēja.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

androidz: krāsotāji cenšas nepiekrāsot - tāpēc ka ideāli piekrāsot nevar un lielākā daļa pēc tam vēl sabrauc augumā ka nav tā kā gribējās.

Un pat ja parasts lietotājs to nerez, krāsotāji uzreiz redz ka kaut kas ir piekrāsots.

 

starp citu - cik tagad +/- maksā pilnīga auto pārkrāsošana bez visādiem smalkumiem ?

Link to comment
Share on other sites

Ja piekrāsot, tad to pilnīgi var paša spēkiem izveikt ar baloniņu. Rezultāts būs sākot no "gandrīz nevar redzēt" līdz "šaušalīgi, labāk neko nebūtu darījis" ;) Tas atkarībā no tā cik precīzi krāsa piemeklēta un cik rūpīgi strādā. 

 

Profi krāso visu detaļu - tikai tā var kvalitāti nodrošināt. Visu auto pārkrāsot gan jau ka sākot no 1000 EUR.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rezultāts būs sākot no "gandrīz nevar redzēt" līdz "šaušalīgi, labāk neko nebūtu darījis"

 

Tāpēc pērkot auto jāskatās, lai tā krāa atbilstu Hammerit krāsu gammai. :D Man kādreiz bija Sudrabkrāsas Mondeo, kuru varēja tīri labi ar Hammerit piekrāsot. 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Man ir kādas 4-as sīkas šaizes drapakam - mazi ruslana avotiņi, katrs uz savas daļas. Tad jau lai tos sīkumus piekrāsotu jānoloka 500 EUR. Kaut kā neadekvāti. Man pietiktu ar rezultātu "gandrīz neredz", un ja to var pats ar baloniņu, tad jau meistaram to vajadzēti izdarīt labāk.


 

 

Un pat ja parasts lietotājs to nerez, krāsotāji uzreiz redz ka kaut kas ir piekrāsots.

Man būtu pofik, lai redz, galvenais lai nelec acīs un ruslans neizplatās. 


 

 

pirms 3 gadiem Raiserī man uztaisīja krāsas pāreju no jaunās piemetinātās daļas uz veco uz jumta sākumā. redzēt nevarēja.

Cik tas prieks maksāja? 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

 

 

Man būtu pofik, lai redz, galvenais lai nelec acīs un ruslans neizplatās. 

Nū, ruslana apkarošanai ar krāsu ir par maz. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Manuprāt lielākā problēma ir ar lakas uzklāšanu. Krāsu balonā pēc drapaka faktiskās krāsas smuki piemeklē Valdemāra 145 korpuss (laikam) 2 veikaliņš. Tur ir visi štrunti auto krāsošanai. Neesmu ar to kantori saistīts!

 

Redzēju vienu smalku roku darbu. Uz Bruņinieku ielas pie Natālijas skolas stāvēja ar rullīti matēti pelēki pārkrāsots Lexus. Sorry, Lexus nezinu, bet tas bija kaut kāds lielais sedans. Vidēja gadagājuma LS vai kas tāds. Toč bija pārkrāsots, plēve tā nebija, varēja redzēt, ka smukais matējums jau dabūjis pa zobiem, ar spārnu nobraucot gar kādu mājas stūri vai autiņu stāvvietā.

 

Ja man ķerras doķos rakstīts Krāsa: tumši zils, vai es arī varu ņemt Hammerīta zilo krāsu un ar rullīti "uzmatēt" drusku izskatu? Legāli?

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Nū, ruslana apkarošanai ar krāsu ir par maz. 
 

Nu protams ruslanam pa virsu nemālē, bet pēc ruslana apkarošanas piekrāsot vajag...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Krāsu balonā pēc drapaka faktiskās krāsas smuki piemeklē Valdemāra 145 korpuss

 

atkarībā no krāsas, vecākiem auto pēc koda sameklētais tonis vienalga atšķirsies. jo ar gadiem krāsa pabalē.

Link to comment
Share on other sites

Žak, slinkums tagad meklēt, bet 20 vai pat 30% no auto krāsojuma drīkstēja atšķirties no tehniskajā pasē minētā. Un ja tur toņi atšķiras, tad kurš to skatīsies?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man pietiktu ar rezultātu "gandrīz neredz", un ja to var pats ar baloniņu, tad jau meistaram to vajadzēti izdarīt labāk.

 

Meistari ar tādiem sīkumiem kā likums negrib krāmēties. Te liekas ka nav variantu kā vien darīt pašam. 

Link to comment
Share on other sites

androidz
Meistari ar tādiem sīkumiem kā likums negrib krāmēties.

Interesanti kāpēc? Liels čakars un maza nauda? Kaut kā neticu, ka ņemt nost detaļu, kasīt ruslanu, špaktelēt un vēl ko tur vajag un pēc tam to visu pārkrāsot ir vienkāršāk, nekā piekrāsot tos dažus centimetrus... 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

virsmas apstrāde un sagatavošana tiešām tiem dažiem centimetriem ir sarežģītāka nekā visai detaļai. . un dzīt krāsošanas boksā dēļ tiem pāris plankumiem ar neviens negrib.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

jo ar gadiem krāsa pabalē.

 

Nu sudrabotajiem, pelēkajiem u.tml. toņiem tas ir stipri nemānāms, bet toties cik kapitāli balē spilgti sarkanie, mmm... tie spilgtu sauli necieš ne acu galā. It sevišķi dažām markām un lielākajai daļai jauno pepelacu, kuriem jau tās modīgās, leduslāčiem draudzīgās krāsas.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

virsmas apstrāde un sagatavošana tiešām tiem dažiem centimetriem ir sarežģītāka nekā visai detaļai. . un dzīt krāsošanas boksā dēļ tiem pāris plankumiem ar neviens negrib.

Teorētiski visas virsmas krāsošana neatceļ to dažu centimetru apstrādi un sagatavošanu...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neveidojot jaunu topiku, rakstīšu šeit.

 

Pilna auto pārkrāsošana sākot no 1000 Euro. Cik saprotu tajā cenā būs iekļauts tas, ka tiks noņemta krāsa, uzlikta špaktele tur, kur vajag, u.c. sīkumi.

Bet ja, piemēram, pats noņem veco krāsu un to visu pielabo, tad nesanāk lētāk? Vai kā ir ar šādām lietām?

Link to comment
Share on other sites

par 1000 EUR NEVAR kvalitatīvi pārkrāsot auto. Protams, var ar krāsotāju sarunāt, ka sagatavošanu veiksi pats utt. - bet neviens patiešām labs krāsotājs uz ko tādu neparakstīsies. Jā, ir "krāsotāji", kuri nokrāso auto arī par 500 EUR, bet nu rezultāts ir tāds kāds ir...

Labots - LPC
Link to comment
Share on other sites

Protams, esmu dzirdējis, ka serviss prasa arī ap 7 000  Euro par pārkrāsošanu, bet tas tā kā nav mans lauciņš, jo auto nav tik vērtīgs, lai ieguldītu tādu naudu. 

 

Man it kā vajag pārkrāsot priekšējo bamperi un durvis, bet tagad sāku vairāk sliegties uz visu auto krāsošanu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir labi krāsotāji reģionos ārpus Rīgas, kuri arī labi nokrāsos, bet speciālisti pa kapeikām ir izbeigušies. 

 

Protams, ja vajag caurumus lāpīt ciet, špaktelēt, slīpēt, tad nav grūti izrēķināt, cik tas ir darbietilpīgi. Ja viss sagatavots, tad noteikti cipars ies uz leju. Bet to jārunā konkrēti ar krāsotāju, kurš šo pasākumu veiks. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Heh, man jau nu liekas ka ja reiz ir tāda situācija tad pratīgak ir pieciest un braukt kā ir, vai nu arī pardot to autiņu un nopirkt vietā tādu kas nav jākrāso, es par to ka pārkrāsot manuprāt ir vel neizdevīgaks darījums par piemeram autiņa ar automātisko karbu pārbūve uz mehānisko kārbu

Link to comment
Share on other sites

Pie ierobežotām naudām aplīmēšana ar plēvi manuprāt būs labāks variants par pārkrāsošanu - tur tiešām sagatavot var pats, līmēšanu/materiālus atstā meistara ziņā. Sanāks lētāk - nav nepieciešama pulēšana un visa pārējā pēcapstrāde, kā pēc krāsošanas...

Link to comment
Share on other sites

Tagad jaunu pirkt negribās, jo autiņā ir ieguldīta paliela nauda, un gribās to paturēt sev.

 

P.s. Satiku sev vienu paziņu, kas krāso autiņus, mēģināšu kaut ko sarunāt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...