Jump to content

Kāds ir tava telefona zvana signāls?


Guest
 Share

Recommended Posts

No telefonā esošajiem signāliem arī izvēlos to, kas patīk, esmu par slinku lai kaut ko speciāli meklētu.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Līdzīgi, kā ar modinātāju, jebkura melodija, kura uzlikta kā zvana signāls, ar laiku vienkārši besī. 

Link to comment
Share on other sites

man 99,9% no izmantojamā laika - tikai vibro zvans, nebesī citus, ja tel. paliek uz galda. Kaut kādā skaļā vidē retu reizi uzlieku defaulto melodiju.

Link to comment
Share on other sites

ColorPulse

Kopš telefona iegādes vibro režīms- pa nakti klusums!

Link to comment
Share on other sites

Meldiņš no britu seriāla par bēru rīkotājiem "gaišā piemiņā". Netā nebija, nācās taisīt pašam no atrastas sērijas.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti ilgu laiku bij i like it narcotic thrust ... kaut kā pēdējās dienas pa piektdienas topicam katru dienu ;)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

@, pliki pīkstieni bez garmoškas arī ir pieejami? No otras puses. Katram bumeristam tādu zvana toni vajag.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

 

 

@GaraisVanags, "Baigi origināli!" Tik pat labi Tu varēji arī teletūbijus ielikt.

Emm... kas tev nepatīk? 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Uz klavierēm, drauga spēlēta un draudzenes iedziedāta dziesma. No esošajiem telefona zvanu toņiem toņiem neviens nelikās gana labs. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

@GaraisVanags, es nesaku ka nepatīk. Es saku: "Baigi origināli" Tā tik turpini!

Bet ko tieši tu domāji ar "baigi oriģināli"? 

Link to comment
Share on other sites

Gan zvaniem, gan sms ir viens kopīgs tonis - pīkstiens. Bet tāds neuzkrītošs. Līdzīgs, kā citiem pulksteņiem, kuri katru stundu nopīkstas.

 

Pa dienu - sadzirdu, pa nakti - netraucē. Nekad nemainu.

Labots - Moist
Link to comment
Share on other sites

@, un nevajag man rakstīt PM. Piesārņoju tofiku? Tad tas tofiks jau saknē ir metams. Indigo mēģina būt oriģināli. Zlad! - Elektronik Supersonik arī liecina par Tevi ļot daudz. Gribēji būt baigi oriģinālais? Malacis, otmetilsja...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Topika tēmai jau nav ne vainas, tikai, kā jau parasti, tas izvērtās par personīgo attiecību kārtošanas vietu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...