Jump to content

Windows Phone 8.1


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

Vakar iznāca atjauninājums. Šodien lieku, izskatās nopietns - saka, esot kaudze kļūdu labojumu (diemžēl pagaidām neatradu pilnu change-log), uzlabots enerģijas patēriņš un darbojoties SD kartes failu nolasīšana.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kitai

    7

  • AndrisBB

    5

  • shadow118

    14

  • INTRASERVERNET

    13

INTRASERVERNET

Kada ir build versija tev peec atjauninaajuma. Varbut tu jauc ar citu, atjauninajumu, kuraa ir uzlabots baterijas paterinjsh. Tas iznaaca 3 dienas atpakalj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki. Kādēļ neizdodas savienoties ar google kontu? Kādi tam varētu būt iemesli?


Sapratu, nebija pareizi iestatīts datums.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
INTRASERVERNET

625 vai buutu veerts njemt sobriid, ja ir pieejams 630/635 un driiz buus arii 730/735? Protams kas ir prioritaate no telefona.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

625 vai buutu veerts njemt sobriid, ja ir pieejams 630/635 un driiz buus arii 730/735? Protams kas ir prioritaate no telefona.

625 ir zibspuldze, priekšējā kamera, bik lielāks ekrānas (4,7" pret 4,5"). Izšķirtspēja ir gandrīz vienāda (nu 630 ir augstumā bik vairāk pikseļi, bet tas dēļ on-screen pogām) un RAM abiem ir 512Mb, 630 vienīgais pluss ir Quad core procis, kas ir bik jaudīgāks. Ja nav degoši, es drīzāk pagaidītu 730, bet ja ir izvēle starp 625 vai 630, drīzāk ņemtu 625

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Gaidu, kaa buus iespeeja iegaadaaties Lumia 730, taa tiks pasuutiits meitai.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Man pēc apgreida uz 8.1 regulāri neizdodas pacelt trubu,poga atbildēt ir it kā neaktīva un nepacietīgāk to bakstot nospiežas atbildēt ar īsziņu,kas atrodas zemāk un saruna protams nenotiek.Varbūt vēl kāds ir novērojis šito gļuku?

Link to comment
Share on other sites

neizdodas pacelt trubu,poga atbildēt ir it kā neaktīva un nepacietīgāk to bakstot nospiežas atbildēt ar īsziņu

 

Tādu gļuku neesmu manījis (Lumia 630, WP 8.1 Cyan). Starp citu -- kur ir "atbildēt ar īsziņu"? Man ienākošā zvana laikā rāda tikai "answer" un "ignore".

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kas vairojas, taadi kaa tu? Meita uz doto briidi ir Motorola G. Nu nepatiik vinjai Android un taa vinjai staav plauktaa ielikts. Nu nelieto vinju iipashi. Vinja njem labaak sievas un speelee speeles uz Lumia 1020. Nu tad es esmu par to, lai tiek vinjai daudz maz normals telefons nekaa leetaakaa gala apgraiziits. Nu tad Lumia 730 ir labaakaa izvelee starp shiem.

Link to comment
Share on other sites

1020 nav baigā lāpsta ? Protamistiski meitai vairāk simpatizēs spēlēt dusmu putnus uz lāpstas kā uz kabatas spogulīša.

Moto G jau nu gan nav apgraizīts telefons, it īpaši ja skatās no gala lietotāja perspektīvas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man pēc apgreida uz 8.1 regulāri neizdodas pacelt trubu,poga atbildēt ir it kā neaktīva un nepacietīgāk to bakstot nospiežas atbildēt ar īsziņu,kas atrodas zemāk un saruna protams nenotiek.Varbūt vēl kāds ir novērojis šito gļuku?

Ir novērots. Parasti uzspiežu "bloķēšanas" pogu un tad poga ir piespiežama. Lumia 620 ar pēdējo Dev previewu.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Gribeeju sakuma njemt Nexus 4, bet panjemu Motorola G. Tel nav suudiigs no tehniskas puses, ne arii citaadi. Varbuut vinjai ierasts pie WP, jo sievai pirmo viedtelefonu uzdavinaju Samsung Omnia 7 un taa nakamie arii ir bijushi WP. Iespejams ka meita pieradusi un parzin labak WP, taapeec arii Android nelieto iipashi. Tas ir manas domas, bet man jajauta vinjai pashai.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ir novērots. Parasti uzspiežu "bloķēšanas" pogu un tad poga ir piespiežama. Lumia 620 ar pēdējo Dev previewu.

Man arī uz 620 šitas ir redzēts. Nav bieži, bet šad tad. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
shadow118

Pēdējā Dev Preview updeitā (versija 8.10.14219) beidzot pievienojuši mobilo datu pogu pie quick settingiem

tdioafzrbeoqwcc28hik.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Saņēmos un uz ziemassvētkiem salaboju samsungu ativ s, bet tā kā nēsu WP lietojis nevaru atrast kur setingos var ieslēgt tuvināšanas sensoru vai kā tur citi to sauc..... kāds var ko ieteikt zem kādas flīzes to meklēt

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Ja tu ar to domāji, ka parādās pulkstenis, kad pietuvina roku pie telefona, tad tas ir uzstādījumos pie skata ekrāna, bet pats tuvināšanas sensors kā tāds visu laiku ir ieslēgts, nav nemaz opciju lai viņu izslēgtu. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Uz Ativ S laikam 8.1 nesagaidīt
Pieregojies Preview for Developers un varēsi likt. Es 8.1 jau kopš aprīļa lietoju 
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Nav nekādu neforšu bagu? Piemēram šādu: http://www.windowsce...-preview-update
 

Nezinu, pašam ir Lumia. Bet parasti jau tos diezgan ātri sataisa, palasi tajā pašā rakstā uz beigām komentus vai arī forumā, ja cilvēki vairs nesūdzas, tad gan jau būs ok. Bet vai tad arī bez visa Developer Preview tam Ativam nevajadzētu jau būt apdeitam? 8.1 tak oficiāli iznāca kaut kad ap augustu/septembri

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet vai tad arī bez visa Developer Preview tam Ativam nevajadzētu jau būt apdeitam? 8.1 tak oficiāli iznāca kaut kad ap augustu/septembri
 

 

Solīja decembrī sākt austrumeiropā atjaunināt, bet kā nav tā nav.

Link to comment
Share on other sites

@@Kitai,


Lumia 925 Country variant Cyan 8.10.12393.890 3051.50009.1424.0001

 

pagaidām nevar būt jaunākais.. vai arī MS melo :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man arī šis jautāums ieinteresēja,bet paskatoties apkārt nekā lieliska nav.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Martinno nevis 935, bet 930 ir Windows Phone flagmanis. Ja neuztrauc LTE neesamiiba, tad HTC One M8 For Windows.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...