Jump to content

Windows Phone 8.1


AndrisBB
 Share

Recommended Posts

Skatijos zinas shodien ka 23.aprili tiks izlaists 8.1 update. Pec video spriezot beidzot bus salabojushi skaljuma kontroli - vares atseviski iestatit skaljumu telefonam un applikacijam, ka ari bus iebuveti shortcut uz bluetooth, Wifi un citiem sikumiem.

Taka ta ka tads tineidzers nevaru sagaidit tagad :D

 

aaa plus baigi gribas redzet jauno 930, pec video izskatas tiri patikams telefons :) 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kitai

    7

  • AndrisBB

    5

  • shadow118

    14

  • INTRASERVERNET

    13

Pagaidīs, kad pats pieteiksies, neko baigi trako tur neredzu, lai censtos iegūt ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

@@audio_spoks, runa jau ir par windows phone, nevis desktop, ja nepamanīji. Kad tava telefona ražotājs sadomās izlaist, tad arī būs. Tāpat kā ar Amber, Black utt updeitiem.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Par ko ir runa, es zinu gona labi. Tie, kuri lieto šo te - http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/preview-for-developers/178ac8a1-6519-4a0b-960c-038393741e96, jau 10 aprīlī varēs mierīgi uzlikt jauno WP 8.1 Nav nekas pārdabisks. Nu un to, ka no Nokia, Samsung, HTC vai citiem labumiem, var pēcāk piemest manuāli. Idejiski tas pats, kas nesačakērs andris.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

 

@AndrisBB, tu domā, ka Windows Phone 8 lietotāji tik ātri pie 8.1 tiks? :D

kapec lai netiktu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

izskatas ka ne. uzmetu paris dziesmas, standarta playeris vinjas neredz un citu pleyeri kas "redzetu" nevareju atrast.

bet nu vismaz man tas nav svarigi, nelietoju .flacus, nacas pat speciali noka4at, lai parbauditu

Link to comment
Share on other sites

Paldies par informāciju.

 

Žēl, ka ar visu win8 ēru, mikrosofts aizvācis live domains pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

Shodien uzliku Wp 8.1, pie plusiem jaamin plashaka personalizacija, notification centre, pamegjinaju Cortanu, strada necereeti labi, visaadi siikumi paradijushies settingos, eertaaks kalendars, vel cieshaka kopeejaa Microsoft integracija, pie minusiem - pazudusi fb integraacija no messaging aplikaacijas, speles kopaaa ar aplikaacijaam, xbox music vienkārši dibenaa salaista, tas pagaidam, uz aatri roku

Link to comment
Share on other sites

 

 

speles kopaaa ar aplikaacijaam

 

Vispār pēc atjauninājuma derētu atresetot, tāpat ieliegojoties iekš http://www.windowsphone.com/en-us

savā profilā, visas aplikācijas/spēles kuras esi lietojis līdz šim vari mierīgi atķeksēt un telefons automātiski viņas salādēs un uzinstalēs, reāli pāris klikšķu lieta. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Vispār pēc atjauninājuma derētu atresetot, tāpat ieliegojoties iekš http://www.windowsphone.com/en-us savā profilā, visas aplikācijas/spēles kuras esi lietojis līdz šim vari mierīgi atķeksēt un telefons automātiski viņas salādēs un uzinstalēs, reāli pāris klikšķu lieta. 
 

Iepriekš spēles rādijās tikai zem Games hub, tagad ir gan tur, gan pie pilnā aplikāciju saraksta.

Patīk jaunie foni, vienīgi nācās dažas progas pārinstalēt, lai flīzes rādītos caurspīdīgas

Par Xbox music piekrītu, iepriekš bij labāk, tagad nevar swaipot, lai pārslēgtu dziesmu un ja uzlieku uz shuffle, tad piem ja spēlē dziesmu, kas sākas ar A, tad laiž uz riņķi tikai dziesmas, kas sākas ar A un B (nu visa shuffle sistēma kaut kāda jocīga)

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

kuras programmas paarinstaleeji? Negribas meegjinaat visas peec kaartas
 

uzliec to background, un redzēsi, kuras caurspīdīgas. Es pārinstalēju WPCentral un Battery. WPC, ja uzliek live tile, tad flīze paliek necaurspīdīga, un Battery man flīžu krāsas jau iepriekš gļukoja.

 

 

Vai wp 8.1 pleijerī ir ievusuši patīt dziesmu ne ar pogas pieturēšanu?

Nav :(

Link to comment
Share on other sites

Ir kāds veids kā visas flīzes padarīt caurspīdīgas?Visādi citādi patīkams apdeits.

Pie negatīvā,"Beigt sarunu" poga ir stipri par zemu.Ekrāna vidusdaļā bija ērtāk nolikt klausuli.

Link to comment
Share on other sites

Arī šodien uzliku uz Lumia 920.

Notifikāciju centrs ir, normāla skaņu kontrole arī - praktiski tas bija viss, kas man vajadzīgs. Nepatīk jaunā galerijas aplikācija. Arī veikals pārtaisīts, turklāt ne bez kļūdām (\n kommandai pieņemu tur nebija jārādas :) ). Cik saprotu pazudusi Facebook integrācija ziņapmaiņā. 

Bet nu jā, jāgaida Nokia Cyan.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Ir kāds veids kā visas flīzes padarīt caurspīdīgas?

Novelc Progu Transparency Tiles, ar to var  dabūt caurspīdīgas flīzes priekš Xbox Music/Videos/Games, Here Maps/Drive/Transit, arī Twitter un Facebook (nu tām, kas defaultā nav izvēlētā akcenta krāsā)

 

 

Arī veikals pārtaisīts, turklāt ne bez kļūdām

Jaunais veikals liekas tīri ok, vot Xbox music gan man nepatīk, bet itkā nākamnedēļ viņam būs apdeits, cerams ka bik salabos

Link to comment
Share on other sites

Beidzot esmu atpakaļ uz WP, nu galīgi andrīts nav priekš manis...

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

Man nesen fotokameras aplikācija pamatīgi nobruka - filmēja tikai pilnīgi melnu bildi. Aplikācijas restarts nepalīdzēja, bet telefona restarts gan. Tomēr rezultātā pāris interesantus tusiņa momentus palaidu garām.

 

Nezinu, vai pie vainas bija 8.1, jo iepriekš uz 8 nebiju fotokameru tik aktīvi mocījis.

 

Pagaidām gaidu, kad atjaunos pārējās aplikācijas un būs iespējamas jēdzīgas darbības ar failiem - piemēram, failu saņemšana pa Skype, failu pārlūks utml.

 

Notifikāciju centrā pietrūkst ikonas mobilo datu atslēgšanai, un arī uzstādījumos to neatrodu. Par to daudzi sūdzas - it kā tieši mobilais internets ir tā fīča, kuru daudziem gribas reizēm atslēgt, lai netērētu naudu.

 

Zvanu vēsturē izmaiņas divdomīgas. No vienas puses, pozitīvais - secīgas sarunas ar vienu cilvēku tiek grupētas un pēc tam katrai sarunai var redzēt ilgumu. No otras puses, no saraksta ir pazudusi mazā zvanīšanas poga, bet zvanīšana ir kā noklusētā darbība, līdz ar to ir vieglāk nejauši kādam piezvanīt (piemēram, šefam nakts vidū), ritinot zvanu vēsturi.

 

Ievēroju vienu kroplību ar kontaktiem - People aplikācijā uzlieku, ka man nevajag rādīt Skype kontaktus, bet Phone aplikācijā tas nedarbojas - tur tik un tā paliek viss lērums ar visiem Skype kontaktiem. Nez, kāpēc viņiem Phone aplikācijā vispār vajadzīgs atsevišķs kontaktu saraksts - varēja tak piesaistīt to pašu People.

 

Kas mani sarūgtināja - ka latviešu valodas tastatūrai vēl joprojām nav ieteikumu. Uz Androīda bija tomēr pierasts, ka biežāk lietotie vārdi tīri smuki izlec priekšā. Nesmuki no Microsofta - es saprotu, ka latviešu valoda nav prioritāte, taču varēja vismaz atstāt iespēju pašam pievienot jaunus vārdus un tādā veidā uzkrāt vārdu krājumu, bet nē - kā pārslēdzies uz LAV tastatūru, tā ieteikumu josla virs tastatūras pilnīgi pazūd. Tāpēc ir šis ieteikums Microsoftam:

http://windowsphone.uservoice.com/forums/101801-feature-suggestions/suggestions/5780577-allow-custom-dictionaries-for-text-suggestions-in

 

Cerības gan mazas, ka savāksies vairāki tūkstoši ne-angļu, kuri gribēs šādu fīču...

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

BTV, kad oficiāli zilais ielāps nāks LV, nevajadzēja jau būt?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

piekritu Midix par to ka vajadzeja Notifikaciju centra pielikt pogu prieksh mobila interneta, jo man limits ir 512MB, tapec iesledzu vinju tikai kad vajag. Un kad vajag tad jaloznja pa n-tajiem settingiem, lai enablotu.

Par zvanu sarakstu taspats. Vienu lietu salaboja, citas sabojaja

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
(labots)

Kam tev tad viedtelefonu, ja suuksties par 512MB interneta limitu. Tad tev pietiek ar Nokia 3310 un nebuus jaaraud par noteereeto datu apjomu. Diezgan stulbi muusdienaas raudaat par shaadaam lietaam, kur ir iespeejami tarifu plaani ar 1Gb kaut vai ja 512Mb par maz par dazhiem EUR vai eur centiem vairaak.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

neJANIS

Jā, iespējas atslēgt datu pārraidi notifikāciju centrā trūkums ir ļoti liels mīnuss. Nepatīk arī, ka tagad uzspiežot uz kontakta zvanu arhīva uzreiz tiek veikts zvans. 

Vārdu ieteikumus nekad nelietoju arī uz Android, tādēļ arī uz WP man to nepietrūkst, be pa sliktu jau noteikti nenāktu. Žēļ, ka Cortana nav pieejams ārpus USA reģiona, būtu atstājuši kā iespēju, kaut tikai angliski. Līdz ar to nav arī Quiet hours. 

Visādi citādi sūdzību nav, nekādus īpašus gļukus novērojis neesmu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

 

 

Kam tev tad viedtelefonu, ja suuksties par 512MB interneta limitu. Tad tev pietiek ar Nokia 3310 un nebuus jaaraud par noteereeto datu apjomu. Diezgan stulbi muusdienaas raudaat par shaadaam lietaam, kur ir iespeejami tarifu plaani ar 1Gb kaut vai ja 512Mb par maz par dazhiem EUR vai eur centiem vairaak.

Butiba vienigas funkcijas ko izmantoju uz telefona ari ir zvanit, sutit SMS un pati svarigaka - modinatajs, taka droshi vien ar 3310 izdzivotu, vismaz mazak vietas kabata aiznjemtu.

shad tad varbut kadu speli uzspeleju, tapec neredzu ari jegu maksat par bezlimita datu planu.

Un sukstos par to ka nevis nepietiek man MB, jo tapat nekad neiztereju, bet par to ka chakars ar ieslegshanu un izslegshanu

Link to comment
Share on other sites

Man visu laiku problēma ar kontaktu bildēm. Devaiss - Lumia 820. Bildes kuras ir sinhronizētas no facebook rāda laba, bet tās, kuras uzliktas no telefona vai sinhronizētas no gmail rāda kropļotas, ka gandrīz nekā saprast nevar. Uz 520 lumijas cik atceros viss bija o. k.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Hmm, ja man atminja nevilj, tad googlei ir probleemas ar bildeem. Jo google samazina taas bildes, liidz ar to pie lielaaka izmeera ekraana ar labu rezoluciju buus izkropljotas. Ja nemaldos tad android telefoniem ar google taa pati probleema ir. Varbuut jau salabots. Pajautaa tiem kuriem ir Android telefoni ar google kontakti sinhronizeejas.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Notifikāciju centrā pietrūkst ikonas mobilo datu atslēgšanai, un arī uzstādījumos to neatrodu.
Notifikāciju centrā viņa nav, bet uzstādijumos viņu var atrast zem "mobilie sakari + SIM karte" 
Link to comment
Share on other sites

Cortana gan var ieslēgt, ja vien pārslēdz gan reģionu, gan telefona UI valodu uz English US. Es jau pamēģināju, darbojas un arī runu atpazīst. Tiesa, bija kuriozs - gribēju čomiem nodemonstrēt, kā Cortana pasaka, ka Bils Geits ir viņas tētis, bet neatcerējos precīzu frāzi. Jautāju "Who is your dad?", bet trokšņainajā tusiņā Cortana manu teikto atšifrēja "How big is your bed?" :D Beigās gan viss izdevās ar "Who's your daddy?". Dziesmas no manas listes arī palaiž ar balss kontroli. Taču tas, ka pirms tam jāspiež poga uz telefona un ka Cortana nenolasa balsī Web meklēšanas rezultātus, mazliet nokauj ideju par pilnīgu balss kontroli. Varbūt nākotnē uzlabos.

 

Androīdā rakstot SMS bija ērti ātri sarakstīt standarta frāzes - paldies, lūdzu, daudz laimes dzimšanas dienā, priecīgus Xsvētkus utml.

Link to comment
Share on other sites

Parādījās dīvaina fīča uz 820 Lumia, ka nedarbojas back <- Tas ir kaut kāds softveirisks gļuks vai kaut kas digitaizeram? Digitaizeru nesen mainīju... Viss pārējais darbojas.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kitai, iespejams problema ir ari pec telefona restart, bet nu kas notiek pec soft reset? Esi meginajis? Power poga + Volume down un gaidam lidz telefons izsledzas un novibree, tad laid valja.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kas notiek pec hard reset, iespejams ka defekts bus tehniski. Ka jau teica arabs.

P.S. Nu re driz tiksi pie jauna modela, paredzets junija. Nokia Lumia 930. :) Ja nemsi vien nakamo tel ari ar Windows Phone. :)

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Ja varētu veco dot vietā un jaunu paķert būtu forši. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...