Jump to content

Dodu 15.6 slim matēto, gribu glancēto.


markei
 Share

Recommended Posts

       Sākšu ar to, ka nevaru ciest matētās matricas un kā reiz uz lietojamā datora stāv tāda 15.6 slim 1366x768. Gribu glacēto. Protams varētu pasūtīt ebajā glancēto, bet tad paliek pāri šitā matētā. Tāpēc varbūt kādam ir pretēja gribēšana tikt pie matētās, bet ir glancētā?  Jo zinu, ka citi atkal fano par matētajām un vēl saka, ka tās ir labākas un tādas liek vairāk biznesa klases datoriem un tiri piri ...  . Protams tās ir muļķības un matrica jau paliek tā pati, tikai virsma mazliet citāda un tur jau gaumes lieta. Pluss matētajai protams lietošana ārpus telpām, piemēram, pļavā saules gaismā, kur matētā nespoguļosies, bet es ar portatīvo pļavā nesēdu, lietoju pārsvarā telpās.  

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

tāda diena kā šodien ...ja telpai ir logi tad glancētā tikuntā atspīd , nevajag nemaz pļavu

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man gan vairaak mateetaas patiik. Vispaar jau pa lielam biznesa klases kompjiem esmu vairaak mateetaas manijis, shirpotrebam vairaak glanceetaas, bet tie tikai mani subjektiivi veerojumi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispaar jau pa lielam biznesa klases kompjiem esmu vairaak mateetaas manijis

 

       Tas jau nenozīmē, ka tās ir ar kaut ko labākas par glancētajām, cik nu vienai virsma glancēta, otrai matēta. Foto bodē arī var izvēlēties glancēto vai matēto bildi un ne viena, ne otra neskaitās pārāka par otru, tikai gaumes jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...