Jump to content

Maksājumu metodes priekš Web lapas


Betsinfo.info
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem,

Pašlaik notiek darbi pie viena web projekta, kur būs nepieciešams ieintegrēt, kādu no maksājumu sistēmām web lapā.

Veicu nedaudz analīzi un sapratu, ka visas ir tik nedraudzīgas un dārgas!

1. Paypal - viegli saintegrēt, bet prasa no apgrozījuma summas komisijā 5% + kaut, kādus centus par katru darījumu!  

2. Skrill - nedaudz grūtāk saintegrēt, bet prasa no apgrozījuma summas komisija 2.9% + kaut, kādus centus par katru darījumu!  

3. Bank linki (SEB un SWED) - gana grūti saintegrēt, līgumi jāslēdz, līguma izmaksas, ikmēneša apkalpošanas maksa ap 20 EUR + komisija par katru darījuma summu ir komisija - 2% - 2,5%.

4. Karšu sistēma ar First Data latvia - gana grūti saintegrēt, līgumi jāslēdz, līguma izmaksas, ikmēneša apkalpošanas maksa ap 40 EUR, vienreizējā komisija ap 350 EUR + komisija par katru darījuma summu ir kaut, kāda komisija par, ko banka nevar atbildēt precīzi!

Gribēju pajautāt Jūsu pieredzi.

Kuru labāk izvēlēties un, kāpēc? Iespējams ir, kādi citi veidi, kā pa lētāku naudu ieintegrēt maksājumu sistēmu + nemaksāt tik lielas naudas komisijās!

Paldies!
 

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Protams, tas ir ļoti svarīgs faktors!

Bet, svarīgs faktors ir arī, lai atņemot visas komisijas un izdevumus, kaut, kas paliktu pāri!

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Pēc tekstiem baigi velk uz totalizatoru vai kaut ko līdzīgu, kur peļņa tiek iegūta no naudas apgrozījuma.

 

Ja nekļūdos, tad aizmirsti par šo lietu. Bez pieredzes apdedzināsies - labākajā gadījumā tikai nedaudz.

 

Ir tāda lieta kā charge-back - pameklē un palasi.

 

Ja palaid savu projektu (un es nekļūdos par minējumu), padod man linku - nodemonstrēšu kā strādā charge-back. :D

Link to comment
Share on other sites

Betsinfo.info

Nop, nekas nav saistīts ar totalizatoriem! Tā jomā LV izmirs ar likumprojketu, kas stāsies spekā 01.06. :)

 

Darījumi būs saistīti ar ceļojumiem! Tas nozīme, ka lieli apgrozījuma cipari!

 

Ko sakat par šo - https://www.paysera.lv

 

Paypal un Skrill atkrīt, jo vidējais/Parastais latvietis, tādiem neuzticās!

Link to comment
Share on other sites

Es kā dabas bērns D-L  uzskatījumā negribu bojāt kādu dzīvnieku, tāpēc kopš saplīsa sievas dāvinātais maks vispār nelietoju papīrnieci. Draugu starpā ari vairāk pāreju no webmoney uz paypal. Un galvenais ko gribēju piebilst. tagd populāri tie e-goldi un citi.pats gan nēesmu pamēģinājis.

Un vēl.

P.P.S. Ja jau tas projekts ir bez know -h tfu bez rozīnes, tad nav vērts tādu projektu bīdīt.

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Man pret paysera uzreiz alerģija un tikai tāpēc, ka šamie izdomāja biznesa mārketingu sākt ar spamošanu.

Sūtīja man vēstules ar mērķi sadarboties un ik pa laikam apvaicājās - kāpēc neatbildu.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties google wallet. Es biju paarsteigts cik tur viss forshi straadaa no dev puses un no pirceeja viedoklja googlim jau taapat visi mani dati ir, kaapeec lai neuzticeet arii krediitkarti :D

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

 

 

vispār nelietoju papīrnieci

Man atkal tieši pretēji - cik vien varu, tik izmantoju skaidru naudu. Kaut kā visas tās jezgas ar Krājbanku ir mazliet sabaidījušas.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

 

 

Skaidru nevar sievišķiem rādīt.
 

Vajag saprātīgu sievišķi.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Vajag saprātīgu sievišķi

Tādas arī ir ?

 

Ja projekts orientēts uz LV klientu , tad banku linki , pārējos brīnumus pat neapskatot + paypal priekš LV nerezidentiem . 

Link to comment
Share on other sites

DanielsA

Par PayPal uzreiz aizmirsti - 90% garantija uz biežu konta iesaldešanu.

Latvijai izmanto PaySera, kas sevī ietver visus banklinkus, ja tomēr gribi alternatīvu, tad ņem vien to pašu Moneybookeru jeb Skrill

Link to comment
Share on other sites

Lv un tagad arī eu gadījumā kur problēmas izmantot parasto bankas pārskaitījumu?

Paypal un pārējie vajadzīgi tikai lai naudu dabūtu aiz eirozonas kur bankas pārvedumi dārgi un ilgi.

Vari piedāvāt klientiem vai paypal vai maksāt rēķinu un 5% atlaidi.

Link to comment
Share on other sites

Visaadas te firmeles saradushas. Es ieteiktu Paypal vai bankas paarskaitiijumu. Nekaadus tur kaktu kantorus, par kuriem daudzi nemaz nav dzirdeejushi. NU jaa, veel webmoney ir zinaams. Tas arii viss. Piekritiishu pilniibaa d_l viedoklim. NU neieshu es regjistreeties kaut kaadaa kaktu kantorii, kuru nezinu. Tad jau vienkaarshi nolikshu maku parkaa uz solinja. 

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ir tikai trīs universāli un visiem pieejami maksājumu veidi... Sagrupēti pieejamības secībā.

1) Pa taisno no kartes

2) iBanka

3) Paypall

 

NAHUJAM vajag vēl kaut kādu citu drazu?!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tā kā ar šo maksājumu veidu esmu ieberzies, ka nācās bloķēt karti, līdz ar to max uzticētos tikai valsts iestādēm, bet privātajiem kantoriem ar šo maksājuma veidu eju ar līkumu. Vadīt kartes numuru ir nedroši ar vai bez SSL, jo nav nekādas kontroles šajā sistēmā un konta var noņemt jebkādas summas. Bankai pie pakaļas, kur un kā esi iepircies. Arī tā pieejamība ir nosacīta, ja kartei noteikti dažādi limiti, piemēram, norēķināties ārzemēs.

 

1) Pa taisno no kartes
Link to comment
Share on other sites

Nu nav tik traki, tagad ir tā saucamais 3d secure vai kā viņu tur sauca, kad notiek redirekts uz bankas lapu un jāievada parole. Tur ir redzams cik tiks noņemts un kam pārskaitīts. Tikai laikam tas pasākums nav obligāts, piem pay pal bez problēmām naudu noņem neko neprasot.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es runāju par to, ka Paypal ietver sevī arī maksājuma apdrošināšanu līdz kaut kādam ciparam, ja tev piečakarē. Bankas maksājums ar karti toties nav izsekojams. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bankas maksājums ar karti toties nav izsekojams. 

 

Nu nu! Protams ka ir un kā vēl ir izsekojams. Cits stāsts ir par to kā LV bankas attiecas pret klientiem.

 

Ja USA bankas klients vēršas ar pretenziju par nepamatoti noņemtu naudu, tad tur viņam nauda uzreiz tiek atgriezta un tad tiek veikta izmeklēšana. LV sākumā izmeklē, ja vispār izmeklē, un tikai tad naudu atgriež....   

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
ronalds_

Ja es pārskaitījis naudu cilvēkam vai kantorim LV, tad tikai ar tiesas lēmumu vari dabūt naudu atpakaļ, ja komersants izrādījies negodprātīgs. Kā mēs zinām, tiesas procesi ir ļoti ilgi un tiesu izpildītāju lēmumi arī netiek momentāni izpildīti. Ja no kantora nav ko paņemt, respektīvi, visu notriecis, tad varbūtība saņemt kaut kādu naudu ir apaļa nulle. Laipni lūdzam Latvijā.

 

Ja maksājums ir noticis uz ārzemēm, tad tas ir kā caurā akā. 

Link to comment
Share on other sites

Skrill buus tikai pokera, totalizatotra entuziastiem un, lai arii sisteema drosha, tomeer popularitaate ir nulle, kaut gan tur vieglaak piesaistiit kontu, kaa paypal...

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Lūdzu nejaukt pārskaitītu naudu ar maksājuma uzdevumu ar naudu, kas pārskaitīta norēķinoties ar karti.

Ja izpildīts maksājuma uzdevums - sarežģīts process.

Ja kāds iepirkās ar tavu karti - ir nedaudz vieglāk.

 

Kā jau ronalds teica, ja ASV cilvēkam no kartes pazūd nauda - viņam naudu atgriež.

Par šo - es divas reizes esmu Swedbank rakstījis iesniegumu, lai man atgriež naudu.

Abas reizes man nauda ir atgriezta pilnā apmērā.

1. reizi, man nezinot kāds bija iepircies ar manu debet karti. Atgrieza man naudu pāris dienu laikā.

2. reizi, pats iepirkos (virtuāla lieta, spēļu cd-key), bet pārdevējs izdomāja man nesūtīt preci. Pēc sūdzības swedbank, nauda tika pilnībā atgriezta.

 

Taka - viss atkarīgs no situācijas + vēl nezinu kā sistēma strādā ar tiem 3d secure, visi mani atgadījumi bija pirms tika ieviest visi šie 3d secure.

Labots - Artic^MX
Link to comment
Share on other sites

DanielsA

@@martinno, galīgi greizi pateici.

1) Pa taisno no kartes - tāpat vajadzēs kādu gateway, jeb viss tas, par ko te cilvēki diskutē.

2) Pa taisno no ibankas - tas bija domāts, ka cilvēks manuāli pārskaita? Ja jā, tad tas pamatīgi visu sarežģī, nav ne callbacka, ne kādas citas automatizācijas iespējas. Ja domā banklinku, tad nāksies atvērt bankas kontus visās bankās, ar kurām gribēsi linkot, līdz ar to tāds paysera arī ir ērtākais variants, jo visi banklinki ir iekšā.

3) Paypal's - pilnīgi un galīgi garām! Augstas komisijas maksas, milzīga iespēja pakāst savu naudu, nekāda atbalsta esamība, garantēta regulāra konta bloķēšana. 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Ja domā banklinku, tad nāksies atvērt bankas kontus visās bankās, ar kurām gribēsi linkot, līdz ar to tāds paysera arī ir ērtākais variants, jo visi banklinki ir iekšā.

Tāpēc tik daudzi jaunie biznesmeņi fiksi pa  burbuli noiet , ka skatās , kas pašam ērtāks , bet nevis ko potenciālais klients lieto - jēga no tāda paysera , ja lietotāju tam кот наплакал ?

 

 

Darījumi būs saistīti ar ceļojumiem! Tas nozīme, ka lieli apgrozījuma cipari!

Domāju , ka potenciālajiem klientiem , pat diezgan populārais Paypal varētu likties kā eksotika , kur nu vēl pārējie brīnumi . Visas bankas linkot nevajag ( nu vismaz sākumā , kamēr ienākumu nav nekādu ) , iesākumam pietiks ar "populārākajām" - SWED un SEB ( domāju kādus 80 +/- 10 % potenciālo klientu nosegs ) , vēlāk var ar kādas citas lielākas piemest - Citadele , DNB vai kādas citas .

Link to comment
Share on other sites

DanielsA

@@Grossmeister,  stāsts par to paysera jau tāds, ka tur iekšā ir visu banku banklinki! Maksātājam ideali - samaksā ar savu banku, jebkuru Latvijas banku. Uzņēmumam tik pat labi - vari pieņemt jebkuras bankas banklinku neatverot visās kontu.

https://www.paysera.lv/index.php?tmpl_into%5B0%5D=index&tmpl_into%5B1%5D=middle&tmpl_name%5B0%5D=m_site_index1036&tmpl_id%5B1%5D=8284

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Maksātājam ideali

Man ne , jo , lai tiktu pie preces/pakalpojuma , man jāveic papildu reģistrācija vēl kādā citā interneta vietnē . Un ja nu es nevēlos vai neuzticos vai esmu ļoti steidzīgs ? Biznesam par labu tas nenāks . Uzņēmējam tas , protams , ir labs - visa apmaksas sistēma vienā vietā , bet vai tad primārais nav klienta ērtības ?

Link to comment
Share on other sites

DanielsA

@@Grossmeister, kur Tev vēl jāreģistrējas? Lai maksātu ar paysera klientam nekur nav jāreģistrējies, viņš vienkārši izvēlas vēlamo maksājuma veidu un tiek pāradresēts uz to pašu banklinku vai karšu maksāšanu. Nav nekādas papildus reģistrācijas vai kādi citi sarežģīti procesi.

Link to comment
Share on other sites

Par Paysera. Tā ir patiešām laba sistēma (ja ne labākā) Latvijas i-veikaliem.

Galvenie plusi:

1) ātra on-line reģsitrēšanās

2) pieejami uzreiz dažādi maksājumu veidi vienā komplektā ( gan banku banklinki, gan kartes)

3) sistēmu var instalēt dažu minūšu laikā, ja izmanto jau gatavos plug-inus.

4) pēc būtības nauda tavā rīcībā uzreiz pēc tam, kad pircējs ir samaksājis. tobiš tā uzreiz ienāk Paysera kontā, no kura var viekt paŗskaitījumus tālāk uz bankas kontu. Uz Swedbank un Nordea vispār par brīvu - un nauda ienāk bankas kontā 30 min. laikā. Ir bijis par 15 min. laikā.

 

Gribēju kaut ko uzrakstīt par mīnusiem, bet jei bogu nekas nenāk prātā :)


un vēl par to reģistrešanos... ja esi pircējs, tad protams nav nekur jāreģistrējas. vienkārši izvēlies sev ērtāko maksāšanas veidu un aiziet.

Tur ir iespēja norēkināties arī caur Paysera kontu, kas pēc būtības ir tāds pats banklinks, bet tikai priekš tiem, kam ir atvērts Paysera konts. Bet kā jau minēju, tas ir tikai viens no pieejamajiem maksāšanas veidiem, paralēli banklinkiem un kartēm.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...