Jump to content

Vajag izpalīdzēt ar Samsung NC10


lexxx
 Share

Recommended Posts

Dārgie biedri,

ar cerību meklēju kādu izpalīdzīgu cilvēku, kuram ir Samsung NC10 ar strādājošu bateriju un kurš dzīvo Rīgā.

Man ir vajadzība notestēt savu Samsūnu, vai baterija ir aizgājusi prom vai cita problēma, reāli uz 5 - 10 minūtēm ieliekot strādājošu bateriju. 

No manis liels paldies un aliņš :>

Link to comment
Share on other sites

Ja der bača no NC20, tad varu 1dien izpalīdēt.

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma? Apraksti. 

Baterija uzlādējas pilnībā un tad laptops 5min tikai strādā? Tad beigta bača bez variantiem!

Link to comment
Share on other sites

Emīl, izskatās, ka baterijas ir vienādas.

 

Ronald, situācija ir sekojoša: baterija nelādējās. Rāda 0% (plugged in, not charging). 

Nepieliekot lādētāju kompis nodarbojas kādu pusstundu ar tiem pašiem 0%

Ja problēma ir baterija, tad pirkšu jaunu bateriju. Negribu velti iztērēt naudu, ja izrādās, ka problēma ir citur.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Un kur problēma iemest to "Plugged in, Not Charging" googlē?

 

Pašam pirms dažiem mēnešiem Compaq CQ57 vai 58, slinkums uz otru istabu iet, meta tādu paziņojumu. Toreiz, pameklējoties googlē, ievēroju, ka tāda problēma nav retums.

 

Izrauj lādētāja vadu, izslēdz kompi, izņem bateriju. Pieslēdz lādētāju atpakaļ, ieslēdz kompi, ieej Device Manager vai kāviņtursauca, atrodi Microsoft Compliant Method Battery Control (neatceros, vai pareiza secība vārdiem) un atinstalē, tad izslēdz kompi un izrauj lādētāju. Ieliec bateriju, iespraud lādētāju un slēdz kompi iekšā. Esmu dikti pārliecināts, ka secība pareiza un droši zinu, ka manu problēmu atrisināja. Lai veicas arī tev!

Labots - iThrowToilets
Link to comment
Share on other sites

Mēģenē taisīts neesmu. Protams, ka esmu šo un vēl pāris metodes mēģinājis. Pozitīvu rezultātu līdz šim nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Nu tad jau varēji arī uzrakstīt, ko esi mēģinājis darīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...