Jump to content

[Pērk] Bezvadu klavietri


martinno
 Share

Recommended Posts

Nopirkšu jaunu vai lietotu (ļoti labā stāvoklī) bezvadu klavieri. Lētāk nekā veikalā.

Interesē kaut kas cenā līdz aptuveni 20-30Eur. Tikai "normāli" ražotāji - ACME, 4TECH, cita herņa neiteresē.

 

Rīga.

 

Paldies!

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Bluetooth vai aļa Logitech Unifying Receiver?

Link to comment
Share on other sites

martinno

Neesmu baigi iedziļinājies BT vs 2.4GHz, bet to, kurai mazāka aizture :)

Link to comment
Share on other sites

 Man ir viena lietota bezvadu klaviatūra. Logitech K340, ja nemaldos, sameklēšu saiti, lai redz kāda izskatās. Kalpoja man lieliski. Tiesa, nav pirmā svaiguma, vizuāli redzams, ka lietota. Mīnuss - ir papildus krievu burti uz taustiņiem, toreiz nevarēju atrast tīri ar latīņu alfabētu. Pirku, ja pareizi atceros, par kaut kādiem 25 vai 27 latiem internetveikalā. Atdošu par velti, ja būs interese un pārliecība, ka lietosi. Varētu vienīgi sūtīšanas izdevumus kaut kā kompensēt (piemēram, uzrakstīt labu atsauksmi forumā par mani un manu klaviatūru :) ), jo līdz manis braukt neatmaksāsies. Ja papūlēšos sameklēt, pilnā komplektācijā (iepakojums + manuālis) dabūsi. Saite:

http://www.logitech.com/en-roeu/product/wireless-keyboard-k340

 Ja ir augstākas prasības pret klaviatūru, tās ērtumu, šis gan nebūs tas īstais modelis. Tā ir tāda kompakta, domāta priekš laptopiem, neteikšu, ka ļoti ērts modelis, ir nedaudz īsa. Bet, kas zin, varbūt tāda tieši tev ir vajadzīga.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@vvv, paldies par piedāvājumu :) BET - diemžēl nederēs - klaviere domāta game kompim - bultiņas galīgi nevietā :(

Link to comment
Share on other sites

Ņem par labu, cerēju, ka noderēs.

Bet vai tad game kompim ir prātīgi ņemt bezvadnieci? Neesmu ļoti zinošs, bet man šķiet, ka bezvadniecēm, ja ne visām, tad daudzām gan, bija tā lieta, ka neatbalsta tās vairāku vienlaicīgu taustiņu nospiešanu, kaut kādus divus vienlaicīgi nospiestus saprot, a ja trīs reizē, jau ir problēmas, jāpamēģina tai K340, tai, domāju, nevarēs. Spēlēm tas galīgi neder.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Vadiniece neder - gribās plezīrā no dīvāna spēlēt.

 

Neesmu es nekāds "zajadlijs" spēlētājs :)

Pa retam kādu stratēģiju, gonku, pa retam kādam galvā iešaut - īsti nav svarīgs tas vairāku pogu faktors.

Link to comment
Share on other sites

Es jau daudzus gadus neko neesmu spēlējis, nav laika un arī tagad īpaši neinteresē. Bija sen (vairāk kā 10 gadi atpakaļ) man viens interesants FPS, ko patika spēlēt. Nesaki vis, vairāki taustiņi reizē, skrien, pa labi vai pa kreisi, šauj, tad vēl ātri nomainīt vai pārlādēt ieroci. Bija būtiski lai tie taustiņi reizē nostrādātu. A par bultiņām nevietā, viena liela daļa spēļu ne caur bultiņām, bet caur wasd taustiņiem darbinās, ja pareizi zinu.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Bultiņas stratēģijās, gonkās un Tony Hawk Pro Skater ir vajadzīgas :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka, jāpiekrīt tev, bultiņas ir tai K340 tizli novietotas. Es arī sev vairs nevienu klaviatūru ar kaut kādu modificētu taustiņu izkārtojumu, visādiem Fn taustiņiem Menu key vietā negribu.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Ko ar kontrolieri?


 

 

? īsti geimeri takš ar wasd spēlē

 

 

Neesmu es nekāds "zajadlijs" spēlētājs
 
Link to comment
Share on other sites

jakslis
Ko ar kontrolieri?

Laikam jau,gāmes rubīt :),bija domājis.

Labots - jakslis
Link to comment
Share on other sites

martinno

1) Kontrolieris ir.

2) Ne visas spēles atbalsta to.

3) Kā tad ar to var, piemēram, stratēģijas paspēlēt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...