Jump to content

Windows 8 neatrod Priekapuļķus


frii
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Man te sanāca neliela problēma ar Gamepadiem

Konkrētāk ar  Wamo Pro 1 un Betop 2185

Wamo Pro 1 ir Bluetooth un Betop ir Wireless ar uztvērēju.

Spēlē Blur bez problēmām strādāja Betop pults. Bet otru Wamo nekādi nevarēju dabūt pie strādāšanas..

Tad atradu, ka var nomainīt Wamo pults Firmware. To izdarīju, bet to darot laikam netīšām Firmwari uzmetu uz nepareizās pults, jo bija abas pieslēgtas caur USB (neuzmanības kļūda) Tagad dators neatrod nevienu no pultīm, kad tās ir pieslēgtas caur USB.

Betop pults tagad vispār neslēdzas iekšā. Bet viņa kaut kā vēl funkcionē jo iedegas viena no 4 sistēmas gaismiņām.

Otru pulti vairāk neatrod ne USB, ne bluetooth ne uz PC nedz uz Galaxy S4, nedz S2. Tiesa dators reizēm atrod to caur Bluetooth bet mēģinot sapārot pasaka, ka jāpārliecinās, ka ierīce ir joprojām sasniedzama.

Mēģināju pultis pieslēgt pie 2 dažādiem datoriem. Windows atsakās viņas atrast. Abas pultis izrāda dzīvības pazīmes, bet es nevaru viņām neko izdarīt, jo kompis viņas vairāk neuzrāda. Bet USB itkā viņas lādē, vismaz Wamo.

 

Kāds nezin vai ir kāds "brutāls" veids, kā var tikt pie manas ierīces caur USB ?

Es mēģināju Device managerā atinstalēt visus USB Root, HID driverus un pa jaunam skanēt pēc hardware changes. Bet kompis vispār nereāģē, kad piespriežu pultis caur USB.

Baigo besi uzdzen tas, ka pat netieku klāt ierīcēm, lai varētu mēģināt kaut ko saglābt...

Ir kādas idejas ko es varētu mēģinat izdarīt, lai kompis uzrādītu manas pultis ?

Man ir wamo pults driveri, bet viņus var instalēt tikai manuālā ceļā caur device manager, kad tur parādās, ka pultij nav driveri, bet par cik tagad vispār neatrod pulti, tad pat to nevaru izdarīt.

Būšu pateicīgs par jebkādiem padomiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, es saprotu, ka sapisu to vienu, bet kādā sakarā otra noklājās, tā kurai tā Firmware bija paredzēta. Otrs ta itkā vēl strādā, bet kompis viņu tagad vienkārši neuzrāda.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...