Jump to content

Vai var uzinstelēt draiverus bez CD diska ?


Artuuurs
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Mana problēma ir tāda, ka es uzinstelēju Windows 7 uz mana portatīvā, bet man nav CD ar draiveriem. Mans dators pagaidām ir vienkārši ''empty''. Tādēļ vēlos uzzināt, vai es varu tikt pie visiem draiveriem un visa pārējā bez kaut kādiem diskiem ? Un pašlaik manam datoram nav internets un es to nezinu kā pieslēgt bez, draiveriem.

Labots - Artuuurs
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Pat tik traki nevajag.

 

Ieej Device manager un ar labo pelīti uzspied, izvēlies Update driver un kad izlec logs, izvēlies automātisko meklēšanu. 

 

Windows 7 un 8 ļoti labi atrod gandrīz visus draiverus.

Link to comment
Share on other sites

Artuuurs

Rubenis, paldies mēģināšu. Un pat pašlaik sāku domāt cik stulbu jautājumu uzdevu, bet ko lai dara. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

Windows 7 un 8 ļoti labi atrod gandrīz visus draiverus.
aha nu tas ir ļoti prātīgi likt MS draiverus jā.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Artuuurs

Hmm, bet problēma ir tāda, ka es esu bez interneta. Kaut gan vads pat pieslēgts ir. Kur tad te ir problēma ?

Link to comment
Share on other sites

Prātoju kā bez interneta varu nokļūt ražotāja lapā vai veikt automātisko meklēšanu (pilnvērtīgu).... pagaidām vēl neizprātoju.... būs jāiet pie kaimiņa interneta un jāsavelk.

Link to comment
Share on other sites

Artuuurs

Kāds varētu lūdzu uzrakstīt jēdzīgu postu. Izņemot zebrlacs, erikonkulis, Nain, Larijssene postus ? Neuzskatu par vajadzību tādus postus šeit rakstīt. Tākā lūdz cieniet mani un es cienīšu jūs. Netērējat manu laiku. Ja jums nav, ko rakstīt. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

deriksx

Datora pilns nosaukums, Fleška , sveš nets, google , drivers for win7+ tavs datora pilns nosaukums.

Atpakaļ ar flešku pie sava datora, mātes plates draiveri un tad visi pārējie.

Savādāk laikam gan nekā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

aha nu tas ir ļoti prātīgi likt MS draiverus jā.

 

Nesapratu tavu domu. Vakar uzliku Windows 8.1 uz viena lapša un Windows atrada un uzinstalēja to pašu draiveri ko piedāvāja AMD mājaslapa priekš otrās videokartes.

 

Vari apskaidrot ko domāji ar savu tekstu?

Link to comment
Share on other sites

Redzu, ka daudziem te dadži dur, cilvēks uzdeva vienkāršu jautājumu...

 

Labi, kā rīkoties tādā gadījumā:

1) Apskaties aparāta modeli

2) Čāpo uz ražotāja mājaslapu, atrodi tur savu modeli, izvelies esošo operētajsistēmu un velc visus nepieciešamos draiverus.

3) Kopējam visu USB zibatmiņā.

4) Spraužam augstākminēto zibatmiņu savā aparātā

5) Instalējam draiverus

6) ???

7) Profit

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Kāds nets vismaz jau varēja pateikt. Iespējams,ka tīkla uzstādījumi manuāli jaievad.Tīkla karti jaunu vajadzēja atrast ar iebūvētiem draiveriem.

 

Tākā lūdz cieniet mani un es cienīšu jūs. Netērējat manu laiku. Ja jums nav, ko rakstīt. Paldies.
Tu arī cieni mūsu un mūsu laiku. Vēlies risinājumu,bet pats vispār neko nesaki par situāciju.Viss ko varēja pateikt tika pateikts pirmajā atbildē.
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Var nekas nesanākt jo W7 vairs atbalsta tikai retais.

 

Microsoft vairs negrib pieļaut agrākās kļūdas un gatavojas jau savlaicīgi norakstīt W7 :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

 

Var nekas nesanākt jo W7 vairs atbalsta tikai retais.
w7 ir vis lietotaakais pasaulee un es domaaju ka tas meesls w8 nekad taads nebuus! gaidam w9!!! 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...