Jump to content

foto kameras iegāde 400 euro vērtība


playback
 Share

Recommended Posts

 

 

Un? Mēs jau noskaidrojām, ka spoguļkamerai vajadzības gadījumā ir iespēja pielikt stiklu kaut vai ar F1.4 vai 1.2. Jautājums, protams, cik reāla ir tā vajadzība.

Link to comment
Share on other sites

es tikai nesaprotu kapēc ņemt ziepju trauku pa tādu cenu? ja jaunie canon ziepju trauki ir pietiekami augstas kvalitātes, kompakti un cenu kategorija lidz 150 eirāniem

Link to comment
Share on other sites

Ivo, Tu no tās lapas profotex.com kaut ko esi sūtījis?

Sākumā domāju, ka tas ir kāds lielā austrumu kaimiņa internetveikals, bet paskatoties kontaktos izrādās, ka tepat Rīgā atrodas.

Pie visām precēm viņiem ir piebilde, ka norādītā cena ir spēkā tikai pasūtot internetā uz Krieviju.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Kā tam pentakša 18-135 ar AF priekš filmēšanas - ir plūdens un bez skaņas?

Link to comment
Share on other sites

 

 

es tikai nesaprotu kapēc ņemt ziepju trauku pa tādu cenu? ja jaunie canon ziepju trauki ir pietiekami augstas kvalitātes, kompakti un cenu kategorija lidz 150 eirāniem
Jocīgs jautājums, var būt tāpēc ka 500e vērti RX100M2 vai G7X būs labāki par Canon par 150e.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ivo, Tu no tās lapas profotex.com kaut ko esi sūtījis?

Kādu laiku atpakaļ kameru pirku no viņiem. Pieveda klāt uz ofisu. Par cenām droši var zvanīt un jautāt, bet nedomāju ka varētu būt cita cena.

 

 

Kā tam pentakša 18-135 ar AF priekš filmēšanas - ir plūdens un bez skaņas?

 

Teikšu godīgi, es nefilmēju, tikai fotografēju un arī tā stikla man nav. Meita pa laikam filmē, bet viņa izmanto DA* 16-50/2.8. Nav sūdzējusies.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

versatile

Žēl, jo tas bija jautājums, tā teikt, no sirds.

Canona STM stikli tādai "mājas kino" pafilmēšanai ir baigi labi.

Nopietnām vajadzībām nopietni cilvēki, protams, lieto manuālos stiklus, bet tas cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

G1 X gan nevajag ņemt.
Canon dārgā gala kompaktus vispār nevajag pirkt?
Link to comment
Share on other sites

versatile

Par G7x nezinu. G1x ii it kā ir ok, bet līdz galam nepārliecina.

S sērija ir apmēram tikpat mudīga darbībā, bet krietni mazāka un lētāka - ok, mazāka matrica, bet...

 

Ja canons izlaistu liela sensora kompaktnieku ar USM/STM fokusu, fāzu nobīdes sensoriem 1x-3x zūmu - tas būtu izdevies. Bet tā vietā ir lēnīgi ziepji, kas negrib šancēt kā nākas.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par G7x nezinu
Esot sony rx100m3 matrica, bet vienalga, pēc apskatiem spriežot, nepārliecina, lai arī 200e lētāka par M3.
Link to comment
Share on other sites

motleyman

Nu ja ikdienas lietošanai, tad ieteiktu Sony DSC-HX400V. Tikai viens mīnuss - nav RAW formāts. Bet tā jau ir tāda profesionāļu fīča. Ja to neņem galvā, tad perfekta ikdienas kamera. Kāds varbūt teiks, ka nav pilna kadra sensors. Bet arī tāda opcija ir tikai dārgajam piedāvājuma galam. IMHO & peace.

Labots - motleyman
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jocīgs jautājums, var būt tāpēc ka 500e vērti RX100M2 vai G7X būs labāki par Canon par 150e.

Ziepju trauks paliek ziepju trauks nav svarīgi cik tu pa viņu parmaksā  

Link to comment
Share on other sites

Gribēju pasūtīt Ivo ieteikto aparātu Pentax K-50 ar 18-135 objektīvu no profotex.com, bet šie man paziņoja, ka kopš 2015. gada decembra viņi fotoaparātus Latvijā vairs netirgo. Tas esot dēļ  Pentax vairumnieka maiņas, kas tagad esot focus nordic.

 

Skatos salidzini.lv, ka nākamais lētākais variants šai komplektācijai ir gandrīz par 100 € dārgāks.

Varbūt kādam ir zināms vēl kāds Pentaks aparātu tirgotājs, kura esamību salidzini.lv nemaz neuzrāda?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...