Jump to content

Derīga LV apdrošināšana iekš UK


GaGlets
 Share

Recommended Posts

Lieta sekojoša, noliku B kategorijas tiesības atrodoties UK un protams vēlme ir iegādāties UK reģistrētu braucamo attiecīgajā pusē. Par nelaimi šeit studentu vecuma grupas cilvēciņiem vietējās apdrošināšanas cenas nav zolīdas.

Vēlējos uzzinnāt vai Latvijas OCTA/OCTA+/KASKO apdrošināšanas ir derīgas šeit visu pirkuma derīguma termiņu neapmeklējot LV, ar UK Tehnisko un UK Zīmi.
Neesmu pārliecināts par UK / LV likumdošanu, cerēju uzzināt kāda pieredzi saistībā ar šo lietu. Ir dzirdēti gadījumi, ka uzliek sodu, ja braukā ar LV Numurzīmi Anglijā vairāk par 6 mēnešiem bet tas nebūs manā gadījumā.

Eiropa nav saprotama.

Link to comment
Share on other sites

Octa LV jau tev der uz TAVU LV mašinu, kas iebrauc UK ceļā, bet tā nav patsāvīgā apdrošin'\ašna iekš UK! Nu nesanāks tev kaifu ķert!

Link to comment
Share on other sites

GaGlets

Bet nu Latvija un UK ir Eiropas savienības valstis, apdrošināšanas likums par zemāko apdrošināšanas līmeni ir vienāds (segt trešo pušu izmaksas / Third Party Only). Nedaudz ir starpība starp LV apdrošināšanu, 400EUR sedzot pārējās Eiropas dalībvalstis, un 4000GBP pērkot UK.
Atradu diskusiju, kur jaunietis vēlējās nostiprināties ar spānijas apdrošināšanu, bet tur tēma aizgāja pa pieskari un neviens tā arī sakarīgi atbildi neuzrakstīja.

Tiešām nevienam nebūs pieredze saistībā ar šo? Zinu ka daži vietējie Lietuviešu draugi darījuši šādi līdz sakrāja 2 atlaides punktus un tad iegādājās vietējo, vismaz es tā sapratu.

Link to comment
Share on other sites

Es tā padomāju, jocīgi sanāk, dibenzellis, kas ir pametis LV, jo viņš ir gudrs, un jāpelna tur tālumā, bet griežās pēc palīdzības, šeti pie tiem vecajiem, vai nevajadzētu LV nodevējam palīdzet?

Labots - jema
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kas Tev liek domāt, ka Latvijas apdrošināšanas kompānijas vispār drošinās UK reģistrētu auto?

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Es tā padomāju, jocīgi sanāk, dibenzellis, kas ir pametis LV, jo viņš ir gudrs, un jāpelna tur tālumā,

Varbūt viņš ir students , kas devies apgūt/papildināt svešumā zināšanas un pēc dažiem gadiem atgriezīsies celt Latvijas tautsaimniecību ? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Redz, UK ir prātīgi vīri, ka tādiem zaļiem braucējiem uzliek normālu apdrošināšanas likmi. Tad vismaz pa dienu ir mazāk visādu rallistu.

Bet nē, neveins LV kantoris tev nedrošinās UK reģistrētu auto.  Tā ka meklē tur kādu auto ar motoru ap 1l un būs tev uz pusi lētāka apdrošināšana.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vari aizmirst par tādu sapni tikt lēti cauri, Britu lordi  sen jau parūpējušies lai nevarētu  apiet  likumus kā to dara  iekš LV

Ja tu saki 4000 GBP- tad uzraksti  kas par auto lai citi arī var saprast kas par studentu tu esi  :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

tu tiesjaam esi tik naivs?

Tā bij viegla ironija , citādi izskatās , ka bargie svešzemju kapitāla kungi liek meklēt tēvzemes mīlestību . 

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

No mucas izlīdi..Atver apdrošināšanas firmas mājaslapu un apskaties.Pērkot ieraksti auto reģistrācijas numuru un skaties.Kā domā ko rādīs? Varbūt tehnisko skati arī taisies iet Latvijā angļu auto lai lētāk sanāk? :moil:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

GaGlets

Paldies par atsauksmēm, palīdzība jameklē citur.
UK likumdošanā ir punkts, ka apdrošināšanas kompānijai ir jābūt UK datubāzē, Latviešu kantori šaubos vai atradīšu šeit. Paldies vēl vienu reizi.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

Latviešu kantori šaubos vai atradīšu šeit
Apdrošināšanu pērk caur internetu...Labrīt! Un nav starpība,ka tev priekšā sēž apdrošināšanas aģents vai informāciju par transporta līdzekli un sevi pats ievadi viņu mājas lapā.

Tas vispār bij ar ko ja sāk.Tad būtu skaidrs vari apdrošināt vai nē un nebūtu stulbi jautājumi.

 

palīdzība jameklē citur.
ko tur vēl meklēt? Ja jau noskaidroji,ka

 

UK likumdošanā ir punkts, ka apdrošināšanas kompānijai ir jābūt UK datubāzē

https://www2.e-polise.lv/eOcta/Price.aspx?lng=lv


Protams nevar.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās visas lietas tiek k­ārtotas elektroniski, un arī OCTA pirkšana notiek elektroniski, ievadot informāciju attiecīgajās datu bāzes. Ja Latvijas Policijai varbūt arī ir pieeja UK automašīnu reģistrācijas datu bāzei, tad nav nekāda racionāla iemesla dot šādu pieeju Latvijas, Igaunijas vai jebkuras citas valsts apdrošināšanas kompānijām. A ja reiz Latvijas apdro­šin­ātājiem ­šādas pieejas nav, tad nav arī iespēja pārbaudīt, kas tā ir par automašīnu, kurai gribi nopirkt OCTA. Varbūt Tu gribi nopirkt vieglās automa­­šīnas OCTA priekš 2 stāvu autobusa, vai nopirkt KASKO automašīnai, kura nemaz neeksitē (pēc tam paziņot, ka tā ir nozagta).

Mārruts viņu zina, var būt ir kāda UK kolonija, kurā var nopirkt l­­ētaku OCTA nekā pašā UK.

Link to comment
Share on other sites

Diezagn smieklīgi. Gāž uz zelta zemi lielo piķi raut, bet mašīnu nevar apdrošināt. Tad jau arī bļausi, ka zobārsts par dārgu un par ārstu pārmaksā. Ja dzīvo UK, tad dzīvo pēc viņu cenām un likumiem. 

Labots - Zoom
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jāizpēta, kādām mašīnām ir kādi Insurance band. Pēc tam atbilstoši jārīkojas.

Polises cenu pilnīgi noteikti nosaka pieredze UK driving, vecums pašam un mašīnai, Insurance band mašīnai, kā arī Postal code vietai, kur dzīvo. 

 

Un, jā, Latvijā OCTA pārdod tikai Latvijā (CSDD/VTUA) reģistrētiem transportlīdzekļiem.

Link to comment
Share on other sites

nopirkt uk registretai masinai LV apdrosinasanu? ko tu tur murgo....

 

Noperc LV masinu un brauc pa UK un vienreiz gada atbrauc uz lv pec tehniskas apskates?

jau 3o gadu laizu ten ar lv numurzimi,par laimi nav neviens vel piesejies  :D bet nu gluzi nedzivoju londonas centra un atrumu neparsniedzu/sudus netaisu.

jaa itkaa ir tie 6i menesi bet nu tik un ta man ir 40ls apdrosinasana gadaa pret 2500ls apdrosinasanu.

a ja un neperc masinu kas tev luzis visulaiku, vai ari iemacies pats visu nomainit ko vajag,savadak tev servisi ar savu 100ls/h izcenojumu noplesis devinas adas.

 

vienreiz biju aizvedis uzprasit cik bus nomainit 4us bremzu klucus/ellu , paprasija kko bisk zem 300  :D  :D  :D  :D

izdariju to pats 1.5h laika un izterejot 15% no taas summas,LV tas butu 20ls darbs+detalas.


 

 

Diezagn smieklīgi. Gāž uz zelta zemi lielo piķi raut, bet mašīnu nevar apdrošināt. Tad jau arī bļausi, ka zobārsts par dārgu un par ārstu pārmaksā. Ja dzīvo UK, tad dzīvo pēc viņu cenām un likumiem. 

 

Nu sorry bet ten tas cenas Apdrosinasanai/servisiem ari pie uk algam ir Pizgets,un ne jau to tikai nabaga lv imigranti saka..

Labots - lofa
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

jaa itkaa ir tie 6i menesi bet nu tik un ta man ir 40ls apdrosinasana gadaa pret 2500ls apdrosinasanu.
Bet tur nav,ja pa šito noķer un tu štrāfi nesamaksā (jo vienkārši tas nav reāli),ka uz pieciem gadiem noņem uzturēšanās un darba atļauju?

P.S. es arī piemēram remontus mašīnai tikai Latvijā veicu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vienreiz biju aizvedis uzprasit cik bus nomainit 4us bremzu klucus/ellu , paprasija kko bisk zem 300

 

Ja tas ir iekš UK, tad tas ir maz. :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

LV tas butu 20ls darbs+detalas.

Lieliski... izlasīju šito un speciāli pakaļu piecēlu no dīvāna un līdz kompim atvilkos... Te nevar klusēt...

 

Tātad, uzskati, ka par to, ka kāds ņemas ap tavu auto, adekvāti ir maksāt divdesmit latus, bet pats esi aizpirdis prom, jo te nevar nopelnīt?! Pašam pielec savs stulbums?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tātad, uzskati, ka par to, ka kāds ņemas ap tavu auto, adekvāti ir maksāt divdesmit latus,

 

Par stundas darbu šī ir gana pieklājīga samaksa.

Link to comment
Share on other sites

versatile

...es paklusēšu. Nav ko sev piektdienas vakaru bojāt.

 

Jā, samaksa pieklājīga, bet attieksme gan ne. Tiešām UK servisi ir 1:1 ar LV servisiem? Darba apstākļi, darba drošības tehnika, nomaksātie nodokļi (sāk likties mazāk bezjēdzīgi, kad parādās ģimene) arī ir 1:1?

Link to comment
Share on other sites

 

Thousands of foreign motorists may be driving illegally in Britain, allowing them to avoid paying road tax, escape fines and skip safety checks.

Owners of cars with foreign number plates are supposed to register them with the Driver and Vehicle Licensing Agency within six months to ensure that they are taxed, insured and safe to drive.

However, no motorists have been prosecuted for failing to do so in the past year, despite repeated warnings that thousands are flouting the law.

DVLA officials admitted that they do not hold records of cars’ entry to the UK so it is impossible to prove how long drivers have continued to use foreign plates.

Ministers said they had no idea how many people are driving illegally, but reports suggest that as many as 15,000 motorists may be exploiting the loophole. The figure came to light after Andrew Percy, the MP for Brigg and Goole, asked how many people had been prosecuted for failing to register a foreign car over the past 12 months.

 

 

Rakstu atradu tikko, 4i cilveki pagajushogadu nokerti kas taa dara no 15,000? Domaju riskesu :D

nav velme braukt at 1.0 francu kaci vai ari maksat katru gadu apdrosinasana savas masinas vertibu.

 

 

 


 

 

Jā, samaksa pieklājīga, bet attieksme gan ne. Tiešām UK servisi ir 1:1 ar LV servisiem? Darba apstākļi, darba drošības tehnika, nomaksātie nodokļi (sāk likties mazāk bezjēdzīgi, kad parādās ģimene) arī ir 1:1?

 

 

Tu Smejies vai? ieksh LV tev to pasu izdaris daudz labak nekaa uk...nav taa UK nekada laimes zeme.

Beidz muldet srs.

 

versatile un jaa man tas liekas adekvati, tikai vieniga atskirba tada ka ieksh latvijas tev neviens nemaksatu 300ls par darbu kam jamaksa 20ls jo nevienam tadas $ nav, bet sheit vini slauc to $ jo redz var noslaukt.  darbaspeka izmaksas dienas beigas ir varbut 2x lielaks neka ieksh lv, tikai krasi atskiras ko uz rokas sanjem pats darbinieks pec visiem jaukajiem nodokliem :(

 

Par piemeru ja gribetu darbadevejs ieksh LV izteret 1k ls menesi , tad tas darba njemejs tikai uz kjepas sanemtu 550ls /menesi

Ja UK darbadevejs gribetu izteret 1k ls menesi tad tas pats darba njemejs uz kjepas sanemtu ~830ls/menesi

 

Ir bisk starpiba,ne?

ja pelni virs kkadiem 40k gada tad gan tevi ten panjem dupsii pec pilnas programmas.

Labots - lofa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Darba apstākļi, darba drošības tehnika, nomaksātie nodokļi (sāk likties mazāk bezjēdzīgi, kad parādās ģimene) arī ir 1:1?

 

Darba apstākļi, domājams, diži neatšķiras (nav jau tā UK uz citas planētas), tāpat kā darba drošības tehnika. Par nodokļiem nezinu.

Link to comment
Share on other sites

GaGlets

http://www.bta.eu.com/eng/company/contacts/uk/
BTA offiss Anglijā, bet pēc pārējiem aprakstiem saprotams, ka vēl tādi pakalpojumi, ko es vēlos nav pieejami... pagaidām. Atbilde uz šo būtu atrisināta.

Es esmu noskatījies un gatavs pirkt Rover 45 1.4 100bhp. Ja pats nevarēšu braukt tad vismaz izlīdzēšu vecākam un pats pa kluso braukāšu. Atšķirība starp šo auto un Fiat Punto Active 1.2 60bhp ir niecīga - 700 mārciņas.apdrošinot mani un vecāku, un 10 mārciņas atšķirība apdrošinot tikai vecāku. Ar norādītajiem statistikas datiem par benzīna patēriņu - neko neieekonomēšu uz mazo auto.

 

Es esmu jau izspēlējies ar visām salīdzināšanas saitēm iekš UK, lielu lomu spēlē mans vecums un `BonusMalus` - DFQ kurš indivīds bija tik nespējīgs un iedeva atlaižu punktu sistēmai tādu nosaukumu?

Varbūt kāds 20gadīgais ar tikko noliktām tiesībām un apdrošināšanu ir sastopams zābakā? Kāds kas zinās ieteikt "privātu" apdrošinātāju godīgiem un uzmanīgiem braucējiem?

 

 

p.s.

Tie, kas domā par Angliju kā zelta bedri, vien nozīmē to, ka tālāk par savu sūda bedres midzeni nekad nav tikuši. Tu paskaties uz savu Saemu Latvieti! Tur ļoti izglītotas personības viens otru publiski noniecina / saukā. Kaut kā negribējās iet laukā, bļaustīties un gaidīt, kad ar steku dabūšu pa muguru par to, ka vēlos labāku Latviju. Ja tu esi Latvijas patriots tad tas ir nožēlojami no tavas puses te kaut ko gudri izrunāties tiem, kas vēlas sev saprātīgu nākotni un parādīt uz ko Latvietis ir spējīs ārpus tās robežām.

Link to comment
Share on other sites

GaGlets apsties taadu Clements Insurance, speciali bija uk iebraucejiem paredzeta.

man bija vienubridi 400poundi tikai third-party jebkuram auto, bet tad vini cenas pacela un kko tur samainija, bet tik un ta kad pedejo reizi skatijos bija pats letakais variants ( 2X letaks kaa visi parejie)

 

tas rover 45 nebij tas pats gandriz kas honda civic? ja jaa tad jau  daudzmaz uzticama un daudz est neprasis

vispar roveri tiesam viniem tur laba marka,tikai pasi vinu noliek nez kapec.

Un neaizmirsti ja perc to masinu skaties lai ir MOT/skate uz vismaz 9+ menesiem, tur tapat kaa LV ja nav skates tai masinai tad vina ir grabaza un vairak vina iegrudusi neka pati verta.

Labots - lofa
Link to comment
Share on other sites

GaGlets

Godīgi dīleri, pateica man, ka daži "motor valves" slikti funkcionējot, piedāvāja sataisīt un vēl nokārtot MOT uz 12 mēnešiem pirms pērku. Tajā sektorā visam vajadzētu būt kārtībā.

Nedod cenu man tas Clements :(

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

 

 

Tie, kas domā par Angliju kā zelta bedri, vien nozīmē to, ka tālāk par savu sūda bedres midzeni nekad nav tikuši.

 

par šito vispār pa muti vajadzētu!

tad baro savus angļu lordus un šeit padomu neprasi!

nevari godīgi apdrošināšanu nopirkt tajā zelta bedrē- klauns! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...