Jump to content

SOHO krāsainais lāzernieks vajadzīgs


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

Kā vienmēr - kā steidzami kauču kas jādrukā, tā Mērfija likumi rullē - vakar vakarā nosprāga mana vecā jaukā Canon Pixma, godam gan gadu gadus nokalpojusi. Tad nu vajag jaunu printeri - steidzīgi, ta šodien uz māju dodoties jāpaķer. Tātad - vajag pieejamu agregātu. Tintenieku vairs negribu gan, laiks ko šerpāku paņemt, tāpēc uz krāsaino lāzernieku skatos - tomēr šad tad kauču kādus grafīķus jāizdrukā krāsaini arīdzan. Kas SOHO līmenī piemērojams ir? Uzpildīts tiks pašrocīgi, ta ar pieejamiem materiāliem. Jebšu vienkārši ņemt lētāko HP lāzernieku, un miers?

 

EDIT - lētākais šoreiz, rasi, nebūs labākais. Palasījos par HP LaserJet Pro CP1025 (~120 EUR ir dabonams), jā - kompakts, lēts un laba kvalitāte, bet esot vienkārši šausminošas (tā arī iekš review teikts :) ekspluotācijas izmaksas. Protams - jautājums, kā tas dzīvē izskatās, ja pats pilda utt.

 

P.S. Ak tā - neinteresē nekādas fīčas - WiFi, tīkla karte utt., tur viss i sabalansēts un strādā bez printera iejaukšanās, šitas vienkārši ies vecā vietā.

 

Šobrīd tāds ņemams kandidāts izskatās XEROX PHASER 6010N, ļoti viegli uzpildāms, čipu gan jāmaina, bet ir lēti dabūjami. Ja citu ideju vai šamajā modeļa nosunīšana nebūs, ap pusdienaslaiku pasūtīšu...

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

1. jautājums - KO drukāsi:

a) bildes

b) ne bildes

 

Īsāk sakot, kāda izdruku kvalitāte būs nepieciešama?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nūūūū... es teiktu tā - 90% melnbaltā druka, 10% var atstāt, ja nu iekšā kādu krāsainu tabulu vajag, kādu grafiku. Bilde - totāls izņēmuma gadījums, ja nu sieva sāk ko ķimerēties ap techniku - kauču kādus ādam/tambor-piemērus :) Man kārtīgām bildēm ir sublimācijas printeris - ar bildēm tāpat nav aršana ne ar lāzeri, ne tintenieku.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav doma printēt fotogrāfijas, tad var arī ņemt lētā gala lāzerniekus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Piebildīšu - var ņemt tos, kuriem var uzpildīt kārtridžus.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

OK, zvanos par to Xeroxu, atsauksmes OK bija, cik atradu, uzpildās pēc jūtūbes skata viegli, mājas vajadzībām labs būs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

steidzīgi, ta šodien uz māju dodoties jāpaķer.

 

Ja tik steidzīgi, tad paņem kaut ko no elkora plauktā atrodamā.

Redzēju kaut kaut kādus samsungus

Link to comment
Share on other sites

Lielākai daļai printeru jaunu kātridžu komplekta cena pārsniedz jauna printera cenu :)

Esošie uzpildīti apmēram 30 - 40 % no max .Izdrukā tukšus - un pērc jaunu printeri :)

tas tā, skats no malas.

Link to comment
Share on other sites

Knaabis

 

 

Esošie uzpildīti apmēram 30 - 40 % no max

Tad Tev ir $ūdīgi pildītāji  gadījušies...

 

Es nesūdzos - ir vecais HP CP1215 un kalpo nevainojami. Jā, piekrītu, verķis vecs un lēns, bet elementāras izdrukas, kur nevajag super kvalitāti, drukā pa lēto un daudz.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Vispār jau tie nav sūdīgi pildītāji. Visiem printeriem - gan lāzerniekiem, gan tinteniekiem - tie kartridži, kas nāk līdz printerim pirkšanas brīdī, ir ~puse no standarta uzpildījuma. Tas tak jau gadiem. Protams, ja jauns kartridžs atsevišķi bodē pirkts - tā tīri nedrīkstētu būt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Baigais Janka
(labots)

Atkal es... Toreiz tika paņemts XEROX PHASER 6010N.

 

Plusi - kvalitāte - drukā smuki, nu, lāzernieks ir lāzernieks :) Arī krāsainā druka ir patīkama - tāda kā glancēta sanāk, krāsas sulīgas, viss OK. Pie plusiem arī tas, ka ir tīkla štepselis - ir jau man printserveris usb->eth, bet nu tomēr - pa taisno smukāk.

 

Mīnusi - bišķi par daudz dzīšanās uz kompaktumu. Ko līdz, ka printeris maziņš, ja puse no papīra no printera pakaļas laukā redzama :) Katrreiz, beidzot druku, ārā tak neņemsi. Un pirms drukas atpakaļ... Vot i - ne skats smuks, un vēl putekļus krāj. Labāk būtu printeris lielāks, bet papīrs normālā kasetē.

 

Nezinu vai liels mīnuss - nu baigi jau maziņi kārtridži izskatās. Personīgi man pieradums pie HP šūplādēm tomēr, ta izskatās dīvaini. Vēl beigušies nav, lapu skaitītājs ir, tad jau redzēs, cik reāli var izdrukāt. Bez tam, kā jau teicu, krāsainā druka tik paretam, ja kādu grafiku vajag utml.

 

Problēma - bišķi šķība tā izdruka. Nē nu - parasto tekstu drukājot jau neko nemana, bet, ja lapas augšmalā izdrukā hēdera līnju, pat uz aci maķenīt šķībums redzams. Pamērot - akurāt par milimetru viena mala zemāka par otru. Ir kāda ideja uz sitiena? Ir jēga škandalēt? Vispābā jau slinkums stiept uz remontu, drukāt ar sanāk diezgan daudz - atkal bez printera sēdēt negribas. Rokas galīgi no pakaļas neaug - varbūt tur kas saprātīgi regulējams, 99% printera neizjaucot?

 

EDIT: :( Njā, izskatās, ka šitiem fāzeriem diezgan raksturīga vaina, ka padodot ar roku drukā normāli, bet no kasetes - bišķi šķībi :( Rokos pa forumiem, varbūt būs kādas idejas...

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Es stieptu uz garantijas remontu, jo tas ir brāķis! Lai serviss ar to nodarbojas, ja nevar sataisīt lai maina, neviens jau par velti tev viņu nedeva. Vispār no pieredzes man liekas vienīgais ko var ņemt offisam, tas ir Canon un HP, un arī tād offisa galu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Man jau tas ir mājas variants :) Tā kā cenai šoreiz arīdzan bij nozīme.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Pirms stiept uz servisu ieteiktu sīki izpētīt speceni, jo milimetra nobīde no papīra malas šāda kalibra aparātam man smagas aizdomas ka nebūs pamatojums garantijas remontam. Un nē, nekas regulējams tur arī nebūs, tas mehānisms ir ļoti primitīvs un bez jebkādas savērsuma automātiskās izlīdzināšanas, kāda atrodama jaudīgākos dzelžos.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kauču kur forumos lasīju, ka pie vainas iraid "made in china" - kā likumā pečka neesot normāli pieskrūvēta. Ta cerība vēl ko darīt lietas labā.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Kāda vēl pečka?? Kas tie par murgiem? Ja sagriežās bilde, tad lapa aiziet šķībi jau pirms kārtridža/pārneses ruļļa

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nezinu, neesmu printeru remontieris :) Saku, ko lasīju forumos - bija teikts, ka pa roku galam pečka esot pieskrūvēta un pat precizēts, ka uz 4 skrūvēm tas viss turas. Man kaulus nelauž, kad rokas aizies - paskatīšos. Ja nesanāks - tad man te ir viens kadrs, kas ar printeru remontu ņemas - būs jāprovē pakonsultēties, aicināt pie sevis printeri saremontēt nevaru, jo tas viss vienmēr beidzas ar kārtīgu iedzeršanu, kas sievai, neizskaidrojamu iemeslu dēļ, nepatīk. Nu, un pēdējais, nezi, var jau uz attiecīgo remonta kantori vispirms provēt piezvanīt.

Neviens no šejieniešiem, laikam šāda tipa kseroksa fāzerus nelieto? Jeb es viens uz problemātisku aparātu esu uzrāvies?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Nu, baigi negribas tagad viņu nekur vest - gan akurāt drukas laiks uzkritis, un pašam pirmsatvaļinājuma laiks arī - nākas saraut ne pa jokam, pēc darba tik kāre fiksāk tikt uz namu, un tahtā ar alus bundžu iekšā :) Ja tur pāris skrūves pievelkot varētu tikt galā - kāpēc ne. Runa ir par to, lai akurāt, lai viņu nekur nevestu.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Tu prasi padomu, bet Tev ir baigais slinkums, nu kā lai tev palīdz? Krāsns ir pats pēdējais elements drukāšanas sistēmā, kas piededzina krāsu pie papīra. Ja tev šķībi drukā, tas nozīme papīrs jau pie kasetēm iet šķībi.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka
(labots)

Padomu es prasu, jo (un tas taču skaidri ir noformulēts)

1. Varbūt tur pats ko var izdarīt, man nav slinkums mājās paurķēties par viņu, man ir nevēlēšanās viņu kaut kur vest.

2. Varbūt kāds ar to ir saskāries, un tiešām remontnieki plāta rokas un sūta irst - ja jau tā viņiem raksturīga šmuce, tad nemaz nav jēga, kur viņu vadāt (vismaz šobrīd) - ir pieredze (un domāju, ka ne tikai man), ka aizvedot agregātu, viņu pēc nedēļas atdot atpakaļ ar - "vaina netika konstatēta", "tas ietilpst pieļaujamajās normās" utt. Printeris man tomēr šobrīd vajadzīgs.

3. Varbūt lieta zināma, un remontē to ātri un bez problēmām - tad tomēr saņemtos un aizšķūrētu viņu uz remontu.

4. ... utt. :)

 

Un par krāsnīm es tik kategorisks nebūtu - galīgi tak no pirksta forumos tas izzīsts netika (es ceru). Ņemot vērā, ka visa tā konstrukcija ir no plānām plastmasiņām, pieļauju, ka, piemēram, pārāk štengri saskrūvējot, tur arī varētu visu konstrukciju pāršķiebt šķībi un greizi, jebšu tas pats līdz galam nesaskrūvējot - tipa, pečka, kā tapetes, uz kurām visa siena turās :)

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Ja pats kaut ko sāksi skrūvēt, pakāsīsi garantiju, tur jau tie sūdi! Ļoti iespējams, ka tā ir konstrukcijas kļūda un ar nepareizu detaļu pievilkšanu kaut, kas škiebjās, bet tad pasarg dievs ilgtemiņā to aparātu turēt. Ar laiku parādīsies citas problēmas sakarā ar šķībo konstrukciju.

Link to comment
Share on other sites

@@Baigais Janka, varbūt arī pats printeris lapu ievelkot to sašķoba.. nenāk līdzi nekādi kalibrēšanas softi vai kkas tml?

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

bija teikts, ka pa roku galam pečka esot pieskrūvēta un pat precizēts, ka uz 4 skrūvēm tas viss turas

 

Nu un tavuprāt uz cik skrūvēm tad viņai būtu jāturās - 10, 20? Mans necilais viedoklis, ka visa šī tufta par krāsni forumos ir slima suņa murgi

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Joprojām aktuāla tēma - ir canon pixma MP250, krāsainais tintenieks. Nesen dabūju noresetot atkritumu konteinera skaitītāju, lai printeris atkal var nošņaukt degunu un strādāt. Printera saimnieks gaužas par biežo kārtridžu maiņu - 2x mēnesī un lielie tilpumi vajadzīgi. Ir doma iegādāties kādu krāsaino lāzernieku - vai tas būtu ekonomiski izdevīgāk? Varbūt var uzstādīt kādu tintes printeri ar tintessistēmu? Doma ir atstāt esošo printeri skenera funkciju veikšanai un lāzernieku krāsaino un melnbalto izdruku veikšanai. Nekādu elles fotokvalitāti nevajag, vajag tikai krāsainas izdrukas un melnbaltās izdrukas. Budžets līdz 190EUR, ko Jūs varētu ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...