Jump to content

filmu diski Latviski


bubulis777q
 Share

Recommended Posts

Kāda internetā veikalā var iegādāties filmas ar Latviešu audio celiņu, kāds piedavājums.

Jeb tādu nav,..google kaut ko atradu, bet tur tik multiki ir.

Jeb ar Latviešu audio nav tādu disku?

Link to comment
Share on other sites

Ar latviešu audio ir latviešu filmas un multenes. Pārējo nedublē tikai subtitrē.

Ceru, ka esi ievērojis ka kino latviski ir tikai multenes, pārējam tikai subtitri.

Link to comment
Share on other sites

@@Pirkss, nu nu.. ACME diski agrāk bija ar vienbalsīgu/divbalsīgu ierunājumu.. nezinu kā interneta bodēs, bet disku bodēs gan jau var atrast filmas.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī ar tulkojumu latviski. Viena, divas balsis.

Pēdējo latviski noskatījos The Looper saitā "megogo.net".

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

ACME diski agrāk bija ar vienbalsīgu/divbalsīgu ierunājumu..

Jā, labākajās VHS tradīcijās. Komplektā ar iztrūkstošu taimkodu kura trūkuma dēļ pleijeris atskaņošanas laika vietā  sērīgi rāda PLAY.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu par iegādāšanos, bet "iegādāties" var jebkurā pašmāju "internetveikalā".

Es gan nesaprotu, priekš kam tas vajadzīgs? Vairums Latvijas iedzīvotāju vēsturiskas sagadīšanās pēc zina vismaz vienu svešvalodu.

Link to comment
Share on other sites

Protams ka, es labāk izvēlos kvalitatīvu tulkojumu, nu kā oriģināls, tikai manā gadījumā krievu valodā.

Tos tulkojumus ar vienu vai divām balsīm cenšos izvairīties.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

bubulis777q
(labots)

Nesaprotu, kas tas par veikalu megogonet   neredzu ne cenas diskiem, ne vai tie ir Blu-Ray, DVD. Kā tur nopirkt, pasūtīt filmu, lai pa pastu atsūta man disku.

Kaut kādi online sūdi

Labots - bubulis777q
Link to comment
Share on other sites

@@base7, ne tikai smart tv, bet arī planšetēs un telefonos.. īsāk sakot.. gandrīz visur. Atšķirās tikai saturs, kas pieejams, bet to jau nosaka licencēšanas nosacījumi.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Tulkotie diski pārsvarā lielajos rimčikos grozos mētājas, redzēti arī stendi. Bet tad ir jāņem ko dod. Gan jau ir kāds Spaidermens, Gredzenu pavēlnieks, priekšpēdējais 007, noteikti jābūt Bridžitai Džounsai un visām Taxi daļām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nesaprotu, kas tas par veikalu megogonet
Tas nav veikals, tas ir bezmaksas online saits. Tika paņemts kā piemērs, ka ir filmas arī latviešu tulkojumā. Cik daudz un kādas, tas ir cits stāsts.
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Es gan nesaprotu, priekš kam tas vajadzīgs? Vairums Latvijas iedzīvotāju vēsturiskas sagadīšanās pēc zina vismaz vienu svešvalodu.

Domāju autors domāja par bērniem, kuriem nav izcilas svešvalodu zināšanas!  

Man uz doto brīdi arī šis ir aktuāls jautājums, varbūt kāds var ieteikt kādu internetveikalu?

Labots - maarcis86
Link to comment
Share on other sites

Normāla filmu disku veikala Latvijas internetā NAV. To es Tev, mans vārdabrāli, saku kā cilvēks kurš filmas internetā (ne Latvijas) pērk kopš 1997. gada.

Ir atsevišķu studiju lapas un daži internetveikali pietirgo. Ir nomāls fiziskais veikals FilmShop (Alfā atrodams piemēram), bet tam nav normālas interneta lapas.

Jautā viņu feisbukā kur nopirkt viņu diskus onlainā. Jo filmshop mājas lapa ir fantastiska.

 

Alternatīva ir ... khmm... nu pirkt disku imidžus tur kur tos visi parasti pērk.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...