Jump to content

Pērku MS, Adobe softus


Kasparz
 Share

Recommended Posts

Pērku MS, Adobe softus. Interesē atvērti, lietoti, nepilnā komplektācijā. MS softi interesē sākot no MS-DOS 6.22 līdz win7.

Var piedāvāt arī citu ražotāju softus, bet maza iespējamība, ka interesēs.

Ja vajag cenu - lai būtu viens eiro par softu(Piemēram, MS-DOS 6.22 BNIB). Bet ja nopietni, rakstam kas pieejams un tad arī atradīsim kopsaucēju.

Link to comment
Share on other sites

Kolekcijai, kā nesēji - ok, bet , cik atceros, saskaņā ar EULA, legāli ir tikai pirmās pārdošanas OEMi un no autorizētajiem reselleriem pirktie softi, tā ka... pie tam EP un BSA parasti prasa uzrādīt pirkuma dokumentus. Rēķinu/pavadzīmi.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Kasparz

Es nevēlos diskutēt - ja kādam ir kas piedāvājams, tad gaidu ziņu, ja gribās parunāt, tad palīdzēs psihologs, mamma vai sociālā nama dežurants.

Link to comment
Share on other sites

gan jau kāds var visus tos no 6.22 sākot iekačāt uz flesha. bet nu 1 eiro par softu tur knapi nesēja izmaksas nosegs.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es nesapratu šo sludinājumu. Vajag ko - pašu softu, licenci, disku/disketi, uzlīmi? 

 

Par psihologiem parunāsiem pēc šīs tēmas izdzēšanas.

Link to comment
Share on other sites

Kasparz
(labots)

VIsu no tā kopā vai atsevišķi.

Es jau teicu - piedāvājiet un tad skatīšos ka no tā būs vajadzīgs. Man nav laika beztēmā rakstīt.

Kačāšanu atstāsim kačātājiem ;)

MS-DOS 6.22 gan der tikai factory sealed.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man arī nav laika beztēmā rakstīt, jo šitais velk uz kaķi maisā. Tomēr vajadzētu cienīt citu cilvēku laiku. Klapēju ciet. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...