Jump to content

XP supporta beigas


Ronalds
 Share

Recommended Posts

viesturs0711

Redz liela daļa grib no desmaizes apēst tikai desu, tur laikam neko nepadarīt. Pelnīt, vairāk pelnīt, vairāk, vairāk, vairāk.

 

Microsoft ir tīri labi guvis ienākumus no XP tirdzniecības, tāpēc būtu tikai normāli ja atbalsts būtu vēl gadus 5 - 7.


 

 

Uz privātajiem MS ir nošķaudīties

 

+1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mezavecis

    10

  • Pirkss

    10

  • vvv

    16

  • viesturs0711

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

viesturs0711

 

 

reku viens superīgs migrācijas tūlis  :mrgreen:

 

Viņi pavadzīmi ar izrakstīs priekš BSA džekiem? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

 

 

tuvumā esošais biznesa segments sēž uz XP un pat nedomā ko mainīt.

Es nerunāju par sīkuzņēmumiem bet gan par lielajiem grandiem, kuri arī veido MS peļņas lielāko segmentu.

Link to comment
Share on other sites

90% no tiem, kuriem ir XP domājams nekad nav pat windows update izmantojuši.. tātad.. kā dzīvos tā arī dzīvos. Ko tur stresot? :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

LTC, LE, LG, LMT - visi iekšienē lieto Win7. 

 

Kādi dati ir tev pašam - ar interesi paklausīšos. 

Mana bijušā darbavieta, starptautisks uzņēmums arī lieto Win7. Jau gadus 2 sanāk.

 

Bankomāti ? Tur ir gan WinXP gan Win7. Bankām pat reiz kaut kur tika jautāts ko viņi darīs, teica ka lai neuztraucoties. Galu galā - bankomāti nav internetā.

 

 

Vēl par vienu kantori man datu nav, bet pilnīgi noteikti var apgalvot ka visi Microsoft ofisi visā pasaulē lieto Windows 8.1.

 

Galvenais šķērslis pārejai from no XP manā skatījumā ir ikdienas lietotājam praktiski vairs nepieejamais Win7 - ja nu tikai downgrade variantā, bet tas maksā un Microsoft spiediens ka nu visiem ir jālieto Win8-8.1, kura padīvainais interfeiss daudziem nav pa prātam.

Microsoft gan cenšas viņu padarīt draudzīgāku desktop lietotājiem, bet nu - laikam jāgaida Windows 9

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Izrādās, tie žīdi ne tikai nogriež labojumus, bet arī pārtrauc Security Essentials atbaltu lietotājiem, kuriem ir XP. Mjā, pamatīgi ķērušies klāt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rītīgi tūdi sāksies kad tiks piegriests browzeru atbalsts no visiem izstrādātājiem.
U ja, ir tik daudz lapas, kas negrib gremot ie10, bet ja runa par ie11, tad pat boot neatbalsta neko!

Labākais ir ka, Cisco Linksys Smart sērijas rūteri neatbalsta ie11, piemēram EA2700 un uz augšu, un update ta nav !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@@Pirkss, es šodien no 2ām XP kastēm atvadījos un tā vietā nāca W7.. :D plānos ir nomainīt visus XP uz W7.. vēl kādi 2 PC palikuši. R.I.P. Windows XP.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Te uzradās viens klients, kam 80% kastes ir ar XP, veco ofisu. Jāsaka, ka pašas kastes arī no akmens laikmeta Sempron 2500+, Celeron 2.6Ghz utt. Jaunām kastēm, ir virsū W7. Vecām mizām bezjēdzīgi pirkt jaunu win.  Arī juristiem, sekretārēm priekš ofisa neko labāku nevajag.

 

Jaunām kastēm likt XP ir idiotisms, ja vien kādam nemētājas Retail licence, kas mūsdienās diezgan liels retums.  

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
TheSorrow

Kopš kura laika OEM licenci var iegādāties atsevišķi, bez datora?
Sanāk, ka winXP kastēm visizdevīgākais variants ir piepirk OEM'u?!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kur tādas muļķības izlasīji? OEM nevar un nevarēs iegādāties atsevišķi. Visi pārējie mēģinājumi ir nelegāli. 

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

suports atrakstīja
 

 

OEM licenci iespējams iegādāties atsevišķi (bez datora) balstoties uz Microsoft licenzēšanas noteikumiem

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāds supports, kādā sakarā?

Link to comment
Share on other sites

Runa jau iet par iegādāšanos, ne izmantošanu... :D

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nezinu kā tagad, bet pirms kādiem 10 gadiem OEM varēja iegadāties arī kopā ar jaunu MB, bet šķiet, kādu laiku jau tikai kopā ar jaunu PC. Jā, 2010. gadā bija akcija, kad varēja nopirkt OEM arī atsevišķi, bet tā bija tikai dažus mēnešus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bija tāds produkts kā "The Get Genuine Kit (GGK)" maksāja nedaudz dārgāk par OEM XP, bet ļāva jebkuru mašīnu ar nelegālu XP, pārvērst par legālu XP OEM

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

OEM nevar un nevarēs iegādāties atsevišķi. Visi pārējie mēģinājumi ir nelegāli.

 

Ir pirktas OEM licenzes atsevišķi, veikals tak tirgo bez iebildumiem. Kā tālāk tiek realizēta OEM licenze, tas jau katra paša ziņā. Vismaz Windows XP OEM ir pirktas. Piemēram mājsaimniece tīrai sirdsapziņai grib legālu pirktu windows ar savu atslēgu. OEM ir lētākais, tāpēc pērku un lieku oem un man ir pie barabāna, ka es it kā nedrīkstu uzstādīt OEM uz jauna dzelža. Rūpnīcās jau to dara tādi paši kā es. Microfts naudu par OEM ir saņēmis? Jā! Tad kur problēma? Licences nosacijumi? Autortiesības?? Eu es tiko nopirdos, maksājiet man par autortiesībām. Savukārt EP un BSA džekiem Microsofts nerūp, viņiem vajag atrast kādu ko iz...rāst!

 

 

Ja skatās pēc būtības uz OEM tad viss bumbās, tik neviens pēc būtības neskatās.

 

p.s. Rīgas satiksmes biļeti kura ir derīga līdz maršruta galapunktam, citam pasažierim nodot arī nedrīkstot! Es gan padalos tomēr ar citiem.

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

 

 

Kāds supports, kādā sakarā?

MS supports man tā atbildēja.

Kopš XP laikiem OEM System builder licencing ir mainījies. Biju domājis, ka šeit kāds zinās parstāstīt.

Anyways... bija laiki, kad OEM licences tirgoja arī ar power vadien kopā, jo skaitījās sistēmas komponente.

GGK ir pastulba licence, jo viņai nav downgrade rigts un ir non-transferrable. Labāk pielikt 100EUR un paņemt retail.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bija tāds produkts kā "The Get Genuine Kit (GGK)" maksāja nedaudz dārgāk par OEM XP, bet ļāva jebkuru mašīnu ar nelegālu XP, pārvērst par legālu XP OEM

Pirms gadiem 9-10 maksāja ~90Ls.

Pirms mēneša es no ASV MS veikala iepirku W8 pa EUR 90.55 (tā rāda bankas kontā pēc konvertācijas no USD). Jautrākais, ka pēc tam, taisot oficiālo update uz 8.1 , tā jau izrādījās pro versija.  

Link to comment
Share on other sites

 

 

GGK ir pastulba licence, jo viņai nav downgrade rigts un ir non-transferrable. Labāk pielikt 100EUR un paņemt retail.

 

ļoti nosacīti labāk. Kurš ta mūsdienās katrus 2 gadus maina datoru? Nopērc un strādā kamēr tas iet.

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

 

 

ļoti nosacīti labāk. Kurš ta mūsdienās katrus 2 gadus maina datoru? Nopērc un strādā kamēr tas iet.

Windows 8 suports beigsies 2023. gadā. Līdz tam laikam vismaz 1 reizi točna sanāks nomainīt to dzelzi. Nākamajam dzelzim nebūs OEM's jāpērk klāt.

A kas noticis ar windows upgrade? Kaut kā veikalos neredz.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tikai tagad redzam, ka OS normāli var dzīvot ilgāk nekā pats dzelzis. Diez vai Win Vista vai Win2k īpašnieki var tāpat priecāties. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms mēneša es no ASV MS veikala iepirku W8 pa EUR 90.55 (tā rāda bankas kontā pēc konvertācijas no USD). Jautrākais, ka pēc tam, taisot oficiālo update uz 8.1 , tā jau izrādījās pro versija.  

Tu esi kruts vecis, bet kāda saistība ar XP?

 

GGK ir pastulba licence, jo viņai nav downgrade rigts un ir non-transferrable.

Un uz kurieni Tu viņu taisies pazemināt, un pārnešanas tiesības nav nevienam OEM produktam

 

 

Windows 8 suports beigsies 2023. gadā

Produkts ir mēsls, visi labākie WIN iet caur paaudzi, gribi glabāt subproduktu atceries Win Me, arī daudz solīja!  

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

jema, saistība ar XP bija tāda, ka tur iepriekš vēl tas genuine kits uz XP bija pieminēts, ka reiz tādu varēja iegādāties. Un te nebija runa par krutumu, bet par to, kā izdevīgāk iepirkt legālu Windows.

Jā, tīri W8 vēl bija tāds īpatnējs, bet 8.1 man jau patīk. Bet katram jau savs viedoklis.

Bet katram jau savs.

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow

 

 

Un uz kurieni Tu viņu taisies pazemināt

uz zemāku versiju protams, kur tad vēl - var tak nopirkt ne tikai Win7 GGK, bet arī Win8

 

 

 

Produkts ir mēsls, visi labākie WIN iet caur paaudzi, gribi glabāt subproduktu atceries Win Me, arī daudz solīja!

Nez man ar Win8 problēmu nav. Vienīgais, kas var nestrādāt ir kkādi veci unsigned draiveri, bet arī uz Win7 daudzi draiveri neiet, tā kā...

Link to comment
Share on other sites

W8 neder nekur.

Sen jau ir W8.1 ar visu Update 1, būs vēl Update 2 rudenī. Jau 8.1 varēja panākt ka to aplikāciju logu vispār neredz.

Un ja galīgi nevar dzīvot bez 1:1 XP/Win7 start menu - Classic Shell. Bezmaksas.

Vairs neredzēsi neko no Win8 metro panckām ar garantiju.

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Snukurins, ir kāds pamatojums kādēļ W8 neder nekur? Start menu nekam neder un traucē tikai.

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

 

 

Uz PC netaisos lietot W8 tāpat kā izlaidu WV.Vista tika kauta.

Izbeidz murgot? Kāds sakars planšetei ar to ka netaisies lietot uz PC?

Link to comment
Share on other sites

TheSorrow
KAD IEEJ KUR DZIĻĀK

Metro der planšetei? Der!

Viss pārējais, tāpat, kā uz android, nets, failsistēmas pārlūks, settingi - tāpat jābakstās. Resni pirksti - uzliec lielāku DPI.

Un vispār, visi čīkstētāji par win8 - laiks pielāgoties ;) Kur garantija, ka win9 nebūs līdzīgs win8? Sēdēsiet uz 7. līdz beigsies suports? Un tālāk?

Pastāvēs, kas izmainīsies... bitch :on_the_quiet:

Labots - TheSorrow
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Un ja galīgi nevar dzīvot bez 1:1 XP/Win7 start menu - Classic Shell. Bezmaksas. Vairs neredzēsi neko no Win8 metro panckām ar garantiju.

 

Viņam ir UP butons un tas ir ļooooti labi.

 

 

 

Kur garantija, ka win9 nebūs līdzīgs win8? Sēdēsiet uz 7. līdz beigsies suports? Un tālāk?

 

Suports kādu laiku vēl nebeigsies un XP ir lietojams bez bēdu!

Link to comment
Share on other sites

Par win9 pilnīgi noteikti ir skaidrs tikai viens - tas nebūs līdzīgs XP. Nekas cits pagaidām nav zināms.

Jā, Classic Shell ir iekšā arī Classic Explorer. Arī Classic Explorer. 

Es gan to nelietoju, esmu pavisam vecs perdelis :D un lietoju licenzētu Total Commander jau padsmit gadus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...