Jump to content

Parunāsim par mūsu likumsargiem?


Arcane
 Share

Recommended Posts

Iisti nezinu kaa lai sho teemu iesaak. Gribeejaas vienkaarshi no zinoshiem cilveekiem zinaat vai Latvijaa policijai ir taadi pashi speeles noteikumi kaa piem ieksh ASV. Video ir anglju valodaa.

Kaapeec taads jautaajums? Jo ikdienaa nevar nesastapties ar tiem kas nevis dara savu darbu bet "vaara pikji" uz neizgliitotu cilveeku reekjina un taapeec nezinot savas tiesiibas un vinju pilnvaru robezhas var sanaakt ziepes. Shaadu teemu neieraudziiju nesenaa foruma veesturee taapeec laipni luugti izteikties.  :)

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Amerikā saskāros ar policiju- tur  šiem likums - kalpot un aizsargāt

pie mums kā soda bataljons, uzpūtīgi un pārsniedz savas pilnvaras, par brīdināšanu vienmēr aizmirst jo vadība noteikusi kāst

Link to comment
Share on other sites

kāds laikam te cer iesākt kārtējo 100gadu tēmu.

Tās te ļoti lielā cieņā, paties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

deriksx

Nē, mūsējie tik naudu kāst ir ziķeri.

Gan jau ka ir godprātīgi bet ...., cik?

Link to comment
Share on other sites

gabals2

nu jāņem vērā, ka viņiem, pa saviem pārsimt grašiem mēnesī, ikdienā jāsaskaras ar visādiem narkomāniem un debiliķiem.. laika gaitā jau jebkurš sāks uz visiem skatīties ar aizdomīgu aci, tīri piesardzības pēc un tā arī rīkoties... vismaz man tā liekas, jo man ikdienā strādājot ar itkā normāliem cilvēkiem (vismaz no juridiskās puses) dažiem gribētos ievilkt ar steku, ja tāds būtu pa rokai :D

Link to comment
Share on other sites

labiitis
pie mums kā soda bataljons, uzpūtīgi un pārsniedz savas pilnvaras

Nu, nu... Daži gadījumi tur ASV ir diezgan traģiski. Tur vienkārši viņiem  nav auklēšanās un kaut kāda ākstīšanās. Ja tu apdraudi kādu vai nedod Dievs citu policistu, tad ir bēdīgs iznākums turpat uz vietas.

 

Visur ir normāli un saprotoši policisti, jautājums ir kādā iespēja, ka tev ir ar tādu darīšana.

Labots - labiitis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

deriksx

 

 

laika gaitā jau jebkurš sāks uz visiem skatīties ar aizdomīgu aci, tīri piesardzības pēc un tā arī rīkoties..

Nav ja runa par to, runa ir par to ka nepilda savu zvērestu, palīdzēt, utt, ķipa aizej palūdz, esmu apmaldījies, palīdziet utt, aizvediet parīs km līdz mājām, kas ir pašsaprotami citu valstu policijai. Utt.

Link to comment
Share on other sites

dl: man gan ir bijuši pāris konflikti ar policiju, bet ja godīgi pa tēmu un vispār nezinu - man jau liekas ka neesi di#$a un normāli ar viņiem runā pret Tevi attiecīgi arī policija izturēsies. 

Es pilnīgi nesaprotu cilvēkus kuri sarunu ar policistu sāk braukt viņiem augumā "jums vajadzēja stādīties priekšā un parādīt apliecību!" un pēc tam cer uz normālu dialogu un brīdinājumu. 

Link to comment
Share on other sites

Vai kaut kas ir mainījies likumos un internetā iegādātā OCTA polise, braucot Latvijas teritorijā, ir jāizdrukā un jāvadā līdzi? Šosestdien Šosvētdien vienu manu paziņu, kurš brauca no Lestenes, apstādināja menti un bez dokumentiem prasīja arī uzrādīt arI OCTA polisi. Viņam šī polise bija izdrukāta līdz. Viņš mentam teica, ka internetā iegādāto OCTA polisi nevajagot vadīt līdzi, uz ko policists atbildējis, ka viņam nav visur jāstaipa līdzi dators, ja nebūtu polise līdzi, būtu sods.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

(labots)
kāds laikam te cer iesākt kārtējo 100gadu tēmu. Tās te ļoti lielā cieņā, paties.

Tev ir bijusi saskarsme ar vinjiem ka taa runaa? Izskataas ka nav jo ja buutu tad saprastu ka nejau deelj 100gadu teemas statusa shii teema iesaakta bet taapeec ka apkaart valda bardaks!

Nesen redzeeju ka cilveekus soda par to ka piemirsa izbraucot no degvielas stacijas(pa dienu!) iesleegt gaismas auto un veel ka sleepjas tur kur nekaadas avaarijas situaacijas nemaz nav utt. Pashvaldiibas policija arii iedomiigi staigaa apkaart kaitinot ar savu pravu kachaashanu - labaak tad ieraugot tos - apiet ar liikumu uzvedoties dabiski. piemeeru no dziives ir bezgala jo katru dienu papildinas ar jauniem!

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

ggg, nekas nav mainījies un izdruku nevajag. protams, labi, ja ir līdzi. bet nu CPists sāka savas pravas kačāt jo laikam ar datoru vai vismaz ar mob. tel  vēršoties pie dispečera pēc info, rīkoties nemāk... :)

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pagājušo nedēļu naktī braucu garām Tukuma krustojumam (Rīga - Ventspils), zīme 70, braucu uz 90, noštopēja....

parunājām, izrakstīja brīdinājumu un atvainojās par aizkavēšanu .... biju pārsteigts....

Link to comment
Share on other sites

deriksx
Nesen redzeeju ka cilveekus soda par to ka piemirsa izbraucot no degvielas stacijas(pa dienu!) iesleegt gaismas auto un veel ka sleepjas tur kur nekaadas avaarijas situaacijas nemaz nav utt.

Galvenais iekāst kāpostu , invalīdi

'''''''parunājām, izrakstīja brīdinājumu un atvainojās par aizkavēšanu .... biju pārsteigts...''''''

 

Nviens jau nasaka ka ir nesakarīgi BET par mazu ir tas procants , tā ir problēma.

Man ar gaījās +- sakarīgi bet .....

Labots - deriksx
Link to comment
Share on other sites

 

 

izrakstīja brīdinājumu

 

Ja Tu pēdējā gadā vai divos, neatceros, esi "tīrs", tad viņi nereti izraksta brīdinājumu. Pašam ir bijis. Bet nu Tev jau ir brīdinājums iegrāmatots, un nākamreiz brīdinājuma vairs nebūs. Protams, pēc gada vai diviem, ja labi uzvedīsies, tas brīdinājums dzēsīsies,.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam
Es pilnīgi nesaprotu cilvēkus kuri sarunu ar policistu sāk braukt viņiem augumā "jums vajadzēja stādīties priekšā un parādīt apliecību!" un pēc tam cer uz normālu dialogu un brīdinājumu. 

 

 

Es arī īsti nesaprotu, kāda jēga pieprasīt uzrādīt apliecību, sasveicināties, nosaukt apturēšanas iemeslu. Vienkārši iedod papīru, Tu to paraksti un viss. Pēc tam maksā vai sēdi tuptūzī par hvz ko.

 

Nepiekrītu Tev, ja ments mani aptur, tad tam ir kāds iemesls (ātruma pārsniegšana, vienkārša dokumentu vai alkohola pārbaude - nav svarīgi) un viņam vajadzētu ievērot tās sabiedrības normas pirmajam. Sasveicināties, tad stādīties priekšā (lūdzu nepie..s par vārdu "stādīties"), palūgt dokumentus vai veikt testu uz alkoholu asinīs.

 

Manā pieredzē vēl nav bijuši gadījumi, kad menti uzvedušies kā cūkas, bet dzirdēts jau vis kaut kas. Es tikai saku, ka apturētājs ir viņš, un ja es labprātīgi apstājos, tad to sarunu tā akurātāk būtu jāuzsāk viņam, nevis uzreiz, kur skrienam? Nav sacensības. Dzeruši esam? 

 

Un ja ments to nedara, tad viņam pēc mana lūguma (stādīties priekšā), nevajadzētu vis apvainoties, bet izdarīt iepriekš manis rakstīto, kā normālam cilvēkam.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

 

 

apkaart valda bardaks!
 

 

Un tu nu nebūsi tas, kas to bardaku kārtos. Viss, ko tu vari šajā sakarā darīt - tizli pabazarēt kaut kādā forumā.

 

Bet kas attiecas par manu saskarsmi ar likumsargiem, tad neko diži sliktu tiešām nevaru teikt. Parastie pilsoņi nereti kaitina stipri vairāk, nekā tur kāds milicis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Parastie pilsoņi nereti kaitina stipri vairāk

 

Tev ir problēmas? Pastāsti mums. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tu nu nebūsi tas, kas to bardaku kārtos. Viss, ko tu vari šajā sakarā darīt - tizli pabazarēt kaut kādā forumā.

Es kautko buushu palaidis garaam..neatceros ka buutu tevi aizvainojis lai atspeeleetos ar leetiem uzbraucieniem.

 

Ak pareizi! Forumi tak nav domaati lai apspriestu lietas! Sleedzam ciet sho boot bodi! Arii tie diskusiju topiki par Ukrainu ir jaadzeesh jo neko neatrisinaas utt.!

/sarkasms/

 

Skatos shodien Otrdiena - dazhs panjeemis priekshlaiciigi pieGdienu. :D

Link to comment
Share on other sites

postal1188

Man gan ir ko pateikt par kādas pilsētas pašvaldības policistu/policistiem!

Pirms kādiem gadiem 5. vai nedaudz vairāk mēs ar čomu tā teikt bijām aizrāvušies ar tā saucamajiem šperiem, jeb mopēdiem! Tad nu vienu saulainu dienu piebrauca pie garažas policisti un lūdza uzrādīt mopēdu dokumentus (labi zinot, ka mums tādu nav) jo šie mopēdi pārsvarā bija salikti no lūžņiem vai detaļām kas iegūtas mainot, pērkot vai pārdodot! Tas jau cūciski, jo uz ielas tak neapturēja, bet ko mēs vel jauni un tupi būdami stumjam uz iecirkni pieprasīto mopēdu! Aizstumjot uz iecirkn liels pārsteigums bija, ka policista kungs, man palūdz atnest vel arī kontaktu vāciņu (vai neizklausās pēc varjanta atņēmām sīkajiem un tagad pārdosim?),paldies mammai kas neapjuka un aizgāja izlamāt visu iecirkni! Mopēdu atdeva un vel atvainojās! Vieglas smiltis minētajam policistam, jo viņa vairs nav ne dienastā, ne starp mumms! Bet par šī iecirkņa kadriem man vel būtu ko stāstīt!

Link to comment
Share on other sites

Vispirms jāatceras, ka pret otru jāizturās tā, kā vēlamies, lai pret mums izturas. Policisti arī ir tikai cilvēki, izņemot to, ka strādā paaugstināta stresa/bīstamības apstākļos, jo sevišķi tie, kas strādā ar cilvēkiem. Ir jau arī kantora cilvēki, kuri deldē krēslus utt..

 

Protams, kā jau jebkurā saimē.. gadās arī pa kādam "pārākam" mentam, kuram patīk izrādīt savu varu utt, bet tie jau paliek reti gadījumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

traapiiji desmitniekaa, laikam spogulii skatiijies...

Nesāc nu tu tagad vēl, labi? Kad tev piedāvā nokārtot domstarpības kā vecim, tu vairs nekāds vecis neesi. Nevajag no sevis iztēloties to, kas patiesībā neesi, tikai tāpēc, ka atrodies kaut kādā interneta vidē. Es saprotu, ka te tu jūties ļoti drošs un pasargāts, bet tā nemaz nav. :)) Ja gribi man ko teikt, vienmēr varam visu norunāt

 

 

Tev ir problēmas? Pastāsti mums.

 

Nevarētu sūdzēties. Gribēju pateikt tikai to, ka parasto pilsoņu vidū kretīnisima līmenis ir daudz augstāks, nekā policistu starpā. Un tas jau nav nekāds pārsteigums

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Ticamāk, ka kretīnisma līmenis ir apmēram vienāds visās jomās. Dažu jomu pārstāvjus gadās satikt daudz biežāk nekā citu, tāpēc rodas maldīgi priekšstati par nevienmērīgu sadalījumu.  ;) Par mūsu likumsargiem neko sliktu nevaru pateikt, tomēr labākie likumsargi, ko esmu redzējis, ir Anglijā.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

 

 

Protams, kā jau jebkurā saimē.. gadās arī pa kādam "pārākam" mentam, kuram patīk izrādīt savu varu utt, bet tie jau paliek reti gadījumi.

Smiekliigi ka vienmeer jaaizraada vara vai nu baraa vai liidziigaa nevienliidzigaa ciinjaa. Atcereejos veel vienu truluma izpausmi. Pirms paaris gadiem sanaaca iislaiciigi pastaigaat pa preteejo ielas pusi aarpus apdziivotas vietas un paariet paari nesanaaca jo mashiinas aktiivi izmantoja celju un pat ja neizmantotu vai tieshaam dazhiem nav ko dariit un ieraugot taadu cilveeku ir speciaali ziimeejoties jaaptur mashiina lai saaktu bezmazvai kasiities un teelot labdarus ka redz vareeja sodu naudaa uzlikt bet palaida ar briidinaajumu? Kaadreiz nekaadi shitaadi absurdismi nebija. Garaam braucot vienkārši pabriidinaaja ar roku ja vajadzeeja bet aizbrauca garaam.

Link to comment
Share on other sites

@@Arcane, ārpus apdzīvotām vietām ielu nav, tātad.. tu pārvietojies pa pretējo ceļa pusi un sevi apdraudēji.. noteikti, ka CP vairāk pievērš uzmanību šādiem cilvēkiem, jo pēdējos gados ir aktivizējies šis jautājums. Priecājies, ka nepabrauc garām vienaldzīgi, bet pabrīdina..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@CAP Nu labi celjsh! Tu taapat nesaprati domu. Vinji tieshi gribeeja izprovoceet un piesieties lai iekaastu naudu(prashnjaaja utt. par to kas neattiecas uz lietu)[tur bija jaastaav blakus lai saprastu ka tas nebija briidinaashanas pasaakums bet rekets] bet es esmu bijis saskarsmee ar taadiem es zinu ka nevajag ljaut sevi izprovoceet tad vinji aizvaaksies nedabonot savu. Taa arii bija - redzot ka no manis nedabuus naudu aizbrauca prom. :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspar, Tu  rakstīji: "Protams, kā jau jebkurā saimē.. gadās arī pa kādam "pārākam" mentam, kuram patīk izrādīt savu varu utt, bet tie jau paliek reti gadījumi"

 

Iz dzīves, pēdējo 6 mēnešu notikumi:

a) pašvaldības policists, ar smagu RU akcentu, draugam lika noņemt no krūtīm LV simboliņu un ar spērienu aizlauza ribu (šams bieži redzams protestos, un liela daļa pašvaldnieku zin jau viņu kā raibu suni)

b) darba kolēģe tika ievilkta busā, kur smagi tika apstrādāta, birojā nebija ~ 1 nedēļu un tad vēl laiku staigāja zem smagas kosmētikas kārtas caur kuru spīdeja zilumi.

c) pie manis atbrauca ciemos policisti (civilajās drēbēs, bet apliecību parādija...) , sāka braukt virsū, ka esmu kaimiņienes durvīm ar cirvi uzbrucis  un pēc smagas nolikšanas - neatvainojoties aizbrauca (kad uzzināja, ka viņa nepieskaitāma) ...

d) sabiedriskajā transportā atpazinu vienu aizdomās turamo (fotorobots), pēc pašvaldnieku ierašanās - šamie pa visu sabiedrisko transportu nobļāvās- kurš izsauca un lika parādīt, kas ir jāsavāc... (saucās anonimitāte...)

 

Par a) un b) variantu - nemācēšu pateikt, kas īsti notika un kāpēc to izpelnījās, varbūt pamatoti dabūja sutu (zinu to, ka bija dzēruši), bet vienalga - likt noņemt karodziņu un otrajā gadījumā nenovērtēt, ka sieviete ir vājāks dzimums (neskatoties, ka krīt histērijā)...

 

Protams, šie ir tikai daži izņēmumi, tam es piekrītu.. un paši brīžiem neesam labāki, bet jebkurā gadījumā - ja esi policists, tad tā arī izturies..

 

Tagad skatos, ka ziņās panesās runa par policistu algām - jā, saprotu, tās ir neadekvāti zemas, bet to palielināšana mainītu izturēšanos un t.t.? - Protams, ka nē! Problēma jārisina saknē..  

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

 

 

ja esi policists, tad tā arī izturies
  - piekrītu.. un pievienojos. Pats neciešu cilvēkus, jebkādus, kuri izrāda pārākumu par citiem. Bet nu.. tfu tfu.. pie manis necenšas neviens līst klāt :D

 

Jebkurā gadījumā.. par tevis minētajiem gadījumiem, vai cilvēki griezās attiecīgā iestādē un ziņoja/rakstīja iesniegumu?! Pašvaldības policija Rīgā jau ir privātā Ušaka armija.. tur jau nav brīnums, ka visādi gadās.

Link to comment
Share on other sites

Nemācēšu teikt, vai iesniegumi uzrakstīti - visticamāk, ka nē, jo lielākā daļa no mums izvēlas paklusēt... kas arī veiksmīgi tiek izmantots, piekam. ja esi bijis reibumā, tad vispār nav jēgas pat sākt mēģināt ko pierādīt, ja no malas nav filmēts..

Link to comment
Share on other sites

 

 

OCTA polisi nevajagot vadīt līdzi, uz ko policists atbildējis, ka viņam nav visur jāstaipa līdzi dators, ja nebūtu polise līdzi, būtu sods.

 

administratīvajā tiesā parādīsi izdruku, un soda nebūs

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Jebkurā gadījumā.. par tevis minētajiem gadījumiem, vai cilvēki griezās attiecīgā iestādē un ziņoja/rakstīja iesniegumu?!
Nu, Tu mani sāc pārsteigt ar naivumu. Redz, mani menti reiz kolosālā situācijā atskaldīja - biju ieradies iecirknī, un man lika kādu brītiņu pagaidīt un pasēdēt, tipa, aiz žoga, kur, cik saprotams, parasti aizturētos tur. Vārtiņi, starp citu, palika vaļā. Ienāk divi menti no ielas - bļāviens "O!!! Zaģeržannij!", hops, sētā iekšā un man pa muti. Nu, ko man teikt? Pģerasi, pats pieklājīgākais vārds. Jā, škandalējos lokāli, tad līdz prokuratūrai aizgāju - tur tas pats, kas mentenē - ļoti ilgi mēģināja pierunāt nerakstīt iesniegumu, jo - tāpat nekas nenotiks, ārprāc - es taču velti savu laiku zaudēšot - med-ekspertīzes utt. Uzrakstīju iesniegumu. Tāpat nekas nenotika :) Pat ne reizi ar mani sazinājās kāds, ne kas.
Link to comment
Share on other sites

 

 

administratīvajā tiesā parādīsi izdruku, un soda nebūs

 

Nav ne mazākās vēlēšanās pa tiesām vazāties lai pierādītu, ka neesam ziloņi. Vēl jo vairāk, ja "pa televizoru" teica, ka viss kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

@@ggg97, saskaņā ar likumu.. OCTA polisei jau ntos gadus nav jābūt pat izdrukātai.. CP visi dati ir redzami un katrā auto ir borta dators, kuram ir pieeja IS. Pat par tiesību/TP klātneesamību var max 3€ iešķiebt.

 

@@Baigais Janka, naivs neesmu, bet taisnībai ticu.. tas, ka reizēm viss nenotiek kā vēlētos.. nenozīmē, ka tas nav jāmēģina darīt. Iecirkņiem nepatīk smērēties ar papīriem, bet tas ir jādara.. jāraksta un vēl jānokopē iesniegums, lai tipa "nepazūd". Nekas.. jāpagaida līdz 2016. gadam.. tad jau iespējams kadri atbirs.

Link to comment
Share on other sites

saskaņā ar likumu.. OCTA polisei jau ntos gadus nav jābūt pat izdrukātai..

 

 

Kā redzi,  uz ceļa valda citi likumi: - Es klausos, ments runā... Var viņu vilkt uz tiesu. Bet vai tā ir pareizi?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Rīgā jau ir privātā Ušaka armija..

nezinu, kā tagad, bet 90.g. Lembergam privātā armija bija OMONS, toreiz Lembis bija aizgājis Ventspilī uz šikāko krogu, bet izrādījās, ka apsēdies pie nepareizā galdiņa, ienāca toreizējie mafiozņiki - reketieri un pārcēla mēru pie cita galda, bet pēc neilga laika ieradās OMONS un visus savāca, busā iekšā un uz mežu prom Kolkas virzienā, ik pa kilometram vienu izveda šāviens gaisā un atstāja, bet pārējie domāja, ka gals klāt.... 

Link to comment
Share on other sites

Uzrakstīju iesniegumu.

Iekšējās izmeklēšanas birojam vai vienkārši iedevi rokās tiem cilvēkiem, kas tev sita?

Valsts policijas Iekšējās drošības biroja kompetence

Saskaņā ar Valsts policijas Iekšējās drošības biroja Reglamentu. Birojs atrodas tiešā Valsts policijas priekšnieka pakļautībā un savu lēmumu pieņemšanā ir neatkarīgs no jebkuru citu Valsts policijas amatpersonu ietekmes.

 

Iekšējās drošības biroja galvenie uzdevumi:

  • noziedzīgu nodarījumu, kurus izdarījuši Valsts policijas struktūrvienību darbinieki, novēršana un atklāšana;
  • pārbaužu veikšana par Valsts policijas darbinieku pieļautajiem likumības un disciplīnas pārkāpumiem, profesionālās ētikas normu pārkāpumiem, kā arī citiem ārkārtējiem gadījumiem;
  • pārbaužu veikšana par Valsts policijas darbinieku amatu savienošanu, informācijas sistēmu lietošanas noteikumu ievērošanu un personas datu aizsardzību reglamentējošo normatīvo aktu ievērošanu Valsts policijā;
  • lēmumu pieņemšana kriminālprocesuālā kārtībā par materiāliem attiecībā uz Valsts policijas struktūrvienību darbiniekiem, kā arī pirmstiesas izmeklēšanas veikšana Biroja lietvedībā esošajās krimināllietās par Valsts policijas darbinieku izdarītajiem noziedzīgajiem nodarījumiem.

 

 

http://www.vp.gov.lv/?id=424

Sūdzība ir jāiesniedz policijas darbinieka tiešajam priekšniekam. Ja Jūs neapmierina sūdzības izskatīšanas rezultāti un saņemtā atbilde, to var pārsūdzēt augstākam priekšniekam.

 

Piemēram, Jūs iesniedzat sūdzību reģiona policijas pārvaldes priekšniekam, vai Rīgā – Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes priekšniekam, bet pārsūdzat to Valsts policijas priekšniekam, bet, ja Jūs neapmierina arī Valsts policijas priekšnieka sniegtā atbilde, Jūs varat to pārsūdzēt iekšlietu ministram.

 

Bez tam, Jūs savu iesniegumu vai sūdzību par policijas darbinieka rīcību varat adresēt Valsts policijas Iekšējās drošības birojam, kura pamatuzdevums ir dienesta disciplīnas un likumības nostiprināšana Valsts policijas struktūrvienībās. Iekšējās drošības biroja priekšnieka atbildi Jūs varat pārsūdzēt Valsts policijas priekšniekam, bet, ja Jūs neapmierina arī Valsts policijas priekšnieka sniegtā atbilde, Jūs varat to pārsūdzēt iekšlietu ministram.

 

 

Tīri tehniski var rakstīt urālmenta priekšniekam, kurš noteikti ļoti labi zina, ar ko padotais nodarbojas. Savādāk padotais ar to nenodarbotos. Bet jēga?

Iekšējās drošības birojam (sauktam arī par iekšējās izmeklēšanas biroju) gan neviens neliedz aizmest.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Iekšējās izmeklēšanas birojam vai vienkārši iedevi rokās tiem cilvēkiem, kas tev sita?
Gala papīrs palika prokuratūrā.
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

nezinu, kā tagad, bet 90.g. Lembergam privātā armija bija OMONS, toreiz Lembis bija aizgājis Ventspilī uz šikāko krogu, bet izrādījās, ka apsēdies pie nepareizā galdiņa, ienāca toreizējie mafiozņiki - reketieri un pārcēla mēru pie cita galda, bet pēc neilga laika ieradās OMONS un visus savāca, busā iekšā un uz mežu prom Kolkas virzienā, ik pa kilometram vienu izveda šāviens gaisā un atstāja, bet pārējie domāja, ka gals klāt....

šo gadījumu man stāstīja vienā kodienā toreizējais interkluba direktors Ventspilī, kam bija bieža saskare ar Lembi (bija jātulko sarunas starp Lembi un ārzemniekiem)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...