Jump to content

Pērk dažādu tehniku vai to daļas - masu tirdziņš


Mezavecis

Recommended Posts

VebKamera

Varbūt kādam ir liex portatīvais rūteris tipa Huawei E5577 vai kaut kā uz to pusi? Mazu vajag, ar bateriju, bet visos tīklos - bez blokiem.

 

Nopirkt internetā Atbloķēt Huawei E5577 4g Lte, Wifi Router 150mbps Mobilo  Wi-fi Hotspot Modemu 3000mah Akumulators Plus 2gab 4g Antena / Datoru Un  Biroja - www.anigma.lv

 

Bija SS-kā pa 15 EUR, bet laikam nogulēju. Paldies, iepirkc.

Labots - VebKamera
Link to comment
VebKamera
pirms 11 stundām , 138 teica:

varbūt tos mēdz atbloķēt un varbūt daži no tiem ir atbloķēti

 

Jā, nu lūk, negribās iegrābties uz bloķētu, kuru nevar atbloķēt. Senos laikos esmu ar dažām iekārtām čakarējies un pat atbloķējis, bet pēdējā laikā nav nācies un nav arī vairs tāda sportiska interese - gribās iekārtu, kas vienkārši furičit.

Ja nu kāds 100% zina, ka darbojas visos tīklos vai ka var atbloķēt.

Labots - VebKamera
Link to comment
VebKamera
pirms 4 stundām , MasteR's teica:

Kaut kur mētājas mājās Alcatel MW40V

 

PM

Link to comment
12.05.2022. , 11:06, Lcs006 teica:

Meklēju NUC vai ko tik pat mazu, ar celeronu vai ko tik pat vāju.

BUMP!

Link to comment
  • 4 weeks later...

Meklēju 1-2 Tb hdd 2,5" vecam lapsim. Paņemtu arī kādu SSD ar ietilpību ne mazāk par 100 Gb. Nopirkšu arī hdd 3,5" sata 2 vai 3 diskus ar ietilpību ne mazāk par 750.Gb, tāpat iegādāšos diagnostikas ierīci PP-2000 automobiļu Peugeot,Citroen diagnostikai.

Link to comment
  • 1 month later...

Meklēju 12V barošanas bloku. vienalga no kā nāk un kāds konektors galā ja vajadzēs parlodešu.

Intresē 120W vai vairāk.

 

piemērs akasa-external-power-supply-for-thin-mini-itx-systems-80-watt-neak-012-54783-1.jpg.7a57972702c9c74823632ffcbd9b4d35.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Varbūt kādam ir kāds Dell Optiplex 990 sff procesora ventilators? Līdz kādiem 10EUR?

Detālas kods, laikam, 0FVMX3.

Pāri dīķim ebay, protams, ir, bet nu tā piegāde.

Link to comment
  • 5 weeks later...
VebKamera

Varbūt kādam ir Lenovo 170W baroklis? Attēls ilustratīvs. Drīkst būt arī tas 230 W :)

Ar plakano-kantaino konektoru. E-bajā ir, tik negribas gaidīt akal 3+ nedēļas, īpaši ņemot vērā Z-sv un J-g.

 

GX20L29347-560x450-01.3980f0fbc58afc00.png

Link to comment

Solīt jau var, bet vai tiešām nedēļas laikā piegādās? ;)

Amazon.de, šķiet, bija krietni lētāk un arī solīja piegādāt "saprātīgos termiņos".

Link to comment

Andris (no tā veikala) parasti nodrošina m-lapā norādīto termiņu ;)

Parasti viss ir pat ātrāk. Cena protams kosmoss, bet attieksme :good:

Link to comment
pirms 8 stundām , VebKamera teica:

tik negribas gaidīt akal 3+ nedēļas

Nu atkarīgs kādu piegādi izvēlas. Iekš Backstage Rock Shop pasūtīju CD/Blu-Ray  komplektu, šie sūta ar DHL. Nu OK, 14 eur nav problēma. Pēc pāris dienām pienāk ziņa, ka nodots DHL, tūdaļ (agri no rīta) arī pats DHL ziņo, ka manta Kopenhāgenā un dienas laikā piegādās. Nodomāju, nu, nu, tā nu ticēšu. Puspiecos  kurjers ar paciņu pie durvīm :wtf2:. Nu protams, manta atlidojusi, bet vienalga biju mēms :biggrin:.

Link to comment

Man no aļika projektoru caur DHL 3 dienās piegādāja, arī biju autā kad kurjers pie vārtiem zvanīja. Dīvainākais ka pat muita nebij jāmaksā no 200 eiro.

Link to comment

Nākamās dienas piegāde pa Eiropu jau nav nekas īpašs, var teikt ka pat standarts, ja maksā par piegādi virs 10e vai ko dārgāku pērk. Pat no ASV uz UK, UPS vai Fedex atsūta nākamajā dienā. Tas process ir super optimizēts un izplānots.

Nu tagad pa Ziemassvētkiem gan viss kudiš lēnāk, DPD jau trešo dienu gaidu, kad atbrauks savākt sūtījumu :D

Pasts streiko un pārējie cik skatos tik aizņemti, ka uz māju sūtījumu savākt vairs nebrauc, līdz jaungadam.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
VebKamera
pirms 13 stundām , zooomby teica:

 

Nutak nejau pa šito ciparu. Man lietoc der...

Un es vairāk referēju uz gada nogali, kad no pieredzes - lai kāds būtu serviss, visos pilnīgs bardaks darās. Sūtījis arī pats esmu ar dažādiem un rezultāti ir "plašā izkliedes diapazonā"

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kādam uz tirgu neiet laptops(var ar izjātu bateriju un iet no vada) vai kompis līdz 100 EUR ar 
Vismaz 4 GB RAM. 
Cietni 7200 gpm
Vai vēl labāk ssd Minimums 128 GB 
Ja laptops tad minimums 15 collas
Vēlams neko vecāku par core 2 duo attiecīgi 2013 2014 gada laptopiem 
Virsū ejošs win vai Linux ar iespēju apmeklēt Facebook Internet banku un epastu. 
Ja ārpus Rīgas tad spēja pašam piegādāt, nekādu Omnivu. 
Jāpiegādā uz mežaparku.

Link to comment

Hihi mētājās man te Acer Aspire 5920G ar beigtu bateriju ...bet tāds slinkums pa 100 eināriem man viņu tīrīt, ņemt ārā infu un tā :D

Labots - M@R$$
  • Patīk 1
Link to comment
  • 4 weeks later...
Anonīms Alkoholiķis

Ar mikrotiku vislabāk strādā 4g rūteris caur ethernet. Ar usb priekapuļķiem ir riktīga p!sne.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Intersē montitors 24-27", ideāli ja vēl pieejams wide screen, bet tas nav noteicošais.
Ekrāna frekvence sākot no kādiem 144 Hz
Ekrāns tiks izmantots offisa vajadzībām, bet takā tiek lielā apjomā pētītas kartes, tad prasība ir lai ir dzidra bilde jo eošais 24" samsung neapmierinot.
Budžets līdz 200EUR.

Nav mans lauciņš, lūgums ja spārda, tad maigi 😁

 

Labots - AVilks
Paldies @kazarms par labojumu
Link to comment
Kazarms

17" vai tomēr 27"

  • Patīk 1
Link to comment
pirms 1 stundas , AVilks teica:

Budžets līdz 200EUR

Teh.lv ir labi piedāvājumi, paskaties, mošk kas der. Par sūtīšanu ar daudz neprasa.

  • Patīk 1
Link to comment
  • 2 months later...

Pērku ThinkPad X240 X240S X250 X260 X270 klaviatūru ar apgaismojumu, 30 eur ja ar UK izkārtojumu un kā jauna, 20 eur ja citādāka vai lietotāka. Rīgā. PM

Link to comment

Meklēju kadas lieotas IP kameras saderigas ar dahua ierakstītāju ideali ar ONVIF atbalstu

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...