Jump to content

Pērk dažādu tehniku vai to daļas - masu tirdziņš


Mezavecis

Recommended Posts

On 7/8/2020 at 1:36 PM, noname said:

Pērku IDE kabeli vismaz 60cm, der gan 40 gan 80 dzīslu, vajag 2 gab.

 

Tiešām nevienam nav?

edit: sagādāts, danke Insekc!

Labots - noname
Link to comment
marrtins
pirms 3 stundām , noname teica:

Tiešām nevienam nav?

Vairs nav, jo nesen izmetu pārīti kg :D 

Link to comment

Meklēju kādu, kam Rīgā ir Sony Vaio 19.5V lādētājs. Vajadzīgs uz brīdi, lai uzzinātu laptopa ar nezināmu vēsturi dzīvotspēju. Atvedīšu Malduguns vai citu hipsteru alu pēc izvēles.

 

Vai ne-Sony lādētāju ar tādu pašu galu, ja tādi eksistē:

 

s-l500.jpg.fb128da774813db8cb9c779a07fa7335.jpg

Laikam vismaz 60W vajadzētu.

 

Ja laptops izrādīsies dzīvelīgs, labprāt lādētāju arī nopirkšu, dodu 10 EUR.

Var piedāvāt arī bateriju.

Link to comment
2020.07.18. , 11:37, Lapais teica:

Pērku Mātesplati ar FCLGA1150 slotu pa patīkamu cenu. 

Iepirkts ss lv

Labots - Lapais
Link to comment

Pērku lādētāju un bateriju priekš Sony Vaio VPCSB11FX.

Lādētāju var piedāvāt arī ne-Sony ar tādu pašu galu, ja tādi eksistē (bilde augstāk). Vai pašu galu. Varu arī mainīt pret HP 19V 90W lādētāju.

Rīgā vai pakomāti.

PM

Link to comment
  • 2 weeks later...
marrtins

Nav kādam Rīgā uz vietas ar iespēju dabūt pirmdien ATX extension cable (24 pin uz 24 pin)? 5EUR/gab, varu paņemt vairākus, ja ir. Vai varbūt kādā bodē manīts?

ab_AKDEKKA00000006_2.jpeg

Labots - marrtins
Link to comment
marrtins
pirms 18 stundām , marrtins teica:

Nav kādam Rīgā uz vietas ar iespēju dabūt pirmdien ATX extension cable

Tiešām nevienam nav? Šodien. 10EUR, atbraukšu pakaļ :crazy:

Link to comment
marrtins

Realitātē tur pārsvarā visiem ir pēc 1-2 ned., apjautājos dažiem lielākajiem - nekā. Mazajiem pat nav vērts. Man pašam ir 20->24 pin, bet negribas nodarboties ar miesniecību un gribējās pa smuko, bet, kā izskatās, nāksies :crazy:

Link to comment

 @marrtins Noteikti pa vēlu, bet kas ir šie? Man tādi vairāki, neatceros kam nāca līdzi... vai kādām mātenēm, vai PSU, un vadi it kā neiet 1:1

U0FdVhZ.jpg

Labots - Zh
Link to comment
VebKamera

Klau, varbūt kādam ir lietoti Thinkpadu barokļi ar kantainajiem kolektoriem lieki.

Man itkā 90W, bet domāju, ka derētu ar 65W.

ibm-lenovo-thinkpad-x250-oem-laptop-charger-179179-960x960.jpg

 

Labprāt paķertu kādu pārīti. Cenu nezinu, 10EUR/gab der?

 

Paldies, iegādāc.

Labots - VebKamera
Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

Man var piedāvāt 230w kantaini.

Link to comment
VebKamera
pirms 14 stundām , Anonīms Alkoholiķis teica:

Man var piedāvāt 230w kantaini.

 

Nu njefiga nesapratu komentāru.

Tev ir piedāvājumā?

Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

Ja neproti lasit, tad uzrakstisu velreiz..

 

Man var piedavat 230w orginalo lenovo barokli ar kantaino galu.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
VebKamera

Ja tā bija ironija, tad nevietā. Oriģinālo neesmu nevienā acī prasījis, gribu vienkārši tādu, kas der Thinkpadam. Es pieņemu, ka ja jaunu analogo var nopirkt par 17 EUR, tad lietotu vajadzētu varēt pa kādi 10. Bet esmu atvērts piedāvājumiem, ja ir oriģinālie par saprātīgiem cīpariem. Man tie analogie līdz šim arī labi strādājuši, vairākus gadus un nevienu kompi nobeiguši nava.

Link to comment

Man izskatās ka tā nebija ironija, bet ka AA centās pateikt ka viņš arī labprāt iegādātos šādu lādētāju.

10 EUR par lietotu oriģinālo, foruma cenās, ir adekvāti. Eseskā vai kādā lietotu laptopu tirgotavā vai darbnīcā, protams, varētu būt dārgāk.

Link to comment
marrtins

Tak viņam, kā izrādās, ir problēmas saprast paša uzrakstīto, kur nu vēl kāda cita:fool:

Labots - marrtins
Link to comment
VebKamera
pirms 14 stundām , 138 teica:

AA centās pateikt ka viņš arī labprāt iegādātos šādu lādētāju

 

Neesmu nozares specs, bet līdz šim neesmu redzējis 230 vatu lādētāju Lenovo laptopiem... Līdz ar to, man izklausījās pēc sarkasma.

Link to comment
VebKamera

Nebiju redzējis. Portatīvais dators, kam tas nāk komplektā, domāts kodolsprādzienu simulācijai? 🤣

  • Patīk 1
Link to comment

Nu nekā TĀDA tajos laptopos nav - 4 vai 6 kodoli, kaut kāds GTX1060 vai kas mazliet jaunāks/jaudīgāks GTX 1660 / RTX 2060, 8GB vai 16GB RAM un tml - priekš kodolsprādziena simulācijas tā kā par vāju, bet priekš gaming/VR varētu pat derēt. Nu vai arī priekš youtube un e-pastiem ar domu, ka pērk laptopu uz 10 gadiem.

Labots - binary
Link to comment
VebKamera

A ko tā dokstacija patērē? Man Lenovo dokstacija barojas ar "parasto" barokli. Cik esmu redzējis, citas ar - vienīgais, kas tur ko var patērēt bija CD-roms. Pārējais de facto ir portu replikators, kas lepni saucas par dokstaciju, lielajā vairumā gadījumu.

Link to comment
sequenze

Par nelielu summu vēlos iegādāties laptopu vai mini pc ko paslēpt aiz tv. Galvenās prasības- lai velk itunes un ir hdmi ports. Laptops var būt bez baterijas un ar bojātu ekrānu. Rīgā 25925831

Link to comment
  • 2 weeks later...

ATRASTS

Varbūt kāds atdod sev vairs nevajadzīgu Mi band 3 lādētāju? 

Labots - ieva007
Link to comment
  • 2 weeks later...
TheCreamy

Varbūt kādam ir vai arī zina, kur pie mums var nopirkt vertikālās 3.5mm 5pin ligzdas (PJ-358)?

Vajadzētu pašam vienu vai divus gabalus, saremontēt kastei priekšējo paneli.

 

Atblides lūdzu DM.

 

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1aMJkKFXXXXbDXFXXq6xXFXXXy/10pcs-Vertical-Phone-Jack-3-5mm-5-pin-stereo-audio-socket-for-3-poles-earphone-plug.jpg

Labots - TheCreamy
Link to comment
Anonīms Alkoholiķis

Man ar var tādu piedāvāt

Link to comment
  • 2 weeks later...

Varbūt kādam ir tāda aizvēsture kā AMD K6-2 vai K6-3, kā arī meklēju vēl datoru ar AMD slot A proci, kas bija kā pirmie Athlon? Vēlams viss dators, bet var būt tikai MB + CPU, jo pārējais pašam ir.

Link to comment
1 stundu atpakaļ, Redline teica:

Varbūt kādam ir tāda aizvēsture kā AMD K6-2 vai K6-3, kā arī meklēju vēl datoru ar AMD slot A proci, kas bija kā pirmie Athlon? Vēlams viss dators, bet var būt tikai MB + CPU, jo pārējais pašam ir.

Ir pieejams Athlon 1700 ar Abit nf2 mb. Ram,hdd,psu, case arī ir. 

PM ja interesē. 

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...