Jump to content

Savest kārtībā Nokia 808


Grossmeister
 Share

Recommended Posts

Nokia navigāciju ar kartēm vēl var novilkt, ja telefonā nav no seniem laikiem iekšā?

Link to comment
Share on other sites

Wāzes uzlikšana beigtam zirgam to nepadara dzīvu :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nokia navigāciju ar kartēm vēl var novilkt, ja telefonā nav no seniem laikiem iekšā?

Kā tu domā? Pašu navigāciju, pašu programmu? Nezinu. Bet es savam vakar uzliku kartes, uz datora dabūju instalēt Nokia Suite, caur kuru tad telefonā kartes un balss navigācija ielādējās. Pati programma telefonā iebūvētā.

 

 

Wāzes uzlikšana beigtam zirgam to nepadara dzīvu

Ta ko jūs visi to beigto zirgu. Nepatiesi tas. Ir vēl tie telefoni lietojami, daudz kas vairs nav un nebūs kā senāk, bet vienalga. Drīzāk to saukt savādāk vajadzētu. Kādreiz Symbian bija jauns spēcīgs kumeļš, tad viņu izkastrēja, funkcijas visas vairs nevar veikt, turklāt vecs palika, neviens vairs nebaro, bet dzīvs vēl ir, un ja vajag arī kaut kur aizklumburos. Bet beigts vēl nav. :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tu domā? Pašu navigāciju, pašu programmu?

Bija man kādreiz uz 5800 kaut kāds Ovi Maps vai kas tamlīdzīgs, laba lieta bija. 

Link to comment
Share on other sites

Man tas telefons jau pāris gadus kā minimums nav, ir doma kaut kad nākotnē paņemt kādu ar Symbian.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Wāzes uzlikšana beigtam zirgam to nepadara dzīvu

 

Neapnīk? Man ir 3 perfekti lietojamas trubas ar simbiāni, un mazliet senāku kā vairumam te nokia fanu. Jā, pašiņu ar viņām nevar uztaisīt, un feisītī sēdēt arī ne, taisnība, bet mēdz būt cilvēki, kam telefons ir zvaniem un īsziņām, lai cik tas dīvaini neliktos.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

itkā IT cilvēkiem būtu vislabāk jāsaprot, ka uzturēt bezmaksas atbalstu ntos gadus vecai programmai ir pret visiem kapitālisma likumiem.

Kad runa par paša spēļmantiņu, tad širmis aizbrauc

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs par kapitālisma likumiem un bezmaksas programmām un širmja aizbraukšanu. It kā kapitālisms nebūtu pilns ar bezmaksas programmām.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Naaks laiks, kad pasaulee iestaasies komunisms - visiem viss buus, bet nevienam par to nekas nebuus :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neapnīk? Man ir 3 perfekti lietojamas trubas ar simbiāni, un mazliet senāku kā vairumam te nokia fanu. Jā, pašiņu ar viņām nevar uztaisīt, un feisītī sēdēt arī ne, taisnība, bet mēdz būt cilvēki, kam telefons ir zvaniem un īsziņām, lai cik tas dīvaini neliktos.

 

Tas ka tev pieder 3 beigti zirgi, nekādi nepadara tos par dzīviem :) 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja no trubas var piezvanīt, aizsūtīt sms, lietot navigāciju un netu un epastu, tad jau ir ok, jo to arī vajag. Apdeiti... nūūū... Xp ar vairs apdeiti nenāk, starp citu, bet Xp ir ļoti labi lietojams!

Labots - viesturs0711
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Nu nezinu gan, cik no navigācijas liela jēga uz 2,5" ē-krāna. Lai gan vienīgā reize, kad man tāda tiešām noderēja bija gadus 5-6 atpakaļ braucot uz poļu dziļajiem pāķiem, bet tad vienkārši atņēmu čomam tomtomu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711, gan jau arī XP tūlīt sāks par beigtu zirgu apsaukāt.

Ja mūsdienās viedie touch telefoni (es tos par telefoniem pat nesauktu, bet par plaukstdatoriem ar zvanīšanas funkciju) ir nomācoši lielākā izvēlē nekā podziņu mobilie telefoni, tad kāpēc pēkšņi vienkārši telefonu, kas pilnvērtīgi lietojams telefona pamatfunkcijām jāsauc par beigtu? Nesaprotu. Tad jau sāciet visus rokas pulksteņus, kas nav viedpulksteņi apsaukāt par beigtiem zirgiem. Āksti.

Link to comment
Share on other sites

Tādēļ ka šiem konkrētajiem symbian telefoniem ir atslēgta liela daļa funkcionalitātes. Varētu pat teikt, ka visa, kas ļāva tos pieskaitīt smartphone kastai. Nesinhronizējas kontakti, kalendāri, epasti, nav pieejamas aplikācijas. Protams zvanīt var, var arī caur dibenu kaut ko instalēt. Bet zirgs vienalga ir miris. Pa galam. Beigts. Finito. No more. 

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Nicolas

Šodien pat saliku vēl čupu ar softiem (kā jau minēju agrāk nokia n8 fan club mājaslapā dobonamas labas kolekcijas). Nekādus dibenus neredzēju..... viss notiek. IMO dažiem grūti aptvert ka var tikpat labi darboties kautkas bez "andrīša" un "mobilā lodziņa" . Kāda jēga taurēt miris, miris, miris, neviens tak neapstrīd un nesaka, ka labāks vai sliktāks, man personīgi patīk tikai symbian, un patīkami palasīt, ka daudz cilvēkiem symbian izraisa pozitīvas emocijas....nu jā heiteri vienmēr būs, whatever....negatīvs viedoklis arī ir viedoklis.

@vvv +1 Domāju tieši tāpat, kapēc norakstīt, ja iespējams pilnvērtīgi lietot. (katram savādākas prasības)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 Tas, ka liela daļa funkcionalitātes ir atslēgta, tas taisnība. Bet tā galīgi nav taisnība, ka pilnībā pazudušas viedtālruņa pazīmes. Un vēl, ir ļoti muļķīgi gaidīt no pusdesmitgadi veciem viedtālruņiem, lai tie ir spējīgi uz to pašu, ko mūsdienu flagmaņi. Beigu galā, nu esmu es tāds dīvains, ka man vajag podziņtelefonu, esmu... tad dodiet man mūsdienu alternatīvu, dodiet man aifonu ar podziņām, dodiet man lūmiju ar podziņām, dodiet man galaksiju vai neksusu ar podziņām... un es arī pievienošos jums un teikšu, ka symbian ir beigts zirgs... Vienkārši nav nekur mūsdienās smartfoni ar podziņām, bez jūtīgā ekrāna, nav. Tāpēc arī turamies pie pēdējiem podziņsmartfoniem kamēr tie vēl nav beiguši darboties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nicolas

Jā feini ka arī manai 808 nokijai ir pogas telefona sarunas uzsākšanai un beigšanai, jo ne vienmēr ir ērti atbloķēt un vēl bakstīt......viens spiediens un saruna var sākties.

Starpcitu man viena 808tā nokia ir lieka. Ja kadam ir interese un atbilstošs piedāvājums, lūdzu pieteikties.

 

@vvv Agrāk biju līdzīgās domās un biju strikts nokia e7 fans (pogu un touch apvienojums), bet tad 808 ar lielisko kameru izkonkurēja manas prasības.

Labots - Nicolas
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
Beigu galā, nu esmu es tāds dīvains, ka man vajag podziņtelefonu, esmu... tad dodiet man mūsdienu alternatīvu, dodiet man aifonu ar podziņām, dodiet man lūmiju ar podziņām, dodiet man galaksiju vai neksusu ar podziņām

 

+1

 

Par šo jau arī mana sāpe. Dodiet kaut ko līdzīgu HTC Chachai ar Andri 4.4, 2GB ram, vismaz dualcore proci un būs laime pilnīgā. Klāt vēl piesviežot labu baču! Bet nav, NAV taču nekā tāda. Visur tikai full touch un visur sludina, ka tas ir tas ko tev vajag!

Labots - viesturs0711
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Atradu Waze priekš Symbian. Vecā labā versija 2.0, ir arī latviešu valoda iekšā. Ieliku telefonā sis failu, mēģināju instalēt. Viss notikās. Uzinstalējās, darbojas, cik nu man mājā sēžot redzams. Rīt būs braukšana, tad pamēģināšu darbībā.

Aizmirsu pateikt uzreiz. Šodien biju izbraucis, apmēram 200 km, izmēģināju Waze. Viss darbojās, nekādu problēmu. Latviski priekšā saka (puisis TEO), latviski brīdina par policijas slēpni (viens patrāpījās). Tā ka neatbilst patiesībai apgalvojums, ka uz Symbian Waze vairs neiet. Tagadējie Wazes īpašnieki vairs netaisa Waze priekš symbian, jaunāki laidieni nebūs, bet vecā versija darbojas.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Simbiaanis paguleeja morgaa paaris dienas un uzceelaas. Nebija jau miris, sirds shim apstaajusies bija.

 

Labi, nav vairs skaipa un Ovi store ir ciet. Citaadi jau viss kulee. Kontakti un epasts tachu sinhronizeejas, navigaacija darbojas

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...