Jump to content

4 ram moduļi


jurchixk
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Ir radies jautājums par sekojošu tēmu - gribēju papildināt ram no 4gb uz 8gb. MB elitegroup g43t-m (v1.0a) soceket 775. Pašlaik virsū ir divi ram moduļi, katrs 2gb liels. Piepirku klāt vēl divus, katru 2 gb lielu. Visi ddr2 800mhz. Saliku visu kopā, dators neslēdzas iekšā. Izņemu divus ārā - viss strādā. Mainīju visādos veidos - vienu jauno, vienu veco, pa vienam liku un dažādos slotos liku. Kā ir iekšā 3 vai 4 moduļi dators neslēdzas - sāk griezties ventilatori, nekas nepīkst, ārā arī nesēdzas, monitors melns. Kā 1 vai 2 - viss strādā. Vienā ārzemju forumā uzgāju info, ka, iespējams, mb bios neatbalsta 3 un 4 moduļus. Vai tad tā var būt? Ko darīt lai viss strādātu?

Link to comment
Share on other sites

Volters

Nefantazē. Izlasi savas pamatplates manuāli, kur skaidri un gaiši rakstīts, kādās kombinācijās, kadiem moduļiem jāstrādā.

Ar biosu te neko neizmainīsi. Ja plate neparedz 4 gab DS (dual sided) moduļus vienlaicīgi, tad neparedz. Jāmeklē SS (single sided). Ierobežojumi var būt arī ar konkrētiem ram čipiem (ietilpību un skaitu).

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

intervall

Toč,mājaslapā pat ir minēts par Single Bank pie specifikācijas.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

  Nu te jau viss pateikts:

 

Dual-channel DDR2 memory architecture
º 4 x 240-pin DDR2 DIMM socket support up to 8 GB
º (Please insert two Single Bank memory modules to each channel when using one channel with two dimms.)
º For more information, please refer QVL memory list on ECS website
º Support DDR2 800/667 DDR2 SDRAM
Due to the operating system limitation, the actual memory size may be less than 4GB for the reservation for system usage under Windows® 32-bit OS.
For Windows® 64-bit OS with 64-bit CPU, there is no such limitation

Link to comment
Share on other sites

jurchixk

Tātad savas jauniegādātās atmiņas es varu likt kur gribu un par upgrade aizmirst? Sanāk, ka man jāmaina visi 4 moduļi uz single bank lai strādātu?

Link to comment
Share on other sites

Volters

Par to vajadzēja padomāt un apjautāties pirms iegādes ;) Varbūt ar kādu vari samainīt?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ne tikai RAM moduļi jāmaina, bet visticamāk arī OS, jo nez vai tev tagad ir 64 bit sistēma.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Tātad savas jauniegādātās atmiņas es varu likt kur gribu un par upgrade aizmirst? Sanāk, ka man jāmaina visi 4 moduļi uz single bank lai strādātu?

 

Ja internetveikalā pirki, tad 14 dienu atgriešanas laiks tev ir dots, lai tu atdotu preci un tev atdotu naudu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...