Jump to content

Vēlos iegādāties mikrofonu priekš PC


Cunami
 Share

Recommended Posts

Sveiki BOOTieši! Vecais PC miķis savu laiku ir nokalpojis tapēc ir vēlme iegūt jaunu! Vai jums ir kādi parbaudīdi labi miķi kurus man ieteikt? Pat nezinu uz ko skatīties veikala plauktā. Pirkt ar 3.5mm iejeju vai ar USB? Prasās, lai būtu daudzmaz tīra un labi sadzirdama skaņa atrodoties no miķa apmēram 1-2m attālumā! Lai, nebūt kā 90% SKYPE sarunu - "Tu mani dzirdi?" , "Un tagad"  "o, tagad dzirdu" - šī štelle jau aknās sēž!

Miķis palielam paredzēts 2 fīčām - SKYPE un VOIP (TS3).

Padalieties Lūdzu ar savu pieredzi un variantiem. Aptuvenais budžets 10 jevriku!

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Mana pieredze - miķiem ar mīksto figņu apkārt ir daudz tīrāka skaņa.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Prasās, lai būtu daudzmaz tīra un labi sadzirdama skaņa atrodoties no miķa apmēram 1-2m attālumā! Aptuvenais budžets 10 jevriku!

 

ieteiktu nesapņot par ko tādu

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vai tad 1m ir kas nereāls, porķikiem jau tagad normāli miķi! Ejot pa istabu var daudzmaz labi sarunāties! Protams, ja nav citi vides trokšņi!

Labots - Cunami
Link to comment
Share on other sites

Jo tālāk no miķa, jo vairāk dzirdama ir telpas atbalss. Lai dabūtu tīru skaņu, ir vajadzīgs nevis labs miķis, bet bezatbalsu telpa.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

USB, ja vien nevēlies ātri vien uzzināt kā tas ir kad nekontakta dēļ neskan, čarkst utt. Man patīk logitech, tie kuri ir kā spalvaskāts sviestmaize iesprausts, nav dārgi, taču ir arī otrais mikrofons fona trokšņu slāpēšanai

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Brālim tiku iepircis Zalman Zm-Mic1, par to cenu ir ļoti ok, biju pārsteigts par skaņas kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...