Jump to content

Vai iespējams pieslēgt internetu televizoram, neizmantojot datoru


rigaconnect
 Share

Recommended Posts

Šobrīd ir dators ar interneta pieslēgumu. Pie datora ar hdmi pieslēgts televizors; uzstādīts extend these displays (gan monitors, gan tv).

Ja gribu "pārslēgt tv kanālu", tad ar peli jāatver links, dažiem tv kanāliem jāspiež play, jāuzklikšķina uz "full screen". Un datoram jābūt ieslēgtam.

 

Vai ir kaut kāds variants, kā tv "pa taisno" (bez datora) pieslēgt internetu un programmas pārslēgt ar pulti (līdzīgi kā kabeļtelevīzijā)?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Televizors protams, šādspost-602-0-59759200-1394448397_thumb.jpg?  Tad nekā :diablo:

Nu kas tā par modi, uzdot nekonkrētus jautājumus?  Tas, vai vari vai nē, atkarīgs no tava TV modeļa, kā arī - ko tieši gribi.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

iesprauž iekš tv etherneta kabeli vai pieslēdzas access pointam un izmanto smart tv aplikācijas.

Link to comment
Share on other sites

Tam MK808 gadās, ka iebremzē internets pa WIFI, un no rupnīcas nav FullHD. Vienu tādu verķi esmu pieslēdzis izmantojot USB tīkla karti - vismaz tagad skatoties online video, bilde vairs tā neraustās (1.5m attālumā no rūtera internets raustijās pamatīgi). Vēl viens tāds ir pieslēgts pie veca 17" monitoru, bet tā kā uz tā video neskatos tad WIFI bremzēšanu tik ļoti neizjūtu.

Ja tas Android TV ir peredzēts video skatišanai, tad labāk ņemt tādu kastīti, kurai var normāli pieslēgt tīkla vadu, vai vismaz ir ārēja WIFI antena.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Tapēc,ka vadās krusors vadā ar pults brīvu kustību un apstiprinās,ja tā var teikt ar vienu spiedienu.100% ērtāka,kaut vai tādēļ,ka nav vajadzīga cieta virsma.


 

 

ērtāka par peli?
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Protams ,,gremo..,bet runa jau par to kas ērtāk. Klaviatūra ar nav jastiep krēslā,gultā. protams ir arī mīnus,papildus izdevumi.

Link to comment
Share on other sites

Priekš MK808 (un jebkuru citu Android TV uz Rockchip) ir pieejama tālvadības programma RKRemoteControl (uz Google Play to var nemeklēt, jo tur tās nav. Iekš MINIX ir svaigākā versija) kuru uzinstalējot uz jebkura Android telefona, planšetes to var pārvērt par tālvadības pulti, peli un klaviatūru vienlaicīgi. Tas gan darbojas pa WIFI, un par lietošanas ērtumu man grūti spriest, bet atškirība no visiem citiem Android TV vadīšanas veidiem, ar RKRemoteControl var zoomot attēlu.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

pultij jāskatās uz pogām kamēr ar peli serfo pa ekrānu
Nu skaidrs :) .Tu pat nezini kā MELE strādā,tapēc tāds viedoklis.Bet miers,katram savs :pooh_honey:
Link to comment
Share on other sites

MELE ir pele, klatvatūra un tālvadības pults vienlaicīgi. Spēj darboties gan ar Android, gan ar Windows.

Tagad tādu verķu ir saradies ka biezs, un ir meklējams pēc atslēgas vārda "air mouse".

Link to comment
Share on other sites

Par "iebūvēts telefonā" es jau augstāk rakstīju -RKRemoteControl programma priekš Android TV kuri taisīti uz RockChip. Darboties ar jaunāko versiju uz planšetes ir pat samērā ērti. Vakar man pat sanāca Angry Birds uzspēlēt, ko pirms tam nevarēja izdarīt, jo nevarēja zoomot attēlu. Ir iespējams spēlēt arī citas spēles uz Android TV, sakonfigurējot programmu RKGameControlSetting un attiecīgos iestatījumus uz RKRemoteControl spēļu režīma.

Link to comment
Share on other sites

Es ieteiktu pamēģināt Raspberry Pi ar XBMC, ko minēja @ieleja, ja TV ir HDMI CEC, tad varēsi izmantot TV pulti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...