Jump to content

spēles ''lago'' pēc updeitošanas no windows 8 uz windows 8.1


TheHunter
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Tātad ir tāda problēma, ka, pēc portatīvā datora updeitošanas no windows 8 uz windows 8.1, ''lago'' visas iespējamās spēles. Pat NFS Underground 2. Pirms tam viss gāja bez problēmām. Dators- dell inspiron 15 (3521). RAM- 4gb, video karte- Intel Graphics 4000.

Procesors-  intel core i5 1,8GHz. Pēc updeitošanas mēģināju updeitot videokartes driveri, bet, to mēģinot, dators izmet paziņojumu, ka dators neatbilst minimālajām prasībām. Ko varētu darīt lietas labā?

Link to comment
Share on other sites

Volters
(labots)

Pats jau tikko atbildēji uz jautājumu:

"Intel Graphic 4000".

 

Mēģini meklēt video draiveri, kas der.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Pēc updeitošanas mēģināju updeitot videokartes driveri, bet, to mēģinot, dators izmet paziņojumu, ka dators neatbilst minimālajām prasībām.

 

Kā tu šo darīji?? No mājaslapas vai caur Device manager.

Link to comment
Share on other sites

TheHunter

Lejuplādēju caur dell mājas lapu, tur pie video driveriem (priekš dell inspiron 15 3621) ir tikai viens, kas man der. Pārējie divi ir radeon videokartēm. To lejuplādējot un mēģinot uzinstalēt, uzmetas paziņojums ''Your computer does not meet minimum requirements'' vai kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Lejuplādēju caur dell mājas lapu, tur pie video driveriem (priekš dell inspiron 15 3621) ir tikai viens, kas man der. Pārējie divi ir radeon videokartēm. To lejuplādējot un mēģinot uzinstalēt, uzmetas paziņojums ''Your computer does not meet minimum requirements'' vai kaut kā tā.

 

 

Bet ja CAPa ieteiktais neiet, tad ar labo peli uz This PC. Izvēlies Manage. Tālāk atrodi Device manager un sarakstā atver plašak sadaļu Display drivers.

 

Tālāk ar labo peli uz sava HD 4000 un Update. Izvēlies augšējo opciju Search automatically. Ļauj lai uzinstalējas un pārstartē datoru pēc tam.

Link to comment
Share on other sites

TheHunter

 

 

Bet ja CAPa ieteiktais neiet, tad ar labo peli uz This PC. Izvēlies Manage. Tālāk atrodi Device manager un sarakstā atver plašak sadaļu Display drivers. Tālāk ar labo peli uz sava HD 4000 un Update. Izvēlies augšējo opciju Search automatically. Ļauj lai uzinstalējas un pārstartē datoru pēc tam.

 

Lejuplādēju CAP'a norādīto driveri, uzinstalēju, nekas nemainījās.

Updeitoju, kā Rubenis ierosināja, arī- nekādu uzlabojumu.

Varbūt kaut kur citur ir vaina?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Khmmm...čipseta draiveris uzinstalēts (kā pirmais) ?

Link to comment
Share on other sites

TheHunter

 

 

Khmmm...čipseta draiveris uzinstalēts (kā pirmais) ?

Hmmmm, Ko tas īsti nozīmē? Neesmu profesionālis datortehnikā.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Autors varbūt pie ielādes neizvēlas atbilstošu OS?

Link to comment
Share on other sites

@@TheHunter, čipseta draiveris ir tikai viens - http://www.dell.com/support/drivers/us/en/19/DriverDetails/Product/inspiron-15-3521?driverId=61V9W&osCode=WB64A&fileId=3287662955&languageCode=EN&categoryId=CS

 

un vispār.. kāda h pēc vajadzēja updeitot datoru, ja neko nesaproti un gala rezultātā nekas nedarbojas?! Varbūt der uzticēt cilvēkam, kas sajēdz?

Link to comment
Share on other sites

raiviic
(labots)

Nu īsumā - čipseta draiveris nodrošina to, ka OS un draiveri korekti atpazīst esošos dzelžus, tādēļ tas instalējams pats pirmais, jo citādi var gadīties, ka draiveris vispār neatrod dzelzi.

 Bet par tiem trijiem - nu palasi taču aprakstus - kas kam domāts.

 Bet vispār - prātīgāk būtu bijis nevis apgreidot, bet uzlikt tīru W8.1, pie reizes atbrīvojoties no liekās ražotāja sainstalētās drazas. Bet - to labāk uztici kādam zinošākam, citādi būs vēl lielākas auzas.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

TheHunter

 

 

@TheHunter, čipseta draiveris ir tikai viens - http://www.dell.com/...N&categoryId=CS un vispār.. kāda h pēc vajadzēja updeitot datoru, ja neko nesaproti un gala rezultātā nekas nedarbojas?! Varbūt der uzticēt cilvēkam, kas sajēdz?

 

Updeitojās automātiski, slēdzot ārā datoru. Nevienu brīdi taču neiedomājos, ka varētu gadīties šitāda problēma, tāpēc arī neko nedarīju, lai neupdeitotos.

Link to comment
Share on other sites

raiviss
(labots)

vai tad no win8 uz win8.1 apdeitojas automātiski? man visu laiku kompis piedāvā "davai uzliekam", bet es tik saku "davai kaut kad vēlāk, kad vairāk laika būs" :D

Labots - raiviss
Link to comment
Share on other sites

TheHunter

 

 

vai tad no win8 uz win8.1 apdeitojas automātiski? man visu laiku kompis piedāvā "davai uzliekam", bet es tik saku "davai kaut kad vēlāk, kad vairāk laika būs"

 

Tas bija pasen. Man šķiet, ka slēdzot ārā vai nu piedāvāja, vai arī pats updeitoja. Neatceros īsti. Bet runa jau nav par to.


 

 

@TheHunter, čipseta draiveris ir tikai viens - http://www.dell.com/...N&categoryId=CS

Uzinstalēju norādīto chipset driveri. Nekādu uzlabojumu. Pārgāju pie device manager visiem driveriem pāri, lai, ja nu var, tos updeitotu. Nekā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...