Jump to content

Kā atšārēt mapes uz PC, lai tās redzētu TV?


Recommended Posts

Kā atšārēt mapes uz PC, lai tās redzētu TV?

Patiesībā, jautājums būtu par to, kā pareizi nokonfigurēt rūteri Huawei E5172, lai koplietotu failus uz TV?

Televizors - LG SmartTV

Neta savienojumu izveidoju, bet kompis rūteri neredz.

Labots - lioni
Link to comment
Share on other sites

mullja

Ja vien tu nerunā par datoru, kurš atrodas ārpus "iekštīkla", tad tev nav jāšārē folderi, bet gan jāierīko DLNA serveris uz datora. Windows Media server, Plex, LG smartshare un t.t.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nevis LG smartshare, bet Ps3MediaServer. Strādā ar visu un ir stabils. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tas ir bezvadu ruuteris.
Ja kompis vai TV pievienots caur wifi, tad ruuterim jaa-atsleedz AP isolation.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir atslēgts AP ....  vienalga TV neredz kompi. Pirms tam bija rūteris TL-MR3020 un viss bija ok. Nomainīju uz E5172  .... Netu pieslēdzu, bet kompi un mob neredz


un kā ar to Windows Media Player ... vai tam nebija automātiski jāredz kopējās mapes vai kautkas jāpagroza

Link to comment
Share on other sites

Smukais
(labots)

Pats labākais variants ir Nero Home Media 4 Essential. Uzinstalē uz datora atzīmē vajadzīgās mapes un skaties ko atzīmēji uz TV, bēdu nezinādams.

Es piemēram tikai to arī izmantoju, velku kino un lūru uz lielā LG Smart TV pat 3D :)

Man vismaz ir uz katra datora par Nero HM4E un visi parādās uz mana TV (foto, video utt.) !!!

 

P.S.Ja rodas jautājumi droši prasi, cik varēšu palīdzēšu.

Labots - Smukais
Link to comment
Share on other sites

Uzliku arī Nero. Nekas nemainās. Tātad problēma laikam ir rūterī. .... Tas nerāda tīklu?!

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tiešām visi klienti ir vienā subnetā? Man ar AE bija neliels sekss, līdz piedabūju smuki visu strādāt - šis nez kāpēc katram DHCP klientam deva netu pa taisno no ārējā IP, nevis uztaisīja subnetu...

Link to comment
Share on other sites

mafijs

nav tu rnekādas pārgudrības tajā rūterī - viens LAN caurums tikai  un wifi. viss vienā subnetā.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds tieši ar E5172 ir straumējis caur Wi-Fi mediafailus?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

 

 

Pats labākais variants ir Nero Home Media 4 Essential. Uzinstalē uz datora atzīmē vajadzīgās mapes un skaties ko atzīmēji uz TV, bēdu nezinādams.

Tiešām visus formātus atpazīst?

Es šo esmu kādus 2 gadus atpakaļ mēģinājis un daļu no formātiem neņēma pretī. Tādam Plex vispār ir sviesc ar atpazīšanu. Interesanti vēl, ka tas kas vienam neiet, otram aiziet. Varbūt tagad ir kas pamainījies.

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Interesanti vēl, ka tas kas vienam neiet, otram aiziet. Varbūt tagad ir kas pamainījies.

Tā ir - viens media server softs saprot, otrs nē. Pat īsti nav starpības, ko TV par to failu domā :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Bonifacijs

man atliek vien domāt ka suņa kaka, izmēinaju u sapratu ka normālas "peremotkas" vienalga nav, bakstīšanās ar peli utt. da nu nafig un pārgaju atpakaļ uz primitīvu ierakstīšanu USB flash - the only what you need is love (TV pults)

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Bonifācij,  ja tīkls pavelk un kompis spēj transkodēt to, ko televizors pats atkost nevar, strīmošana ir entās reizes ērtāka. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ps3MediaServer
 

 

Izmantoju uz Samsung smārta šo programmu, nekādu problēmu, nav vadi nekur pie TV jāvelk klāt, kā arī var izmantot pulti, nav vajadzīga pele blakus, tiesa iet caur TP-Linnk rūteri, vēlāk ja nebūs slinkums varu paeksperimentēt arī caur E5172.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...